Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
18. zář 2012

@viviem ahoj, a nemozes mat tu bt zvysenu iba kvoli tomu, ze mas zvysenu telesnu teplotu? 😒 aj ked by som ti dopriala tehu 🙂 na fotke sa mi zda ze sa tan nieco slabunke nachadza... tento test si robila dnes?

penelope111
18. zář 2012

@mata_ba Ahoj moja. Už pár dní vás tu čítam keďže ste sa s tej druhej témy skoro všetky stratili 🙂 Pozerala som aj foto a na tom druhom teste som videla // takže držím palce aby aby tá druhá poriadne zosilnela 🙂 A ešte jedna vec prosím ťa sprav si zajtra ráno test lebo ešte dva dni nevydržím čakať 😀

riana12
18. zář 2012

@enah ahoj, ja nemeriam a teraz sa viac vyskytujem na streche a svadbe... dávam si pauzen od koníka...

viviem
18. zář 2012

@bordulka no lenze takto zvysenu telesnu teplotu a zaroven bazalnu teplotu som mala, ked som bola tehotna a to som este nevidela na tehu teste....vies meriavam si pravidelene, preto mam podozrenie....ani nikdy taketo spinenie som namala, teraz uz nespinim, len mam trochu biely vytok a menstruacia nikde...dnes som robila test....ale ak mozno to spinenie bolo uhniezdovanie, tak neviem ci by uz vysiel pozitivny test....moje telo je mozno zmatene, kedze kojim a tak pomaly stupa hcg...no potom uz len navsteva gynekologa

pechlinka
18. zář 2012

@piefunko Myslis?... 🙂

pechlinka
18. zář 2012

@anait Tak..som dala prec tu teplotu s 12DC - 37,1 ked som trosku popila...ale ovulku to stale neukazalo... .( nevadi...dalal som ju tam manualne na 14DC.. 🙂 uvidime... 🙂

lauritka
18. zář 2012

@enah ano take clanky sa uz objavili, citala som to aj vo forach o e-cig. z casu na cas sa nieco objavi, co bude proti. to je normalne. tabakovy priemysel je dost silny na to, aby to len tak nechal 🙂
kazdopadne to urcite nie je uplne neskodlive, ale urcite menej skodlive ako fajcist papier, decht oxid uhlicity a dalsie latky, ktore sa pi horeni uvolnuju.
pri e fajceni len inhlaujes, odburava sa proces horenia. mna presvedci uz len to, ze nevdychujem ziadne karcinogenny a smrad ako nefajciar.

CITUJEM zopar info :P :

" Propylén glykol je neškodná látka podobná liehu, ktorá v elektronickej cigarete slúži ako rozpúšťadlo, nosič nikotínu a najmä k tvorbe viditeľného oblaku dymu. Táto látka sa často používa na hudobných koncertoch, festivaloch a divadlách na tvorbu dymu. Z toho je zrejmé, že najškodlivejšiou látkou v elektronickej cigarete je nikotín, na ktorom je fajčiar závislí a kvôli ktorému fajčí. "

" vplyv propylenglikolu sledovali od 50 rokov pri dlhodobom užívaní a neprišli na nič, čo by škodilo aj keď to nebolo v súvislosti s vapingom.
Ďalšia vec z tade, celý článok bol o záporoch, ale o kladoch ani jedna zmienka.
No, nechajme sa prekvapiť kam to zájde, myslím že nikam, pretože:
- zakazujú fajčiť pyro všade, ale cigarety sa predávajú veselo ďalej. Prečo asi?
- zvyšujú ceny, nie preto, aby znížili počet fajčiarov, ako to tvrdia, ale aby pokryli schodok (môj názor),
- prinútili nás nájsť iné riešenie a to EC (každá akcia má reakciu),
- zakážu fajčiť EC, ale taktiež pochybujem, že uspejú, lebo
- vždy sa nájde cestička ako ich zohnať, alebo
- vymyslí sa zase nejaká nová náhrada, ktorá samozrejme zase nebude po vôli a
- kolobeh sa bude opakovať do nekonečna.

Čo mi z toho vyplýva? Nedať sa ovplyvniť nejakým nepodloženým článkom, pre mňa je podstatné ako ste tu už spomenuli zdravotné hľadisko ( zbavila som sa hlienov, kašľa) čo je nepopierateľné, nesmrdím svojmu detsku, okoliu, v zime nemusím behať na balkón čím sa vyhnem každoročným nachladnutiam a v neposlednom rade finančné hľadisko."

