Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
3. črc 2012

@soldi ja sice teraz nemeriam, ale pred par dnami bola teplota normalne ako pred mrchou.. tak neviem, no mozno niekomu to teplo fakt zvysuje.. ale tak nikdy nevies ;) ci ste vobec neboli spolu v obdobi ovu ?:

zvolsiinylogin
3. črc 2012

caute, tie horka su hrozne!! uz nechodim von ani na chvilku...potim sa ako kon uz od rana, a este k tomu cervena...tu kombinaciu bolesti z mrchy a hrozneho tepla neprajem nikomu... 😠 ☹

riana12
3. črc 2012

@zvolsiinylogin uz som si to nespocetne velakrat uzila za uplynule roky... tento rok som pri horucavach akurat koncila s MS, to uz bolo bez bolesti... tak chapem, ake to je o nervy ☹

enah
3. črc 2012

@moni1007 PM den pred ovu je vzborne, pretoze spermiam chvilu trva - niekolko hodin - kym sa dostanu k vajicku, a ak si mala ovu na druhy den tak sa mohli stretnut v idealnom case, ved.)
a s muzom to mas teda pekne, ako ma byt,) idealnejsie je len vo fantazii.

enah
3. črc 2012

@zvolsiinylogin @riana12 a ine zienky horucavy uz cochvila prejdu! V prahe je skaredo od nedele.)) (a stejne my vyskocila teplota!)

moni1007
3. črc 2012

@enah no lenze ovulka bola az v nedelu, zatial ju graf zaznacil na sobotu,ale ked doplnim zajtra teplotu, tak ju posunie na nedelu a aj pocitovo viem,ze bola v nedelu, takze sexik bol 2 dni pred ovulkou... 😒 ale nevadi, snad dalsi mesiac- no tak s mm sme urcite neni idealni, mame obaja svoje chyby.. aj ked je pravda, ze sme sa uz riadne dlho nepohadali a ze si dost rozumieme a teraz ta hadka bola mozno takym vyvrcholenim napatia.. manzel chodi stale na tyzdnovky, cize som sama doma, hladam si pracu a moc sa mi nedari a este som mala mat minuly tyzden operaciu sedeho zakalu a aj tu mi odlozili... takze take perne obdobie 😝 s manzelom sa lubime ale vieme sa aj pohnevat, takze normalny parik 😀

soldi
3. črc 2012

@lauritka ja prave neviem, kedy ta ovu bola 🙂 vacsinou byva okolo 20 a to sme boli na dovolenke. ocakavam ju v najblizsich dnoch 🙂
len ma zmiatli tie dve vyssie teploty, ale kedze viac bab napisalo, ze posledne dni to tiez tak malo, tak to pripisem na vrub teplu 🙂

riana12
3. črc 2012

@enah ja uz som mala take teplotne vyskoky, aj ked som sa v nadranom spotila pod paplonom alebo bolo nadychane v spalni...
jaaaj, uz neriesme tie teploty... hlavne pri tvrdeniach, ze teplota v miestnosti neovplyvnuje BT mi to pripada, akoby nas dotycne chceli presvedcit o tehotenstve... 🙄 🙄 🙄

enah
3. črc 2012

@moni1007 ale ved smermie vedia prezit v tom spravnom prostredi. 😉 Hej, hladanie si prace je velmi narocne dlhodobo pre vztah... mne z toho dost sibe, ale nastatsie mam graficke schopnosti, tak mam stale nejaku zakazku, a nemusim sa mucit ze ma nikde nechcu zamestnat aj ked ja by som si tak priala mat platenu dovolenku a niekoho kto za mna plati obvody! 😀

enah
3. črc 2012

@riana12 ja nic o tehu nepisem, len ze sa Ochladi!!! 😀

moni1007
3. črc 2012

@enah no ved vydrzia, ale nadej si moc nerobim. uvidime, necham sa prekvapit... no veru, uz som z tej prace niekedy na nervy. ma to dost stve. zatial mi to muz nevykrika, snad ani nebude, ale aj tak sa blbo citim... iny by ma mozno uz do zadku poslal 😀 😀 😀
a ty si uz kolko hladas pracu? kolko sa uz snazite o babo? 🙂

