Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nininaa
21. bře 2010

soldi v uterý ráno,zitra jdu jen za anestezioložkou vyplnit dotazník,překecalajsem primáře,jestli nemužu nastoupit až v den zákroku,tak mi to povolil,on je zlatý,tak manža jel pro ten notebook a já si zatím uklidila celý byt, terasu a před vchodem,pozalívala jsem všechny kytky stromečky a tak,ještě vyžehlím tu kopu,vyprala jsem celý koš a už to prdím,pak už budu jen odpočívat a učit se na novém notebooku,je fajný malinky ,bílý,tak jsem ráda,aspon mužu být s váma ve spojení,vy mi dodávate sílu,aspon v tom nejsem sama, 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jerrymona
21. bře 2010

soldi, boli sme 5 dni na dovolenke v kupeloch - welnesovat. bolo nadherne. mala som aj masaze, len som musela lezat na chrbate, lebo na brusku sa uz neda. teda na 10tt ho uz mam poriadne. musim rano odfotit. a ked som sa najedla, vyzerala som ako v 5.mesiaci. 😀
inak ma dost bolia prsia, rano aj brusko (asi sa tam to male natahuje 😀 ) a rano si musim dat par keksikov, lebo mi je potom nevolno. ale zatial som este ani raz nevracala. tfuj, tfuj, tfuj...
6.aprila idem na skrining, tak som uz zvedava a nedockava. potom sem zasa hodim fotku. 😉

pobezka
21. bře 2010

soldi= je preč 😉

ja kvôli tej sprostej robote preseriem asi ovulku 😠

toja
21. bře 2010

jerry a masaze mozes,ked si tehotna?
tesim sa fotecky 🙂

natulaaa mas super manžu 🙂 ,ze ti isiel dlhu cestu po notebook. poklad 🙂

nininaa
21. bře 2010

holky odkud vy tak jste ze Slovenska,jestli to tu mužete říct,myslím,že město neva né? my totiž máme známe u Komárna v jedné vesničce a dlouhé roky jsme jezdili na dovču do Patincu 🙂

toja
21. bře 2010

pobežka prečo preseries ovulku??

pobezka
21. bře 2010

toji=vzostup som myslela, lebo som tušila že nočná bude blbá,
ale tajne som dúfala že pospím viac jak 2 hodky a zmerám 😒 ,
ale inak hlien mi vychádzal plodný cca pred 4 dňami

soldi
21. bře 2010

toji, ja neviem, vytok zas tak nesledujem, to len ked nahodou sa pritrafi 🙂 no, dufam, silno dufam, ze ovu bude dnes. keksik sme mali vcera, tak dame nejaky dnes aj zajtra 😵

natul, jeeej, tie male biele su super, to mas ale super mm 🙂 a testik si uz ocikala? a klystir Ti nebudu davat?

jerry, tak to mas krasne 😵 😵 😵 mm Ta asi riadne obletuje 😵

pobezka a co vlastne robis?

toja
21. bře 2010

pobezka a ine prejavy okrem teploty nemas? ja mam napr okolo ovu zvysenu chut na seksik a pobolievanie podbruska...

toja
21. bře 2010

soldi no a potom si uz u nas v čakačke 🙂

pobezka
21. bře 2010

toji=mám, tiež ma popicháva /raz vpravo, raz vľavo/ aj tá chuť bola...je 😉 😉

len vieš, neviem či keď popicháva podbruško ovu už je, resp. vajce sa ide uvoľniť, alebo to je len predzvesť...ťažko povedať

ty to máš ako??

jerrymona
21. bře 2010

toja, masaze sa mozu. ja som mala napriklad shiatsu masaz a pri tej sa napriklad nesmu masirovat urcite body na tele (kvoli tehotenstvu), tak tie mi maserka vynechala. a dalsi maser mi masirovat chrbat iba v hornej casti, dolnu vynechal. no oni sa vyznaju. len na tej jednej masazi som lezala asi pol hodinku, potom mi este asi dvadsat minut masiroval chrbat a mne prislo na odpadnutie. nenormalne zle. uz rano som sa citila cudne, asi nizky tlak. tak som si rychlo lahla, on mi podrzal nohy hore a o par minut bolo dobre. 😝 nastastie to bola posledna masaz.
my sme si rezervovali tu dovolenku s masazami (kazdy mal 3) este pred tym, nez som zistila, ze som tehotna. ja by som sa inak ani nedala masirovat, keby mi povedali, ze sa nieco moze stat. prenechala by som to mm. ale kedze to nebol problem, tak som sa dala aj ja masirovat. 🙂

toja
21. bře 2010

jerry hlavne,ze je vsetko v poriadku, vy ste zazračny parik 🙂 .a kde ste to boli?
pobezka myslim si,ze to byva tesne pred ovu. ja som si vzdy myslela,ze je to pocas,ale potom som niekde citala,ze to byva pred. ale snad sa nemylim 🙂 . fakt som si neni ista 🙂
musim to lepsie odsledovat...

