Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sarafortuna
10. dub 2011

@jania023 , lenže príznaky na MS prídu práve po vysadení - PROSTE SI DRŽIŠ HORE progesterón a kým je hore, tak mrcha nepríde...
lenik si ho dala naspäť, kedže má druhú paličku..

jania023
10. dub 2011

@sarafortuna aha tak ja aj tak budem brat este tyzden tak aspon oddialim ms a bud tyzden idem na sk tak mi da doky este clostil lebo keby som dostala teraz ms tk to nestiham na clostil

sarafortuna
10. dub 2011

@jania023 , len aby si si nejako nepoplietla telo... LF má byť proste 14-16 dní a ty si ju natiahneš na 20?

no neviem, ja mám duphík prvý krát ;) ale hádam sa nič nestane 🙂

jania023
10. dub 2011

@sarafortuna aj ja ho mam prvy krat ale hadam koli 1mu 20 LH sa nic nestane 😉 n uvidime

zabka1124
10. dub 2011

@jania023 ja tu asi zostanem s Tebou tiez 😉 !!!!Tak my sme boli vcera na krstinach, jaaj ale bolo super, najprv maly -31/2mesiaca, potom prislo 6mes babo a nakoniec 6tyzdnove babo🙂!Okrem najmensieho som vsetky vystiskala, taki boli zlatucki🙂!!!Mne dnes teplota vybehla na 36.9, len keby sa tam nejako udzala,a aj nieco v tom mojom brusku 😀 !!

lenik_25
10. dub 2011

@betina1984 No to je paráda!!! Moc gratuluji a malé přeji zároveň všechno nejlepší k narozeninám. To je úžasný dárek, co? A kolik jsi DPO?

@saronka Já teď netestuju, ani už nemám doma mamatest s citlivostí 10, ale jen gravitest s citl. 25 a tam by ještě den po vynechání dálnice nebyla, na mamatestu by byla...

@nathali Přijde mi zbytečné se denně testovat, když tři dny za sebou čárečka sílila. Udělám si test už jen před odjezdem do CAR

@jania023 Já ale neberu utrogestan, ale duphaston. Když jsem doktorovi do CAR zavolala, že mám pozitivní testy, tak mi doporučil brát duphaston bez přestávky. Tak to tak dělám.

lenik_25
10. dub 2011

@sarafortuna Přesně tak, taky bych od pátku duphaston už vysazovala, ale protože byly dvě čárky, tak to musíme udržet a brát dál...

@zabka1124 Moc bych ti to mimčo v bříšku přála 🙂

zabka1124
10. dub 2011

@lenik25 dakujemm, to by bolo superrr.To by sme sa tu super zisli.No uz len pockat take 2 tyzdne a uvidime co sa bude diat🙂
@betina1984: tisko gratulujem a cakam na dalsie fotecky s // 😉 !!!

janula123
10. dub 2011

@betina1984 Jéééj, čo to tu vidím.
To je krásne.
Moc moc držím palečky.

janula123
10. dub 2011

Po dlhšej dobe všetky zdravím.

sarafortuna
11. dub 2011

@janula123 , už ťa preliečili..? čo to bolo? zápal?
tak pekne vitaj a šup šup // - tu sa to už rozbieha 😀 😀 😀

Betina , ako dnešný testík? 😕

ivasa
11. dub 2011
sarafortuna
11. dub 2011

@ivasa , aj telesnú teplotu máš vyššiu? asi telo s niečim "bojuje"... 😖

ivasa
11. dub 2011

@sarafortuna jj, bolí mě v krku, mám ho v jednom ohni a pěkně nateklý ☹ Horečku nemám, jen 37,1... Ale asi se něco rozjede 😠

tinara23
11. dub 2011

ahojte, no ja neviem, tieto moje prízemné teploty 😒 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/323948
@sarafortuna no takže na 36,9 som sa nevyšplhala, neviem či moje telo začína štrajkovať, alebo čo si mám o tom myslieť 😲 a tvoja ovulka si to nerozmyslela ? či tento mesiac sa už rozhodla, že ťa nebude stresovať potvora 😠

tinara23
11. dub 2011

@janula123 ahojky 🙂 , tak ako sa máš? už je lepšie, máš zápal preliečený ?

sarafortuna
11. dub 2011

@tinara23 , tento mesiac má ovulka - ako obvykle posledných 8 mesiacov - dovolenku ... aj tak som trochu z toho v strese... 😔 😔 😔 tu samé tehuľky, a ja som tento mesiac jalová 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
Už mi fakt dochádza trpezlivosť, duphaston vysadím o deň skôr, nebudem si zbytočne naťahovať cyklus... ale som rade, že žiadne špinenie, iba raz po keksíku trocha krvy na papieri... no predtým som už chodila s intímkou alebo dokonca vložkou, takže sa USPOKOJUJEM aspoň týmto 😉 😉 😉

o týžden pôjdem k dr. a priamo popýtam, že chcem clostil alebo prídem na 16.DC a chcem pregnyl... lebo foliku URČITE rastú, len neprasknú

tinara23
11. dub 2011

@sarafortuna do prčic, z tohto by ma porazilo. Jasne skús to s clostilom, nech ťa dr sleduje, choď na folikulometriu a pekne pregnyl, keď to inak nejde. Nebudeš predsa čakať na ovulku tri mesiace, to je potom šanca o ničom 😠 . Aj keď betina nám to tu predviedla ako sa to robí aj s ovulkou pár razy za rok 😉
Neboj aj na teba príde, keď sa tu budeš vytešovať s // len bohužiaľ nejde to tak rýchlo ako by sme chceli. Moja kamoška má dve deti na prvý šup, proste povedali si a hneď bola tehotná, tiež vraví, že mm sa o ňu len otrie a je v tom, no čo už, my tu musíme bojovať o takéto "iba otretie".

