Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

vejula
11. dub 2014

@adamnela no ja to budem mať teraz isto velmi rozhadzané, kedže ešte dojčím, takže s tým nič nespravím a gyndoš sa s tým tiež isto zaoberať nebude, kedže popri dojčení su takéto rozhadzané cykly normálne... Ale človeka to potom už ani nebaví testovať každý den... Mam z toho len nervy, jeden den silnejšie, už si myslím, že sa to blíži a na druhý den zase duch 🤐 😅

adamnela
11. dub 2014

@vejula jaj, tak to mas veru pravdu, ze to je teraz take rozhadzane. Asi momentalne to treba nechat na prirodu, nech Ta zbytocne tie testy nestresuju...A dokedy mas v plane kojit?

vejula
11. dub 2014

@adamnela do prirodzeného odstavenia 🙂 Ja dojčím ešte aj staršieho synčeka, takže tandemovo... Tak on by už sa mohol pomaličky aj odstavovať, dcerka snad ešte potiahne 😉

senta_sofia
11. dub 2014

@vejula no ja som si myslela tiez, ze pocas dojcenia som mala rozhadzany cyklus, ale co nastalo, ked som ho zacala odstavovat, tak to je hruza 😀

adamnela
11. dub 2014

@vejula no tak to mas este vesele domka 🙂

rybkaa
11. dub 2014

čaute cipky, zas vás čítam celý deň na etapy a nestíham odpísať 🙂 ja furt dole, testy na ovu zatiaľ len s duchom, tak pekne čakám http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa zajtra sa idem vycapiť na obloky a konečne ich poumývať, lebo už nevidíme ani von, či je deň a či noc 🙂 máme pod oknami kotoôňu, takže všetok popolček máme na oknách 😠 a v nedeľu budem knedliť, nehnem ani palčekom na nohe 🙂

@adamnela do mňa by sa zmestili aj trojčatá, je ma teda dosť 😀 ale som skromná, fakt by mi jedno bábo stačilo, chcem si ho užiť 🙂
@mawiya no toto ☹ mršina za dverami? tak nech už dojde, odíde a hurááá plodná veselá veľká noc 😀
@senta_sofia ty máš dve detičky a teraz si ešte s mladším na materskej? máš dvoch chalanov či párik? 🙂
@zuzu2389 fíha, tak dúfam, že sa zadarilo, keď máš teplotu hore, je to dobrý znak, ona už ani vyššie ísť nemusí, stačí, že sa udrží 🙂 kedy chceš testovať? až po vynechaní MS? držím palce, nech je to tam 🙂 na prízanky je ešte skoro, tie prídu až neskôr, aj prsia aj ostatné, neboj a príliš sa na to nesústreďuj 🙂 no ja po starom, čakám na ovulku a ide sa na vec 😀
@joannah13 toto sa tvári ako ovulka za dverami 😀 ono môžeš byť takto dole dlhšie a potom to vystrelí hore, no preventívne testuj, popíjaj grepový džúsik a vylož nohy na stôl a mysli na niečo pekné, šak ona potvora raz len príde 🙂
@jaja9891 dvojičky sa zvyknú objavovať obgenráciu, teda ak je otec a svokra z dvojičiek, tak ich vnúčatá majú zvýšenú šancu na dvojky, teda tvoje deti 😀 ale po liečbe na tvoju dg. je to tiež možné, som o tom počula, že po hormonálnej liečbe šanca stúpa a duplom vtedy ak v rodine dvojky boli v priamom rade v rodine 🙂
neviem čo presne myslíš, aké farebné značenie v kalendári...keď myslíme to isté, tak ružovou vyznačuje dni kedy máš mrchu vtedy je plne ružový, v ďalšom mesiaci máš orámované dni ružovou, to je, že kedy bude asi ďalšia mrcha. Dni orámované tou silnejšou zelenou sú predpokladané dni a tou svetlo zelenou sú predpokladané dni ovu, tesne pod kalendárom je tabuľka s vyvetlením, ak teda myslíš toto...ak ni, skús poslať sken obrázka 🙂
@sofi88 no super, už to máš za sebou a verím, že to bude dobre a chrúsťo sa uchytí, veľmi veľmi držím palce 🙂 ja som o IUI len čítala, ale asi by som to tiež brala ako ty - s veľkou pokorou a odovzdaním sa situácii a verila, že to proste musí vyjsť....je to bolestivé či skôr nepríjemné? to sa urobí odber partnerovi a potom "vstrekne" tebe do maternice? dobre to chápem? prepáčte za sprostú otázku, ale pre mňa je to neznámy úkon.....
@huncut škoda, musím trčať v práci ☹ ale vyzerá to veľmi pekne 🙂

