Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

esther03
26. bře 2010

soldi, nie salutka mi nic nepredpovedala. Jedna moja kamoska vesti z tarotovych kariet a povedala mi, ze az o tri roky 😠 , to urcite, sak mi to dieta bude hovorit babka 😀. Ziadne tri roky, narvem ho tam skor, si sa mu to paci alebo nie 😀 😀 😀 😀 . Inak i ja som zvedava ci bude poovulkova klasika 😅

soldi
26. bře 2010

toja 😀

soni, salutka ma nejake problemy doma 😔

toji a to ako vies, ze keby budes mat ovu? vsak prveho je teraz vo stvrtok, to ideme do tej prahy 😵
baby, 4 dni tu nebudem , neviem ako to prezijem, dufam, ze na mna za ten cas nezabudnete 😀

maji, vsak Ty mavas dlhsiu LF, nie? este stale je moznost, ze ovu bola vazne o dva dni skor.

esther03
26. bře 2010

toja, januar isti milionove deti 😀 , ja si mozno prinesiem maleho Ira alebo Irku, ideme na dovcu buduci tyzden 😉

smouli229
26. bře 2010

baby tak som sa natrepala do svadobného prádelka, čo som mala na svadobnej noci a čakám na mm 😀 sa sprchuje 😀
soldi to vážne tu nebudeš 4dni mi bude smutno ☹

soldi
26. bře 2010

ester, povedz kamoske nech si na kartach nastavi spravny rok, ze je o tri roky popredu 😉 😀

jeeej, ja by som tiez hned sla do irska 😵

maja2
26. bře 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/Maja2

soldi - pozri teraz, doplnila som si tam jeden pozitivny testík - ktorý však nebol a posunulo mi ovulku. to by som už dnes bola 12DPO.

inak mám lf 11 dní - posledné 2 merania.

čo vy na to? ale ten test 12dc fakt nebol pozitívny - je v albume.

natulaaa
26. bře 2010

mouk a kdy si potrtila ty?já v říjnu a od šestinedělí beru taky listovku a multivitamíny říkal,to bereš co ?já uvažovala,že si koupím nějaké vitamíny na podporu těhotenství,že tam je všechno dokupy,co je potřeba,musím obkouknout lékarny a dofám,že do léta se zadaří 😵 ,ted po te laparce si věřím už víc,když tam mám poklizeno 😀 😀 😀 😀 😀 ,to by se tam konečně mohlo mimiskovi už líbit 😵 😵

natulaaa
26. bře 2010

smouli,takže jdete na to ted,tak to se zatřese zem co,já budu raději ležet,abych nespadla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smouli229
26. bře 2010

natula to dúfam, už je tam akosi dlho už ídeeeeeee

soldi
26. bře 2010

maji, ja viem, si pamatam ako sme to riesili, mozno ms dnes nepride, fakt neviem. ale inac aj 11dnova lf je dost kratka.

smouli, Ty si romanticka 😵
noo, tak potom moc nepiste, nech mam sancu docitat 😉 inac, mozno niekedy nieco napisem, lebo ze vraj v hoteli budeme mat wifinu a ja ju chytam na mobile 🙂

toja
26. bře 2010

maja fiha, no skus sa par dni riadit teplotami a nie testami a uvidis zajtra....

soldi
26. bře 2010

natul, si to inak pekne napisala, ze "mas uklizeno" 😀

moukuska
26. bře 2010

natul: ja som potratila 20.12.2009 a som mala posr... cele sviatky vlastne vsetci sme mali a to som myslela ze som si vycerpala vsetko zle... potom aby toho nebolo dost nam zrusili pobocku v Kosiciach, tak som ostala este aj nezamestnana. a praca nie je ziadna, tak oddychujem. uvidim ci sa daco postasti najst ci skor neotehotniem.

ano ja beriem kys. listovu, vitamin E a take multivitaminy pre tehotne a dojciace zeny, ktore sa mozu brat aj pred tym. no a doktor mi povedal, ze toto vsetko moze brat aj manzel 🙂 takze on zacina od pondelka so mnou. a este kazde rano vypijem aspon jeden pohar vody s citronom to je dobre aj na detoxikaciu zaludka 😉

a tebe zistili aj pricinu potratu? lebo mne nie, je to zahada 😎

toja
26. bře 2010

majka 11 dni LF nie je malo. malo je 10

edita84
26. bře 2010

monkus ale od citrónu ti môže meškať aj mrcha 😉

soldi
26. bře 2010

baby, ja viem, ze som tu uz raz davala, ale neviem, kto tu vsetko bol a mne to sa to strasne paci. raz mi to pisala sharka, ked som bola smutna.

skus sa sustredit na navodenie ovulky, na zdravu vyzivu, na studovanie, ako tvoj cyklus funguje, na odstranenie faktov, ktore by ti v tom mohli zabranovat. ale urcite sa nesnaz nasilu otehotniet. mam rada prirovnania, a tak napisem:
predstav si otehotnenie ako hosta do domu. tak ty toho hosta nemozes nasilim nutit, aby k tebe domov prisiel, nemozes ho uniest a zavriet u teba doma. nemozes ho tahat za rukav alebo ho oklamat.
co mozes urobit, je upratat, zacat varit nieco vonave, nechat poodchylene dvere a zit svoj zivot. ani sa nenazdas a host pride sam od seba a bude sa u teba citit dobre.

