Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

verunka_korunka
6. kvě 2014

@ivet1987 Taky cekam a uz skoro ani nedoufam... Vcera 37 dneska pomalinku klesa na 36.8. Cekam kdy klesne jeste vic a MS prijde ☹

jitaf
6. kvě 2014

@adamnela
cyklus jsem měla 28 dní ale poslední 2 měsíce je mám 30 dní...také jsem zvědavá 😒

ivet1987
6. kvě 2014

@verunka_korunka ať mrcha nezdržuje a dojde, to mě štve.

adamnela
6. kvě 2014

Ahojte kočky 🙂
Krasne nam svieti slniecko, tak hned mam lepsiu naladu, aj ked ten moj graf si robi tiez zo mna srandu 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela Ak bude ovulka zajtra rano, tak mam smolu, lebo dnes mm tiez domov nepride, asi az zajtra vecer...Ale nejdem sa radsej na to vobec upinat, tak to necham tak 🙂
@jitaf no tak neviem veru, lebo ak mas 28-30 dnove cykly, tak by uz mala podla mna ovulka prebehnut. Alebo sa naozaj posunie a budes mat dlhsi cyklus alebo po tretie to bude anovulak...no tazko povedat 😖
@ivet1987 ale nie 😠 A teraz Ti co urobil graf? Vyamazal Ti tu ovulku, co si tam mala, ci?

joannah13
6. kvě 2014

@ivet1987 ach jooo, takže ta mršina asi příjde, cítíš se na to??
@adamnela no ale už se to asi blíží.. nějaký ten hleník už se ti objevuje, tak je to na dobré cestě 🙂

adamnela
6. kvě 2014

@joannah13 tiez si myslim, ze je to uz blizko, no uvidime, kedy to vypukne 😉 Len keby ten moj mm mohol byt dnes vecer doma 🙂

vejula
6. kvě 2014

@senta_sofia ak mš nastavenie profilu len pre priatelov, tak potom info v pase niesu pre ostaatných viditelné 😉

joannah13
6. kvě 2014

@adamnela tak ste to pojistili včera?? a zas zítra nooo.. dyt víš, že spermijky vydrží čekat na správnou chvíli 🙂

vejula
6. kvě 2014

@joannah13 ty maš zajtra poradnu?

@adamnela ozaj objednala si ešte tie ovu testy, či si to už nechala tak?

joannah13
6. kvě 2014

@vejula jojo, zítra někdy dopoledne, už aby to bylo, páč jsem z toho už pěkně nervozní, ale těším se 🙂

vejula
6. kvě 2014

@joannah13 tak to ti verím, že sa tešíš... Myslíš, že ti bude už robiť aj UTZ???? LEbo na srdiečko je asi ešte skoro... či len aby vylučil mimomaternicové?

senta_sofia
6. kvě 2014

@vejula praveze nemam len pre priatelov, registrovanych mam, preto je mi to divne...

senta_sofia
6. kvě 2014

@adamnela aaale neboj, manzel ma ultimate surviverov, ti od vikendu preziju aj 5 dni a ako vidim, rysuju sa im dobre vlhke podmienky 😉))
@joannah13 uz nech je zajtra, tesiiime sa 😉
a inak, kde sa nam stratila @rybkaa?

jitaf
6. kvě 2014

@adamnela
to mi ani neříkej ☹
já jsem v neděli měla na ovu testu nejsilnější čárku ze všech těch testů co jsem dělala od 9DC a včera byla úplně minimální a právě v tu neděli mě hrozně dloubalo v pravém vaječníku a to dost takže fakt nevím ale jako ty teploty jsou divné...v neděli jsme měla 36,2 včera 35,8 a dnes 36,2

zuzulienocka77
6. kvě 2014

Ahojte kočky. Chcela by som sa s Vami poradiť. Vo februari som prestala kojiť, dosť sa mi pokazil cyklus, ale nasadila som alchemilku, a uz sa mi posledny cyklus chvalabohu napravil, dokonca MS prisla 27 DC. V piatok som bola u doktorky, vravela ze to vyzera na anovulak. Dnes som zacala merat BT. Uvidime co bude. Ale potrebovala by som nejake rady, ako nastartovat ovulku. Staci zatial ta alchemilka? A ked nebudem mat tento mesiac ovulku, tak mam cely mesiac pit alchemilku? Dakujem velmi pekne za pomoc 😉 Krasny slnecny den

