Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katkaajurko
24. říj 2009

dik babule - zajtra testim a uvidim 🙂 akurat prepisujem grafy BT z FF do obyc.menstruacneho kalendara pre dokinu-lebo vo FF sa nevyzna 😀 a nakazala mi to-ale akoze tam su take sproste policka male-ze ta teplota tam vobec nie je dobre vidno-kedy ukazuje ovulu - jej to tak kreslim zelenou fixkou 😀

lauritka
24. říj 2009

katka tak tvoja doktorka je na grafy 😉 😅

salute
24. říj 2009

lauritko ahojík..no holky padáme dolů jako hrušky ach jo...jsem zvědavá kolik těhulek tady bude ted ..doufám ,že budou ..prstýnek neprstýnek jak vidíte není to pokaždé tak jak řekne...pak jsem vždycky smutná ,ale nemohu za to...no já počítám s ovulkou asi tak za dva tři dny tak zkusíme tulinky ,ale nějak mě to už nebere... 😔

katkaajurko
24. říj 2009

lauri - ona skor chce vidiet menstruaciu a to spinenie-bazalku moc nie-aj ked pozerala sa na to-a tam kde som mala jasny krizik v mesiaci-ked som aj otehu-tak zakruzkovala ovu iny den- o dva skoreej-tam bola ta teplota sice najnizsie - ale nesplnalo to ostatne pravidla STM..a ovu test pozitivny bol az den po (ale to viem len ja-lebo ona tomu ff fakt moc nerozumela)...

som zvedava co mi teraz povie na to-ze som sa rozhodlla ze to spinenie bola slabulinka mrcha po kratkom anovulakua na 14ty den dosla ovulka - podla vsetkych priznakov (teda ak budem mat dovod tam ist bud.tyzden...)

lauritka
24. říj 2009

salute ja som niekedy v takom rozpolozeni, ze neviem ani ci to dieta fakt chcem. mne sa pacia male deticky,babatka. potom ked vidim uz starsie ako neposluchaju mamy, placu atd... uz ma to tak neberie.
ja som stastna so zvieratami, viem ze to znie trochu divne, ale niekedy fakt neviem dofrasa, to je ta psychika a ten cas.
😒 clovek sa len hrnie za tymi dvoma //, no a potom co ? ano porodis, zacnes kojit, vychovavat... a potom co situacia financna ? ake to bude ? budeme vediet dat co potrebuje??? no fakt ma niekedy chyta panika z toho vsetkeho. 😕

lauritka
24. říj 2009

aha katka 🙂 no mozno ani ona sama presne nevie pravidla STM. 😉

katkaajurko
24. říj 2009

lauri to su prirodzene myslienky...tiez nad tym takto premyslam..a vies co si myslim? ze kto na to takto pozera - to hovori za neho ze je velmi zodpovedny a to si mysllim-ze je uzasny predpoklad na to-byt rodicom...vela ludi si urobi babatko a ani nad tym nepremyslaju a potom sa divia-co pride - ze to nezvladaju a tak (viem o com hovorim).... su to starosti ale aj radosti... no ja tiez dufam,ze si nevychovam parchanta neposlusneho :( lebo take deti neznasam :((((((

lauritka
24. říj 2009

katka juj ved ani ja 😒 rozmaznane a nevychovane deti, toho sa desim 😕

lisa.j
24. říj 2009

ahojte
vavenka, ako keby sa vratilo moje tehotenstvo, ked som si precitala Tvoj prispevok....najprv tazke krvacanie v 9tt, hematom, a potom dalsie krvacanie 12tt...ale to som uz na pohotovost nesla, bo aj pri prvom ma poslali domov po par hodinach, kedze oni ani nemali pristup k ultrazvuku! 😲 😲
drzim palceky

tatulienka
24. říj 2009

ahojteee..moj dnesny grafik..

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

salute
24. říj 2009

lauritka já vím .já mám taky hodně ráda zvířátka a je pravda ,že pokud se dobře a s láskou staraš o zvířecí mazlíky ,tak ,že ty tě nikdy nezklamou.Dítě ano jsem vzorný příklad.Taky se mi líbí miminka čerstvě narozená pak už vím co bude dál...je to obrovská starost mít dítě a hlavně to zůstává většinou na mamině ..ta výchova ten strach...mám výbornýho manžu ,ale prostě on to vidí jinak je chlap ted mi s klukem a jeho problémy vůbec nepomáhá ..prostě má jiný názor ..já jsem máma a já cítím tu ztátu ten strach tu bolest můj muž ne ..kluk odešel tak ho to nezajímá...no nevím jestli bych zvládla ještě druhý dítě nevím asi ne

salute
24. říj 2009

jo holky výchova to je síla a hlavně se projeví až v dospělosti dřív ne...já si taky myslela ,že jsem dobře vychovávala ,vlastně si to pořád myslím a čekám na zázrak...byla jsem i přísná i měkká lásku jsem dávala myslím velkou a prd..pak příde parta a je to v háááááááááji kluka nepoznávám a mlátím si hlavu o zed jak je to možný...

lauritka
24. říj 2009

salute vidis prave toho vsetkeho sa bojim 😒 lebo ja chcem hlavne miminko, a to netrva dlho :(
konecne sa dockas tehotenstva a potom to uz tak rychlo ide...

salute
24. říj 2009

laurinko no ty se neboj ono je to těžký jsou i děti ,které jsou dobré po celý život nesmíš to tak brát ..nejsi ještě zklamaná ,jako ted momentálně já ..a já i přesto čekám a čekat budu ,že kluk dostane radost a začne se chovat tak jak jsem ho na život připravovala.Ted se bojím vánoc tak jsme se domluvili ,že asi žádné dělat nebudeme...bude to poprvé co by jsme byli sami a to je smutný bez kluka bez jeho dobré nálady..s našima taky nemluvím ty to vlastně všechno zavinili a tchýně a tchán tak to je tabu už stovky let...