adamnela
11. dub 2014

@rybkaa joj, taky dlhy prispevok sme tu asi este nemali 😀 😀
A inak pre mna je IUI tiez cudzi pojem a tiez neviem ako to prebieha...

zuzu2389
11. dub 2014

@rybkaa
Ahoj...🙂 no kramy tie by som mala dostat tak az za 9 dni...podla menstr.kalendara....ale to asi nemozem teraz brat vazne..kedze ovulka mi prebehla zrejme na 12 DC..takze kedze mavam lutealku tak, ze na 12 DPO dostavam kramy..tak by mali v podstate dojst o 3 dni...ale kedze beriem lieky po IUI...tak neviem ci mi ich neposunu..beriem to prvy-krat,,tak neviem ako zareagujem...
V kazdom pripade budem mozno v nedelu testovat co je 11 DPO a v stredu 14DPO...a pak sa uvidi..ak nedostanem kramy tak pojdem na krv...tak drz paste..:D

rybkaa
11. dub 2014

@adamnela šak som ho aj písala celý deň 😀 no som rada, že nie som jediná nevedomá 😀 rpincíp mi je približne jasný pri IUI, ale mám v tých pojmoch celkovo bordel, čo je IUI, IVF, KET, ET a neviem čo ešte, chvalabohu (!!!!!!) že sa tým nemusím zaoberať v osobnom živote a verím, že ani nebudem musieť....no ak by bolo treba, rozhodne by som do toho šla....

rybkaa
11. dub 2014

@zuzu2389 tak v nedeľu ráno som tu ako na koni a budem vyzerať výsledky - pozitívne samozrejme 😀

senta_sofia
11. dub 2014

@rybkaa mam parik chalanov 😀 tak tak, este si uzivam "dovolenku" a dufam, ze sa nam ju zadari predlzit 😉

jaja9891
11. dub 2014

@rybkaa ano ano,toto som myslela 🙂 len som si nebola ista,ale preco mi znaci predpokladanu ovu uz zajtra na 6DC,co sa zblaznil???? 😀 cela som cudna 🙂 vajecniky ma zacali boliet, skusila som ovu test a tam slaba druha ciarka uz... no neviem,sranda,aj podla toho Jonasa na nete by sme sa mali snazit uz 13 vraj 🙂 no aj by mohla ovu prist skor,lebo muz pojde cez tyzden prec :(

rybkaa
11. dub 2014

@jaja9891 to zrejme budeš mať niečo zle nastavené vo výpočtoch, keď ti na tak skoro ukazuje, hlavne po tom, aké si mala dlhé cykly....skús pokukať, ako máš nastavenie a skús sem hodiť sken obrázku, bo celkom neviem, prečo ti to tak ukazuje divno...že jeden deň ružový a hneď za ním tmavozelený, to je divnééé

zuzu2389
11. dub 2014

@rybkaa
bodaj by..🙂 urcite napisem...🙂

joannah13
11. dub 2014

@adamnela
@lennaaa musime bojovat baby.. i dlouhe cykly konci dobrou zpravou. A uz se tesim, az to vsecky tu do jedne oznamime // na testikach tehulkovych 🙂
@ rybkaaa minuly cyklus sem to tak mela skoro vic jak tyden, nez ovu dorazila.. historie se opakuje.. spisovateljo jedna 😀

vejula
11. dub 2014

@senta_sofia sa ti po odstavení ešte viac rozhadzal cyklus???