joannah13
6. kvě 2014

@vejula určitě bude dělat, ale uvidí asi jen vacek, ale on je strašně hodný a udělal mi jen tak fotku dělohy na pamatku nebo mi furt tiskl ty cysty, ale o ty sem nestála 😀 sice sem porodní asistentka, ale toto je pro mě novinka, takže moc nevím, co se bude dít 🙂

senta_sofia
6. kvě 2014

@zuzulienocka77 ja som tiez mala po ukonceni dojcenia minimalne jeden anovulacny cyklus, skus merat teplotu, uvidis co to spravi, mne sa to kazdy mesiac zlepsuje, myslim, ze ovu nabehne aj sama, ked sa telo spamata z tych hormonalnych sokov 🙂

ivet1987
6. kvě 2014

@adamnela
@joannah13 ovu zůstala vyznačena, zatím, zůstane pokud to už dnes dostanu.
Tak jako cítím asi 😀 ať už dojde a je klid. těhotná nejsem, tak honem ať to stihnem v Londýně 😀 Ale bylo by super že by cyklus byl 29 dní.

adamnela
6. kvě 2014

@joannah13 nepojistili sme vcera, kedze mm tiez nebol doma. Len v nedelu 🙂
Drzim palce na zajtra, nech to dobre dopadne u dr. 🙂
@jitaf no to je zaujimave, ze testy Ti vysli take, skus potom hodit foto na Ovulacne testy pre skusene a neskusene, mrknem tam 🙂 Ale ta teplota mi nejde do hlavy, ze preco zasa isla dole... 😒
@senta_sofia no to dufam, ze ma dobre zubrienocky 🙂 Tak to bude baba, ak by tak dlho vydrzala az do ovulky 🙂 A neviem ako to je, ked mi zacal plodny hlien az vcera a dnes a aky to ma teraz vplyv na tych krpcov? Este to plati aj pre tych nedelnych alebo az pre novych su podiemky vhodne? 🙂 🙂
@vejula nie nekupovala som uz ovu testy...Vykaslala som sa nato...bude ako ma byt 🙂

adamnela
6. kvě 2014

@ivet1987 teraz som kukala ten Tvoj graf, tak u Teba to vyzera na celkom pekny cyklus tento krat 🙂 Len skoda, ze nie je este ten pravy, ale aspon je len 29 dnovy pravdepodobne 🙂

ivet1987
6. kvě 2014

@adamnela no právě doufám že už se to ustáluje. první dva cykly po vysazení super a pak katastrofa 😀

adamnela
6. kvě 2014

@ivet1987 no to by bolo super, keby sa to takto pekne upravilo 🙂 To len ja a moje nekonecne dlhe cykly, pomoc... 🙂

zuzulienocka77
6. kvě 2014

@senta_sofia dakujem ti, ked mas este aj osobnu skusenost, tak je to super povzbudenie. Dufam, ze nabehne co najskor 😉

senta_sofia
6. kvě 2014

@adamnela no mas poznacene aj vlhko, takze by mohli vydrzat uz aj ti vylodeni 🙂

adamnela
6. kvě 2014

@senta_sofia no ak by nejakym zazrakom dnes mm prisiel domov, tak urcite potvrdime, a ak nie, tak dufam, ze pride zajtra vecer a znasilnim ho hned pri prichode 😀 😀 Asi mam fakt teraz to plodne obdobie, lebo mam chtica jak bejk 😀 😀

adamnela
6. kvě 2014

@senta_sofia tak potvrdene, ze dnes mm nepride domov 😢 No skoda som sa na neho tesila 🙂 No som zvedava aka bude teplotka zajtra rano ...

