Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

rybkaa
3. kvě 2014

@joannah13 meranie je mánia 😀 ja by som tiež ešte merala aspoň do prvej kontroly 😀 kedy sa chystáš na prehliadku?

adamnela
3. kvě 2014

@joannah13 no pijem, ale tak v norme...ale zatial ziadny plodny hlien nebadam...a dnesny test zasa negativny...nic ine som ani necakala...

adamnela
3. kvě 2014

@rybkaa no ako sa tak mne zda, tak takymto tempom ako idem ja, tak Ty ma este dobehnes a budeme ovulat spolu mozno 😀 No a jasne, ze dnesny test zasa negativny, ale o milimeter silnejsia ciarka ako vcerajsi dusik 😖

karkulka9
3. kvě 2014

@rybkaa ja to tiez robim prstom a tento mesiac som si dala zalezat aby to bolo rano....ale predtym som to skusala ked som aspon dve hodky nic netlacila do seba 🙂

rybkaa
3. kvě 2014

@adamnela a piješ aj alchemilku? lebo tá hlien kradne...

rybkaa
3. kvě 2014

@adamnela tak už potom neostáva inšie ako skúšať každé 2 dni a teplota potom ukáže, kedy ovu bola 🙂 tak nečakj na mňa, kľudne ovuluj 😀

aneetkka1
3. kvě 2014

@bapsi123 testůůůůůůůůůůůj....nadějnéééé....

adamnela
3. kvě 2014

@rybkaa pijem alchemilku ano, jeden krat denne 0,5 l a sypanu 🙂 No z jednej strany si ho doplnam grepovym dzusom a z druhej strany mi ho kradne alchemilka 🙂
A ja by som najradsej ovulovala, ale akosi no uvidime 🙂

rybkaa
3. kvě 2014

@adamnela no to môže byť ňou, ja som ju tiež pila po kyrete, ale som po nej vyschla 😀 tak som zamenila za ženský čaj, ten si dám raz za čas, tam je alchemilky menej

adamnela
3. kvě 2014

@rybkaa ja som este zatial nevyschla 😀 ale nemalo by to mat vplyv na plodny hlien, nie? Mozno je dnu a nejako ho nebadam ked som na 😀 Wcku, ci?

rybkaa
3. kvě 2014

@adamnela no ja som vyschla aj zdnu...keďže si sledujem aj krčok, tak si vyťahujem hlien z vnútra a mala som ho mizerne málo....ako som vysadila alchemilku,zlepšilo sa to a keď som nasadila džús, tak ešte viac....no môže to byť individuálne samozrejme 🙂

adamnela
3. kvě 2014

@rybkaa no tak dnes posledna salka, skusim ju obmedzit a uvidim 🙂 No ja som to minule skusala, ze si ho skusim vytiahnut zvhnutra, ale bez sance...Radsej som sa na to vybodla, lebo mi to neslo... Ale da sa s tym normalne otehotniet, aj ked je hlienu tak malicko, alebo ako u teba skoro ziadny ani dnu, hm? Nevies?

rybkaa
3. kvě 2014

@adamnela dá sa, ale je to ťažšie, lebo spermoše neprežijú v suchom prostredí dlho, v hlieniku vydržia aj niekoľko dní...no ty ho zrejme máš niekde schovaný, keďže aj minule ti vydržali dosť dlho, kým došlo k ovulke 🙂

adamnela
3. kvě 2014

@rybkaa no ktovie, ale asi tam veru bol, kedze vydrzali 3 dni 🙂 No uvidime ako sa nam tento tyzden s mm zadari byt spolu 🙂

joannah13
3. kvě 2014

@ivet1987 třeba tě to napíná a teď už jen budeš stoupat 🙂
@rybkaa ve středu, takže pak bych chtěla skončit s měřením, ale nevím nevím, jestli to dám 😀 ale tak když mi potvrdí těhu, tak snad budu klidnější, i když to ještě nebude mít srdíčko, to do další kontroly se asi zblázním..
@adamnela ty jo, mě třeba ta fytosoja pomohla a posunulo mi to pěkně ovulku, ty zas jedeš ten svůj dlouhý cyklus.. je to sice dýl, ale dočkáš se 🙂

vejula
3. kvě 2014

baby mne nminule môj gynekolog povedal, že na plodný hlien je dobtý vitamín B6... tak možno skuste

rybkaa
3. kvě 2014

@joannah13 ak dobre rátam, tak to budeš v stredu začínať 6 týždeň (5+2 tt), čo ešte na srdiečko môže byť skoro, tak sa neplaš, ak by ešte nebolo, neboj, ono pekne príde neskôr 🙂 budeme na teba myslieť s babami 🙂

