Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katka116
16. črc 2012

@bordulka
@moni1007 ahojte baby, ako ste naladene a co robite? Vidim, ze prisla mrcha, ale som rada, ze si zostala pozitivna

pechlinka
16. črc 2012

@zelovocka Ahoj..no u mna uz nabuduce dlhu dobu cakat nebude...chcem to skusit este par mesiacov doma a potom sa uvidi...:( chcem sa spytat lekarky..ci mozme skusit este par krat IUI pred tym ako nas posle na IVF...:(

zuzanka9999
16. črc 2012

@moni1007 daj vediet potom ci ti odpisala;))) som zvedava na to. Tak dobruuu chut;)

riana12
16. črc 2012

@lauritka mne bolo tazko trebars len preto, ze bola vysoka sanca minuly cyklus... a ustalo to, az ked som sa presvedcila, ze nic nebude 😅

magimary
16. črc 2012

@riana12 no, mne presne tak isto...
psychosomatika urobí svoje... 😝 😅 😉
a keď som bola s chalanmi ozaj tehotná, tak mi nič nebolo (kým som o tom nevedela)
a začalo mi byť príšerne tehotensky (na vracanie) až okolo 8-9tt 😉

ako si na tom ty-teraz? 😉

piiiipiii
16. črc 2012

@desmodka mna este napadlo ci si nemohla mat ovu uz 13 dc ....?

riana12
16. črc 2012

@magimary ja mam este MS... jaj, akurat mi to pripomenulo, musim sa obejdnat na kontrolu ku gyn 😅

zuzanka9999
16. črc 2012

@sarafortuna no mojmplat nie he vysoky na bratislavu a vela stresov tu je. No mas uplnu pravdu ze clovek travi vacsinu casu v praci. Len ked som chcela vyuzit tu dobu neurcitu. :(((( no uvidim budem musiet vsetko si dobre premysliet. A teraz si spokojna? Ja ani neviem kam inde by som mala ist robit

lagunasa
16. črc 2012

@riana12
@magimary
@katka116
@moni1007
@lauritka
@bordulka
baby, aj vy mavate cez LF fazu obcas také popichavanie v podbrusku? já to mam už třetí den ale len také ze obcas a troska a je to preč.

riana12
16. črc 2012

@lagunasa ano, ja to mavam pravidelne a vsimla som si, ze je to tak od polovice LF, a s mensimi prestavkami az do MS... a je to na tej strane, kde som ovulovala...

magimary
16. črc 2012

@lagunasa ja nie...
iba keď som si myslela, že nám to vyšlo, iba vtedy...

lagunasa
16. črc 2012

@zuzanka9999 som na tom podobně s tou pracou. tiez by pre mna bolo vykupenie to tehotenstvo a vyriesilo by to vsetky problemy.

lagunasa
16. črc 2012

@riana12 no neviem na ktorej straně som ovulovala ale lichá to vacsinou len na jednej strane.

rintintyna
16. črc 2012

@lauritka ahoj lauritka, vzpomínám na Tebe, čas letí. Je to fajn, že tu jsi stále aktivní a radíš dalším a dalším holčinám. Taky jsem byla ráda, když mi holky radily co a jak s grafem a vzájemně jsme se tu podporovali. JJ dělá to fakt divy. Přemýšlím, zda začít zase měřit, ale už k tomu nejsou ty laboratorní podmínky🙂))
Každopádně všem zde držím palce, at se brzy zadaří. Míň grafů, víc dětí 😉 😲 😵

riana12
16. črc 2012

@lagunasa skus si to sledovat 😉 ja som to prvykrat tiez postrehla len daky rok dozadu, vtedy som myslela, ze to tehu, ale robi mi to kazdy mesiac a parkrat som po UTZ zistila, ze mi to robi ta ovulujuca strana 🙂

moni1007
16. črc 2012

@katka116 ahoj. no vcera mi nebolo vsetko jedno,ale dnes som uz opat v pohode. urcite si zahliadla,ze som bola v bylinkarni na ankupy a poslala mail urologovi. 🙂 a ty ako sa mas?
@lagunasa no mna popichava pocas LF, vacsinou striedavo na jednej aj na druhej strane, naopak tento cyklus som citila taky tlak ale stale len na rovnakom mieste 😒
@zuzanka9999 este mi neodpisala, ale ked odpise, urcite dam vediet,ale pozrela som si ake kury odporucila inym zenam,len mne asi prihliadne aj na tu stitnu 🙂

zuzanka9999
16. črc 2012

@lagunasa moja presne si to skvelo nazvala vykupenim. Co je tvojou naplnou prace?

zuzanka9999
16. črc 2012

@moni1007 to je super;) bohvie mozno aj u nas daka taka pani je

moni1007
16. črc 2012

@zuzanka9999 no vies co, vsak ja som ju kontaktovala na nete a aj cez net si mozes objednat... ja sa pojdem opytat kolko ma to vyjde cenovo v predjani a porovnam to kolko to bude stat na nete, lebo tam je urcite aj postovne

katka116
16. črc 2012

@moni1007 ahoj ja makam v robote o hodku pojdem domov. Mam sa zatial fajn a uz len pocitam dni kedy pojdeme cela rodinka na ultrazvuk. 7tt zacinam cez vikend, stale sa bojim ci ta fazulka bude ziva, uz som to videla ked sa nehybala a musela som ist na kyret a to bolo strasne.
Zatial sa necitim zle, co som pri prvom tehu mala hned do cca 16tt takze som prekvapena. Jedine co viem je to ze zeriem ako prasa, nohavice a sukne ma ominaju uz len z principu a to este musim vydrzat min. vyse mesiaca kym mozem zacat nosit nejake tehu nohavice.

