Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kaculad
17. bře 2010

Kačí, tak to zdržím palce, aby se tam dneska nějaký dominátor ukázal 😵

albao
17. bře 2010

katkamarek: a co este ma pre PCO? Iba tie foliky? A uz mas HP?

katkamarek
17. bře 2010

albao, mam zvysnene muzske hormony, vlastne HP bol iniciatorom tejto diagnozy, zajtra idem na kontorlu na endokrinologiu, tak uvidime co bude, chcem kontrolny HP

kacul dakujem, no ja dufam, ze tam uz nieco bude, lebo ovu testik je nadejny, len ako sa dr. vyjadril u PCO nic nie je iste, cize neviem ci ovu testy maju v mojom pripade nejaky vyznam 😒

soldi
17. bře 2010

albi, tak to mas pekne dlhu LF 🙂 ovu testy cely cyklus? ze by som urobila experiment miesto Teba? 😀

evicka, tak super, dufam, ze ste sa poctivo snazilkovali 😉 tiez by som chcela setrit spermijky, ale netusim, ze kedy mozem cakat ovu.

katka, aj ja pojdem ocikat ovu testik, potom sa podelim o vysledok, ale na 10 dc je este skoro na ovu, ale nieco tam uz hadam bude. Ty si kolko dc? a nejdes dnes na tu folikulometriu? vsak tam Ti povie. hadam tam najde nejaky dominant 😉

ell, tak super, mozete potom s katkou porovnavat foliky 🙂
ale netusim co je sheketak. ale tak urcite ste si to uzili s mm 😵

kaculad
17. bře 2010

Kačí, ale vždyť nemáš PCO potvrzené, nebo ano?

albao
17. bře 2010

katka: aha, tak potom to uz asi naozak treba preverit. Sprvu som bola skepticka, lebo PCO tu diagnostikovali mnohym falosne - napriklad titu 🙂

albao
17. bře 2010

soldi: no urob pokus, testuj cely mesiac 😉 Ja som najprv myslela, ze ked mam taku dlhu LF, ze mozno je ta ovu rpedsa len trosku neskor, ze ten prvy test moze byt "falosny", ale zatial to tak nevyzera, zda sa, ze naozaj ovulujem podla ovu testov. Mozno este vyskusam teraz niekedy, len tak 🙂

katkamarek
17. bře 2010

soldi, ano idem dnes, a som 13 DC, tak uz nejaky dominantos by tam sa aj mohol rysovat, lebo podla vyvoja grafu by ovu mohla byt tak ako minule okolo 17 DC

kacul, no mam podozrenie, podla HP, a teraz aj UTZ sa tak tvaril, tak uvidime co bude dnes

kaculad
17. bře 2010

Kačí, já prostě nějak cítím v kostech, že bude u Tebe vše v pořádku 😉

evicka293
17. bře 2010

soldi ja mam ovu na 12-14 dc krcok mam uz odsledovany tak uz na 11 dc bol vysoko rozliaty a egg hlien test skoro pozit. a 12 dc bol pozit. a aj teplota uz vystupila vcera som len pre istotu testla ale bol neg.,ved skus krcok mozno ti napovie ja mam napriklad pri ovu a pred mrskou skor mastne vlasy

katkamarek
17. bře 2010

kacul dakujem za podporu, ja to tiez neberiem ako konecnu diagnozu, mozno tam nieco nie je v poriadku, ale podla mna to je v takej rovine, ze v pohode mam ovu a viem prirodzene otehotniet, aj napriek rozkolisanemu HP a podozrivemu UTZ.

albao, no ja by som sa urcite len s UTZ neuspokojila, urcite by som patrala po pricine a keby som nemala HP tak si ho dam spravit 😉

pavka.exit
17. bře 2010

soldi, umiram zvedavosti....

Kaci, beru norethisteron, ne utros ☹ a ten zveda BT o 0,5-1 C 😔

soldi
17. bře 2010

evicka, no, vcera som mala egg hlien, krcok mam vysoko rozliaty, ale to este od ms, ale zatvoreny. tak dufam, ze to je na dobrej ceste. o hodinu cikam na ovu testik 🙂
a co sa tyka mastnych vlasov, tak to mas celkom dobre odpozorovane 🙂 to by som asi nevedela posudit u seba 🙂

katkamarek
17. bře 2010

pavka, aha, to som akosi nezachytila, no tak to fakt len cakat 😖

pavka.exit
17. bře 2010

soldi, ano jen 3 dny uz 😅

kaculad
17. bře 2010

Kačí, má super přístup, skvělej nadhled - zrovna u Tebe si fakt myslím, že budeš těhulka coby dup 😵

