Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
9. dub 2014

@huncut krasna spravicka, gratulujem k srdiecku.♥

huncut
9. dub 2014

@lauritka dakujem, dúfam že za 2 týždne bude všetko v poriadku a pojde to ako má ísť 😉

lauritka
9. dub 2014

@huncut urciteee 🙂

huncut
9. dub 2014

@lauritka vieš od začiatku mám také čierne myšlienky po minulej skúsenosti, veľmi si všetko všímam...ale snažím sa myslieť pozitívne 😵

lauritka
9. dub 2014

@huncut no urcite, toho sa clovek len tak lahko nezbavi, ale zaklad je verit.. bude to dobre a basta 🙂

mawiya
9. dub 2014

@lauritka aj @adamnela sa ma pýtala, neviem, lebo som krava a nerobila som si ovu testy, lebo som vedela, že muž bude doma len jeden den ☹ jaj ruke by som si obtrhala

karkulka9
9. dub 2014

@rybkaa ahoj, ja vas stale sledujem a drzim vsetkym palce, aby sa co najskor objavili ciarky 🙂...ja som tu naposledy riesila ci mohla byt ovu 8DC ale nakoniec to dopadlo takto http://www.fertilityfriend.com/home/4984c8 teraz sa uz tesim na MS a zacneme so snazenim 🙂

joannah13
9. dub 2014

@mawiya dekujiii i tobe a hlavne neves hlavu, nadeje prece umira posledni a uvidis, co z toho bude a zitra povinne testik, graf vypada fakt kraaasne.

Mno a ja zatim takto http://FertilityFriend.com/home/4bf3a0 ...to je ted takovy nudny cekani na ovu a pak uz je to lepsi adrenalin.. byla sleva na dzusy, tak dnes zacinam grepovou terapii 😀 a dosly mi vysledky hormonu a vse v poradku.. ach jooo, to je cudne fakt

mawiya
9. dub 2014

@joannah13 Ďakujem srdienko. nádej umiera naozaj posledná a keď nič, tak ako hovorí @kukku dáme to v máji 🙂

ennynka
9. dub 2014

@huncut gratulkaaaaaaaaaa 😵 este ze sa ta niekto(rybkaa) opytal ze ako...lebo ani by som nevedela ze si tehu,citam to tu ze kto z tych co ste sa vyse roka a viac snazili je tehotny a nikto nic nepisete...tak si mi dodala nadej aj ty aj vcera @trish22 v snazilkach pisala ze je tehu...a vas si pamätam obe uz z pradavna tak sa tesim ze vam to vyslo 😉

zuzu2389
9. dub 2014

@rybkaa
ahoj...no ja zatial ziadne // ciarky nemam....dnes som 7 den po IUI tak cakam na test..ktory si planujem urobit tak na 11-12 DPO a potom na 14 DPO..ak ovsem nedojdu kramy...BT meram..len myslim ze kedze beriem lieky na uhniezdenie tak mi teplotu skresluju...ale tak na 11DC som mala BT 36,3, na 12DC som mala zrejme ovulku, lebo som cely den spinila a v tento den mi robili IUI..a 13DC som mala BT uz 36,9, 14DC - 36,8, 15DC - 37,0, 16DC - 36,9, 17DC - 37,0, 18DC - 36,8, 19 DC co je dnes som mala rano 36,9
tak neviem...teploty sice celkom pekne...ale ani jedna neni nad 37,0...ale tak mozno to je aj tymi liekmi...
tak drzte palce ked budem testovat ci IUI vyslo..🙂
A ty ako?

trish22
9. dub 2014

Ahojte snažilky,
už som to sem chcela dať ale ešte som sa bála.
Včera sme videli srdiečko 🙂 som v 7tt. Veľmi sa tešíme a zároveň sa veľmi bojíme.
Som doma na PN a musím veľa oddychovať lebo už párkrát som mala ružovučký hlien a včera ma aj bruško dosť bolelo.
@huncut Gratulujem 🙂 na kedy ti to vychádza?

trish22
9. dub 2014

@huncut jeeej až teraz vidím, že sme skoro rovnako na tom. Ja som dnes 6tt+6d a na ďalšiu poradňu idem 23.4 🙂 aj ja sa veľmi bojím, ale budeme spolu držať a dotiahneme to do úspešného konca. Musíme veriť 🙂

trish22
9. dub 2014
trish22
9. dub 2014

A naše bubátko 🙂
takže baby nikdy sa nevydávajte!!!! raz to musí vyjsť 🙂

rybkaa
9. dub 2014

@huncut ja odpadnem! 🙂 som ti to presne písala, že tento bude iste víťazný, presne som ten koment našla a fakt to vyšlo, super 🙂 blahoželám a nech je všetko v poriadku a nech srdiečko silno bije 🙂

lina7
9. dub 2014

@huncut gratulujem a uplne viem ako sa citis, ja som po tej skusenosti tiez mala stale blbe myslienky ked som druhykrat otehotnela a strach kazdy den, ale naozaj je zaklad mysliet pozitivne, lebo inak by sme sa zblaznili. Ja dufam, ze bude vsetko ok. Prajem vsetko dobre. 🙂

sjuzan77
9. dub 2014

@rybkaa ahoj, no nam sa dari, i nedari. Graf bol nakoniec vitazny, ciarky riadne silneli, gynekolog potvrdil tehotenstvo. Radost vsak netrvala dlho, zacala som krvacat, jasna krv, zrazeniny, proste som myslela, ze som znova potratila. Krvacanie trvalo 2 tyzdne, stale som lietala k lekarovi, nedalo sa nic robit. Na poslednu kontrolu som prisla s tym, ze je koniec, avsak ostala som v soku ( prijemnom), pretoze malemu zacalo bit srdiecko. Momentalne som v 8 tt podla menzesu, podla sona sa to upravilo na 7tt. Krvacanie pred 4 dnami prestalo, beriem duphaston, kazdy den si picham fraxiparin a len lezim. Je to na dobrej ceste, ale este ten boj nie je vyhraty, tak som opatrna. Neostava nic ine, len dufat, ze tento krat to dobre dopadne a na konci novembra budeme mat drobca pri sebe.

