Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mariankamk
8. črc 2013

@sarin tak podľa mňa si na tom o trochu lepšie, ovu prebieha, t aj to ešte také zlé nebude... sako ste na tom so spg?

julka82
8. črc 2013

@sarin určite si preštuduj nejaké témy na nete, ale neviem no. Bežne sa hormóny v tele regulovať dajú. Uvidíš teda čo ti povedia v CAR, možno tam budú múdrejší a vyriešia to aj bez nejakých zložitejších zásahov, budem držať palce

sarin
8. črc 2013

@mariankamk spg mame v norme trochu aj nad normu v pocte...

lagunasa
8. črc 2013

2-dnove embrya, 11.den po transfere HCG=0,34 ☹ ☹

mattuliatko30
8. črc 2013

@lagunasa moja to čo znamená??? 😔 nemôže stúpnuť HCG?veď máš tam hodnotu..a nie je nulová.. 😕 😕

kalianka
8. črc 2013

@lagunasa čo to znamená?

lagunasa
8. črc 2013

@mattuliatko30 @kalianka znamená to, krv je negativna. a nejake slabé HCG majú aj ženy v prechode a to som s mojou diagnozou aj ja. pochybujem že sa to ešte zdvihne

sarafortuna
8. črc 2013

@lagunasa ☹ ☹ ☹ ☹

mattuliatko30
8. črc 2013

@lagunasa 😒 ☹ moja to ma mrzí....že to nevyšlo....nechápem prečo to nemôže proste vyjsť ☹ ☹ teraz pôjdeš na ďalšie alebo ako?...či budú zisťovať prečo sa to neujalo?...držkaj sa..

lagunasa
8. črc 2013

@mattuliatko30 nikto nic zistovat nebude. najblizsie IVF najskor v oktobri.

kikaneu
8. črc 2013

@lagunasa ach nie ☹ to ma mrzí ☹

sofi88
8. črc 2013

dnes 5DC... mrcha uz pomalicky ustava..konecne som sa dovolala k doktorke, no hovorila som len so sestrickou...povedala som jej narovinu, ze chceme s manzelom babo, tak ci ma vyznam brat lieky, ktore k otehotneniu priamo nepomahaju... vraj sa poradi s doktorkou a mam zavolat zajtra co a ako... tak dufam, ze mi doktorka nepovie, ze este nie je cas na snazenie sa ☹ lebo ma porazi...

sofi88
8. črc 2013

@lagunasa je mi to luto..naozaj... drzim palceky, nech sa vam to cim skor podari.. posielam velke objatie...drz sa a hlavu hore

mijadave
8. črc 2013

@lagunasa moja, to ma neskutocne mrzi, dufala som, ze to vyslo, ze budes mat dobru spravu ☹ posielam velikanske objatie a vela sil ♥♥♥

sofi88
8. črc 2013

@mijadave tebe sa ako dari?? malicke v brusku poslucha?? 🙂

mijadave
8. črc 2013

@sofi88 dakujem moja, no vcera som rano a na obed dost spinila, skoro az na cierno... som sa hrozne zlakla... potom nic, lezala som cely den... a dnes rano uz menej, ale znova tak tmavo... v noci som nemohla od strachu ani spat 😒 a rano som volala dr, tak povedal, ze klud, lezat, brat lieky co mam a modlit sa... a buduci utorok na kontrolu, vraj aj tak nik nic nespravi... v nemocke by mi dali to iste a vraj lezat mi je lepsie doma, lepsie prostredie... iba ak by sa to velmi zhorsilo, tak mu mam volat alebo ist na pohotovost... takze tak, neviem, ci teda pocuva, no mohla by aj viac 😉 drzim Ti pasticky na zajtra, nech sa to pohne uz spravnym smerom ♥

trish22
8. črc 2013

@lagunasa och moja je mi to moc ľúto ☹ ☹ ☹ ani mojej sestre teraz nevyšlo prvé IVF ☹ ☹ ☹ boli sme všetci veľmi sklamaní, ale stále veríme, že to raz vyjde. Ty si daj tiež teraz oddych....proste vypni a nemysli na to.
Užívaj si leto a na jeseň to určite vyjde!

lagunasa
8. črc 2013

@trish22 sme sa este pred vysledkom tohto IVF bavili ze do druheho by sme isli cca v oktobri, takze dovtedy serem na vsetko!

janeita
8. črc 2013

@lagunasa je mi to luto ale aj vam sa to raz podari urcite 😔 😔

pellullinka
8. črc 2013

@lagunasa moc mě to mrzí ☹ viděla jsem to nadějně....jsme s tebou.

