Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

drndapetka
24. únor 2010

maja2, souhlasím se soldi. Já při svých 60denních cyklech už dvakrát otěhotněla 😉

titulienka
24. únor 2010

babulky ja som bola na wc a zacina mi hlien 😲 😲 😲 ...fuuuuuuu rychlostou blesku

maja2
24. únor 2010

titu a ktorý deň si?

titulienka
24. únor 2010

maja 7 ale 3 s clostilom ...normalne vazne mam hlien .... 😉

albao
24. únor 2010

titu: 😀 bozinku! Vsak na mna ani nepockas s ovulkou? 😀 😀 😀

drndapetka
24. únor 2010

Holky, kdy byste být mnou testovaly? Já při posledním těhu měla už 10 DPO hcg 14, takže na citlivým testu byla už druhá / . Mammatest to ukázal až 12 DPO.....já jsem tak strašně nedočkavá 😀 Už bych moc chtěla, aby se zadařilo 😵 Ty dva roky snažení mě už vyčerpávají 🙄

maja2
24. únor 2010

ktora mate v albume tu tabulku - ako stupa hcg?

maja2
24. únor 2010

titu - tak snad ti ten clostil skrati cyklus. vyzera to nadejne s tym hlienom.

titulienka
24. únor 2010

maja ano vyzera ...lebo toto poznam ale fakt az okolo 30DC ....

albi sestra pooooooooooooooooooooooood za mnou ...zajtra idem kupit ovu testiky lebo nemam doma ani jediny 😀 😀 ..necakala som ze ich budem tak skoro potrebovat 😝

soldi
24. únor 2010

evi a to mate prednasky len cez vikend alebo aj v piatok?
ja sa prave rozhodujem ci si dam statnicovy volitelny predmet ucto, logistiku alebo zahranicny obchod 🙂

ahoj titu 🙂 hned ako sa mi zacne ms, aj ja zacnem s clostikom 🙂

petka: niektore aktivistky testuju uz od 8DPO. mozes skusit ovu testik ak si taka nedockavka 🙂

ahoj albi 🙂 uz merias? 🙂

katkamarek
24. únor 2010

soldi ja uvidim az teraz ze co to bude, ja vlastne ani neviem poriadne preco mi ho dr. nasadil, ja som k nemu isla prvy krat pred vianocami, menila som dr. lebo som sa prestahovala, a vtedy som este brala HAK, kvoli mojej pleti, co mi nasadila endokrinologicka, ale chceli sme uz babo, tak som sa isla poradit, ze co mam robit, lebo HAK som mala brat az do marca, dala som mu spravu od nej, on kukol a povedal, ze mi vyslo z HP ze mam PCO, predpisal D a povedal, ze mam prist na preventivku vo februari, lebo tak mi vychadza po roku, ze keby vtedy robil UTZ, takze aj tak nic nevidno. A ja som z toho ostala taka vyhukana, vtedy som bola z toho na dne, ani ma nenapadlo pytat sa, ze preco mi ho dava, az tu na koniku som sa dozvedela vsetko potrebne 🙂 A prvy cyklus som ho nebrala, lebo som chcela vediet ako fungujem bez podpory.

maja2
24. únor 2010

petka -ja by som testovala až prvý deň vynechania Ms - si myslím teraz. ktovie aká bude realita? 🙂

soldi - logistiku

albao
24. únor 2010

titu: pred 5timi minutami som si objednala ovu testy z internetu 😝 😀 Ale ratam, ze mam est tak 5 dni do zaciatku testovania, tak hadam dovtedy pridu. Uz sa na ne tesim! Tentoraz som si ich kupila 25 a buem testovat kazdy den aby som mala podrobne odsledovany cely cyklus 🙂 Tesim sa! 😀

soldi: no uz sa na to chystam, a aby bola trochu zabava, idem meriat dole, nie v ustach. Asi uz aj zajtra zacnem, uz mi MS slabne 🙂 Ty si este stale ten jeden dlhocizny cyklus? Uz si vysadila D?

drndapetka
24. únor 2010

soldi, ovu testík? A ten mi pomůže jak? 😕

soldi
24. únor 2010

katka: fiii, tak to sme na tom troska podobne. ja som brala ha dva roky- ale dovtedy som mala cykly pravidelne, po vysadeni sa mi rozkokosili nejako, tak mi ta moja lesbicka predpisala D na upravu a ja som si vypytala aj clostyl, lebo mam pocit, ze mam nejake zaspate vajcovody a dufam, ze ich to preberie.
ale ten doktor je odvazlivec, ze na zaklade jedneho HP urobil taky jednoznacny zaver. Mne podla HP vysiel zvyseny LH a TST na hornej hranici a jeden krat na UTZ (asi z 10tich) mi videla viacero malych folikov a aj tak napisala len, ze mozne PCO.

