Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

salute
18. říj 2009

albao já se kouknu ,ale jenom píšu co mi prstýnek ukáže..nemusí to být tak může to být i jinak... 🙂

albao
18. říj 2009

flam: a verila si si, ze tontokrat to vyslo? Funguje nejaky zensky instinkt, alebo sa to neda povedat? 🙂

albao
18. říj 2009

salute: dakujem 😉 Ono nakoniec sa stane, co sa ma stat, nejak s tym nebojujem, ale snazim sa co mozem aby sme boli tehu 😀

salute
18. říj 2009

Albi tak budeš mít miminko neboj se nic ..jsi plodná !!už brzy!!!v roce 2O1O už budeš maminkou!!Holčička...to říká prstýnek...neboj se.... flaminko pořád mi to ukazuje holku ,ale třeba se plete prstýnek...donosíš miminko .. 🙂 🙂 🙂 🙂

albao
18. říj 2009

salute: ty si poklad!!! 😀 dakujem! 😉

Vies, aj ja mam taky pocit, ze moje prve dietatko bude dievcatko - Hana. Neviem preco take meno, ale to je proste nejaky vnutorny pocit - Hanka 🙂

albao
18. říj 2009

Minule som rozmyslala, ci by sme vedeli prezit zivot bez deti. Cisto teoreticky som si to veela predstavit, ale pustila by som sa do nejakej charity, alebo do nejakoho umenia. Do niecoho co by ma pohltilo a naplonilo. Ale radsej tie deti, tak sa mi to paci viac 🙂

albao
18. říj 2009

salute: ty si nejak teraz pred ovulkou? Snazite sa? Ci nechavate na nahodu?

flamenga
18. říj 2009

albao inštinkt že som tehotná? Ťažko povedať... po prvej skúsenosti som sa totiž bála aj pri takých paliciach na teste aké som mala....

a nejako od začiatku ako som videla // mám taký vnútorný pocit, že to bude baba 😀

albao
18. říj 2009

flam: 😀 tak nech pekne rastie. 😉 Kamaratka mala tento pocit, ze chalan. Potom jej podla ultrazvuku povedali, ze baba, tak bola zaskocena a vymyslali meno. Ale nejak tomu nechceli uverit, az na dalsom ultrazvuku im predviedol krasneho pipika a je z neho krasny velky chlapcek. Takze baba? 😀

salute
18. říj 2009

albi no necháváme to na osudu...alespon do toho jara pak se uvidí...Hanka je krásné jméno mám sestru j maminu Hanku...doufám ,že ty holčičky budete mít a když né tak klučíci jsou taky super... 😀 😀 😀

sofinka2009
18. říj 2009

salute dakujem zatial tvoja vestba sedi som zvedava ci nam vide aj to dievcatko 😉

albao
18. říj 2009

salute: budem drzat palce, aby ste sa uz jari vyhnli, lebo uz budes tehulka 😉 Ale je super, ze mas aspon Pavla, aj ked miminko to uz nie je 🙂 Ale mas dietatko, co je skvele!!! 😉 Teraz asi zacina to obdobie, ked si mysli, ze je uz dospely, ale sprava sa este ako pubertiak, nie? 😀 Mame synovca v rodine, co mal pred chvilou 18 a u neho je to tak. 🙂

salute
18. říj 2009

albi ano ..odešel k babičce a nás momentálně nezná ...modlím se každý den ,aby se zpamatoval a přestal se chovat jak se chová ..moc jsem si ho rozmazlila... 😢

salute
18. říj 2009

sofinko no uvidíme ..moc vám ty miminečka přeju dočkáte se všechny tady ,ale musíte vy sami chtít 🙂 🙂 🙂 🙂

flamenga
18. říj 2009

albao 😀 😀

albao
18. říj 2009

salute: presne tak! Misko mal velke problemy v skole a po jednej hadke sa zbalil a isiel byvat k ujkovi o 3 domy vedla 😀 Po 2 mesiacoch sa vratil, a trochu sa polepsil, ale este to s nim plieska 😀

