Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

senta_sofia
24. dub 2014

@lubka1983 ako dlho? 🙂

lubka1983
24. dub 2014

@senta_sofia treti den

adamnela
24. dub 2014

@bibianca no tazko povedat 😒 Neodvazim sa nic tvrdit 😒 Fakt tazko povedat ...
@lubka1983 ako dlho, prihod grafik 😉

lubka1983
24. dub 2014

@adamnela ja si nerobim graf som 8dpo a len tak simskusila Bt.

senta_sofia
24. dub 2014

@lubka1983 tak to ozaj skoro prorokovat, pockaj aspon 5 dni este a pripadne si sprav test

lubka1983
24. dub 2014

@senta_sofia noved este nechcem robit test....ale shovoria ze v tehu sa drziteplota vyssie tak somchcela pocut nazor

adamnela
24. dub 2014

@lubka1983 no mozne je to urcite je, to fakt. Len nepoznas svoje poovulacne teploty, mozno mavas vzdy taketo, mozno nie, strasne tazko povedat. Ale urcite nas informuj, ako to bude u teba pokracovat 🙂 Pockaj, tak 4-5 dni a sprav testik 🙂 A ako vies kedy bola ovulka? Ci robis ovu testy asi, ze?

lubka1983
24. dub 2014

@adamnela ano mam ovu testy ,ale ovu poznam aj citim...

senta_sofia
24. dub 2014

@lubka1983 vo vseobecnosti je teplota po ovulacii vyssia, ako pred nou, ale na 8DPO tazko hovorit o tom, ci to moze byt sposobene tehotenstvom alebo nie, lebo zvysenie teploty nesposobuje HCG, ale hormon progesteron

jaja9891
24. dub 2014

@joannah13 tak aj kratka doba staci na babo 🙂 drzim place,nech to vyjde.... ja som po roku konecne dostala ms a bola aj ovu tak to vyzera,takz eje to tiez super 🙂 snad sa zadari coskoro 🙂

lubka1983
24. dub 2014

@senta_sofia ovu bola min stredu stvrtok.ni uvidime

adamnela
24. dub 2014

@lubka1983 tak bodaj by ta vysoka teplota u teba znamenala tehotenstvo 😉

senta_sofia
24. dub 2014

@lubka1983 tak ak si nemerias kazdy den, odmeraj si aspon za tych 5 dni a sprav si pripadne test 🙂) nic lepsie ti tu asi neporadime

adamnela
24. dub 2014

@rybkaa no ako si dopadla v Lubochni? A robila si dnes test?

sofi88
24. dub 2014

zienky, podctivo hlasim, ze krv negativna co sa mi potvrdilo aj dnesnou mrchou :´( cize na teraz koncim.. davam si pauzu, aj tak mame vraj jedinu moznost a to umele a na to my dlho mat peniaze nebudeme.. takze sa zacinam pomaly zmierovat s tym, ze mozno mat deti ani nebudeme ☹ som z toho maximalne na dne... takze sa tu zatial majte pekne.. ja si potrebujem dat od vsetkeho dlhy oddych a vnutorne sa s tym vyrovnat ☹

nikolav
24. dub 2014

@senta_sofia To nevím. To poznám v dalším cyklu. A nebo jen prostě mám divné teploty :-/.

joannah13
24. dub 2014

@jaja9891 to je super pokrok nahodou.. taky sem malem brecela stestim u prvniho pozitivniho ovu testu. Ale chapu, ze boj s endometriozou je beh na dlouhoh trat. Jednou tu cilovou rovinku prekonas a treba uz tento mesic 🙂

