Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
19. led 2011

@lauritka, Lauri ja mávam také - mne to nezvykne veľmi lietať... 😉
Fakt to vyzerá, že to zlyháva na nejakej prekážke - folik rastol - takže FSH by malo byť OK, ovu testy pozitívne - takže LH by malo byť OK... no ešte uvidím... pre rokom som otehotnela s ovulkou na 27DC, či tak nejak.
Ale totálne mi to príde ako MRTVY HAD... 😀 😀

lauritka
19. led 2011

@sarafortuna no este to mozno nie je stratene. 🙂

@atap dobre 😉

sarafortuna
19. led 2011

@lauritka, tak to vzdám až keď príde mrcha... ! 🙂

atap
19. led 2011

baby,napriek pozitívnemu teh. testu, cítim sa ako pred MS... mám ich dostať zajtra/pozajtra

sarafortuna
19. led 2011

@atap, to je normálne... neboj, nepanikuj...

atap
19. led 2011

ano.....? dakujem

sarafortuna
19. led 2011

@atap, fakt... aj pobolievanie, aj mrchovské pocity...

atap
19. led 2011

ja mam len strach ze tolke stasit nie je nic pre mna

lauritka
19. led 2011

@atap preco by nebolo ?? ved je to len prirodzene, stat sa matkou 🙂

verru
19. led 2011

@atap moc gratuluju!
@ftinka tobě moc držím palce! já teď čekám na výsledky imunologie, budou snad příští týden. Tvoje teploty vypadají fakt nadějně!

Holky, nevíte, kdy se má chodit správně na hormonální profil? Už jsem na něm jednou byla, 22. DC ale měla jsem nízký progesteron. Myslím, jestli to nebylo tím, že jsem byla na odběru moc brzo - ovulka byla 17DC.
Teď to vypadá na ovulku až 20. DC - uvidí se dle dalších teplot, ale Dr. zase chce, abych přišla 22.-23. DC...Díky za rady
http://www.fertilityfriend.com/home/310541

sarafortuna
19. led 2011

@verru
ahoj,ja idem budúci cyklus na HP 9,13 a 22DC... tiež som zvedavá, či sa ovu neposunie... no ono progesterón by mal rásť hneď po ovu - síce rastie pomaly...
takže určite povedz dr. že kedy bola ovulka.. no mne sa zdá, že tie tabuľky v labáku su len rozdelené asi iba na 3 časti cyklu a tam sú dané rozsiahle intervaly hodnôt - čiže nikto nerieši či si 2 alebo 6 dní po ovulke - len sa predpokladá, že si v poovulačnej fáze

kamillka100
19. led 2011

@lauritka dakujem velmi pekne, potesila si ma, kiezby si mala pravdu.... 😉 , ale brusko boli, tak neviem ci mrcha nepride ☹

kamillka100
19. led 2011

@ftinka presne tak, aj ja som zazila taky pocit, ta mrcha na sviatky nemala chybu, tak som sa tesila, ze potesim manzelo s tehotenskym testom a namiesto pozitivneho testu bola mrch mrchovska 😠 , poplakala som si a povedala , ze teraz to uz musi vyjst, no ale neviem, uvidime....aka bude zajtra teplota, ci nahodou neklesne

rebelie
19. led 2011

@atap Gratuluji!
@verru Já chodila 1-3DC, pak těsně před ovu (u mě tak 16DC), ale po ovu mi nikdy nebrali... Myslím, že jde hlavně o to být s jistotou v luteální fázi a ne zcela těsně před MS, ale myslím, že nehraje takovou roli, jestli je to 2 nebo 5 dní po ovu...
@sarafortuna No, myslím, že zatím moc napínák nejsem, ale uvidíme, jak se budou vyvíjet teploty... Mooooc ráda bych, kdyby to konečně dopadlo... Dnes mi psala kamarádka, co má 14měsíčního chlapečka, že je zase těhotná... a my za celou dobu nic, to je fakt na palici... Držím palce, ať se ten Tvůj hádek začne zvedat a ať přijde ovu...
@lucinka1104 @ftinka Jsem na vás zvědavá... Pokud vám to vyjde, tak to bude super těhotenský měsíc...
@kamillka100 Tvůj graf mi přijde jako ukázkový těhotenský, třífázový... Jen doplnit pozitivní test - a na ten já bych si skoro vsadila a to normálně hazardu moc neholduju...

kamillka100
19. led 2011

@rebelie normalne ste ma tak potesili, ze zajtra ked bude negativny tak budem plakat ako male dievcatko, boze babenky keby ste mali pravdu................ ale to brusko ma dost znepokojuje, no uvidime zajtra...