@mijadave tmavá krev není nic hrozného, uvidíš. Horší může být čerstvá krev...ale i tak nemusí nic znamenat.

mijadave
8. črc 2013

@pellullinka dakujem moja, si zlata ♥ dufam, ze je to tak, ved si to hovorim, ale strach je tu stale 😒

pellullinka
8. črc 2013

@mijadave je mi to jasné, moje první těhu bylo samé špinění, krvácení a ležení v nemocnici, ale pokud se miminko udržet má, tak to zvládne a pokud s ním není něco v pořádku odejde, ale to se nestane. Potřeba pozitivně myslet 🙂

mijadave
8. črc 2013

@pellullinka ja viem, ze musim mysliet pozitivne, no po 4 potratoch a zvlast poslednom v januari je to dost tazke... lezim a stale chodim na wc 😒 ked budem vediet, ze bije srdiecko, viem, ze prva meta bude za nami, lebo to bol u mna problem - srdiecko... ale pri malej som tiez spinila a krvacala do 14tt a je tu, krasna a zdrava... tak sa snazim naladit pozitivne...

pellullinka
8. črc 2013

@mijadave no, tak to pak je pozitivní myšlení těžké, promiň. Ale určitě to tentokrát dobře dopadne 🙂

mijadave
8. črc 2013

@pellullinka to je ok ♥ a dakujem za pobzbudenie ♥

mawiya
8. črc 2013

Ahojte žienky. Tak si vás tu potichúčky sledujem a každým mesiacom dúfam, že aj nám to vyjde a dnes na mňa taká depka, že zasa nič a anovuláčik ako vyšitý. Je mi smutno, už dva mesiace si hovorím, že nebudem merať, nebudem sa sledovať a potom ráno prvé čo urobím, že zmeriam. Viem, že toto je diskusia na to, aby sme si dodávali sily a odvahu do ďalšieho a ďalšieho snaženia, ale okolo mňa porodilo za posledné dva mesiace 7 žien - kolegynky a kamošky a ja som v koncoch :(

sofi88
8. črc 2013

@mawiya je to tazke...ale niekedy vazne pomoze to, ze sa na to clovek prestane zameriavat...pretoze cim viac sa o to usiluje, tym viac si kazi.. vsetko su to len reci, ja viem a lahko sa hovoria.. no psychika je zaklad.. ak mas pocit ze je problem zavaznejsi, navstiv doktorku, najdite nejake riesenie.. chapem tvoje pocity, u mna je to podobne...vsade dookola same porody a babatka..a ja sa zamyslam nad tym, preco nie aj ja.. ale zivot je raz taky..a my sme tu preto, aby sme stali jedna pri druhej a navzdajom si dodavali odvahu 🙂 a chut zacat odznova..aby sme to nevzdali...

mawiya
8. črc 2013

@sofi88 ďakujem srdienko, najhoršie je to, že po zdravotnej stránke sme oky. ja viem, že 70% je to o psychike, ale keď to trvá tak dlho. vždy sem prídem a pokukám, poteším sa novými tehulkami 🙂 a poviem si, že tak budúci mesiac aj ja. no a potom zasa nič. viem vydržať a skúšať. teda nemám nič proti skúšaniu 🙂. len keby to bolo jednoduché. a držím ti palčeky 🙂

sofi88
8. črc 2013

@mawiya pokial je zdravotne v poriadku tak sa neboj, bude to dobre.. my sme na tom horsie..mne budu musiet pomoct liekmi, aby sme mali babatko ☹ tak uvidime co zivot prinesie, ale tiez sa tu vytesujem s novymi tehulkami 🙂 uvidis, ze ked na to prestanes mysliet, tak sa to podari 🙂 drzim silno palceky...

mattuliatko30
9. črc 2013

@sofi88 ahoj...ideš brať aj tento cyklus ten lutenyl?...ja tiež už dnes po mrche 6dc...tak som zvedavá, aký bude teraz a či ovu posuniem čo najďalej.