Hej videla som co si pisala - bylinka a psychicka podpora od nas ti pomozu. Budeme s tebou kazdy den 🙂
@bordulka a co ty? ziadna mrcha na obzore tak dlhoooo?

katka116
16. črc 2012

@petuska86 sprav testik aj zajtra a hned sa s nami podel, budeme drzat palce

moni1007
16. črc 2012

@katka116 neboj urcite bude vsetko v poriadku.. treba verit a neprivolavat si negativnymi myslienkami nic zle... idete sa cela rodinka pozriet na fazulku? to je pekne 🙂

katka116
16. črc 2012

@moni1007 hej najprv som chcela len tak, ze mm zostane vonku s malou a ked bude vsetko ok tak ze nech idu dnu, ale potom ma napadlo ze nech ved idu obaja, ze mala aj tak tomu na obrazovke nerozumie a ja budem aj tak rumazgat... ci od stastia alebo od smutku ale uz to vidim aka budem precitlivela. Teraz ide nejaky serial a nieco s detickami a ja placem ako keby ma rezali...

Nechcem si to privolavat jasne, ze nie, verim v pozitivno, len som opatrna lebo viem, ze by mi to mohlo este viac ublizit... uz tu kontrolujem bazar a kociky a zariadenie... ale to chcem riesit az po 20tt

A ake mas bylinky a co je nove s bordulkou?

moni1007
16. črc 2012

@katka116 neboj, bude vsetko v poriadku. verim v to... a kolko ma tvoja dcerka rokov? 🙂

no vies co? ja pijavam zensky caj a mm zihlavu a kotvicnik. to uz dlhsie, a dnes som kupila tie mediky, vsak som dala aj foto, tam je aj napisane co obsahuju a este cakam co mi odpise ta pani. som jej pisala a ona mi ma odporucit nejaku kuru, ta predavacka mi povedala aby som sa najskor s nou poradila, nech mi nepreda nieco co by bolo zbytocne. len ktovie kedy odpise. mozno aj pre mm nieco odporuci. no co ked tie bylinky nepomozu, urcite neuskodia, joj, rada by som bola,keby pomohli. 😔 🙂 a o mesiac uz pojdem aj za zenskym nech nieco robi. to uz bude rok. mozno dovtedy bude uz aj mm objednany na vysetrenie. to tiez cakam kedy nam daju termin 🙂
no a okrem byliniek jeme aj vitaminky

lauritka
16. črc 2012

@riana12 no niekedy si clovek vie vsugerovat prznaky 😉 😉
@lagunasa aj mna niekedy nieco pichne,poboli..to uz ani neriesim,proste tam dole to ma vlastny zivot :D

riana12
16. črc 2012

@lauritka veru 😅

lauritka
16. črc 2012

@riana12 mna aj prsia minuly cyklus velmii namotali !!! 😠 😠 😠 😠

riana12
16. črc 2012

@lauritka hnusoby hnusne 😝 😅 😀

lagunasa
16. črc 2012

@riana12
@moni1007
@lauritka dakujem baby za nazor. troska ma to vyplasilo. ok, tak to beriem ako normalnu sucast.

@zuzanka9999 moja, ja som stavebny inzinier a tiez pracujem v BA aj ked byvam inde a kazdy den dochadzam. s pracou to tu ide dolu vodou a okrem toho sefka je asi nejak vnutorne protivna na vsetky zeny ( az na jednu) a viac uznava chlapov. no a bud tu mame brutal stresy ze sa nieco vyvrbilo a musi sa to rychlo riesit alebo zase neni poriadne do coho pichnut a su stresy z toho ze sa vsetci musime tvarit ze tvrdo pracujeme a pritom tomu az tak neni. tiez sa aj troska bojim ze ked to s tou pracou takto pojde dalej tak mozno sa uchylia s prepustaniu.... no a to si teraz nemozem dovolit.
proste byt tehu by vyriesilo problem s nedostatkom prace, s blbou sefkou, s prepustanim a ak by som potom odisla na matersku tak ked si jej vysku porovnam s vyplatou od ktorej odcitam cestovne tak by ma to vyslo velmi podobne. takze ani peniaze by nebol problem....

lauritka
16. črc 2012

@riana12 inac som dnes mala velmi zivy sen, ze som mala dve ciarky.. 🙂 to uz je to podvedomi, sakra. 🙄