senta_sofia
6. kvě 2014

@adamnela neboj, mozno ti nakoniec pride ovu ako minuly mesiac na ten 24DC a to stihate 😉

adamnela
6. kvě 2014

@senta_sofia no teraz by som to veru tak brala, keby bola na ten 24 DC 😉 No nechajme sa prekvapit 🙂

rybkaa
6. kvě 2014

@bibianca podľa máš dobre ten graf na FF, na women ti to presunulo asi kvôli tým negatívnym testom, keď ich vymažeš, presunie ti to späť? myslím si, že ovu bola 15 DC ako ukazuje FF 🙂
@jaja9891 mrzí ma, aký si mala víkend ☹ Takí sú ľudia....ja sa s takými otázkami stretávam bežne, hlavne teraz, ako som sa vydala, tak si všetci mysleli, že som tehotná, že preto sme sa brali....a ja som len sprosto pribrala 🙂 Tak každému trpezlivo odpovedám, že nie nie som, že sme sa zobrať chceli a proste, že dieťa plánujeme a čo má byť to bude, potom je každý ticho, lebo čo sa budú pýtať? či sa nedarí či neskúšame či čo? a ja radšej zmením tému, ale chápem, že v tvojom prípade je to ťažšie, keďže máte 3 mesiace... a čo sa týka iných spôsobov, ako IUI alebo IVF, na to by si nešla, keby sa nepodarilo prirodzene? Chápem, je skoro o tom uvažovať.... no aj to je jedna z možností, keď to prirodzene nepôjde a dnes sú to celkom bežné metódy, že to bude potom každý riešiť, na to sa vyser, podstatné je, že budeš mať bábo 🙂 A je super, že sa nevzdávaš, veľmi ti držím palce!!!!
Ja s kamoškami moju ovu neriešim, len tu s vami, lebo poväčšine už všetky majú deti a ani nevedia, ako k nim prišli - teda - plánovali, ale nikto si nepočítal plodné dni, nemerali teplotu, proste to prišlo samo....tak sem tam niečo s mm si o tom povieme, ale inak len s vami tu pletkujem 🙂
@strihalka tá prerušovaná čiara je príprava na ovu na základe vyhodnotenia podľa testu, zmenilo ti to dnes? Aj mne to tak naposledy vyznačilo a na druhý deň čiara zmizla 😀
@pepetousek nevyznačí ti ovu asi preto, že meriaš nepravidelne a ako je ovulka, mala by si mať aspoň tri teploty nižšie, čo síce máš, ale potom nemáš ďalšie tri za sebou vyššie, tak zrejme preto, môžeš si to vyznačiť sama ako v minulom grafe 🙂
@jitaf vyzerá to na ovulku dnes, ak ovšem pôjde teplota hore 🙂 doteraz ešte nebola...ten test na 9 dc bol len silný alebo aj pozitívny? mám nízke teploty, meriaš v ústach? a tiež ovu nemohla na 9 dc prebehnúť, pretože ti teplota nevystúpila nad ostatné teploty, zatiaľ máš všetky teploty v hladine predovulačných...mohla si mať pozitívny test, ale možno ovu neprebehla, lebo folik nepraskol, ťažko povedať, ostáva len čakať
@adamnela dnes máš aj plodný hlien a teplotu dole, ak zajtra pôjde vyššie, vyzerá to na ovu 🙂 bolesti žiadne? už by bolo ozaj na čase 🙂 a keď príde zajtra mužík domov, to ešte stíhate 🙂 to je na chlapca 😀
@ivet1987 z teba si hádam ten graf robí srandu 😀 po mrche ani stopy?
@joannah13 zajtra silnooooo držím palce a nedočkavo čakám na správy 🙂
@senta_sofia detváky ti v profile ukazuje, aj dole pod príspevkom, ale neukazuje ti ich v náhľade, asi preto, že sim nedala mená 😀

a ja? no kolegyňa odišla z práce, tak som na všetko sama a neviem kde mi hlava stojí, tak vás postupne čítam a dopisujem 🙂 inak to u mňa ide "dole kopcom", čakám ovulu, len sa nám od piatku do programu zaraďuje aj hokej, vychádza ovu na pondelok rovnako ako zápas s Francúzmi, čo má skorej človek robiť? fandiť či sexovať? 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

strihalka
6. kvě 2014

@rybkaa nezmenilo, lebo jsem dneska nemerila😀 dcerka rano vstavala velmi brzo a nez jsem se vzpamatovala a vzala teplomer do ruky, uz jsem aj stala v kuchyni 😀
Ale podle me vu probehla, lebo vajecniky uz ma neboli..zacinaji me bolet prsa a pali me podbrusko...