Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
16. zář 2009

simib veru bolo aj mne sa zda.... 😅
aj ja som nosievala presne take cervene vlasy ako ty... 😉 len ma to nebavilo stare farbit, lebo som to mala vzdy vyprašivene do oranzova...tak som presla na cerveno hnede...lebo som leniva sa tak casto farbit ako som musela pri cervenej... 😎

baby moj drahy siel zas do anglicka v pondelok tak dufam, ze ovu nepride do piatku..bola by som rada keby ju po dlhej dobe stihneme 😅 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

hiva takze uz aj ty si po laparke... 😉 bublinka a ty si sa faaaaaakt neboj.. zober si kolke z nas co sme tu sme na nej uz boli 😉 a ked som to prezila ja tak to prezije kazdy... 😀

kukulik30
16. zář 2009

evi, ale teraz ten tvoj graf vyzera velmi pekne po dllllhej dobe, ze?...to by mohlo vyjst 😵

evina0
16. zář 2009

kukulik vyzera veru ale tie pocity co som mala po ovulke zeby to mohlo vyjst presli 😎 😠 ovulka po neskutocne dlhej dobe ale to by sa musel stat zazrak a ja na ne nemam stastie 😉 uvidime za tyzden a ked nie neva poriesim aspon ine veci a hotovo 🙂 🙂 pojdem na laparku poodychjem doma na PN a tak,uz mi sibe v praci a taky mesiac pauza by bodla takze beriem to tak ci onak 🙂 🙂 😀
akokedysi shaarka napisala grafy 13 musia byt pre vsetkych pozitivne a otehulujeme tuna vsetky aj mi postarie grafomaniacky 😀 😀 😀 ta ne?? 😉

simib
16. zář 2009

Evi no je to super,keď človek zistí,že vlastne nemusí sa trápiť kôli bábatku.Veď ono raz príde a dokial sa ozve tak treba si užívať život.
Nellie to je staršia foto.Mala som červ.vlasy asi 10rokov a tiež ma to už nebavilo,takže teraz mám hnedé a chcem do toho melír.

benjina
16. zář 2009

kukulík: ty jdeš na umělé oplodnění?

simib
16. zář 2009

No nič.Ja zatial idem porobiť nejaké domáce práce.Zatial papa.Som rada,že som s vami po dlhej dobe pokecala. 😎 🙂 😀

hiva
16. zář 2009

bublinka....ja som bola na 24 DC....mna operoval priamo moj gynekolog, takze nebol problem...akurat sme ten cyklus museli sexualne abstinovat, aby som nebola nahodou tehu....ale kedze ma robil moj doktor, tak ten vedel, ze ja ani len neovulujem, takze nebol problem s tym 24 DC.....inak ja mam PCO - polycisticke vajecniky - to sa potvrdilo aj na laparke, takze mi obrezali koru na vajecnikoch a spravili aj drilling...inak vajcovody mam oba priechodne a aj maternica je v poriadku....a este mi odstranili jeden zrast....vraj cast creva bola prirastena k svalu maternice - vraj to nie je ziadny problem, ale ked uz sa vo mne rypal, tak mi to rovno spravil 😅

a inak aj u mna to bola uplne prva operacia a uplne prvy pobyt v nemocnici...ale fakt to nebolo nic strasne...kludne by som tam isla aj kazdy mesiac 😀 😀 😀

hiva
16. zář 2009

inak tusim aj ja som sa tusim po Grafoch VII odlucila...zistili mi PCO a tak som presla do tej temy....ale na grafy som vzdy aspon nakukla....a je super vidiet, ako niektorym starym grafomaniackach narastaju tt 😵 😵 😵

kukulik30
16. zář 2009

benji, no ano..ja iba pokracujem...teda teraz uz na Ket, kedze este mame 11 mrazacikov 😉

bublinka11
16. zář 2009

Nellie caf 😀 a dakujem za podporu na laparke, este vam sem pridem predtym par krat fnuknut...a potom samozrejme tiez, ze aka som ubolenka 😀

shaarka
16. zář 2009

ahojte kocky,
chcela som napisat na margo tej materskej a DNP, ze:
bola som dnes na socialke a dozvedela som sa konkretne k mojmu pripadu:
som zamestnana uz par rokov, v terajsej praci som od maja 2008, predtym som bola v zamestnani X a Y a predtym zase X.
z toho mi vyplynul narok na PN z DNP (lebo splnam 270 dni a nejakym zazrakom mi pomohlo aj to, ze som menila zamestnanie), a teda okrem obycajnej PN, ktoru dostanem z terajsej prace a od socialky, som si vyziadala aj druhu PN z toho DNP, ktora mi plynie subezne a mam z nej 5€ denne (kazdy kalendarny den).
okrem toho, kedze som na PN z DNP, tak to DNP uz nemusim platit a vsetko sa mi to napriek tomu rata do tych dalsich 270 dni kvoli najvyssej materskej (do doby odchodu na matersku alebo do doby porodu, ak by bol predcasny).
sama som z toho debil, ale chcela som vam napisat, ze sa treba informovat, lebo mne sa nieco take dalo. a ze to vela ludi zneuziva (nemyslia tym prave tehotne) a ze v januari by mala byt nejaka novelizacia, ci co, aby sa to uz takto nezneuzivalo..
tak len tolko 😉

benjina
16. zář 2009

Včera jsem o tom říkala manželovi, že co jsem se tady dočetla o tom DNP tak mi řekl, že ví o tom, že nějaký kamarád to platili přítelkyni když otěhotněla a že se na to půjdeme infomrovat tak jsem zvědavá co mi na to řeknou. 😉

chrobacek
16. zář 2009

kuku jůů tak to se ti to blíží já mám za sebou 2.ivf bez úspěchu tak si dáváme pauzu a laparku 😔

ronikas
16. zář 2009

...sonicc dakujem..