"parostroje a para na svete je už dlho a štúdia bola publikovaná a svetový výrobca hu mal na stránke ( už nieje ani výrobca ani publikovanie ) jednalo sa o dlhodobe pôsobenie pary ( PG/VG ) na ľudský organizmus vdychovane dlhodobo.
žiadne negatívne vlastnosti nemá, jedine alergici maju problémy.

vaping je na svete dosť dlho na to aby sa objavili nejaké info o škodlivosti.
na všetkom je paradox práve to že to je MENEJ škodlive, takže uvolniť zvierače, normálne sa nadíchnuť a modliť sa aby z neba nespadol kvetináč, krava,klavýr , socha .... alebo vás nezrazil nejaký trol vodič alebo a to je reálnejšie ste neutrpeli pracovný úraz. pretože to je pravdepodobnejšie a štatisticky dokazane. vaping v eng prekvitá a to by sakra muselo pretiecť ak by to bolo "

takze ziadna panika, vzdy sa najde nieco pro a proti ;)

mata_ba
18. zář 2012

@penelope111 ajoj.dakujem.ale budes musiet pockat...takto sa len stresujem..ak bude teplota hore,testnem 🙂

moni1007
18. zář 2012

@bordulka tak to ma mrzi, kebyze som vedela, tak ti aspon sms poslem 🙂 nie nebola som nahnevana. hej pobavila som aj pri kupani som bola 🙂 bola som tam dost dlho aj so svagrinou sme troska pokecali 🙂 a aku navstevu dnes cakas? same navstevy. joj, som zvedava ake budes mat tie vysledky, dufam,ze co najlepsie 😉 😉 nie nemerala, an i neviem ci budem,ked sa mi tento mesiac do toho ani nechce. inak, mm mi vcera kupil aj tu matersku kasicku 🙂

penelope111
18. zář 2012

@mata_ba Nestresuj 🙂 Zajtra tu čakám foto s dvoma koľajnicami 🙂

juranka
18. zář 2012

Ahojte, taka otazocka... je mozne, ze ked otehotniem v case ked uz spermije cakaju na vajicko a ked uz dorazi tak ani ovulacny hlien (ten vajickovy) sa uz nevytvori ???

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 ale bolo to na nieco dobre.. o deviatej vecer som isla upratovat detskú izbu :D teda veci, aby som nemusela dnes... bola som nejaka nastartovana 🙂 ale som rada, ze si si to vcera uzila 🙂 maly uz asi riadne narastol,co? dnes cakame toho znalcu, co nam ma ohodnotit dom... moja, praveze nechcem mat tie vysledky dobre, lebo potom by som dlho musela cakat na objednanie :D a ty si musela inak fajne posluchat 🙂 akeho dobreho muzicka mas 🙂 uz si to aj okoštovala?

kikaneu
18. zář 2012

ahojte dievčatá 🙂 ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/kikaneu nepáči sa mi to,dúfam, že ešte tá luteálka vydrží zopár dní.....

poleva
18. zář 2012

@viviem a kde je čiarka ?

mata_ba
18. zář 2012

@penelope111 mozno vo stvrtok...

viviem
18. zář 2012

@poleva ani ja ju nevidim 😀 iba ked sa mi velmi chce....len neviem co to ma znamenat, zase mam asi v haji moje zdravie, lekar to isti

mattuliatko30
18. zář 2012

@kikaneu a nemohla si mať ovu až na ten 21dc?? 😕

moni1007
18. zář 2012

@bordulka no tak mas aspon vyupratovane, ja som tiez cez vikend doplnila satnik, svagrina mi dala nejake oblecko,co ona nenosi, resp. nenosila, lebo nestihla 😀 😀 😀 a ze uz neschudne, tak nech si to necham 😀 tak fajne 🙂 no veru, poslucham aj dobreho muza mam. klop klop klop nech to nezakriknem 😀 hej, uz som uzivala dnes aj vcera 🙂

kikaneu
18. zář 2012

@mattuliatko30 myslím, že nie.....36,6 je u mňa už bežne poovu teplota.....

