Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lucka2405
7. dub 2014

@adamnela uvidime co bude ale ruzovo to uz nevidim:(
@jaja9891 no som zvedava, neviem ci to ma nejaku nadej este je mi nanic z toho vsetkeho:(

adamnela
7. dub 2014

@lucka2405 no uvidis, ako to bude zajtra 😒

lucka2405
7. dub 2014

@adamnela som zvedava ale zacinam citit krize a to nie je dobre znamenie, prsia ma bolia uz tri dni, no som zvedava mozno skusim dnes test ak nedojde mrcha.

rybkaa
7. dub 2014

@kofik.h no neviem, asi nebola ovu, keď tak bola na 20 DC, teda včera, hlien nejaký si mala?
@ivet1987 škoda ☹ už som si šla kuknúť u teba jasnejšiu paličku ☹
@sofi88 nooo, tvári sa to nádejne, držím palce 🙂
@adamnela pekne ideš na to, že si po kyrete, pekne sa ti to dalo doporiadku 🙂 myslím, že je to dobré rozhodnutie, nechať to na prírodu, telo samo vie, kedy je vhodný čas na bábätko, tak verím, že to bude už čoskoro 🙂 a čo tvoje deti? tešili by sa z nového súrodenca, že? by mali malú živú bábiku 😀
@jaja9891 supeeeer, konečne dorazila a nemusíš na vyvolávačku 🙂 fajne, takže sa dávaš konečne doporiadku a môžete sa veselo snažiť 🙂
@mona01 super, teším sa s tebou a nech je tehu bezproblémové a bábätku sa darí 🙂
@lucka2405 test si si nerobila? už by mal niečo ukázať

lucka2405
7. dub 2014

@rybkaa nie asi skusim dnes mam taky celodenny tak asi ked pojdem najblizsie na wc tak skusim, asi sa bojim ze bude biely ale vsak tomu sa asi nevyhnem takze ho asi urobim a budem vedit ci cakat mrchu alebo co.

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 hlavu hore,viem,ze je to tazke,ja mam endometriozu,mala som cysty,operaciu za sebou rok v umelom prechode s hroznymi stavmi,moja gyn. mi nedava sancu na prirodzene otehotnenie,taketo spravy som sa dozvedela pol roka po svadbe,ani sme sa nesnazili... je to tazke spracovat,ale teraz ideme skusit a snad sa stane zazrak... musime bojovat a ist dalej.... ine nam neostava.... raz sa dockame //

lucka2405
7. dub 2014

@rybkaa a este sa mi posledne dni chce len revat aj pri hlupostiach ako su reklamy, tak neviem to som ja nikdy nemala pred mrchou.

adamnela
7. dub 2014

@rybkaa hura....tu si 🙂
No deti stale otravuju s babatkom, len Adam chce brata a Nelka sestru 😀 Vies u nas to plodenie nie je take, ze sa snazime na ovulku, kedze nemam Luba doma kazdy vecer, tak sa to ani neda, takze kedy to bude mat prist, vtedy to pride 🙂 Verim tomu, ze vsetko bude fajn 🙂
A co sa tyka toho mojho prveho cyklusu, tak super, len dufam, ze sa to uz pri nasledujucom nepokazi. Hned ako mi pride mrcha, tak nasadim Fytosoju a kys. listovu 🙂

jaja9891
7. dub 2014

@rybkaa ano vyzera to,ze sa telo spamätalo... takze zaciname naplno 😀 a ty ako???uz po ovu,ci ??? stratila som prehlad 😀

rybkaa
7. dub 2014

jaj tu som ženy, roboty ak na kostole, kým som vás dočítala na etapy ešte 🙂 graf kadejaký, teploty rozmetané, no mrcha za mnou, od piatku začínam testovať ovu 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 dakujem za povzbudenie, ja som sa az teraz v CAR dozvedela ze mam PCO, ale ked sa nadtym tak zamyslim, ze som mala vsetky priznaky a moj dr. to nezistil tak nechapem, no my sme uz 2,5 roka po svadbe a stale nic, horsie asi je, ze mm odmieta akukolvek "neprirodzenu" pomoc centra, tak neviem co dalej robit. kolko mas rokov? Ja uz budem mat v maji 30, niekedy sa to na mna tak vali ze hroza, nechapem co som komu urobila, ak to mam zhodnotit je tolko zien, ktore si ani nezasluzia mat deti a maju ich, nehovorim, ze by som bola perfektna mama ani perfektny clovek nie som tak preco ja??? Preco mi nestaci jedna zdravotna komplikacia, s ktorou som sa musela naucit zit este aj toto:( . Preprac, potrebovala som si ulavit 😉

