Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

soldi
12. únor 2010

smouli- ten otvor moze byt aj po bokoch 🙂 ja uz som to skusala, len skoda, ze v neplodnom obdobi 😀

natulaaa
12. únor 2010

soldi já ten otvor taky nenahmatala dole,ale já myslela že je to normální,nechtěla jsem se na to ptát,protože čípku nějak nerozumím a už jsem se tu ptala na všelico

katkamarek
12. únor 2010

vifinka, no ked ti to teraz vyjde, tak na tom asi fakt nieco bude 😉
Drzim palce

katkaajurko
12. únor 2010

aj ja som to tento cyklus vyskusala -tak som zvedava co z toho bude 😀

ale ja som tam "spermosov" nenasla..teda mimo krcka-tak som len tak smatrala 😀 zametala proste 😀

soldi
12. únor 2010

natula- na obrazkoch sa vzdy zobrazuje ze mieri priamo dole, ale uz viacero dievcat pisalo, ze ho ma na boku. ani ja sa do toho moc nevyznam, ale cim viac si ho chytam, tym sme si blizsi 😀

soldi
12. únor 2010

katkajurko: 😀 😀 😀

natulaaa
12. únor 2010

jo a ještě jsem tam někde přečetla,ale to jsem tu už nedávala,protože to byl strašně dlouhý článek a na konci bylo napsáno,že žena by měla mít orgazmus po manželově,což se poštěstí málokdy,mluvím teda za sebe,nebo aspon do 45 po ejakulaci.Tyto stahy prý dotlačí kluky dál

soldi
12. únor 2010

natula: to asi pomaha, ale ked ma dobrych bojovnikov, tak to asi nie je nevyhnutnost 🙂

katkamarek
12. únor 2010

natulaaa, ano to sme tu uz myslim rozoberali,alebo v inej teme, neviem, Najlepsie je ked sa viete urobit naraz, to je idealne, jeho prud a tvoje stahy, to by bol cert v tom,aby sa tam lahko nedostali 😀 , ale ked to nejde naraz, tak aspon ty by si sa mala urobit po mm. Alebo ja ked uz ani to nevyjde, tak stahujem svalstvo sama 😀

natulaaa
12. únor 2010

No já ho budu kontrolovat až skončí ta hnusná 😠 mrcha a snad budu pocitovat ty změny během měsíce.já začala zkoušet až ted před MS a to se mi zdál furt stejný ,takže uvidím

smoulinkalenka
12. únor 2010

babulky ale ako nahmatate ten otvor, keď on je v skutočnosti strašne malinky??? či nie??? neviem som s toho somár, či ja vôbec hmatám kŕčok ...

katkaajurko
12. únor 2010

ja svoj citim...je to taka mala priehlbinka..dierka...

natulaaa
12. únor 2010

holky nám se to celke dařilo,mít orgasmus dohromady,ale to před prvním otěhotněním,kdy jsme na to ještě vubec nemysleli a sex jsme si ještě hodně užívali ale ted po revizi,se ve mě něco zlomilo a tím jak moc chci mimčo a myslím na to,tak mám problém toho orgasmu vubec dosáhnout,A to je ta chyba a psychika dělá hodně,i když si říkám ,nemysli na to, ale nejde to

smoulinkalenka
12. únor 2010

katka do frasa,každý tu dierku nahmatá len ja nie, či ju ja tam vôbec mám ☹

katkamarek
12. únor 2010

smouli, tak ja to presne tak citim, taka priehlbinka, ked si to tak uvedomujem, tak u mne je otocena smerom k zadku 😅 a nemam ju uplne na spicke, ale tak trosku vyssie. Asi si ho musis dookola prehmatat a na nieco narazis, neboj.