benjina
16. zář 2009

chrobacek: tak to je mi opravdu líto, fakt je ten život nespravedlivý. A stále neví proč je tomu tak ne jak jsou na tom ty lékaři. 😒

chrobacek
16. zář 2009

benji ... no jo ale život jde dál.... tak příště nám to vyjde 🙂) jediné co z neuspechu vyplynulo je jít na laparku ...

evina0
16. zář 2009

sharka a ty si si platial sama DNPO? ked vravis ze aj s prace aj s DNPO budes mat materske aj teraz mas z oboch Pn 😕 .a uz si DNPO neplatis??lebo ak uz neplatis a budes mat narok na peniazky s oboch tak ma zase tuna na socialke okaslali 😠 😠 😠 .dik za info a este mi prosim odpovedz a inak ako sa nam mas??

benjina
16. zář 2009

chrobacek: a to jsi nebyla před tím IVF na laparoskopii, fakt už nechápu ty doktory, proč nezkusí všechno před IVF aby pak člověk měl větší úspěšnost.Jinak jedna známá doktorka mi říkala, že pojištovna by měla proplácet celý ten zákrok i s léky dvakrát pokud doktor napíše na to doporučení, že není jiná šance, že ty dva přijdou do jiného stavu bez IVF, což jsem koukala. 😕

shaarka
16. zář 2009

evi, platila som si od maja.
a kedze som teraz na PN a prave cerpam z toho tych 5€ denne, tak som automaticky vylucena a platit si uz nemusim. to je zazrak, co? na neuverenie... 😉 a mam sa zle, mam pasovy opar na tvari a je to desneeeeeee 🙄

kukulik30
16. zář 2009

chrobi, to ma mrzi 😔 ...vies , ze laparky posobia velmi zazracne tu na dievcata a niekedy sa ani nekonaju 😉 treba vyskusat vsetko aby sme dosahli svoj ciel 😵

kukulik30
16. zář 2009

shaarka, panecku ten pasovy opar je pliaga ako hrom..dufam , ze sa poriadne preliecis...mas aj nejake ATB na to, ci iba masticky 😕

benjina
16. zář 2009

Holky nechte toho s tou laparkou nebo přesvědčím doktora už teď aby mě tam poslal a zadařilo se. 😀

kukulik30
16. zář 2009

benji 😀

shaarka
16. zář 2009

kuku, no tak mi napis o tom nieco... mam sa obavat poskodenia plodu?
nie, ATB neberiem, caka sa, ci sa to zhorsi. pre fazulku vydrzim, len teraz neviem, ci to nie je, ako sa hovori, prast jak uhod, - ci mat pasovy opar, alebo brat ATB... 😒

benjina
16. zář 2009

shaarka: zkus si to natírat pokrmovým tukem, u nás v čechách to je omega a tady si nejsem jistá jestli cera, mě to na to vždy pomohlo, nebo sádlo zabírá. 😉

shaarka
16. zář 2009

benji, a si si ista, ze to je na pasovy? nie na obycajny? skusit mozem...
ta gafrova mast dost smrdi, uz ma z nej boli hlava. 😒

chrobacek
16. zář 2009

kuku jojo prostě na ní musím 🙂))

benjina
16. zář 2009

shaarka: i já jsme mývala pásový opar a dost mi to na to pomohlo a hlavně ti to neublíží. 😉

kukulik30
16. zář 2009

shaarka, hlavne nemysli na najhorsie, ja viem iba tolko, ze je to horsie ako klasicky herpes..moj svokor to mal , mal to na pase a bolo to aj velmi velmi bolestive 😒 ...asi dost zalezi aj od toho, kde je a aky je silny, aky ma priebeh...ale podla mna to asi nebude az take zle, ked ti nedala dr ziadne AtB....a mala si take stresove obdobie, ze ti vysiel??? 😕
no vela som ti asi nepomohla..to vies uz asi aj ty 😖

kukulik30
16. zář 2009

shaarka, ale pozri , co som nasla....ono stale kazdy strasi s herpesom, ale az take nebezpecne to asi nie je, lenbo si myslim, ze by lekarka reagovala inak, nie?tym sa vzdy utesujem 😅

Ak ochorie oparom tehotná
žena nie je prítomné zvýšené riziko vrodených
malformácií a prognóza plodu je dobrá (3).
Herpes zoster a dokonca ani varicella nie sú
zdravotnou indikáciou k umelému prerušeniu
tehotenstva.