Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

ivet1987
26. dub 2014

@jaja9891 Jo jo, my taky 2012 květen svatba, červen 2012 jsem měla státnice, září 2012 jsme začali stavět a loni v srpnu se přestěhovali, ale pořád se ještě dodělávají drobnosti. Vdávala jsem se v čerstvých 25 letech, manželovi je o rok víc, takže vlastně teď v květnu 27, 28 budeme mít. Na svatbu jsem si říkala, jé čas, do 30 stíhám dvě děti. Ale začali jsme až teď v lednu a ono to asi hned tak nebude :( Dřív jsem měla problémy s prolaktinem a štítnou žlázou, ale jak jednou doktoři řekli dobrý, už jsem tam nepáchla 😀
Uvidíme, čekám jestli už se konečně srovná cyklus. Antikoncepci jsem vysadila v listopadu, pak jsem měla krásných 28, 31 cykly a potom 55 po vyvolávačce, teď minule 40, protože se ovu rozhodla 27 den přijít a teď jestli byla 17DC, tak zázrak. Ale minulý cyklus mi to právě vyznačilo původně ovu na 15 DC, pak teploty začaly skákat a houby, až 27DC.

ivet1987
26. dub 2014

@jaja9891 Přesně tak, dneska mě začaly prsa taky bolet a píchá ve vaječnících a všude a nevím zase co se děje 😀 Dneska jsem měla čípek mega tvrdý a zavřený, dlouhý, až mě to vyděsilo 😀 Jen ať chrání 😀

jaja9891
26. dub 2014

@ivet1987 no ja som mala ms viac menej pravidelnu,tak som zvedava ako to bude teraz,dr. vravela,ze sa to moze zmenit....a snad uz nepride 🙂 no a to ste pekne stihli domcek postavit.... my sme zacali na jesen 2013 a dufam,ze buduci rok sa prestahujeme nejako,aj ked nebude dokonceny,ale obyvatelny... a cipok si ja nesledujem,asi by som to nevedela nahmat a rozlisit 🙂

joannah13
26. dub 2014

@rybkaa i me ta strana, kde probehla ovulace, porad popichuje, mam pocit, ze mi podbrisek vybuchne, nakoby se blizila MS, ale tak divne.. mno tak su na tebe strasne moc zvedava, co prinesou dalsi dny. Tfuj tfuj

vejula
26. dub 2014

@jaja9891 vôbec nie 😉 mna tiež napadaju všelijaké veci.. Ked som bola prvý krát tehu, každé nové jedlo som googlila či sa môže jesť počas tehu... no proste mm mal už zo mna riadne nervy, stale som stresovala, hrôôôôôza 😀 😀

jaja9891
26. dub 2014

@vejula no tak uvidim co ma caka dalej 🙂 co este zazijem.... tiez rozmyslam co vobec mozem jest a pit...napr. bola so prechladena a chcela som nejaky caj v lekarni a ona na to,ze jediny,ktory je bezpecny, ked sa snazime,je zazvorovy s citronom 🙂 iny mi nemala ponuknut,tak to aby som uz ani caj nepila 😀

adamnela
26. dub 2014

Ahojte kočeny moje 🙂
No tak ja sa hlasim po celodennom vylete s detmi. Bolo sice uprsane pocasie, ale deti si pochvalovali a boli aj tak stastne, ze sme boli niekde prec s domu 🙂
Ja inak po starom, ovu test pomaly tmavne, tak som zvedava ako bude vyzerat zajtra a graf je ako bo vcera, takze anakonda utoci 🙂
@joannah13 no perfis, ten digi test je uzasny a vidis, predsa to bude ten herkules alebo xena 😉 Velmi sa s tebou tesim, aj ked zatial potichucku, ale vsetko dobre dopadne 🙂
Dufam, ze sa tu u nas naozaj vsetky nakazime tehu bacilom...vsetkym nam to velmi prajem.... 🙂

julka82
26. dub 2014

Ahojte žienky, donedávna som patrila k vám. U nás je zatiaľ všetko v poriadku, len som sa chcela pochváliť, že po mesiacoch som ukaecala moju najlepšiu priateľku nech si konečne začne merať bazálku. Tak mám radosť, že sa mi to podarilo, keďže snažilkuje od augusta. Vidím,že tu testíky pribúdajú, tak verím že sa to podarí okrem nej aj vám všetkým. Stále bojujem za bábätká aj keď jedno po dlhej dobe vo mne už rastie 🙂 držkajte sa