albao
17. bře 2010

katkamarek: esteze si zacala s vysetreniami pomerne skoro 😉 Ja som zvedava co sa nam ukaze, sme len na zaciatku, rpve vysledky (aj HP) az v piatok. A 3/4 roka snazenia je zatial v kybly. Ale tesia ma pripady ako je titu - ze po roku to nakoniec vyslo bez umelka 😵

pavka.exit
17. bře 2010

Kaci, ja si snad vezmu ty 3 zbyvajici prasky najednou 😀 stejne pak musim 2 dny ceka na rozjezd ms 😝
takze jeste 5dnu, chjoooo 😲 😖

ahoj Kaculko, jsem rada, ze te vidim, vcera po tobe byla shanka 😉

bambi9__2
17. bře 2010

baby ja som sa zase vyplasila...hladala som o pregnyle nieco a tam toto:
# u gravidít, ku ktorým došlo po indukcii ovulácie gonadotropínovými prípravkami, je zvýšené riziko
potratu a zvýšená frekvencia viacplodovej gravidity. 😖

uz musim prestat hladat na nete 🙄

albao
17. bře 2010

bambi: jej, tak to ta treba vyhresit! Ziadne hladanie na internete!!! 😉 Venuj sa nam 😀 😀 😀

pavka.exit
17. bře 2010

bambi, ber to tak, ze u dvoj a vicecatek je realnejsi moznost, ze se jedno nebo druhe neudrzi, kazdopadne to nemusi nic znamenat 😉

pavka.exit
17. bře 2010

ja bych mela makat, ale mne se taaak nechcee 😝 😠

bambi9__2
17. bře 2010

OK 🤐 ...idem sa zamerat na nieco ine teda 😀

evicka293
17. bře 2010

soldi no ja umyvam vlasy kazdy den ale pri ovu by som musela aj 2krat denne tak radsej zapnem vlasy a umyjem len raz 🙂 som zvedava na tvoj testik tak potom hned hod do albumu

sarafortuna
17. bře 2010

gratulujem novým tehulkám.... 😀 😀 😀 😀 😀
RAZ sa to podarí každej...nebojte...

titu, tak futbalista už je splodený... pfuj pfuj

albao
17. bře 2010

bambi: netrap sa, od toho su tu lekari! 😉 Vsak hlavne aby sme mali pohodu a stasticko a potom miminko bude 😵

katkamarek
17. bře 2010

albi ja som mala HP urobeny este pred snazenim, ked som ani netusila, kedy sa zacneme snazit, lebo sa mi urobili hnusne vyrazky po tvari a bolo to pred svadbou, tak som to zacala riesit. No a endokrinologicka mi na zaklade HP nasadila HAK, ale povedala, ze musim ju brat minimalne do marca, ale jasne, ze ja som nevydrzala a isla za gynekologom a ten na zaklade jej spravy zistil, ze to moze byt PCO. Tak preto to riesim tak skoro 🙂

natulaaa
17. bře 2010

čauky holky,tak jsem doma z gyn,takže laparka je jistá v uterý v 7 ráno nástup a do oběda pujdu na řadu,pujdu druhá nebo třetí ☹ ☹ ,mám tam ten obal cysty,kterou mi tehdy vypouštěli,když byla tak veliká a mám tam celkem 9 cm něčeho,no asi 7 cm dělá ten scvrklý obal a 2 cm tekutinky,od minule to aspon neporostlo,ale i tak mám strach,tak tu sedíma bulím no hnus,ještě jsem se zbytečně moc vyptávala a tak mi řek,že je tam i to riziko,že se probudím s rozříznutým břichem ☹ ,že na to budu ještě podepisovat papír,takže jsem ted uplně v pi.... 😔

albao
17. bře 2010

natulaa: to co ti narozpraval? Ze sa zobudis s rozrezanym bruchom? Boze to je magor! Ako ta moze takto strasit? 😠 Neboj sa, dobre to dopadne, nie sme v Afganistane 😉

albao
17. bře 2010

katkamarek: aha! No ja som mala silne vyrazky dlho, dlho, az teraz, ked mam 29, tak to konecne zmizlo a uz su len malicko a obcas. Ale nikdy som to neriesila, zmierila som sa s tym, ze mam pokozku po otcovi. Tak uvidime, aky bude HP v piatok.