Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katkamarek
11. led 2010

Nie, nalavo mas zalozku, klikni na "main" a tam mas "chart gallery" 🙂 a potom si daj search chart alebo nieco take

jancos
11. led 2010

diky, ste zlate, idem pozriet🙂

katkamarek
11. led 2010

a potom si musis nastavit ake grafy chces hladat. Vyber Pregnancy a potom tam mas keywords, tak si zaklikni with implantation dip

katkamarek
11. led 2010

no a este aby ti to zobrazovalo v stupnoch celzia, tak musis kliknut na view all charts in celsius 🙂

jancos
11. led 2010

🙂 ok uz to mam

jancos
11. led 2010

si sikovna na to, ze len zacinas🙂

jancos
11. led 2010

vyzera to tak, ze moze byt aj 6.dpo pokles, tak uvidime...

katkamarek
11. led 2010

jancos, ja som teraz do vsetkeho zazrana a ma vsetko zaujima, ale vela toho este neviem 🙂 Prave preto asi , ze len zacinam, tak vsetko skumam 🙂. Ja tiez hladam ovulacne grafy, ktore zacinali ako moje, zatial sa ukludnujem tym, ze nekolisem prislis hore dole a drzim sa v podstate v jednej hladine, tak dufam, ze pride riadny pokles (ovulka 😀 )a potom zase to stupne do inej urovne 🙂

Inak si myslim, ze 6 DPO moze kludne byt IP, neviem sice aku zvyknes mat LF, ale ved teoreticky by sa ti mohlo uhniezdovat vajko v tomto case 😉

son1cka
11. led 2010

Ahojte babulky, ja som 9DC, takze som si uzívala sladké "nemeranie", ale od zajtra uz asi zacinam... 😝 Bola som si kupit 1 balenie ovu testov - tie 5ks v 1 baleni, tak si snad vystacim...aj tak mali posledné...Moj lov teplomeru s 2 desatinnymi miestami bol neuspesny, tak asi zase len s tym mojim starým...
Sonicc, drzim palce moc moc moc...mozno to tento mesiac vsetkym Sonickam vyjde, hi hi... 😉 😉 😵 😵 😵

albao
11. led 2010

Tak baby, uz som naspat od dokiho. Zda sa mu to na kombinovanu infekciu, dal urobit rozbor, ale vysledky budu az o tyzden. Zatial mam nejake bobulky dovnutra a kremik. A teda, ze aj takato infekcia moze byt problem pri otehotnovani. 😒 A ze sa rozhodne mam ukazat v marci, zlucime preventivku s prvym vysetrenim, preco sa nam mimi nedari.
Aka som bola rano nastvana na to objednavanie, teraz som uz v pohode. Uz som si na neho zvykla. Tak neviem, ci mam menit, uvidim este.

son1cka
11. led 2010

Albao, co sa deje? Co ti je?

jancos
11. led 2010

katka, ja neviem , aku mam dlhu lf, kedze som este nemala zaznamenanu ovulku🙂 drzim palce, nech pride poriadna ovu a nech sme skoro vsetky tehu - sonicky, katky aj janky🙂

katkamarek
11. led 2010

ahoj sonicka, ja som tu nova, ked ti mozem poradit, ja som kupila teplomer na meranie BT v vydajni zdravotnickych potrieb. V klasickych lekarnach ho nemaju, aspon tam kde som ho hladala ja. A rozdiel v merani je evidentny, lebo zatial meriam oboma, lebo som zacala cyklus, ked som ten novy este nemala. Tak robim teraz dva grafy, na FF aj Wunsch a uvidim co mi ktory ukaze 🙂

smoulinka, kym mas len rozhadzany cyklus a ovu mas vzdy tak je to ok, mala si za tie tri cykly snazenia ovu stale? Lebo ked ti lekar nasadil clostil, tak asi nebola, hm?

son1cka
11. led 2010

Cauko Kati, este vaham, ci nebudem pouzivat ten stary klasický "pseudoortutový" . Len sa mi nechce tak dlho cakat, kym vylezie teplota. Digitálny je o dost komfortnejsi.

katkamarek
11. led 2010

albao, tak to mi je luto, ale tak urcite by sa mal dat vysetrit aj tvoj MM ak je to take kombinovane. Ak ti na doktorovi vadi iba to objdenavanie, tak si to premysli, lebo ak je dobry odbornik, tak nema to zmysel. Lebo je tazke najst dobreho gynekologa. 😉 A vidis, ze to nedarenie chce riesit, ked ti povedal, ze rozhodne sa mas ukazat 🙂 Tak asi az taky zly nebude

albao
11. led 2010

sonicka: nejaka vaginalna infekcia na mna vybehla 😒 Uvidime o tyzden podla rozboru. Ale mi to doktor vysvetlil, ze ked sa snazime o mimi, tak ejakulat je zasadity a lahsie sa uchytia nejake nevhodne zarodky. Inak byva posva kysla, ale ten casty sex to kazi. Ale ze s tym si nemam robit hlavu, to sa proste stane, ked sa clovek snazi o mimco. 😅

