Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
11. říj 2012

@lagunasa neviem, ale podla mne este nieco prejst musi ;) .. ale tak podla mna je najplodnejsi den pred ovu. ked je este hlienik a spermie si pockaju na vajko. 😅

zelovocka
11. říj 2012

@mata_ba no zajtra ešte zmeraj, aby si videla, čo a ako. ja som 3DPO a až teraz prestáva bolieť 😒 bojím sa, aby som nemala cystu, alebo nejaký zápal... čo ja nikdy nemávam ☹

lagunasa
11. říj 2012

@michaelamia1902 moj priatel ide na spg zajtra, tak som tiez zvedava. ked nam povedia ze o ma zly tak uz aj idem hladat nejaky obchod kde budu predavat Macu a aj B6 budem nejak zhanat, lebo on ma problem aj so stitnou zlazou. a mozno mu aj oni na to nieco daju. ale tak nechcem to dopredu hodnotit.

lagunasa
11. říj 2012

@lauritka no neviem, ked je hlienik uz aj den pred ovu len creamy a spermosky su slabe tak uz mozno na vajko ani nedockaju. ale zase creamy hlienik este neni neplodny, len uz neni taky super lebo sa v nom spermosky uz tak dobre ako v eggu nepohybuju, alebo teda uz im tam nepomaha....

riana12
11. říj 2012

@michaelamia1902 kvoli jednemu vysetreniu sa oplati jeden mesiac nieco vydrzat... len povedz, ze ti to kvoli babatku ani bna okamih nestoji 😖 prebieha u teba ovulacia? alebo mas s nou problemy?

lauritka
11. říj 2012

@lagunasa no ale zase vo vnutri ho mozes mat este dobry, ked prejdu cez krcok.. no ktovie ako to presne je.
preto hovorim, ze to je zazrak.- otehotnenie. 🙂

mattuliatko30
11. říj 2012

@lagunasa no tak neviem čo to meral..a díval...nebolo mu do reči...dosť čo ma spucoval na začiatku..tak nechcel komunikovať moc...ja by so maj rada vedela,čo tam mera a tak.. 😖

mattuliatko30
11. říj 2012

@mata_ba tak uvidíš...ako to bude.. 🙂) ja nasadím ten lutenyl..takže s ms mám na chvíľu pokoj 😎

figurka1985
11. říj 2012

@lagunasa podla mna urcite pride 🙂 spinenie mavam pravidelne- kazdy druhy cyklus... na striedacku 😠

michaelamia1902
11. říj 2012

@lauritka množstvo je dosť 19 xxxx asi mil. Ale z toho len asi 4xxxxx mil je relatívne ok. A to bol na spermiograme pre 4 rokmi a vtedy to mal ukazkove.

katka116
11. říj 2012

@mata_ba to u nas nehrozi ze by sa mm pytal... jeho to vobec nezaujima, stale mam pocit, ze on si mysli ze z jedneho vrzu hocikedy v mesiace mozu byt deti 😠 😠 😠

elinka36
11. říj 2012

@mattuliatko30 Matulik vyzera to ako ovu,tiez si myslim,ze by si mala zmenit doktora,lebo v tvojom pripade urcite treba hormonalny profil neviem ci ti ho obvodna moze zobrat som sestricka ale zda sa mi,ze HP moze len gynekolog,ale drzim palce nech ti uz konecne upravia tvoj cyklus,lebo ani si neviem predstavit kolko mas zeleza ak vobec nejake mas...drzkaj sa a skus mi napisat ak by si vedela kolko ti vysla hodnota toho zeleza...

mattuliatko30
11. říj 2012

@elinka36 rozmýšľam nad tým..ešte vydržím tieto 3 mesiace a potom budem rozmýšľať o zmene dr. no uvidím aké bude železo..možno v piatok pôjdem na gyn. na tú krv...tak asi tam budú vedieť aké mám železo, nie?..či načo berú krv na prehliadke?..čo tam sledujú?

mata_ba
11. říj 2012

@zelovocka to moze byt tou tekutinkou z prasknuteho vajka 🙂 neboj...a urcite este zajtra zmeram 🙂

@mattuliatko30 este ti nakoniec chybat bude 😀 nemas pre mna novu predpoved?? 😀

@katka116 moj sa ma to teraz spytal prvykrat..neviem co sa mu stalo 😀 treba to chlapovi vysvetlit 🙂

michaelamia1902
11. říj 2012

@riana12 jasne že sa oplatí , len jeden rozhadzan cyklus sa u mna dáva do kopy tak min. 4 mesiace. Ovu je ja mám problém s LF a teraz do toho ten zlý spermio. -ale pozitívne na dobre sa oplatí počkať tak nevadí aj keď príde ku nám babo neskôr.