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 a fotecky nie su? som sa aj na maleho tesila spolu s tebou 🙂 a ako to chuti? 🙂 a tvojmu sa podarilo nieco najst? ja uz som si stihla na cca hodku zdriemnut 🙂 ked odide navsteva pustim sa do tych lasagni.. ty si co varila? moj si dnes robil volske oko a zacalo mu to prskat, o chvilu pocujem iba nadavky a hovori mi, ze premaloval som kuchynu... esteze ju nemame prerobenu :D takto budem mat aspon dovod...

moni1007
18. zář 2012

@bordulka mam ale len maleho, nemam foto spolu s nim ☹ ☹ no ani neviem ako to chuti, pri tych vsetkych tabletkach sa tato jedna strati 😀 😀 dnes varil mm sosovicovu polievku, ja som si v skriniach poriadky robila a periem od rana 😝 😝 som to tu nejak zanedbala 😝 😝 no tak idete prerabat 😀 😀 aspon bude zmena 😀

viviem
18. zář 2012

@lauritka ahoj, dufam, ze mi mozno poradis, lebo uz neviem co je zase so mnou..poslednu menstruaciu som mala 17.8., zatial som mala iba 4 ms, v maji prva po vyse 7mes. od porodu, este kojim....prve 3 cykly boli 33dnove a poslednu ms som dostala po 29dnoch...ovulaciu som mala asi 2. alebo 3. 9....8.9. cez den silne bolesti v oblasti praveho vajecnika....11dpo cize 14.9. som zacala trosilinku spinit az do 17.9.....bazalna teplota sa mi drzi stale na 37,6 st. a dokonca mam uz vyse tyzdna zvysenu aj telesnu teplotu 37,1 - 37,5 st....taketo teploty som mala iba ked som bola tehotna...robila som tehu testy, ale nezda sa mi ze nieco vidim...inac aj krcok maternice mam tvrdy...citim sa malatne....neviem co si mam mysliet takto som sa nemala nikdy...menzes som nedostala a taketo mini spinenie som tiez nemala a teploty svedcia o tehu...dufam, ze ma nenavstivila daka gynekologicka porucha

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 moja, zatial prerabam iba v predstavach :D neviem ci to bude stacit... a ty mas kolko tych tabletiek? joj, taku fajnu sosovicku by som si veru dala... mnam 🙂 ja som vcera vecer rozmyslala, ze by som nejake veci,ktore nenosime a co sme podostavali, ze by som to dala do vreca a do toho eko kontajnera... zbytocne to zabera miesto... a ukaz teda aspon krpca 🙂 aj tu kasicku odfot 🙂

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 moja, zase ta musim opustit :( a mne sa tak od teba nechce... volala kamoska, ze dojde aj so syncekom, tak musim ist rychlo navarit, ze pre neho :D normalne nevladzem a to som chcela mat kludnu dovolenku 🙂 snad tu vecer budes, cmuk

moni1007
18. zář 2012

@bordulka no tak si to uzi a strav prijemny dnik 🙂 😉

moni1007
18. zář 2012

@bordulka moja, vecer tu dam fotky, ok? 😉 😉 no ja som tiez nieco akurat poslala mame a anieco som dala do tasky a tiez dam do toho kontajnera 🙂 no ja jem kys. listovu, Ecko, Celaskon, Soju, matersdku kasicku, Euthyrox na stitnu 😝 😝 to je asi vse 😝 😝 inak. kyselina listova ze je dobra aj pre chlapov, tak ju davam aj mojmu 🙂

lagunasa
18. zář 2012

@bordulka okrem krizov ma nic neboli. ale krize ma bolia od zaciatku mrchy stale. a ovu este nechcem, najskor zajtra.

lauritka
18. zář 2012

@viviem no ale ked si mala bolesti az okolo 8.9 tak ovulka mohly byt vtedy. lebo ak by bola na zaciatku mesiaca, dnes uz by si mala na teste kolajnice na cca 16 dpo. druha vec, aj teploty ti to mohla cele ovplyvnit, samozrejem aj bazalku ked si chora.. skus este vyckat par dni ci mrska dorazi, urob testik a potom ak nic, tak skoc pre isottu k lekarovi.

viviem
18. zář 2012

@lauritka dakujem za odpoved...dufam, ze chora nie som, lebo na chorobu sa necitim....vsak vsetko je mozne, ze aj ovulka bola az toho 8.9.....cize ked som od piatku do vcera spinila, tak kedy by som mohla testnut, zajtra je skoro?....vies kojim, tak mozno tie hormony sa zblaznili

red_kika
18. zář 2012

@mata_ba ja som mala podobny posledny grafik 🙂 drzim palce