Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jaja9891
22. kvě 2014

Tak zenusky moj graf:
http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae

vcera sme to vecer poistili keby nahodou,aj ma po keksiku nenormalne pichalo v pravom vajecniku,mozno sa naslo este nejake zrele vajko s dobrym datumom spotreby @senta_sofia no nie? 😀 len keby vedelo kam ma ist... a neblokovalo ho v tom nic... inak je mi cudna dnesna teplota,cakala som,ze stupne ako minule,ale asi pojde pomalsie hore,ak vobec....
pekny dnik zienky,ja idem sadnut ku kniham ☹

jaja9891
22. kvě 2014

@paskolinka tak ako pises,tiez som pocula,ze sa moze zadarit,ale druhy mas priechodny nie?ved ten vraj moze nahradit funkciu aj toho druheho,hoci moj by nemohol,kedze je prirasteny,ci mohol?ja ani neviem ci ich mam priechodne.... no pocula som,ze sa v nich moze z endo drzat nejaka tekutina zapalova ci co,ze to moze sposobit,ze sa IVF nedari... no ako vravis,biznis je biznis... no ja som bola milo prekvapena,ked mi kazdy radil hned po liecbe IVF a doc. v KE v CAR mi vravela,ze sa nemusim do toho tak plasit,ze mam cas este trochu,lebo ej to narocne na organizmus,ze som este mlada... tak som cakala,ze bude chciet mat zo mna biznis a bude ma do toho nutit

paskolinka
22. kvě 2014

@jaja9891 ano, druhy je priechodny. pocula som, ze jeden moze zastat funkciu oboch vajcovodov, ale ja som to pochopila, ze ked ten druhy chyba. takto neviem. podla mna ten upchaty po tom vajku chnapne a potom nic z toho 😠 inak tiez som citala, ze niekedy je vajcovod nepriechodny len z dovodu nejakeho krcu svaloviny alebo take nieco a to sa moze samozrejme uvolnit samo, takze tazko vediet... a to je fajn, ze ti odporucila snazit sa normalne, vsak mozno sa zadari a usetris si tie tortury spojene s umelym 😉

lienka3031
22. kvě 2014

@rybkaa tak to vyzera naozaj na uhniezdovanie🙂..ja ked som naposledy otehotnela (v septembri), tak som presne citila take pichanie akoby vo vajecniku na strane kde prebehla ovu🙂..aj aj teplota isla vtedy dole ako Tebe..no zial, netesili sme sa dlho..drziim palce🙂..ja som este len 7/8 DPO..tak Ta pomaly nasledujem🙂

senta_sofia
22. kvě 2014

@hankamisa tazko povedat, nie kazdemu stupa teplota vysoko, resp. nie vzdy vystupa vysoko hned po ovulacii
@paskolinka zajtra pekne hore a ziadne kramy nebudu, to plat iaj pre @zuzulienocka77, ja sa tu z vas vytesujem, kto bude dalsi tehotny a vy sa chystate na kramy? to ne 🙂) @rybkaa, ber si priklad, ty si si podla mna kupila negativny test na tom e-bay, inak neska v radiu hovorili, ze hackeri naburali e-bay a ze ziskali udaje vsetkych neviem kolko milionov zakaznikov
@jaja9891 spravny pristup 🙂 cert nikdy nespi 😉
@adamnela co hlava? ja som mala tiez vcera hlavybol jak svina, zaludok prekruteny jak paragraf 😀 a co teplotka, drzi sa?
@sjuzan77 dufam, ze vysledky budu v poriadku a graf naozaj vypada, ako keby sa tam nieco chystalo, zeby ovu?🙂 snad ti aspon cyklus nabehne normalne, uzivaj si slniecka, aj toho vonku, aj toho svojho 🙂
a ja dnes http://www.fertilityfriend.com/home/4e3e6a

jaja9891
22. kvě 2014

@paskolinka jaaj,vidis,takto som sa na to nepozrela...no moze na tom nieco byt... hmm... no myslim si,ze tu tekutinu by bolo na ultrazvuku vidno,mne nieco take vtedy v centre napisala do spravy,ze bez pritomnosti neviem coho,no ak je to len krc svaloviny,to by mohlo prejst,rozmyslala som,ze zacnem cvicit Mojzisovu cez leto,nech to trosku pouvolnujem,no ak je vajickovod zrasteny tak asi vtedy nic z neho,ale vajko s amoze predrat aj pomedzi zrasty,ci myslis,ze nie?