katka116
11. říj 2012

@mata_ba predtsav si ze vcera sa ma na to pytal generalny z jednej firmy kde chodim, ze bol na vystave human body a ze to 8tt babo je tam ake male... a ja som mu vysvetlovala, ze to sa pocitaju u zeny lunarne mesiace cize 10 mesiacov kym ich vynosi atd. lebo on si myslel, ze je to 8tt od urobenia babatka a odtial sme sa dostali k teme ovu, hlienik a kolko vydrzia spermie... normalne ho to zaujimalo, lebo vie, ze sa snazime o babo a vie, ze mi musel dat jeden den volna lebo som bola v juli na kyrete - zlaty bol strasne...

ale mojemu ked to hovorim tak vidim, ze ho to otravuje a povie, ze nech si idem o tom pokecat s vami na MK

riana12
11. říj 2012

@michaelamia1902 ako teraz myslis, ze 1 cyklus si davas dokopy 4 mesiace? 1 kratky cyklus a dalsie 4 mesiace uzivas duphaston, aby si predlzila lutealku? ci ako?

elinka36
11. říj 2012

@mattuliatko30 Tak mozu brat krv na vselico kym zena berie antikoncepciu viem,ze sa robia preventivky raz do roka na zakladne biochemicke vysetrenia.Ale tak uz ked ti brali krv mohli ti povedat koli comu ti ju beru na ake vysetrenie. 😒 Mozno aj na to zelezo ti brali lebo ti to doporucil ak si dobre pamatam,ze si pisala nieco take.Neviem zlatinko takto tazko povedat.Nabuduce sa pytaj pytaj pytaj 🙂 Ja pacientkam vacsinou poviem ze co sa deje kazda ma na to pravo aby to vedela.A ked nerozumeju co im lekar hovori.Vysvetlim.sak opytas sa ked pojdes po vysledky. 😵

mata_ba
11. říj 2012

@katka116 waaaw..to je mile 🙂 super pristup...a muzik..on sa do toho dostane..neboj...mozno potajomky studuje a zistuje..

elinka36
11. říj 2012

@mattuliatko30 A matulik ked ti robil sono tak oni meraju vacsinou aka je vysoka sliznica ,hrubka vajecnikov velkost maternice a aj to by im malo vselico povedat.

michaelamia1902
11. říj 2012

@lagunasa no veď toto ale treba veriť ved zázraky sa dejú jeden 3,5 ročný mám už doma . Ale túžim ešte po dvoch takých zazrakoch a keď sa už raz podarilo a tiež tam boli kadejake komplikácie tak ja si Počkám. Na teraz si budem užívať moju princeznicku 😉 je to moje. Slniecko. Dúfam že u vás spermio dopadne dobre.

zelovocka
11. říj 2012

@elinka36 ahojky, ty si lekárka? 🙂

elinka36
11. říj 2012

@zelovocka Ahoj nie ,sestricka 😉

mattuliatko30
11. říj 2012

@mata_ba nemám žiadne....predpovede..teraz..nič necítim... ☹ 😒
@elinka36 ja antiku neberiem..ani som nikdy nebrala..tak uvidím..zajtra možno zbehnem na krv..a opýtam sa..že čo sa tam vlastne zisťuje...uvidím..buď zajtra..alebo bud. týždeň tam pôjdem...
@elinka36 tak asi meral sliznicu...bola hrubšia...tak neviem či to je dobré

elinka36
11. říj 2012

@mattuliatko30 Drziiiiiiiiiiiim palce 😵 😵 😵 neboj vsetko sa raz vyriesi.

zelovocka
11. říj 2012

@elinka36 tak super, máme tu profíčku 😉

elinka36
11. říj 2012

@zelovocka 😉 mate tu lepsiu proficku a to je @lauritka 😉 Ja do toho az tak nevidim ,sice som robila na gynde dlhe roky,ale na odd a tam som so snazilkami az tak do styku neprichadzala 😒 vidis ze ani nam sa nedari 😀

zelovocka
11. říj 2012

@elinka36 jasnééé, @lauritka je tu naša "pani doktorka" 🙂 😉 a poteší, že aj sestričku tu máme, teba 😀
no tak snáď sa nám to tu všetkým so vzájomnou pomocou a podporovaním podarí, ja tomu verím 😵

tramtara
11. říj 2012

@elebe ahoj, jéj, pozerám že sa ťaháš dlhšie ako ja :D : http://www.fertilityfriend.com/home/tramtara
zaujímavé je, že ja som začala cítiť normálne ms bolesti na 33 DC, ako keby som mala ms ale bez krvi (každú chvíľu som behala pozrieť na wc či náhodou nedošla)- a tie bolesti trvali do predvčera .... včera ako keby uťalo a poobede už žiaden kŕč a ani dnes.... nerozumiem tomu 🙂

juranka
11. říj 2012

@lagunasa ja som do teraz mala ten hlien 1x, v strede cyklu a teraz v podstate az 3x zatial 😒 ale dnes som volala dr. a pojdem zajtra na prehliadku, test neg., mrcha nikde 😒 dam vediet co a ako potom...