ivasa
11. dub 2011

@sarafortuna ty jsi taky špinila před ms několik dní? Já právě teď vždycky před ms špiním, třeba 3-5 dní, než začnu krvácet, pak krvácím 3 dny a zase třeba 3-5 dní špiním 😒 Myslíš, že bych to měla doktorce říct, nebo to ničemu nevadí? Ale děsně to otravuje 🙄

ivasa
11. dub 2011

@sarafortuna já myslím, že foliku by byla dobrá 😉 hlavně aby ti to pomohlo 😉 My se vesměs snažíme o miminko skoro rok... Už jsem byla 3x těhotná, ale ani jednou to nevyšlo, teď jsem musela mít dlouhou pauzu, tak doufám, že nebudu dlouho čekat 😒

lu27la
11. dub 2011

@lauritka ahooj 🙂 tak ja mam 11DC a stale nad 36,8 😀 ja som hned vedela ze som ina 😀

lu27la
11. dub 2011

@sarafortuna boze presne viem ako sa citis 😠 na jednej strane si rada ze sa tu mas s kym podelit o svoje starosti ktore vacsina ludi nechape ale na druhej strane vidiet tie fotky babtiek a pod. tak to je rana do srdca... 😢

sarafortuna
11. dub 2011

@ivasa , ja špiním cca od 15.DC ale iba v tom cykle kedy ovulácia neprebehne... proste sa mi strieda ovu a s anovu - vyzerá to tak, že pravý vaječník nejako "nepustí" foliky... a práve vtedy špiním...
ak mám ovuláciu, žiadne špinenie za celý cyklus nemám... 😕 😕 😕 😕 ja som taká záhada pre DR. Housa... 😕 😕 a z toho som na nervy - lebo ovu bola v decembri, potom 2 dajaké čudné cykly bez ovu a teraz v marci bola krásna ovu a NIE A NIE aby ten hore spravil nejaký zázrak...
Ja som trombofilik - mám jeden MA za sebou a asi budem pichať injekcie - takže ja vnútorne panikujem, že ani otehotnenie, nebude ešte výhra... ale dúfam, že doktori moje telo potom nastavia, a že to bude v pohode... No len sa treba k tomu tehotenstvu nejako dopracovať 😠 😠 😠 😠 😠 ! a bez ovulky to proste nejde ☹ ☹ ☹
A doktorka ide na to všetko pomaly, premyslene.. mojim tvrdeniam, že pravý neovuluje neuverila, chce fakty...HP nič neukázal.. iba v jednom cykle na 22.-DC nebol dostatočný progesterón - A ONA nepochopila, že nebola OVULACIA, ale dala mi duphaston... ☹ ☹ ☹

Už si pripadám ako taký maličký človiečik, ktorý kričí na všetkých a nikto ho nepočuje 😢 😢 😢 😢
Nabudúce už asi na doktorku pritvrdím - ale takticky, lebo si ju nechcem pohnevať... proste ona nepochopí, že 2,5 roka snaženia a teraz od januára som doma nezamestnaná - to proste lezie totálne na MOZOG. 😔 😔 😔

puckal
11. dub 2011

Dobré ránko, tak já dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9
jsem zvědavá zda vydržím do soboty netestit........

sarafortuna
11. dub 2011

@lu27la , ja sa teším aj s ostatnými babami, aj mám slzičky keď vidím tie testíky... 😀 😀 len potom sa človek zamyslí nad sebou a kladie tomu hore tú primitívnu otázku, že PREČO... ale hádam vie, čo robí... 😒 😒

sarafortuna
11. dub 2011

@puckal , ja by som nevydržala... myslím si, že je zbytočné si dávať takéto "predstavzatia" .. otestuj a vieš na čom si... aj keď je test biely, tak človek verí stále ďalej...
a ten graf je ... na // 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ivasa
11. dub 2011

@sarafortuna tak to je mi líto 😒 Každopádně naděje umírá poslední... Držím moc moc pěsti, aby se vám zadařilo 😉
@puckal já tě obdivuju, já bych to nevydržela, na to já jsem hrozná 😅

sarafortuna
11. dub 2011

@ivasa , a to sa mi to telo takto pokazilo od kyretu... pred rokom... ☹ ☹ ☹
také srandičky robí ten hore... 😒 😒 😒 človek by sa s tým aj zmieril, no stále to mám na mysli, že pretým som šľapala síce iba 8 mesiacov - ale cyklus a ovulka takmer ako hodinky... neboli to "švajčiarske hodinky" ale išli relatívne dobre.. 😀

lu27la
11. dub 2011

@sarafortuna no ved prave ze clovek sa tesi ale zaroven citi nespravodlivost ked niekto otehotnie nahodou,ako napr. ja prvy krat /MA/ a viem ze zijem zdravo,nefajcim,nepijem,papam a pijem vitaminy odvymyslu sveta a babu sa aj tak nehchce prist... 🙄

puckal
11. dub 2011

@sarafortuna @ivasa- já tajně doufám že to vyšlo, měla jsem naposledy clostík a ovu jsme stihli určo, a snažily jsme se pořád. Já chtěla vydržet do 16. protože má MM narozeniny. A kdyby jsem ho udělala dřív a byli tam opravdu // tak bych to nevydržela mu to neříct...tak proto, no uvidím, dneska říkám že vydržím ale za 2 dny může být jinak 😅 Ale já už nechci vidět jen jednu / tu už jsem viděla až moc často.......