natulaaa, tak nam sa to tiez dari, ale presne to je o tom, ze nie vtedy ked treba, to este ked sme sa nesnazili, tak som hovorila mm, ked sa nam to tak spolu podarilo, ze takto raz splodime dieta 😅

smoulinkalenka
12. únor 2010

babulky ale keď tam budem strkať po sexíku palčeky a potom ich budem vyťahovať či nevytiahnem aj bojovníkov isto mi to vytečie 😖

natulaaa
12. únor 2010

smouli bud v klidu ,já tam ten otvor asi taky nemám 🙂 pověřím manžu,on se v tom vyzná líp.Holky jaké uvu testy jsou nejlepší,U TT se říká,že mama test a u ovu je to co?Tento měsíc se do toho vrhnu,nebudu to ale manžovi říkat on takové strojené milování nemá rád a pak nemá ani moc chut.A navíc ty ovu stojí hafo peněz,tak nemusí vědět všechno.On chce mimčo ale tvrdí,že se zatím snažíme chvilku,tak že to nemám hrotit,že když tak později,ale mu se to řekne co,když my si myslíme,že už včera bylo pozdě. 😉

katkamarek
12. únor 2010

natulaaa, no tie testy v lekarnach su naozaj drahe, nas zasobuje Lauritka, objednava z UK, ale myslim, ze aj u vas to niekto obejdnaval cez net, len neviem kto, lebo by to bolo asi predrazene posielat to do ciech, takze baby, ktore ste z ciech a objednavate lacnejsie ovu testy, ozvite sa natuli a dajte jej navod, kde hladat 😀

natulaaa
12. únor 2010

No tak snad nevyteče,nejlepší by byl ten orgazmus po sexíku,ten se mí zdá učinější než ty prstíky,já vím,že tehdy jak jsem měla org s manžou nebo těsně po, a to jsem byla pak fakt skoro suchá a skoro nic ze mě pak nevyteklo, a taky jsem otěhotněla hned druhý cyklus

katkamarek
12. únor 2010

smouli, neboj nevytecie, ved si zadocek podloz vankusom, ked sa hned nato nepostavis tak by to malo zostat vnutri 😉

natulaaa
12. únor 2010

kat díky moc u nás stojí nějakých 90 kč a jsou tam dva a u vás stojí kolik a lauri to má za kolik? možná bych něco levnějšího našla na netu,kdybych pohledala A co to je UK

smoulinkalenka
12. únor 2010

katka ja viem ale keď budem vyťahovať prstík 😉

lienockaa
12. únor 2010

nat-velka britania je UK..🙂

ja otvor mam, ale pred porodom tiez bol problem najst.. 😎

smoulinkalenka
12. únor 2010

natull tak aj my sme už pár krát to mai tak,že najskôr mužo a potom mi dopomohol k môjmu orgazmu on rukou a nič 😝 ☹

flamenga
12. únor 2010

smouli tak to urob v "sviečke" 🙂 však pri tom zadok vôbec nemusí ísť do polohy, kde by hrozilo vytečenie 😅 😨 🤐

smoulinkalenka
12. únor 2010

a mne sa nezdá ten kŕčok tak ďaleko, aby sa tam spermošky nedostali, keď pri sexíku ostane mužo vo mne po vystrieknutí šak to musí byť hneť pri kŕčku nie ??? či to tam nedočiahne??? to je strašné ako to píšem ale dúfam,že mi rozumiete čo myslím

katkamarek
12. únor 2010

smouli, ale ved aj ked ti na prste nieco ostane,tak predsa tam toho je viac, nie len to co sa ti na nom udrzi 🙂

natulaaa, ja som si kupila u nas 5 ovu testov za nejakych 8 eur, co je cca 240 SK, a to su tie lacnejsie, lebo je aj 5 testov za 15 eur, lauritka predava za 0,5 eur jeden, teraz ma kvalitnejsie tak za 0,60 eur, cize je to rozdiel.

katkamarek
12. únor 2010

no ja neviem smouli, kto vie ako to je tam ulozene, ked je mm v tebe 😀 ale to nie je o tom, ci je krcok daleko, praveze by som povedala, ze on je este blizko a ked je mm v tebe, tak moze byt aj dalej ako krcok (to je len moj nazor 😅), ale ide o to, ze, aby si speromosky dostala skor do maternice, a aby sa mohli potom presunut do vajickovodov k vajku, chapes?
normalne, ked si to predstavujem mam chut na sex 😀

lauritka
12. únor 2010

mate zas temu :D... no ved ked strieka je tam tlak, cize myslim, ze sa trafi aj do priehlbinky ;) nejake tie miliony.. 😅

katkamarek
12. únor 2010

Lauri ahoj, no vies, ze my vsetko musime rozoberat 😀