rebelie
19. led 2011

@kamillka100 Já doufám, že Ti nedáváme plané naděje, ale jsem fakt přesvědčená, že tohle by mělo vyjít... Budu Ti moc držet palce a kdyby náhodou ta čárka byla jen jedna, tak určitě neplač sama a přijď nás do toho taky namočit, že jsme Ti dávaly falešné naděje... ale fakt doufám, že ne a že to vyjde...

lucinka1104
19. led 2011

atk ja jasné som nevydržala a tento rapic je negatívny no na ten z rána mi aj môj mm povedal že je pekný pozitívny nejde mi ten prenos ale tak ako mala aj liftinka či ako to ma nik DPO proste ten najslabší odtien ružovej na nom teraz je tak teraz neviem ktorému veriť truba že som nyvdržala ale tehu by som mala byť mam horučku bolia ma prsia

kamillka100
19. led 2011

@rebelie dakujem si zlatucka, no zajtra uvidime, hned rano si urobim a dam vediet 😉

ftinka
19. led 2011

@verru ahoj moja, chodis na ten profil priamo na imunologiu alebo k svojmu dr? mne sa ani nechce verit, ze by to hned na prvy krat teraz vyslo. az sa bojim dufat.... alebo este je moznost, ze mi ten Prednison takto zvysil teplotu ☹

ftinka
19. led 2011

@kamillka100 aj ja mam dnes take pocity v brusku, ako keby som mala ms... tak sa bojim ☹ myslim, ze uz nevydrzim a zajtra testnem...

riana12
19. led 2011

@atap supeeer, gratuujem k // 😵
a nestresuj sa dakymi MS pocitmi... tehu testik ti vysiel pozitivny, aj ked sa nieco na MS podoba, tak to si iba drobcek miestecko robi 😉

kamillka100
19. led 2011

@ftinka presne aj ja, baby ma prehovorili a aspon budeme vediet ci mame cakat mrchu alebo uz nie, drzim palce aby ti to vyslo, ten darcek na vianoce sme si nezasluzili 😠 , ja rano testujem a uvidim no ked mi teplotka neklesne, lebo ked mi klesne, tak usetrim testik, budem vediet, ze coskoro ta mrcha mrchovska pride
mna tiez boli brusko ako na mrchu a aj prsia ma pobolievaju, tak teraz neviem co si mam o tom mysliet a 7 dni do zadu som mala bieloruzovy vytok, tak neviem co to bolo, namyslala som si, ze ci to nebolo uhniezdovanie, ale nejako priskoro sa uhniezdilo 4 DPO

rebelie
19. led 2011

@kamillka100 Prej je to normální mít v době, kdy má podle termínu přijít MS, mít pocity na MS, i když je člověk těhu... Z vlastní zkušenosti k tomu bohužel nemůžu nic dodat, ale prý netřeba se stresovat... Určitě jsem zvědavá, s čím zítra přijdeš a doufám, že to budou //

ftinka
19. led 2011

@kamillka100 aj ja som mala pred 2 a 5 dnami taky hustejsi zltkasty vytok. Prsia ma bolia uz 5 dni, akurat od pondelka je to trosku slabsie. A teraz brucho, pred 2 dnami podbrusko... neviem co sa to deje. Tak to radsej testneme, nech sa zbytocne netrapime 🙂 drzim silno palce, daj potom vediet vysledok 🙂

ftinka
19. led 2011

@rebelie zlata, dakujem 🙂

lifinka
19. led 2011

ftinka a kamillka100 ať máte zítra // 🙂
atap moc gratuluji 🙂

jania023
19. led 2011

@kamillka100 moja aj ked ta boli brucho tak mozes byt tehu ja si zivo spominam te v den ked som mala mat ja MN tak ma pobolievalo brucho ale samozrejme ze som ju nedostala lebo som bola v tehu z mojou malou ..brucho ta bude zo zaciatku casto boliet ako na MN ale to je v norme mna to stale vylakalo pomyslela som si ze boze ta asi dostanem cico 😅

jania023
19. led 2011

@kamillka100 hod tu tvoj grafik nech sa ja ja pokocham tvojou teplotkou 🙂

atap
19. led 2011

Ďakujem babenky za vaše názory a povzbudenia, ste zlatučké !! 😉 🙂

jania023
19. led 2011

@rebelie nejako som nestihla ti odpisat rano tak teraz...nakoniec som si robila este jeden okolo 16hod a bol jasne negativny ...ja som asi robila chybu v tom rannom lebo som to testla okolo 9hod a to je dost skoro...zatial nic necitim ziaden naznak na ovu a aj dnes nebol skoro ziaden vytok...ako sa hovori ticho pred burkou 😀

atap
19. led 2011

riana12: no už nestresujem. vyšiel mi aj 2 test pozitívny 🙂