kukku
9. dub 2014

@trish22 Neveríííím 🙂 Veľmi sa tešííííííím 🙂 Držte sa a veľmi silno držím palčeky, aby všetko bolo v poriadku 🙂 A aj bude, nič sa neboj, len veľa - veľa oddychuj 🙂

kukku
9. dub 2014

@huncut ďalšia fantastická správa - gratulujem 🙂 Teším sa s vami 🙂 Veľmiiiiiiiiiii 🙂

huncut
9. dub 2014

@lauritka presne to si aj ja hovorím... a tak aj každú nevoľnosť, kyselinu či nechuť znášam s radosťou, že tak to má byť...pre drobčeka to zvládnem 😉 nech má konečne moja slečna súrodenca

huncut
9. dub 2014

@rybkaa
@kukku
@lina7 dakujem baby, snažím sa myslieť pozitívne ... povedala som si že všetko zlé je na niečo dobré a minulý rok bol pre mňa neskutočne zlý, teraz nás čaká dúfam len radosť a šťastie

huncut
9. dub 2014

@trish22 no podľa ms by som mala byť už o nejakých 5 dní dalej ale ja mám dlhšie cykly takže si to počítam podľa svojho a na poslednom ultrazvuku mi to aj sedelo, bola som na ňom min. piatok a drobec mal veľkosť na 6tt+0 a srdiečko krásne bilo čo ma veľmi potešilo, takže teraz idem toho 22.4 a vtedy mi urobia vyšetrenia, vezmu krv a dostanem aj knižku

huncut
9. dub 2014

@ennynka dakujem veľmi pekne, ja som to nechcela nikde písať aspoň kým mi to lekárka nepotvrdí a nevidíme srdiečko, vieš strach...ale snažím sa myslieť už len pozitívne 😵 neboj určite sa zadarí, len treba veriť

joannah13
9. dub 2014

@huncut @trish22 jeee holky. Moc vam gratuluju, to sou krasne zpravy.
@sjuzan77 jaj, drz se. Urcite vse dopadne dobre, i pres to vsechno je videt, ze mimisek je silak 🙂
@mawiya jojooo... ja chci krasny narozeninovy darek. Kdyz uz to mam i potvrzene odberama, ze je vse ok, tak ne ze to zas nebude 😀

rybkaa
9. dub 2014

@micikatka tak držím palce, nech máš pekné foliky v piatok 🙂
@mawiya to neni možné!!!! pri takom grafe parádnom, že nič??? neverím, poriadne čúraj 😀 no tiež by som to videla tak, že ovu mohla byť aj neskôr na 15 DC a tie palice sa tam proste objaviť musia 🙂
@snehulienka82 tak to je fajn, folikulometria verím že dopadne dobre a snaženie padne na úrodnú pôdu, len sa netreba vzdať, treba veriť, že to vyjde a basta 🙂 držím palce
@marikura hádam vďaka liekom bude teraz cyklus kratší ako minulý a hlavne ten víťazný 🙂
@huncut ak to dobre chápem, potratila si? po akej dlhej dobe si teraz otehotnela? ja som mala tiež MA v dec. 2013, tak sa toho tiež trochu obávam, ako to pôjde a že sa to hádam nezopakuje....
@karkulka9 líš, že MS aj príde? lebo graf vyzerá veľmi dobre 🙂
@joannah13 ja už tiež začínam dnes do seba džúsy lievať 😀 kúpila som v bille v zľave 😀 a to je skvelé, že hormóny máš oki, takže to proste vyjsť už musí 🙂
@ennynka o @trish22 som včera čítala v snažilkách, tak som sa tešila a ma napadlo, že čo tak tešiť sa aj dnes, reku vás pospomínam ako sa máte 🙂 super, že odtiaľto baby odchádzajú s // 🙂
@zuzu2389 tak držím paluchy, aby to IUI vyšlo, teploty máš celkom pekné, nevadí, že nie sú nad 37, hlavné je, že sa držia hore, tak nech to tak ostane a potom daj vedieť, ako dopadol testík 🙂 ja som ešte len 8dc, takže čakám na ovu budúci týždeň 🙂

snehulienka82
9. dub 2014

@rybkaa no, tak tomuto neuverite, vcera som mala hrozne bolesti, som nechapala, co to chce byt, takze prosim pekne mam prasknuty dominantny folikul velkosti 11mm, a ovu bola vcera na 11DC! co sme pekne premeskali... ma vyznam snazit sa este dnes vecer??

rybkaa
9. dub 2014

@sjuzan77 juuuj, to sa veľmi teším, že sa to nakoniec ustálilo a krvácanie prestalo, veeeeľmi držím palce, aby sa to neopakovalo a všetko bolo v poriadku!!! 🙂

rybkaa
9. dub 2014

@snehulienka82 jasnééééé, určite sa snažte, za pokus nič nedáš! 🙂

zuzu2389
9. dub 2014

@rybkaa
no jasne dam vediet...🙂
drz sa aj ty..a dufam ze tu tak pekne ako zacali baby pisat ze maju // ciarky na testoch bude aj pokracovat..🙂