zuzulienocka77
22. kvě 2014

@senta_sofia rozkaz!!!!!!!! 🙂 🙂 A ty sa pomaly chystáš na ovuuu, manželík sa môže tešiť 😉

paskolinka
22. kvě 2014

@jaja9891 neviem no... ale fakt je, ze casto su aj lekari prekvapeni, co to telo vymysli a kde nedavaju nadej, tak sa podari 😉 inak mojzisovu cvicim velice usilovne uz asi 3 tyzdne, este par mesiacov a snad to pomoze 😀

sjuzan77
22. kvě 2014

@senta_sofia no ja by som bola rada aj keby prisla ms, dufam, ze nepride velmi neskoro. Dalsi cyklus uz snad bude ok. Moje slniecko mi dnes sustavne a cielene nici kuchynu, zamerala sa na strategicke miesta, ktore potrebujem prave pri vareni, t.z. umyvadlo, sporak a dvere do komory, rozlozila si tam polku detskej izby. Holt, proti 2 rocnemu prckovi som bezmocna, asi vyvesim bielu vlajku 😅

rybkaa
22. kvě 2014

@sjuzan77 ja som more nevidela dva roky a tiež mám absťáky 😀 Ideme letecky na Thassos, je to naša svadobná cesta, takže zrejme prvá aj posledná letecká dovolenka na dlhé veky, potom nám bude stačiť aj Chorvátsko 😀 Žiadny luxus, máme ubytko v štúdiu, strava v kempe, k moru 450 metrov, ale ja som šťastná ako blcha 😀 Ešte som ani ja ani mm nikdy neleteli, obaja sme na jazyky sprostí, takže to bude Expedícia no. 1 😀

mawiya
22. kvě 2014

@rybkaa aj mňa zoberte, ako batožinu - síce nadrozmernú, ale ja sa uskromním 😀

paskolinka
22. kvě 2014

@rybkaa
@sjuzan77 dievcata, tak to sme na tom podobne. ja pri mori naposledy ani neviem kedy, ale teda urcite pred svadbou to bolo (to sme boli este mladi, hlupi a bohati). posledne dve leta nikde, tak teraz uz sa neviem dockat 🙂 snad sa podari do toho chorvatska v auguste, nic tam nebudem robit, len pod slnecnikom lezat, vo voda sa clapkat a zmrzlinu lizat... a snazilkovat samozrejme 😵

rybkaa
22. kvě 2014

@lienka3031 keď som ja otehotnela v októbri, tak som nič nesledovala, nemerala, netestovala, prišlo to tak nečakane 😀 takže vôbec neviem, aký to má priebeh.... tiež to potom nedopadlo dobre....tak teraz už musí 🙂 idem pokukať dáke grafy na FF, nech sa uspokojím, že ešte je nádej 🙂 tak si v tesnom závese za mnou, meriaš teplotu? ako to s tebou vyzerá? držím palce 🙂

joannah13
22. kvě 2014

@sjuzan77 jo uz sem spokojena doma, ac mam tady v baraku najednou 8 chlapu, vyvarim, pecu a delam jim spolecnost, ale odpocinu si az o vikendu. Jj, zatim zo herkules prepral, nejaky pozustatek tam jeste je, ale to se uz vstreba.. ale stejne do 12 tt budou nejvetsi nervy.. a u zebe to vypada, ze si po ovu???
@rybkaa ach jeeej, mozna bylo prece jen brzy a hcg zacne poradne stoupat, az se to hezky zavrta. Na mrchu je fakt brzo u tebe, tak vyckej, pekne dzusik popijej a uvidime, co reknou dalsi dny. Jeste bych to nevzdavala 😉

paskolinka
22. kvě 2014

@rybkaa ja som na FF citala nejaku statistiku a tam skumali poklesy BT medzi 5-12 dpo. vyslo im, ze najcastejsie pri tehotenskych to bolo 7-8 dpo. ale ked pokukas grafy urcite najdes vela takych, co mali pokles neskor 😉

rybkaa
22. kvě 2014

@senta_sofia o tých hackeroch práve hovorili, som sa rehotala, že to mi iste dáky šmejd predali 😀 idem heslo meniť, nech ma neserú 😀 a ty sa snaž, vyzerá to u teba, že ovu je za dverami 😀

jaja9891
22. kvě 2014

@paskolinka ja som ju cvicili v kupeloch,no doma som sa k tomu nedokopala,co je skoda,akosi ta liecba na mna tak zle vplyvala,ze som od vsetkeho rezignovala a teraz sa zacinam davat dokopy a zase normalne zit...

jaja9891
22. kvě 2014

@rybkaa
@paskolinka
zeny berte aj mna k moru,my sme nikde neboli este,ani na svadobnej ceste,moj mm neznasa horucavy a slnko,ale oddych by sa nam taaak hodil,no pri stavbe budeme radi ak budeme mat aspon tu vodu v bazene 😀 😀 😀 tak si to uzite,snad sa aspon na kupko dostanem,ak nebudem tehu,co dufam,ze budeme uz vsetky v lete 😉

adamnela
22. kvě 2014

Ahojte dievčata 🙂
No ja dnes zasa v skoku, boli sme kupovat nejake veci este s mm na stvabu, teraz dovaram a frcim im odniest obed, takze len tak narychlo...