ale vsak cykly a ovu mas, nie? ci aku si mala LH minuly mesiac?

drndapetka
24. únor 2010

Jééé baby, počítaly jste někdy kolik jste už za ty ovu testíky utratily? 😲 To musí být pěknej masakr 😀 Já teda spíš utratila za ty dva roky majland za těhu testy 😀

lisa.j
24. únor 2010

albi, ja som zase rozmyslala, ze ci sa da bazalka zistit aj z meriana v uchu...lebo potrebujem domov kupit usny teplomer, a to je zmerany za 1-2 sekundy...tak mozno spravim experiment tento cyklus 😀

titulienka
24. únor 2010

soldi nie hned .. 😀 😀 ..ja ho beriem od 5-9 dc ale fakt no neviem ..ale ja mam hlien 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...normalne som utekala na wc lebo som myslela,ze sa mrcha vratila a to nieje mrcha huraaaaaaa ....
no ale uz som sa skludnila ..aby som to nezakrikla 😝

soldi
24. únor 2010

maji: aj ja mam ten pocit, ze v sucasnosti je logistika najpopularnejsia 🙂
moj znamy robi logistiku pre firmy, ktore su na pokraji krachu a dokaze im tak orezat N, ze po par mesiacoch su opat ziskove 🙂

albi: D som vysadila pred troma dnami, takze dnes by mala prist ms, aj ked niektore mudre hlavy povedali, ze to vyzera, ze ovu bola pocas bratia D. tak neviem, mam trosicku hnede spinenie, ale krcok je dole a tvrdy a teplota hore. februar stale neskoncil 😀

petka: lebo uz tu bolo parkrat overene, ze ked mas po skonceni ovu silno pozitivny ovu testik, tak si tehu.

maja2
24. únor 2010

lisa - skús, to som fakt zvedavá

a budeš merať aj - aj?

albao
24. únor 2010

lisa.j: 😀 😀 😀 tak to je teda experiment! 😅 Ale pre srandu by to mohlo byt zaujimave! 😉

lisa.j
24. únor 2010

maji, no povodne som chcela tento cyklus merat len okolo ovu a nadalej v ustach...tak este sa rozhodnem 🙂 najprv musim kupit ten teplomer, to potrebujem hlavne kvoli malemu, nebavi ma meriat mu teplotu v podpazusi, ked sa mi stale mrvi 😉

soldi
24. únor 2010

fiiha, lisa, zaujimavy napad 🙂 a to by sa dalo merat aj cez ms 🙂 len si musis riadne cistit usi, aby Ti to maz nezateploval 😀

titu: a to mas plodny hlien hned po ms? a vysoku teplotu? zeby si bola ako Lauri? extra kratky cyklus? ako ospravedlnenie za ten minuly? 😀

albao
24. únor 2010

soldi: no vsak uvidis. Ja velmi obcas mavam aj male spinenie na 12 DPO, a MS az na 17DPO, medzitym nic. Takze to spinenie moze naozaj by prvy april 😀

katkamarek
24. únor 2010

soldi myslis LF? Mala som 12 dni. No ved preto som aj zacala merat, aby som vedela ci ovu vobec mam, no zatial to vyzera, ze bola oba cykly, tak uvidime co bude dalej, ale na UTZ som bola minuly cyklus u jednej znamej gynekologicky a ta mi povedala, ze moje vajecniky vyzeraju uplne normalne, ze HP je pravda vyzera podozrivo, ale ze nateraz som ok.

lisa.j
24. únor 2010

soldi, zvycajne su k tomu take nadstavce...tym netvrdim, ze si necistim usi 😀

maja2
24. únor 2010

ja myslím, že by to malo fungovať. veď keď píšu, že bazálna teplota sa meria v otvoroch. veď ucho je otvor. 🙂

titulienka
24. únor 2010

soldi no ked som si rano videla teplotu hned som si pomyslela na lauritku 😅
nooooooooo nech sa neopovazi 😀 😀 😀 ......pekne o par dni chcem peknu ovulku 😝

drndapetka
24. únor 2010

soldi, jako že v těhu je LH taky zvýšené jako při ovulce?Tak to jsem teda nečekala 😕

drndapetka
24. únor 2010

soldi, a po skončení ovu je myšleno který DPO?