joannah13
26. dub 2014

@adamnela dekuji moc, jeste se nechci moc tesit, ale tesim se a verim, ze to bude jen silit. No a vidis, ovulka uz skoro klepe na dvere.. tak ja doufam, ze to na vas vsechny rychle prenesu

vejula
27. dub 2014

@jaja9891 no pri prvom je to vždy take naj... človek všetko prežíva, všetkého sa bojí, všetko číta. Pri dcerke som to už brala športovejšie. Pri synčekovi som hodiny preplakala, čo som si bola istá, že som mu ubližila, chuda dieťa, si v tom brušku vytrpelo stresov.... Teraz to vidim s odstupom času tak, že tým stresom som mu urobila horšie ako tým čo som zjedla... Naše mamy jedli všetko a dobre bolo 🙂

vejula
27. dub 2014

@jaja9891 a čo sa čajov týka, tak to je hotová veda.... Teda najmä čo sa byliniek týka. To je najmä preto, že niektoré bylinky spôsobuju prekrvenie maternice a teoreticky by mohli vyvolať potrat. Ale v normálnych dávkach, ak je všetko v poriadku to podla mna nehrozí. Ale samozrejme, ked ma človek už tu informaciu, tak sa automaticky bude tej bylinke vyhýbať. Napríklad aj alchemilka by sa mala piť až pred pôrodom, nie skôr práve kvôli sťahujucim učinkom, aby nevyvolala potrat, alebo predčasný pôrod. A moja kamaratka pila alchemilku od začiatku tehu, lebo o tom vôbec nevedela a ani nepotratila, ani predčasne nerodila 😉

rybkaa
27. dub 2014

baby, to čo mi dnes ukázal test, to je ozaj že duch 😀 kontrolná čiarka je normálne červená, zvyšná čast testu je ružová a miesto, kde má byť testovacia čiarka je biele 😀 Takže ja čiarku mám, celkom peknú, len je biela 😀 nechápem.... @lauritka je to chybný test? skúsila som aj mamatest, ale ten biely, ovu test od včera zosilnel, len ten promatris nechápem, čo mi to naznačuje 🙂 Testy sú suché, fotené asi pol hodiny po namočení a furt to tam takto svieti 🙂 Neviem, či to dobre vidno, pridávam foto
teplota furt luxusná http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa keď si pozriete teploty po ovu za čiarou, tak to som akože ja v ľahu z profilu - prsia, sadlo a bruch, či? 😀

senta_sofia
27. dub 2014

@jaja9891 sexuj, kym mozes, tak ti poviem 😀 aj keby si bola tehotna a nebudes mat nejake problemy, mozes, to su proste bludy, co niektore baby siria, aj s jedlom, pitim, kozmetikou, proste vsetkym, porazi ta, ak budes riesit a zamyslat sa nad kazdou vecou ... U nas vzdy platilo vsetko s mierou a tuto zasadu aplikujem na vsetko 🙂) Radsej zacni hackovat, vysivat alebo robit hocico ine, len nehladaj hluposti na internete 😉

senta_sofia
27. dub 2014

@rybkaa podla toho modreho cakas tie dvojicky, ja tam vidim ciary tri 😀 ale inak fakt asi skor otazka na niekoho, kto ma odtestovanie viac, ako 3 ovulacne a 3 tehotenske testy 😀

vejula
27. dub 2014

@rybkaa po zaschnutí by ten červený odtien z testu mal zmiznuť a mal by ostať biely... potom lepšie porovnaš. Či tebe ostal taký červený aj po zaschnutí??? Inak obe (ne)čakame mršku v utorok.... Ale ja mam z prvého tehu taku skusenosť, že mi na 12 DPO neukazalo absolutne nič, takže podla mna pred vynechanou ms je testovanie len zbytočné stresovanie 😉

rybkaa
27. dub 2014

@vejula ja viem, že by mal zmiznúť, ale jemu sa nechce 🙂 počkám pol dňa, čo to povie, skorej to považujem za chybný test, preto som spravili aj mamatest...ja mám rovnakú skúsenosť...až na 2 deň meškania ms mi ukázalo microducha, takže som v pokoji 🙂 len ma popichuje vo vaječníku, kde bola ovu, tak neviem čo to...ak by šla ms, tak by ma malo pichať na druhej strane, tak hádam si tam môj duchoň buduje fleka v maternici 🙂