rybkaa
3. kvě 2014

@vejula ten je aj v pive? jaj ni, to je B12, škoda 😀 😀 😀

vejula
3. kvě 2014

@rybkaa aj B6 je tušim v pive.... ale ironiou je to, že alkohol tie vitamíny aj ničí... takže neviem aký by to malo efekt 😀 😉

senta_sofia
3. kvě 2014

@rybkaa ja neviem, mne tak divno stupala ta teplota, ale 15DC som si robila ovu test a bol negativny, tak si myslim, ze kebyze mam ovu posunutu az na 16DC, tak by bola ta ciarka zrejme vyraznejsia... kazdopadne bicikovcami sme sa poistli pre vsetky mozne varianty, sama som zvedava, aky dlhy cyklus budem mat tento mesiac, kedze uz vobec nekojim 🙂 a minuly mesiac mi to presunul zo 17 na 19 den cyklu, ale podla mna bola skor ten 17DC, lebo mam poznacene, ze ma boleli vajecniky a aj na dlzku lutealnej fazy by viac sedel ten 17...

joannah13
3. kvě 2014

@rybkaa jj, přesně bych měla být 5+2, takže počítám s tím, že srdíčko na 90% ještě nebude.. já děkuji a určitě vám sem pak písnu, jak sem dopadla 🙂 už aby to bylo

rybkaa
3. kvě 2014

@vejula no veď práve, že jedno vylučuje druhé 🙂

rybkaa
3. kvě 2014

@senta_sofia keď do minulého grafu pridáš hlien, tak ti to zrejme opraví naspäť na 17 DC 🙂 a čo sa tohto grafu týka, chápeš, vyznačilo ti ovu na deň negatívneho testu, pozit. bol až deň po...skôr by som to preto videla na ten 16 dc, keďže ovu prichádza 24-48 hodín po pozitívnom teste, dokonca druhý deň po pozitívnom môže byť už úplne biely a ovu prebehne, záleží to na bolesti vaječníkov, keď bolia a potom bolesť utíchne, znamená to, že vajko prasklo a prebehla ovu 🙂 no keď ste to poistili, je to super, už len to čakanie teraz 🙂

adamnela
3. kvě 2014

@joannah13 no mozno to este nebude citelne tento cyklus s tou fytosojou, ale az na dalsi, ktovie 🙂 A mozno dalsi uz nebude 🙂
@vejula kuknem na ten B6 🙂

joannah13
3. kvě 2014

@adamnela no jo, pravda, mozna uz pak nebude nic potreba. Mne ta fytosoja zabrala hned prvni cyklus, ale asi to je individualni.. no takze ted se musis spolehnout na svoje telo a vic ho vnimat, kdyz uz nemas testiky..

adamnela
3. kvě 2014

@joannah13 No, jedine co som dnes na sebe spozorovala, ze som dost nafuknuta a to som ani vcera, ani dnes nic takeho prdaveho nevarila a nejedla. A nasla som toto na jednej stranke 🙂
Jeden z priznakov ovulacie je aj tento 🙂 pocit zväčšeného brucha ‒ mnohým ženám v tomto období telo zadržia vodu, čo môže viesť aj k pocitu zväčšeného brucha. 🙂 🙂
Tak mozno ja som ten pripad, ze sa budem riadit tymto. Musim to odsledovat aj nabuduce 🙂

senta_sofia
3. kvě 2014

@rybkaa dakujem, vidis, toto napriklad neviem, kedze ovu testy som robila 1x tento mesiac, ze ak je jeden den pozitivny, druhy den moze byt uplne biely, nejak mi logika hovorila, ze raz ked je ten LH zvyseny, tak proste test zareaguje aj nasledujuci den... toto cakanie je hrozne :-/ esteze ze som momentalne zaneprazdnena, ze nemam cas nad tym rozmyslat

ibakika
3. kvě 2014

@adamnela nieco so tam natukala ale vobec mi to nevyhodnocuje asi som nieco spravila na figu, mam to len v mobile a vobec neviem či to je ok na mail mi žiadne heslo nepřišlo , tak asi som to neurobila dobre, ja neviem som motovidlo

ivet1987
4. kvě 2014
joannah13
4. kvě 2014

@ivet1987 ooojéééé, že by??? to teď vypadá nadějně, je ti napínavé, jsem zvědavá, jaký to bude mít konec🙂 kdy že se chystáš testovat???