riana12
3. črc 2012

@enah tak uz radsej nic o teplotach nepis, aj tak sa tu tvoria kadejake tabory a kazdy si obhajuje svoju teoriu, od vcera mi z toho mierne hrabka 😝

enah
3. črc 2012

@riana12 rian, len mi prosim este porad - zajtra cestujem nocakom nebudem merat a nechcem testovat u rodicov, tak by som testla dnes po 4mesiacoch.))) lebo proste mam taky pocit - ako ani vtedy nie a ten dnesny poskok na 37 aj ked tu teplo nie je.) ako sa to ma testovat cez den? kolko hodin nepit alebo sa napit a zvieracmi drzat dokial to ide?.)) neviem no, ani sa mi nepaci , ze to nebude ranna moc, ale mozno skusim hokus!

riana12
3. črc 2012

@enah radsej testuj, az sa vratis od rodicov a mas po probleme 😉

zelovocka
3. črc 2012

@enah skús testnúť, mám pocit, že tu dlho nikto netestoval (okrem @mon777), tak nech je vzrúšo 😝
aký máš test? myslím značku.

enah
3. črc 2012

@moni1007 omyl

enah
3. črc 2012

@moni1007 chapem monika, tiez to mam doma tak, ze muz je zlaty a nic mi nevycita...to mame dobre nie? ale ten pocit - takto som si to fakt nepredstavovala. Ono u mna je to komplikovanajsie - som pred rokom skoncila umelecku skolu - z nej sa zamestnant skoro nejde - ako predavacka som si za 3 mesiace zarobila tak, ze som vyrovnanie prispievala na zivot do juna, ale teraz ked som koncila diplomku na druhej skole uz peniaze dosli a nervy zo skoly- ani pomyslenie na pracu - ked mi muz iniciativne dohodil 2 graficke zakazky.. nastastie ich riesim este teraz- nehoreli, a budem z nich mat snad par tisic ale nie regulerny plat...
snazime sa od januara! februara celkom nenasilnou formou - akoze mame casu dost, sen ist do Azie, ale aj byt mladymi rodicmi... tak uvidime co sa postasti ako prve. Myslim ze ani on, lebo ani ja netuzim po dietati kazdy den, len obcasne sa to objavi, obcas len taka zvedavost. Ale hlavne paci sa nam vo velkomeste aj zahranicie by sme skusili, ale tie podnajmy nic moc na zivot s dietatom./ A to mame na malomeste byt po babicke v krasnej stvrty ale nechceme sa tam vratit. chjaj, tak aj to tu tuzbu po dietati brzdy znacne. Vy to ako mate rozhodene: )?

enah
3. črc 2012

len ukazem , ze mi dnes zas pekne vratilo ovu, ako som si myslela aj s Lauritkou http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566 @riana12 teda ziadne vzruso? len ma este zchlad.)
@zelovocka mam mamatest a ked sa vratim od rodicov bude uz rozhodnute! to bude az o 5dni.)

moni1007
3. črc 2012

@enah no ja som po vyske pol roka mala abs. prax. co mi tiez vyhovovalo, nakolko mam ten sedy zakal, tak som si nechcela moc namahat oci,aj ked su dni ked aj doma som dost za pocitacom,ale samam su tu strasne nudim a tiez ma niekedy z nicho nic prepadli bolesti hlavy a oci... po jej skonceni som hladala pracu ale nesustredila som sa moc na to, nakolko som cakala kym budem mat po operacii. ale tu tiez odlozili. bola som na mnohych pohovoroch,ale bud to bola praca co mne nevyhovovala (zhananie ludi a podobne zalezitosti, tych je uzý veru habadej) alebo potencialnemu zamestnavatelovi nieco vadilo. napr teraz naposledy, ze mam vysku a chcem robit administrativu a tiez to ze som v podstate cerstvo vydata a ze mu za chvilu odidem kvoli detom ( ale nevravela som mu ze chcem dieta, to si sa sam zhodnotil ) 😠
no a po dietatku sme tuzili uz davno,ale cez skolu sme to nechceli rieisit, zacali sme len volne, bez testov, bez merani. som ani nevedla,ze nieco take existuje 😀 a ked sa nedarilo, tak som sa tym zacala viac zaoberat, jest vitaminy a merat BT.. s doktorom som to este neriesila. akurat mik pred 2 mesiacmi zistili znizenu cinnost stitky... a tiez nam to komplikuje to ze manzel chodi na tyzdnovky a co sa tyka byvanie, byvame v obecnom byte, ktory by sme chceli po nejakej dobe odkupit 🙂