nikolav
24. dub 2014

@joannah13 No měla jsem problém v tom, že jsem neměla ovulaci a MS. A i přes vše možné (Clostil, Norethisteron, Tamoxifen) mi ovulaci nevyvolali. Bylo mi z nich jen hrozně zle. I na stimulaci na IVF jsem nereagovala tak jak jsem měla. Měla jsem sice 12 vajíček, ale OHSS z toho. A přitom čekali, že bude více. A přitom embrya jsou velmi kvalitní. Vajíčka mám kvality dárkyně a manžel by mohl darovat sperma z fleku. Má velmi nadprůměrný spermiogram. Máme za sebou genetiku, imuno, srážlivost krve, hysteroskopii, laparoskopii. Nic se nenašlo. Až pak po mém denním režimu kdy jsem začala ovulovat a menstruovat, tak mi Machač přišel na to, že je to tím, že mám málo bílkovinových nosičů androgenů a proto jsem neovulovala a nemenstruovala. To se upravilo. Beru svůj denní režim. Ale proč se tak kvalitní embrya neuchytí nikdo neví. To mi nikdo nedokáže říct proč. Ani mi nikdo nedokázal říct, proč jsem potratila. A že jsem asi výjimka, která na hormony bude na hormony blbě reagovat a bude to ještě horší než bez nich. Takže to je náš problém. Takže teď budu užívat svůj denní režim a uvidíme. Ovulaci mám a MS také. Takže se třeba povede přirozeně. Nastoupím do nové práce a budu se muset hodně učit a tak. Tak třeba to přijde samo. Do toho výstavy se psem tak uvidíme no. Budu teplotu měřit dál. Už jen proto abych to porovnala s teplotama co byly s Utrošem.

nikolav
24. dub 2014

@jaja9891 Snad ano ☹

joannah13
24. dub 2014

@nikolav ty jo, uz toho mas za sebou dost. Je hodne takovych pripadu, ze jim to nejdriv spontanne neslo, ani pres umele.. a pak se na to opravdu vybodli a prekvapko bylo na svete. To preji i tobe.. no tak zmena prace, jine myslenky, treba casem prinesou zadne ovoce
@sofi88 ach jo, drz se holka

nikolav
24. dub 2014

@joannah13 Doufám, že ano. Mám no. A k tomu mám rakovinotvorné buňky na děložním čípku, ale zatím jsou OK. Hlídají to. Proto mi i doktor doporučil otěhotnět. A jelikož jsem správného partnera měla tak proč ne. Navíc jsem už dva roky před tím řešila, proč mám neskutečné bolesti při MS a bylo to HA. A už bych ten bordel nikdy nebrala. No a pak jsem to vysadila. Ale od té doby bez MS a ovulace. A hrozná pleť atd. a pak léčba rok u gynekologa a taky laparka a hormonální profil. A pak když vše vyčerpal, tak nás poslal do CARu no. A tak jsem podstoupila co jsem podstoupila.

jaja9891
25. dub 2014

@joannah13 no dufam,ze ano,ze ta potvora da teraz pokoj,nech sa mozem aj ja vytesovat 🙂

jaja9891
25. dub 2014

@sofi88 to mi je luto, oddychni si a naber nove sily,vsetko s anakoniec obrati a bude dobre,neboj... mozno ked to budes najmenej cakat,vtedy sa stane ten uzasny zazrak... vsetky tu na neho cakame a aj ty sa raz dockas,neboj uvidis,ak citis potrebu oddychu,oddychuj,relaxuj,zamestnaj sa niecim inym... to pomahalo mne,napr. mne pomohlo fyzicky makat stale cely den okolo domu,len aby som hlavu zamestnala naplno... najdi sposob,ktory ti bude vyhovovat,drzim place a nevzdavaj sa,bojuj....