@rybkaa ten test je urcite vadny...Fakt si si nekupila Ty nahodou ten negativny test na to ebay? A tiez si myslim, ze u teba je to na mrchu skory pokles, takze sa uvidi co nam povie teplotka zajtra...
@joannah13 super, ze si uz doma..no skus radsej pre istotu viacej oddychovat..
@mawiya zacina sa oteplievat, to je super 🙂
@senta_sofia hlava uz dnes neboli nastastie, tak som rada. A teplotka fajn, tak to som este radsej. Pomaly sa splham na kopec 🙂
Tak tu moj graf baby:
http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela

senta_sofia
22. kvě 2014

@sjuzan77 viem si zivo predstavit, tiez mam doma jeden 25 mesacny exemplar 🙂
@rybkaa @mawiya @paskolinka @jaja9891baby, vidim to tak, ze treba zorganizovat nejaku morsko-konikovsku akciu 😀
@zuzulienocka77 @rybkaa nebojte sa, uz sme nacvicovali v ramci generalky 😀

rybkaa
22. kvě 2014

@paskolinka ja by som si tiež prečítala, keby som rozumela anglicky viac ako je potrebné na bežnú obsluhu FF 😀 ale tak niečo som pogúglila, našla som v jednom článku , že "Uhniezdenie oplodneného vajíčka prebieha obvykle v období 6-12 dní po ovulácii" tak sa utešujem, že som v limite...potom som našla ďalší článook, kde je napísané "Deviatym dňom sa oficiálne končí obdobie uhniezdenia oplodneného vajíčka v maternici." Tak si vyber, kde je pravda 😀

rybkaa
22. kvě 2014

@adamnela dobre ideeeeeeeeeeš 🙂

rybkaa
22. kvě 2014

práve tu bola pri mne v práci moja gynekologička overiť si nejaké papiere....ženy, to je znamenie 😀 okrem toho, tie digi testy sú 25-ťkové, šanca žije, bežím na obed 😀

senta_sofia
22. kvě 2014

@rybkaa ked uz sme pri tych znameniach, vcera mi manzel hovoril, ze na D1tke bol zrazeny bocian, dufam, ze to bol ten, co siel k nam 😀

mawiya
22. kvě 2014

@senta_sofia 😀 no bodaj ho 😀

zuzulienocka77
22. kvě 2014

@senta_sofia 😀 😀 😀 chudiatko, to išiel do susedov neboj 😉

paskolinka
22. kvě 2014

@rybkaa keby si radsej ti odbornici priznali, ze nevedia, kedy sa to vajicko uhniezduje? 😀 ja som minule citala kdesi, ze uhniezdovanie zaciana uz 3dpo a trva mu to asi tyzden potom, kym sa zavrta poriadne

mawiya
22. kvě 2014

ach baby zasa tu bola kolegyňa so 4 mesačným bábatkom. Tak krásne voňalo. prosíííííííííííím ja chcem miminkooooooooo ☹

adamnela
22. kvě 2014

Baby nevie co to znamena, ale uz treti den ma boli podbrusko. Nie, ze by som mala bolesti, to zasa nie, ale stale ho citim...co je u mna dost nezvycajne... 😒
A s tym uhniezdovanim, tak podla mna ako aj pri vsetkom inom, kazda sme ina a u niektorej to moze byt skorej, u niektorej neskor..Podla mna je to indi-vindi a neda sa jednozacne povedat, kedy to vlastne je...takze @rybkaa drzim moc palce, aby u Teba toto bolo na 10 DPO naozaj hniezdenie 🙂

lienka3031
22. kvě 2014

@rybkaa ono vzdy to tak pride ked clovek najmenej caka..ale da sa necakat?🙂 a najma netestovat? - ked mam milion testov v zasuvke hihihi..a aj testovaciu maniu🙂) so mnou to vyzera takto zatial http://www.fertilityfriend.com/home/440188..len ja mam furt idealne grafy a prd z toho🙂