rybkaa
27. dub 2014

@senta_sofia nestraš 😀

jaja9891
27. dub 2014

@vejula tak to mas pravdu,ale zase az taku vedu sa nesnazim robit,lebo nejdem s extremov do extremov... ak je vsetko v ramci normy tak je to ok,nikdy som nebola taka,aby som vsetko robila tip top... tak uvidime co mi zivot prinesie a co ma este caka a ako sa zachovam 🙂 dufam,ze coskoro zistim aj ja ake je byt tehu 🙂 a riesit tieto veci 🙂 ale nase strae mamy aj ked jedli hocico,jedli zdravu prirodnu stravu,nie tu chemiu co mame my dnes a mali aj 10 deti a robili na poli az do porodu a my???ako padavky sme...ale za to moze dnesny zivot,vsetko svinstvo okolo nas...

jaja9891
27. dub 2014

@senta_sofia ja nehladam nic extra,ale tu som niekde prispievala do fora a zrazu aha co tam pisu 😀 ako som pisala @vejula ja tiez robim vsetko s mierom a nejdem do extremov... keby som mala vsetkemu verit,tak sa asi zblaznim 🙂 ale tato sprava ma tak zaujala,ze som sa musela vas spytat,lebo s ami tomu nechcelo verit 😀

kofik.h
27. dub 2014

ahoj holky, co myslíte, znamená dnešní pokles něco? opravdu začínám již magořit, možná je to tim, že tenhle cyklus je opravdu moc dlouhý☹ ale kdyby měl zdárný konec, tak by mi o nevadilo 🙂

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kofik_h/graf...

senta_sofia
27. dub 2014

@kofik.h co tak uhniezdenie?🙂

senta_sofia
27. dub 2014

@jaja9891 ja len na margo toho sexu a caju a tak, ze proste riad sa zdravym rozumom, asi tolko som tym chcela povedat, nehovorim, ze hladas, ale keby si chcela zacat 😉)

vejula
27. dub 2014

@rybkaa pri dcerke som si robila na 13 DPO, lebo som mala isť na RTG pluc, tak pre istotu, lebo tam sa musia podpisovať papaiere, že niesi tehu. A vtedy mi už ukazalo taku slabulinku čiarku, tak som bola u gyndoša aby mi zobral krv na HCG a tam mi potvrdil, že je to začiatok tehotenstva.

lauritka
27. dub 2014

@rybkaa no podla mna sa ti tam porozpijala farba. 😨 😖 a mohlo sa nieco zachytit aj v tej drazke , kde ma byt ta ciarka.. to je skor len farbivo.. nenaklanala si ho ??? 😕

rybkaa
27. dub 2014

@lauritka nie, pekne som ho položila ležať ako furt 🙂 ale tiež si myslím, že to je vadný test, počkáme si na zajtrajšie strašenie, prípadne na utorkovú mrchu 🙂 až vtedy sa pravda ukáže jasne a nie takto divoko, ale ďakujem 🙂

joannah13
27. dub 2014

@rybkaa clovek, kdyz to nejvic potrebuje, tak je test vadny.. no ale ja vidim nejaky zachvev ducha, na tom testu ze vcerejska, jeszli se nemylim.. ale ne fakt, ze bileho ducha sem jeste nevidela.. mas to zajimave.. ale teplotka ne fakt paradni

kofik.h
27. dub 2014

@senta_sofia kéž by ....kéž by....ok budu muset být trpělivější 🙂

rybkaa
27. dub 2014

@joannah13 no práve, robí si tu so mnou žarty 🙂 tak bude to prekvapko....a tvoja teplota ako? a čo povedal manžel, tešil sa? 🙂

lauritka
27. dub 2014

@rybkaa no moze byt, ze asi nejaky chybny kus. 😒

joannah13
27. dub 2014

@rybkaa jj uvidis, ze to pak prijde jako prekvapko. No ja takhle, drzi se pekne nahore http://FertilityFriend.com/home/4bf3a0 rano na testu uz krasny duch, tak asi to je pravda. Dosla sem domu z prace a pritulila se k nemu s tim digi testem. Delali cely den podlahy v decakach a vtipkoval, ze mozeme mit klidne dvojcata, ze pokoje sou hotove 😀 kdyz sem mu ukazala test, tak chudak strasne zbledl a zvaznel, prej co to jako je.. no a pak se cely vecer vytahoval, ze ma dvojocase nerychlejsi spermie (i s varikokelou 😀 )