moukuska
26. bře 2010

edit: hm ja viem pocula som o tom, ale na mna to asi neposobi, raz som mrchu skusala odialit pred dovolenkou, ale nepomohlo, dokonca prisla skor,a aj posledna dosla skor 😕

son1cka
26. bře 2010

Soldi, to je velmi pekne povedane...

moukuska
26. bře 2010

soldi: to je velmi pekne prirovnanie a pravdive 🙂

natulaaa
26. bře 2010

kuram hledáme ten mikroskop,řekla jsem mm,že to vyskoušíme 😀 😀 😀 😀 ,tak šmejdi po celém bytě a hledá,prý kuram ,kaj si ho mrskla,jsem mu slíbíla ustní dohodu a není mikroskop 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,chudák ted musíme mít pauzičku 😵 😵 😵 😵

soldi
26. bře 2010

soni, mouk, aj mne sa to velmi paci, dala by som si to kludne aj do pasu, len je to moc dlhe 😅

soldi
26. bře 2010

natul, aj Ty si to precitaj, vsak kvoli Tebe ma to napadlo sem dat 😉 😵

edita84
26. bře 2010

soldi to je pekné 🙂

soldi
26. bře 2010

edit, ano, sharka je velmi mudra a ma krasne myslienky 🙂

natulaaa
26. bře 2010

mouk já měla zamlké a první potrat se prý neřeší,je to prý velmi běžné a podle statistik takhle bohužel končí kaže čtvrté těhotenství,to mi řekla sestřička v porodnici,to já vubec netušila,že je to tak častá věc 😔 ,ted budu mít strach až zjistím //,u prvního mě to ani nenapadlo,ted to bude asi jine,já byla poprve v pátem týdnu,to tam byla jen tečka a pak jsem byla v 8t. a řekla mi,že plod odpovída 8 ttýdnu a že nemá srdíčko,takže prý umřelo asi v den,nebo den před kontrolou,a asi jo,protože já byla kontrole v pondělí a v sobotu a v neděli mi normálně přestalo být blbě, já si říkala,že už konečně,protože jsem hodně zvracela,ale bohužel né,Dr říkal že to HCG prý velmi rychle klesá,tak proto.Jinak jsem byla pěkně v šoku,žádne bolesti,žádné špinění,prostě nic,Dneska už vím,že budu mít strach u každé kontroly,je to hnus. Mi se to stalo v říjnu,ale vánoce jsem taky letos měla nejhorší v mém životě,na štědrý večer jsem se rozbrečela,bylo mi hodně smutno a na první svátek jsme šli k babi od mm a byly tam jeho sestřenky,jedna s pulročním prckem a druhá s břichem,po novém roce se jí narodila holčička,já chtěla brzo domu a domá jsem to hodně obrečela,dá se říct,že jsem měla až hysterický záchvát,brek nebyl k utišení 😔 😔 😔

soldi
26. bře 2010

ach, natula, to je mi strasne luto, ze si si to musela prezit, normalne mam az slzy v ociach 😢
neboj, teraz to uz bude dobre, ked si si upratala 😵

natulaaa
26. bře 2010

Soldi já taky 😔 .
Soldi já první těhu vubec neřešila,já ani nevěděla,že existuje nějaká ovulace ,a ono to vyšlo,jenže po tom potratu se fakt asi vzbouří hormony a v tu chvíli máš pocit,že musíš být těhotná co nejdřív,jinak se z toho nedostaneš 😔 .Už nikdy na to nejde nemyslet,když jdeš sexíkovat,prostě chceš co nejdřív otěhotnět a to je právě ta chyba,jenže nejde s tím nic dělat 😔

natulaaa
26. bře 2010

no nic jdu splnit povinnost,já mm nalakala na mikroskop,ten se ale nenašel,ale musím splnit co jsem slíbila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

moukuska
26. bře 2010

natul: no mna to tiez bude strasit niekde v podvedomi, lebo som si nikdy v zivote nemyslela ze sa mi nieco take stane aj ked viem o tom, ze to je celkom bezne v poslednej dobe. ja som najskor spinila a potom krvacala, doktor vravel ze to je ok ked som bola na kontrole, ze to moze byt nejaka pozostatkova krv a srdiecko bilo, aj sa mi zdalo ze sa to zlepsuje a nakoniec som mala dost velke krce a doma jak som bola na WC tak zo mna vsetko vyslo, kusy krvi aj ten malinky plodik. to som bola sama doma...aj som pomyslela na to ze som mohla ist skor do nemocnice mozno by sa to nemuselo stat, ale co ak moje telo na to nebolo pripravene co ak nasilu by to tam udrzali a neskor by boli problemy....ale postupom casu som sa z toho dostala aj vdaka rodine a aj ten kon je na nieco dobry 😀 😀 😀 a snazim sa mysliet pozitivne. najhorsie je ten babyboom okolo mna. moja mladsia sesterka, manzelove 3 sesterky a potom este dalsie zname tazko na to nemysliet....no ale musime dopriat najskor inym a potom hadam ak bude ten spravny cas sa dopracujeme k uspesnemu tehulkovaniu 😵 😵 😵

moukuska
26. bře 2010

ja som prvykrat tiez bola tehu ani neviem ako 😀 😀 😀 vrhla som sa na manzela, ten sa neubranil a ani to nebola plna davka tych potvoriek.