rybkaa
11. dub 2014

@joannah13 skúšaš testovať ešte aj tými cukrovkárskymi tyčinkami? neviem ako sa to volá 😀

jaja9891
11. dub 2014

@rybkaa ale to je len predpokladana ovu... ja som nic nikde nenastavovala,len ten zaklad co som vedela 🙂 a ako sa robi scan? 😀 ved uvidim co bude 🙂 len nech bude 🙂

rybkaa
11. dub 2014

@jaja9891 otvor si ten kalendár, aby ho bolo vidno na obrazovke a stlač na klávesnici tlačicu Print Scrn, potom si otvor Skicár, tam stlač ctrl+v a hodí ti tam obrázok tej obrazovky, daj uložiť ako jpg a je hotovo, potom šmar obrázok sem 🙂

jaja9891
11. dub 2014

@rybkaa asi sa podarilo 🙂 dik za radu 🙂
snad vidno

senta_sofia
11. dub 2014

@vejula ano... akurat odstavovat som ho zacala od januara, uplne odstaveny je od polky marca, ale co som mala tie cykly, no same prekvapenie, minuly mesiac cisty anovulak, sice menzes na moje prekvapenie uz na 28 den, ale taky, ze 2 dnovy a koniec, vobec sliznica neodchadzala, teraz zase bude asi riadne dlhy... Dovtedy bol iba dlhy a vsetko klapalo, tak som zvedava 🙂

sofi88
11. dub 2014

@rybkaa ahoj, ano je to nieco take... manzelovi vezmu spermie, precistia ich, nechaju tie najlepsie a tie potom zavedu do maternice.. neboli to a neprijemne..podla toho ako sa na to pozeras..ale urcite nic bolestive... 🙂 tak uvidime co a ako, ci mi zajtra stupne teplota, ked mam od zajtra brat dufik... nech sa mi ovulka potvrdi

joannah13
11. dub 2014

@rybkaa tos zkousim. Zatim tak nic. Tos beztak zas budu jak trubice cekat a testovat 2 tydny 😀 prej mam casu a trpelivosti dosti 😀

rybkaa
11. dub 2014

@jaja9891 ty vole, ty to máš aké divnéééé??? šak tebe ukazuje možné plodné dni v deň ms! tvári sa to, akoby sa ti miešali dva rôzne cykly....ako dlho zapisuješ do FF? to aj predošlé mesiace ti takto krepo zapisovalo? skús mi ešte hodiť predošlý mesiac....ono je možno kalendár zmätený z toho, že si mala dlhý cyklus predtým a neskoro ovu....keď si dáš hore Analysys ---- ovulation override ----- ak tam máš nejaké čísla, vymaž ich a zaškrtni advanced a daj set. Ono sa to tvári akoby ti to počítalo na základe štatistiky a to je nem dobre

rybkaa
11. dub 2014

@sofi88 vďaa za vysvetlenie, zase som o niečo múdrejšia 🙂 hlavne aby to vyšlo, ale tak cítim v pravej ponožke, že je to náááádejné 😀

rybkaa
11. dub 2014

@zuzu2389 ehm, posielam aj tebe srdcko, dnes mi jedno pribudlo z dákej súťaže či čo, kde som len špekulantsky odpísala správnu odpoveď, takže si ho nezaslúžim, ale tebe sa teraz určite zíde, hlavne v nedeľu ráno, tfuuuj držím prsty 🙂

ivet1987
11. dub 2014

Baby vy tu teda kecáte, to je hrůza to dočítat 😀 No já jsem zvědavá na tento cyklus, lebo můžu čekat ovu 15 DC, 19DC, 27 DC a nebo taky později a nebo nikdy, no to faktu čumím 😀 Konečně mi dnes klesla teplota, ale ještě by měla jít dolů 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

huncut
11. dub 2014

@rybkaa hm, škoda rada by som niekomu posunula nech neprepadne

senta_sofia
11. dub 2014

@huncut ved skus dat normalne niekde na bazos alebo kde inzerat, mozno sa niekto chyti, nech ti to neprepadne 🙂

huncut
11. dub 2014

@senta_sofia dík, vyskúšam