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 to je v poriadku, ja som prezivala a prezivam to iste,tie iste otazky,vycitky,zlost,depky... tym vsetkym stale prechadzam a bojujeme s tym.... dnes mi je psychicky lepsie,lebo konecne po roku mam mrchu,ale co som sa narevala za ten rok,mam 25,manzel neodmieta centrum,ale momentalne na to nemame a rodina z jeho strany b yo tom nemohla vediet,lebo by to asi tazko rozdychavali.... tiez neviem pochopit preco ine rodia ako na pase a ani nechcu,nezasluzia si a my,co by sme preto dali vsetko nemozeme :( je to kruty zart osudu.... neskusila si INOFOLIC??vraj pri PCO ta trojmesacna kura vraj velmi pomaha.... a kedykolvek ti bude tazko,myslim,ze mozem hovorit za vsetky, sme tu pre teba... mne toto forum velmi pomohlo,lebo okolie mi nerozumelo,ani nechcelo podla mna rozumiet a ani som to nemala chut kazdemu vesat na nos...

jaja9891
7. dub 2014

@rybkaa inak kedy je vhodne zacat testovat ovu??? ja som mavala kratsie cykly,tak okolo 25-28 dni,ale vraj sa to teraz moze po liecbe zmenit... zacat asi radsej skor?a testujes aj dvakrat denne niekedy?

adamnela
7. dub 2014

@jaja9891 @lucka2405 jaj kočky, jasne, ze sme tu vsetky pre vas a kludne sa mozete obe takto virtualne vykecat. Ja viem, ze nie som dobry priklad pre vas a ani sa nemozem s vami porovnavat, kedze uz 2 deticky mam, ale je to naozaj nespravodlive, ze niektore zeny si naozaj deticky nezasluzia a rodia ako dive a zeny, ktore po tom tak velmi tuzia ako vy, tak sa proste nedari 😒 No veru je to nepodarena hra osudu ☹
Som s Vami a budem sa tesit z kazdeho uspechu a hlavne, ked sa budete moct pochvalit 2 vytuzenymi ciarockami 🙂

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 dakujem ja mam jednu super kamosku, ktora o mne vie vsetko, ale stretavame sa malo, zhodou okolnosti je tehotna, ale je tiez jednou z tych, ktore si to ani nezasluzia, asi je zle, ze to o nej pisem ale je to tak, a bude mat cochvila chlapca. bola som v CAR ISCARE, kde mi potvrdili PCO, a dostala som metformin, doc. Valky povedal ze mozem skusit aj inofolic ale vraj siofor ktory mi dal je este lepsi, a k tomu clostil a pregnyl a aj tak to vyzera ze to nevyslo, mm bol na spermiograme tam som ho tiez dlho musela prehovarat, keby bolo na mne tak susim aspon IUI ale do IVF by som asi tiez nesla. No rodine z jeho strany by som to tiez nepovedala, akurat svagrina vie ze som bola na vysetreniach ale to je vsetko, vies tie neustale otazky typu: a vy este nemate? A necakate? Ma fakt ubyjaju, niekedy mam chut sa zahrabat do zeme, alebo sa na vsetko vykaslat a adoptovat si, vsak ako povedal mm na mna sa vsetky deti lepia, tak sa asi prilepim ja na nejake a bude, ale vlastne je asi vlastne🙂) , tiez mas mrchu len obcas?? Ja bez liekov tak 3x do roka.
Vies preto sa mi to zda vsetko take nespravodlive, lebo ja mam k tomu este aj hydrocefalus takze doktorov a operacii uz mam plne zuby a stve ma ze sa vsetko musi komplikovat a vsetko so vsetkym tak sprosto suvisi.

lucka2405
7. dub 2014

@adamnela dakujem si zlata🙂 , ja som bola rada ked som bola v centre ze mi aspon zistili ze mam to PCO, lebo keby nic nenasli a mrcha 3x do roka tak to by som uz asi fakt neprezila, ale niekedy nemam uz vobec chut bojovat, stale nieco sledovat niekam chodit, a tolko tehotnych okolo mna, je to nefer, asi by som bola radsej kebyze mi povedia ze z nejakeho dovodu nemozem mat deti vobec, tazko by sa to predychavalo ale niekdy mam pocit ze by to bolo lepsie ako ta hlupa beznadej ked dojde mrcha, obcas sa citim ako pokusny kralik, skusime toto a toto a ked to nepomoze tak toto, sex podla harmonogramu, je mi z toho fakt blbe 😨

jaja9891
7. dub 2014

@adamnela jeej,dakujeem 🙂 mas deticky,ale snazis sa nas pochopit,mne moja babka vravela,ked mi bolo najhorsie,ze naco su mi deti,ked su s nimi len starosti,no pochopis????hlavne,ze ona mala tri.... proste niekedy clovek nenajde pochopenie ani u najblizsich.... ale takto vo virtualnom svete 🙂

lucka2405
7. dub 2014

@adamnela
@jaja9891 dievcata skusila som "z haluze" kedze tomu vobec neverim test, no a jasne snehobilo ako na Vianoce ☹