jaja9891
25. dub 2014

@nikolav vela si toho prezila,ale neboj,ak ti nastavilii ovu a ms,mm ma dobre spermie,tak uvidis,ze casom sa to podari aj prirodzene,vela dokaze spravit aj nasa psychika,tym ze tak velmi chceme,nas ona podrazi.... to poznam,ver mi a viem aj to,ako neznasam rady tipu,nemysli na to,bude dobre a pod.... asi si kazda musime prejst svojim a ked budeme nato pripravene,ono samo to pride.... aj ked tu spravodlivost sveta nechapem ☹

jaja9891
25. dub 2014

Ahojte zenusky,pekny dnik prajem,ja som dnes vystupila zase trosku,uz v noci som sa budila na to,ze mi je strasne horuco a rano zase s tym,ze som asi slabo preliecila hrdlo.... no nevadi,citim sa zvlastne a vy ako zienky?ako postupujete?
http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae
@rybkaa testila si??ako to vyzera aj s grafom??a so stitnou?
@joannah13 robis test aj dnes?
@adamnela ako tvoja anakonda?
@ivet1987 stuuupas do vysin??? 🙂

joannah13
25. dub 2014

@nikolav je to nespravedlive, ze jeden clovek ma tolik trapeni. Delam na novorozenecke JIPce a nekdy vidim takove matky, ktere nemaji ke svym detem cit nebo je nechteji, sou to narkomanky a podobne a z toho je mi taaaak smutno, ze jiny by za to dal cokoliv.. verim v osud a verim, ze kazda z nas se docka
@jaja9891 ty jedes paaaani. No ts

dorotea2
25. dub 2014

Ahojte kočeny. Idem Vás trochu povzbudiť 🙂 Dnes som si opäť robila test a bol pozitívny, silnejší ako ten z pred dvoch dní. Viem, že je ešte skoro na radosť a že sa môže kadečo stať, že vôbec nič nie je isté a napokon, niektoré z Vás to vedia z vlastnej skúsenosti... ☹ No, ale nie o tom som chcela. Pred troma rokmi mi diagnostikovali PCO a tiež som si vypočula reči o tom ako s touto diagnózou neotehotniem. Keď sme už tri roky nepoužívali žiadnu ochranu aj som tomu začala veriť. Najviac sa mi zafixovalo vyjadrenie jedného gynekológa. Ten mi povedal, že moja diagnóza je bezpečná antikoncepcia.... 😠 Tento rok v januári som išla na folikulometriu, ktorá sa skončila úplným fiaskom (takým, že doktorka povedala, že vidí voľnu tekutinu a že ovu prebehla - to bol nejaký 10 DC, no podľa BT aj podľa všetkého ovu prebehla OVEĽA neskôr). A navyše začala mať reči, že ešte do marca počkáme a potom CAR. A vtedy som si povedala, že a dosť, že tá ma tam uvidí až keď budem tehotná. Nehovorím, že to prišlo keď som najmenej čakala, ale mala som veľke plány do ďalšieho cyklu - že nakúpim kopec ovu testov a začnem s fytosójou a s džúsmi. A skoro som tú fytosóju aj kúpila, ale nejaký šiesty zmysel alebo čo mi hovoril, že aby som počkala. A dobre, aspoň som ušetrila 😅 Baby moc Vám držím palce, hoci som moc neprispievala, chodila som Vás sem pozerať a naozaj si to každá jedna zaslúžite 🙂

joannah13
25. dub 2014

@nikolav je to nespravedlive, ze jeden clovek ma tolik trapeni. Delam na novorozenecke JIPce a nekdy vidim takove matky, ktere nemaji ke svym detem cit nebo je nechteji, sou to narkomanky a podobne a z toho je mi taaaak smutno, ze jiny by za to dal cokoliv.. verim v osud a verim, ze kazda z nas se docka
@jaja9891 ty jedes paaaani. No ze vcerejsiho testu se vytvoril po uplnem zaschnuti kanalek a dneska je tam zas dusik, ale teplota rapidne spadla, a poboljva podbrisek, gakze asi se mrcha blizi..

dorotea2
25. dub 2014

A tu je ta moja zaručená antikoncepcia

vejula
25. dub 2014

@joannah13 ty ako odolala si dnes, či si testla?

@rybkaa a tvoj dušik sa ako vyvýja?

@jaja9891 super krásne teploty.... Ja som stále na tej istej... sice zrejme poovulačnej ale nad 36,7 som sa nedvihla