lauritka
24. říj 2009

salute, ja si sice o sebe myslim, ze som dobra dcera, mame s mamkou dobry vztah, denne si telefonujeme a nebyva daleko odomna. Jedine co mi je luto, ze sa stale nevie dockat vnucatka a to ma mrzi ze tomu neviem pomoct. Zasluzila by si to. Ja by som bola viac stastna ked otehotniem hlavne preto, lebo by som urobila stastnu moju mamku a mojho mm... asi este viac ako ja sama. 🙂 My sme boli sami, otca nepoznam. Ona ani nechcela aby som sa odstahovala, ale no neda sa stale byvat s rodicmi. Viem ,ze to na zaciatku tazko znasala, ked som zrazu nebola kazdy den s nou... nastastie na Vianoce sme stale spolu. S chlapcami je to asi ovela tazsie.. 😔

salute
24. říj 2009

tak tak Lauritko já vím ,že když je mu 18 může být jinde ..mě nevadí ,že ho nemám za zadkem byl samostatný už odmalička,ale vadí mi ,že dělá trctné činy bojím se o něho o jeho život...to je celé...nechci ho vlastnit chci jenom ,aby byl v pořádku aby se mu nic nestalo ,aby nešel do kriminálu...prostě ho nepoznávám je to šok je už půl roku pryč a vyvádí špatné věci ..já jsem bezmocná ..ted už ani nebudu za něj nic platit ,protože to je to co jsem za něj půl roku chybně dělala...

tatulienka
24. říj 2009

babule,co vy hovorite na moj grafik?rada by som poznala vase nazory...ci ovu uz bola,alebo este len bude...

http://www.fertilityfriend.com/home/241f0c

a este jedna otazka...myslite ze moze byt ovu z polycystickeho vajecniku?

salute
24. říj 2009

no a co se týče toho miminka u tebe tak ho především musíš chtít ty sama kvůli sobě.Já vím ,že to myslíš dobře máš koukám taky hodně dobré srdíčko ,ale to mi už bylo jasné ,když miluješ zvířátka.Možná máš v sobě nějakou blokaci ...myslíš víc na druhé ..to já znám jset taky taková ,ale přiznávám se trpím ,jako pes a ještě mi to nikdo nikdy nevrátil..bud lepší jak já . 🙂

salute
24. říj 2009

tatuli možná včera??počkala bych ještě tak na dvě teplůtky co bude 🙂

lauritka
24. říj 2009

salute a co manzel na to? nemoze sa s nim porozpravat?

tatulienka ovu este len bude. teoreticky ano, ak dozreje dominantny folikul. pokial viem, tak aj dievcata s PCO otehotnievaju 🙂 skus v teem syndrom PCO, tam asi vedia o tom viac.

tatulienka
24. říj 2009

no lebo mne povedal doky,ze mam folykul 15mm a prave z toho vajecnika...tak ja dufam,ze praskne...a ako rychlo dozrievaju folykuly?cize ked som mala vtedy 15mm za kolko od vtedy by mohla byt ovu?

lauritka
24. říj 2009

salute 🙂 ja uz ani neviem co vlastne chcem, po tych rokoch uz je to pre mna take nedosiahnutelne, ze som si na to uz aj zvykla, ze furt nic. 😕 😒

lauritka
24. říj 2009

tatulienk acca 2mm za den, kedz si bola ?

tatulienka
24. říj 2009

bola som minuly piatok...16.10

salute
24. říj 2009

lauritka manžel to zkoušel ,ale nic zkoušeli jsme to oba ..nevíme co máme dělat prostě se to stalo...i já už jsem si za ty léta zvykla ,že nic asi bych tomu ani nevěřila kdybych otěhotněla...

lauritka
24. říj 2009

tatulienka, no podla uzv by to sedelo na 14DC-den ovulacie, potom mas vzostup.. ale tie teploty sa mi nezdaju 😠 nezvysili sa nad uroven ..... 😒

salute 😔 cim je dieta starsie, tym viac starosti, ze?? velka skoda, ze ten miminkovsky vek netrva aspon 5 rokov 😅

tatulienka
24. říj 2009

no ved to...ze mi to nedava zmysel...mozno ten folykul rastol pomalsie...no ja teda neviem..ale ja mavam dlhsie cykly a mavam ovu tak okolo 20 DC..tak mozno este len bude...ale ked som mala 15mm...ach jaj..nechapem tomu..

lisa.j
24. říj 2009

prepacte, ze sa vam tu miesam do vasho dialogu 😅
lauritka, ja som tiez nemohla dlho otehotniet, uplne som bola zmierena s myslienkou, ze deti nebudu, manzel je proti adopcii, takze ani nevlastne nehrozili. nechcela som dopadnut tak, ze budem kazdy mesiac nariekat, ked pride mrcha. ked som otehotnela, na jednej strane som bola stastna, na druhej som sa normalne pytala samej seba, ze ci vlastne chcem byt tehotna...predsa si len clovek zvykne na tu volnost, ktoru ma bez deti 😉 teraz sa vytesujem z miminka, ale nachystala som sa na to, ze ked z neho bude teenager, mozu byt problemy....mm zahlasil, ze v 18-tich pojde z domu 😝 no len cas ukaze, ako to zvladnem v skutocnosti...

lauritka
24. říj 2009

tatulienka a moyno to este nebol ten dobry folikul.. no nic musis cakat na dalsie teploty. 😒

lisa dakujem za nazor 😵 hadam to na mna pride 🙂 ked budem tehu,. hih.

lisa.j
24. říj 2009

lauritka, bude, ako ma byt ... 🙂