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 no paradox bol,ze ja som mala cyklus pravidelny,len som netusila,ze mam taku hnusnu diagnozu,cysty,zratsy a vsetko okolo... operacia za sebou a vajickovody mi neskontrolovali,takze ja neviem na coms om,len ma zdeptali,ze to nepojde.... ale ak ti nasadil liecbu,tak isto zaberie,chce to trosku cas,aby sa vajecniky dali dokopy a zabojovali.... je to tazke,na nas sa tiez vali jedna vec za druhou, tiez mam chut s ana vsetko vykaslat a skoncit to,ale opät mam nadej a snad sa raz dockam.... problem je v tom,ze endometrioza sa rychlo vracia a zhorsuje,su to neustale chronicke bolesti a pod....a aj ked snehobielo,nevadi,ideme dalej,musime... hlavu hore

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 dakujem len mi z toho uz po tych 2 rokoch obcas hrabe ☹ nechcem mat deti az v 40tke, liecba funguje vzdy je folikul ale akosi sa to zasa nepodarilo, trocha sa obavam, ze ak nechcem IUI ani IVF tak mi v centre uz viac nepomozu, aj ked mi doc. povedal, ze urobi vsetko preto aby sa to podarilo prirodzene, tak uz mi minule zase spominal IUI. do toho by som aj isla ale presvedcit mm bude veeeelmi tazke. ☹

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 co ak by skusil lekar s nim hovorit??ved IUI je prirodzenejsie ako IVF a ak liecba funguje,je to dobre znamenie... raz sme hore a raz dole,ktovie co ja budem takto o mesiac robit.... hore dole a stale dookola,psychika je silna vec

adamnela
7. dub 2014

@jaja9891 @lucka2405 ja viem, ze je to pre vas velmi tazke. u mna zasa z viacero stran pocujem, ze naco mi je tretie dieta, ze 2 su dost...a bla bla, ale ja proste citim, ze este jeno dietatko chcem a s tym sa neda nic urobit. Stale mam v srdiecku miesto este pre jedneho clena rodiny..Tak budeme si drzat palce navzajom, a vy kocky, hlavne, nech sa date dokopy a cert nikdy nespi a mozno sa to naozaj podari aj prirodzene. Uz vela takychto pripadov som citala, takze nadej umiera posledna...Hlavicky hore kočky 🙂

kukku
7. dub 2014

@mawiya ajoj, pozerám ten tvoj grafík a veeeľmi sa mi páči 🙂

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 ked som mu to povedala, tak jeho reakcia bola, ze ci je krava ved kravy sa inseminuju ☹ ked ho nepresvedcim ja doktor tazko. vsak uvidime🙂)

lucka2405
7. dub 2014

@jaja9891 len problem asi je v tom ze hormony mi nikto donekonecna davat nebude. Vraj clostil sa nema davat dlho.

rybkaa
7. dub 2014

@jaja9891 ja začínam od 10 DC, ovu mám teraz 15 DC, cyklus 29 dňový. Kukni si tu http://www.ovulacny-test.sk/kedy-zacat-testovat
niekedy testujem aj 2x za deň, hlavne keď už mám silnejšiu čiarku, takže tak 12-15 deň robím 2x

jaja9891
7. dub 2014

@rybkaa jeej,diky,prestudujem 🙂 a ktore testy pouzivas?

jaja9891
7. dub 2014

@lucka2405 no tak uvidis co bude,ak nepomozu hormony,skusis este tie vyzivove doplnky a mozno aj on casom pochopi,ze ak chce dieta,musi aj on nieco podstupit... uvidis,asi to bude s nim tazke,ak je taky zataty 🙂 ale mozno pride nejaky zlom a zmeni nazor... neboj 🙂

jaja9891
7. dub 2014

@adamnela ved ked to tak citis,tak preco sa branit???ja prijmem vsetky,ktore mi Boh dopraje 😀 aj dvojicky by som brala 🙂 len aby to bolo cim skor a prirodzene,lebo sa uz neviem dockat a konecne sa mozem pohnut dalej,lebo rok akoby som nezila,len prezivala.... no teraz je tu nadej a tej sa zatial drzim 🙂

rybkaa
7. dub 2014

@adamnela @lucka2405 @jaja9891 baby, ani nehovorte... ja mám pocit, že už okolo mňa rodia aj tie baby, čo nikdy nechceli byť matkami... som s mm od januára 2013, antiku som vysadila v auguste 2013, v októbri 2013 na teste //, radosť ako svet, som aj čekovala, ktoré kamošky sú tehu, že s kým sa budeme kamošiť a tak 🙂 no ako na potvoru, ani o jednej som nevedela....potom v decembri 2013 MA a od nového roka akoby uťalo....kam som kukla, všade tehotnica...dve bývalé mm teraz aktuálne tehotné....vo februári 2014 sme sa zobrali a zo všade som počúvala len to, že či som tehotná, že sa po roku berieme....no nebola som, vari jediný dôvod na sobáš je tehotenstvo? a teraz baby boom ďalej pokračuje, sa aj bojím daktorej kamošky opýtať, ako sa má, že mi povie, že je tehotná a ja furt len čakám 🙂