albao
18. říj 2009

salute: akor ci neskor sa vrati. Len s nim neprerusuj kontakt a telefonujte si, akoby sa nic nedialo 😉

salute
18. říj 2009

no náš kluk už tam je půl roku...ale to sem nepatří prostě jsem ho moc rozmazlila a on mi to zapoměl vrátit ..nic víc...není nad miminka ty jsou k sežrání 🙂

albao
18. říj 2009

salute: je to jeho zivotna faza. Chce slobodu, tak mu ju daj, ale aj mu pripominaj, ze tu pre neho si. On sa casom urcite vrati, ked si prezije, co ma. 😉 A zatial aspon mozte veselo sexikovat hoci aj v kuchyni 😀

salute
18. říj 2009

albí jasan jasan ..nejde o svobodu ..tu já jako dobrá mamina mu přeju jde o průšvihy ,které za ten půl rok udělal a nejsou to malé průsery bohužel...no uvidíme co bude dál ..ví moc dobře ,že tady má skvělé rodiče skvělé bydlení ..ale nestačí mu to koleduje si bohužel už i o kriminál.. 😔

spiruanka
18. říj 2009

salute,u nas e to naopak moju malu rozmazluju stari rodicia ja som na nu prisna 😀 .tak preto chce byt stale u babky a dedka kde jej vsetko dovolia a ked pride domov neviem co s nou robit 😠
aj ja bych brala take male miminko len neviem kedy konecne sa zadarí 😖

albao
18. říj 2009

salute: chlapci! Testosterony. Ked tu bol dalajlama, tak sme sa zo zvedavosti boli pozriet na neho. A on povedal nieco take, ze ako sa vysporiadat s problemami: ked mozes nieco urobit, urob to. Ked nemozes nic urobit, tak nema zmysel sa tym trapit. Preto sa budhisti stale usmievaju. Pre mna to bolo inspirativne, lebo ja sa zvyknem trapit vecami, co nemam pod kontrolou 🙂

lucialen
18. říj 2009

Salute, a keby som ta aj ja trochu pootravovala, povies aj mne? Ja som na cakacke na mrchu 🙂 A co k tomu odomna potrebujes? Diky 🙂

aspinka
18. říj 2009

baby mrchana prichadza takze nie kazda hadica v grafe znamena // ale na mna este pride 😀

salute
18. říj 2009

albi ano ano nemohu to změnit doma měl lásku ,ale i přísnost u našich má svobodu a volnost a během chvilky po 14 dnech kdy obdržel papíry o ně hned přišel ..sedl za volant opilej a aby toho nebylo málo má ještě na rok podmínku...to udělala ta jeho svoboda...prostě momentálně mi ničí život bohužel ..miluju ho a milovat ho budu co budu živá ,ale ted jenom brečím a trápím se ..mám strach o jeho život ...jsem bezmocná neposlouchá nás a dělá průsery které já platím ted už nebudu...auto které jsme mu do začátku koupili zničil do měsíce a do dne ..nemá nic ...ale je to můj osud jenom moje trápení s tím mi nikdo nepomůže..a naši??ty jsou nenormální ...bohužel proto se to tam všechno děje....chytil se party...

salute
18. říj 2009

luci nevím prstýnek ukazuje ,že ted asi nebudeš těhulka..,ale třeba se plete....mrchu bys měla dostat zítra,?budeš mít mimčo dočkáš se neboj se brzy... 🙂

albao
18. říj 2009

salute: viem si predstavit ako sa trapis. Svagor so zenou boli uz z tych 2 mesiacov na prasky. Niekedy tych 21 pre dospelost je asi vhodnejsie. Ach jaj. Drz sa salute 😉

albao
18. říj 2009

aspi: aj ja pojdem do dalsieho kola, bojujeme dalej!!! 😉

salute
18. říj 2009

albi děkuji držím se a musím ....nikdy člověk neví co ho potká ...může se snažit jak chce ,ale neuspěje 🙂

albao
18. říj 2009

Dievcata, idem sparovat kachlicky v kupelni 🙂 Som zvedava na ten experiment, ale uz to tam vyzera strasne. Vsak miminko musi prist do krasnuckeho bytu 😀