katkamarek
11. led 2010

Mam ten microlife, s presnostou na 0,01, niekde sa uvadza 0,02, ale na pribalovom letaku je 0,01, tak verim mu 🙂 A klasicke digi teplomery maju odchylku az 0,1 co je myslim dost podstatny rozdiel pri merani BT. Je komfortnejsi, ale ked ho dam pod perinu , ani nepocujem pipanie, potom si stale svietim s mobilom ci este sa to hybe, alebo uz je namerana teplota 😀

son1cka
11. led 2010

albao, mam podozrenie, ci aj ja nieco nemam - uz od min. cyklu. akurat, ze nic nepali, nesvrbi, len obcas boli podbrusko. A ze sme toho keksikovania s mm mali hooojne...ale uz aj mm pochopil a asi pojdeme na system keksik á 2 dni.

albao
11. led 2010

katkamarek: ved hej, to bol moj ranny zachvat paniky 😀 Musim si to rozmysliet, lebo menit gynekologa sa da len za rok 😠

albao
11. led 2010

sonicka: no aj ja som mala najprv len zly citak. Taky tyzden dozadu. Ale teraz je to uz jasne, skoro ziadne priznaky nemam, ale ked sa utieram na toalete, tak ma vchod do posvy strasne pali. Ale ak ta boli podbrusko, moze to byt vnutorna infekcia. Ale to by si asi mala teplotu. Mas dobreho lekara? Mozno len zavolaj a sa spytaj, ci by si mala s tym prist.

katkamarek
11. led 2010

Zienky chcem sa spytat, mam pripisovat palenie pri sexiku na zacitaku cyklu suchej posve, alebo to moze byt aj nejaka infekcia? Ste mi nasadili chrobaka do hlavy 😒 Vytok ani svrbenie nemam, len ked nie som "pripravena", tak ma to dost pali, zjemni sa to ked som uz viac uvolnena ale uplne to neprejde.

son1cka
11. led 2010

kati, asi je to len suchšou veverickou...infekcia by stipkala aj mimo keksiku. ja som tiez mala 1x infekciu vo vevericke a stipalo to, palilo 😖 , presne ako si vravela albao - hlavne po WC.

katkamarek
11. led 2010

ok, tak si to odsledujem este 🙂

riana12
11. led 2010

Ahojte, troska sa vam sem votriem 😅 Ja som ziadne priznaky nemala, vobec nic, ale z odberov pri preventivke mi v lete doki zistil premnozeneho streptokoka...
Katka a keby si skusila v tom case, ako spominas, kym by si nebola "pripravena", nejaky lubrikacny a ci ta to bude palit aj vtedy? Ak to bude s lubrikacnym ok, tak to palenie bude sposobene len nedostatocnym zvlhcenim 😉

albao
11. led 2010

katka: tiez som to mala, ale len velmi zriedka, naozaj ked nie som zvlhcena. Teraz uz viem, ze necham MM nech ma trosku pripravi, a ony sa stavicky pripravia same. A potom to uz nepali vobec. Ked si po HAK, mozes mat este vselijake hormony, ked ti uz ale nabehne normalny estrogen, tak sa aj viac zvlhcis 😉

katkamarek
11. led 2010

Viem, ze by to mohla byt aj nejaka skryta infekcia, ktora sa neprejavuje, ale tak nemyslim na take. Vo februari idem na preventivku, tak sa necham poriadne vysetrit. No lubrikant velmi nechcem pouzivat, lebo tie velmi nie su vhodne ked sa snazis, aj ked 5 DC alebo 8DC asi neotehotniem 🙂 ale ked ja som ten typ, ze co ak.... 😀 Takze som lubrikant vylucila. Ale mala som taku skusenost aj pred tym, a ked som potom pouzila lubrikant, tak som ju uz mala rozdrazdenu, takze to palilo aj s lubrikantom. No ale ked, tak ho pouzijem hned na zaciatku a uvidim, teraz by sa uz mala zacat zvlhcovat prirodzene 🙂

katkamarek
11. led 2010

tak len dufam, ze nabehne 😒 , lebo ja mam dodrbany hormonalny profil, mam zvysenu hladinu muzskych hormonov, nie testosteron, ale tie ostatne, no a na zaklade toho mi diagnostikovali PCO, takze ja to mam trosku stazene momentalne ☹

riana12
11. led 2010

Katka, ved toho lubrikantu staci len trosicka, par kvapocok na zaciatok, netreba tam toho hned davat vela... Plavcom by to nemalo ublizit 😉 Este dokonca existuju specialne lubrikanty, priatelske spermiam 😉

katkamarek
11. led 2010

Inak albao, som si kukla tvoje grafy, cudujes sa, ze posledny cyklus si mala iba 12 dni LF, to moze byt sposobene tym, z ktoreho vajecnika sa uvolnilo vajko, lebo kazdy vajecnik moze mat inu LF. Mozno, ze to uz vies, ale tak pre istotu 🙂

katkamarek
11. led 2010

No tak tie na baze vode by mali byt v pohode, taky je aj ten D...rex (nechcem robit reklamu 🙂 ),ale vies ono to stale v hlave vrta 😉