kočenky, ja som strasne zvedava na vysledky z krvi u awalanche 😵 😵

jerrymona
21. bře 2010

toja, my sme boli v burgenlande v rakusku. pekne sme si oddychli. doma sa akosi neviem ujednotit. najradsej by som tam este ostala.

pobezka
21. bře 2010

toji=podľa toho už bola 😉 😉

ale aj počasie sa menilo... 🙂

soldi
21. bře 2010

toji, ale slub, ze rano ocikas testik, ked sa bude teplotka drzat 😵

awa, je podla mna jasna tehula, ale ta doktorka musela byt riadne zakomplexovana krava. vsak aj graf ma pekny tehotensky. ktovie kde sa dnes flaka 😵

hmm, chut na sex? to mam takmer stale 😀

soldi
21. bře 2010

nie je to tak, ze pred ovu stupa estrogen? a ten sposobuje, ze zena viditelne opeknie a citi sa sexi a pritazlivo?
to som mala v piatok v tej blave, mojim estrogenom boli pekni chlapci co ma obletovali 😀

zakupanda
21. bře 2010

jé já taky chci ty obrázky jak se to dělá kdo poradí?

soldi
21. bře 2010

zakup, ake obrazky?

toja
21. bře 2010

soldi aj ja 😀 a to mam tesne pred MS 😀

soldi ale budes tu,ked budem nestastna,ze je test biely ako sneh? 😀

a som rada,ze ty ides tiez do čakačky,som teraz zvedava na dlzku tvojej LF

jerry pocula som,ze tam je pekne,tak chodia aj rodiny s detmi,ze?

zakupanda
21. bře 2010

jak mají holky místo fotky třeba poběžka

bay
21. bře 2010

Zaku v nastaveniach si zmenis foto 😉

awalancha3
21. bře 2010

kukik........som tu............ mešká mi mrcha už deň a pol.............. nech to vydrží, nech to tak vydrží......... 😕

toja
21. bře 2010

soldi ja som pocula,ze okolo ovu sa u zeny vylucuje vela feromónov a preto posobi pritazlivejsie...láka nimi samčekov na oplodnenie 😉

soldi
21. bře 2010

toji, nemas pred ms, nevymyslaj 🙂 noo, podla toho o kolkej nan budes cikat 🙂 ale rano o pol osmej tu budem 😉 mala by si jednoduchsie ho ocikat teraz 😀
toji, netesme sa predcasne, este nie je istota, ze ovu bude dnes. ako vcera pisala lisa, tak lh moze silniet a slabnut.

zakup, to si najdi hocijaky obrazok na nete a daj si ho ako profilovu fotku.

toja
21. bře 2010

awa na co by mrcha chodila,ked si tehotna 🙂

soldi
21. bře 2010

toji, neviem ako to funguje s feromonmi, ale to s tym estrogenom je vedecky fakt. ktosi tu kedysi pisal, ze boli nafotene zeny v case ovulacie a tesne pred ms a ze v case ovulacie boli vsetky viditelne krajsie 🙂

awa, ahoj 🙂 ms nepride 😉 😵
nemas nejake priznaky?
popichavanie v brusku, napatie v prsiach, divnu chut v ustach, unavu..? 😵

elllla
21. bře 2010

awa, to je dobre...

babulky, mne je strasne prestrasne... oci ma svrbia, kycham aj 5x za sebou, z nosa mi tecie ako z kohutika.... pomoooooc.... robila som prieskum na nete a ziadne lieky na alergiu by sa nemali brat, ide ma porazit..... mam doma flonidan na take 2 mesiace a nemozem si dat...... morska voda do nosa nepomaha... alebo to mam risknut? bojim sa, ze keby nahodou som nasla dve ciarky o tie dva tyzdne (mozno skor), tak potom ma budu prehanat po roznych lekaroch a labakoch kvoli tym liekom...

toja
21. bře 2010

soldi vsetko zistime spätným pohladom. aj ty svoju ovu a ja moje tehotenstvo 🙂
inak pamatas? sme si vraveli ze tehot. test najskor na 14 DPO...a kto to zaviedol? 😵 😵 😵 a ja som zajtra len 10...

toja
21. bře 2010

ella ale este predtym,ako ti potvrdia tehotenstvo,nemozes si dat jak sa to vola...dokedu. Zodac..?