riana12
3. črc 2012

@enah pozri, ak by ten pokles a vzostup mala byt implantacia, este aspon jeden den by si mala pockat... alebo je to posledny vykrik pred MS a to sa ti ani neoplati testovat... pokial je to tehu, co ti pomoze vediet to o 4-5 dni skor? mozno viac nervov, nejaka ta radost... hm?

enah
3. črc 2012

@moni1007 tak to mas celkom objektivny dovod, a nakedy to odlozili? bytik teda uz vlastne akoby ste mali.))) zavidim. 🙂
s tym otehotnenim, len rpeto ze som mlada a vydata... som to tak tiez mala sef si utahoval kedy mohol. mozno ze je najlepsi cas mat dieta a nechat pracu na potom , nie? 😕 nenapadlo Ta nieco robit len tak od radosti a mozno to potom predavat na sashke, keyoke a podobne?

enah
3. črc 2012

@riana12 dakujem presne to som chcela! 😎 , ale niesu testy od toho aby clovek zistil tehotenstvo skor ako meska ms?

moni1007
3. črc 2012

@enah no vies co? praveze na neurcito 😠 😠 😠 takze cakam na telefonat, kedy sa ozvu a to este budem musiet znova ist na predoperacne vysetrenia. mala som ist v pondelok na tu operaciu a volali mi v piatok. no vsak uvidime co vyjde skor, lebo nechcem byt doma a este netehotna... 😀 keby vyslo babatko, urcite by som pracu odlozila, a kebyze si najdem pracu, tak aj tak snazilkujem, ved ktovie kedy sa to podari... no ono by bolo lepsie kebyze stihnem ziskat este nejaku prax pred materskou. no vsak uvidime. ale babatko je pre mna dolezitejsie 🙂

magimary
3. črc 2012

@enah ja som len chcela doplniť rianu, že ja som mala taký "výkriky" pred MS až dva... a celkom vysoké a celkom ma dorazili, ale potom prišiel pokles a MS prišla do troch hodín od neho... 😝
tak-ja len že ten jeden vzostup nemusí nič znamenať
(ale samozrejme aj môže)... 😉

severankaa2
3. črc 2012

@osicka36 no ja spím skoro stále keď som doma normálne sa smejem sama na sebe ako spím všeade kde si sadnem 🙂 . Jej super tak ti ideš ráno paráda teším sa na fotočku drobčeka 😉

enah
3. črc 2012

@moni1007 na neurcito?! to co sa tam deje? to je zvlastne... ved aj pracu si mozes haldat ked budes tehu na par mesiacov nik nemusi hned vediet a ani ty nemusis mat nevolnosti. to s ami paci, ta volna buducnost. plna potencionalit. si uzijte cyrila metoda, my ho aj s husom stravime v Tatrach.)

enah
3. črc 2012

@magimary hej som si an teba spomenula, posles mi graf?

riana12
3. črc 2012

@enah nie, testy su na to, aby si to zistila v pohodli domova a nemusela cakat zdhavo na termin u gynekologa...
myslim, ze tato vecicka pochadza zo zapadu a tam sa prve vysetrenia v tehu roba az od 10tt plus minus a malokto vydrzi dovtedy cakat...

magimary
3. črc 2012
moni1007
3. črc 2012

@enah no vsak tak som to aj myslela, ze budeme aj snazilkovat aj hladat pracu si budem. ked otehotniem, mozem este par mesiacov odrobit 🙂
neviem co sa tam deje, povedali mi ze nemaju pre mna sosovku, ale mozno to suvisi aj s tymi problemami s VSZP..... a ako si sy rozhodla? ides testovat? ci pockas?