Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
2. čer 2011

@st2 nuz, asi nepraskol folikul... este ma napada verzia, ze aj bola ovulka, len mam progestorn nizucky a nevedia sa teploty dvohnut... no co uz...

lenasss
2. čer 2011

@zr.ska mamatest10 a max10 kup si ten citlivější dnes koupím ten 20-koví a zítra udělám třeba tam něco bude a za 14 dní k Dr. tak kup tedy ten citlivější a udělej hned ráno a uvidíš kolikátý den si po ovu?

lea1333
2. čer 2011

@riana12 no teraz idem pisat mojej lekarke koli testom ....jaj ked sa vsetko sere tak sa sere!!! ☹ ale dakujem ti za rady 😉

riana12
2. čer 2011

@lea1333 super, tak si daj pekne zobrat krvicku a uvidis 😉 drzim palceky! 😉

st2
2. čer 2011

@riana12 fakt tazko hovorit co sa ti to tam deje, asi jedine vysetrenia by to odhalili, joj je mi to luto mojka

saronka
2. čer 2011

@st2 co ta tvoje MS??

sasena033
2. čer 2011

@mima01
@jania023
@kika777 dufam ze tu coskoro pribudnu dalsie tehule 🙂 vyzera to s vami krasne 🙂

zr.ska
2. čer 2011

@lenasss právě, že žiju v zahraničí a tady na těch obalech nemají tu citlivost na žádném napsanou. koupila jsem ten nejlevnější, i tak byl drahý jako prase. Pak jsem na netu nasla, ze je to asi 50. Jsem 6DPO, takze asi radeji pockam jeste tech 10 dni, ale je to hruuuza to cekani 🙄 Nebo se rozsoupnu a koupim nejaky ten clearblue, ten tu maji, ale taky nemaji udanu jeho citlivost ☹

sasena033
2. čer 2011

@st2 tsi mavala pozit testy a ovu neprebehla,vsak??? aj si merala BT??? ci si mala potom zvysenu tepltu alebo nevies..az ked si isla k dr??

st2
2. čer 2011

@saronka tak v noci sa rozbehla v plnom prude, normalne ani tampon na noc nestacil 😀 😀 😀 😀 😀 a rano este aj teplotka pekne klesla znovu o dva stupne na 36,3 takze vsetko je dobre
dnes cakam na termin od odkiho ze kedy ma chce vidiet na foliko ze ci na 10dc alebo az 16dc, lebo oni robia iba stvrtok piatok usg, a tak mi to vychadza, no radsej by som bola keby ma chcel vidiet oba razy 😀 😀 😀

st2
2. čer 2011

@sasena033 hej hej mavala som pozitivny ovu test ale ovu nebola, ale vtedy som este tepltoku nemeriavala, to az teraz ked sa na to prislo a chodila som k dr, a ako mi nasadil tie lieky tak som aj merat zacala a ovu uz aj hned bola

lenasss
2. čer 2011

@zr.ska ale myslím si že stejně ti to ukáže nejdřív za těch 10 dní lépe ještě později těch 14dní a tak vydrž šetři penízky za testy a testuj až vážně ten 10-11den a pokud bude negativní tak za 2-3dny znovu.Jestli chceš můžu ti tady nakoupit v lékárně těhu testy 2stojí 35kč tak kdybys chtěla napiš a já pošlu ať neutrácíš majlant 🙂

lenasss
2. čer 2011

tak těhu test o dva dny později

zr.ska
2. čer 2011

@lenasss děkuju si moc hodná 🙂 raději tedy počkám na ten 14 DPO a uvidím. Musím být trpělivá 😉 Nechci tě zatěžovat a než by ty testy přišli, tak už to asi budu vědět...ale moc děkuju. 🙂

riana12
2. čer 2011

@st2 nechce sa mi chodit po vysetreniach... uz tak mam dost behaciek po doktoroch a ine lietacky... 😝 🙄

lauritka
2. čer 2011

@jania023 no musela som ist so psom, ale potom som si este lahla 😉

teplota super, podla mna si az teraz 2 dpo... 🙂

@mima01 ehm, zaujimave ;) netestnes ? 😀

@lenasss niet pochyb- tehule 😵

zr.ska
2. čer 2011

@lenasss 13 DPO a takový krásný čárky...závidím 🙂 a moc ti to přeju...ty jsi už jasná těhule..

lauritka
2. čer 2011

@riana12 no tak ty si mi ale pekne rozhadzane,
neviem,ci sme sa uz bavili, skusala si nejake bylinkove preparaty ?? gynex, femigrad, femi kvapky.. ???

st2
2. čer 2011

@riana12 ja viem ze nie, ja som to len tak myslela ze to by len lekar zistil ze co sa tam deje
a este spinis alebo take nieco alebo aj to uz prestalo

@lenasss super krasne silnie, tehulka 😉

@lauritka aj nasa hafanica uz od druhej v noci nedala pokoj a isli sme s nou o 5 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja som krasne spala az do rana bieleho

lenasss
2. čer 2011

@zr.ska já si spíš myslím že byla ovu dřív protože se mi nechce věřit že 13DPO jsou tak výrazné čárky ale uvidím 16.6 půjdu k Dr.ale to čekání je hrozné možná půjdu už příští týden 😅 at mám jasno

kika777
2. čer 2011

@saronka @st2 @sasena033 joj, dufam, ze to konecne vyjde a verim, ze aj vam 😉
@lenasss gratulujem

uzabytobolo
2. čer 2011

ahojte teplotu si meriam len prvý mesiac aj to vlastne od predpokladanej ovulácie (aspon podľa mňa), v ten den bola teplota 37,4, odvtedy a to som 27 den cyklu, mi neklesla pod 37, má to nejakú výpovednú hodnotu, či to musím niekoľko mesiacov odsledovať? užívam gynex (tiež prvý mesiac), mám pocit, že účinkuje, ale pravdupovediac, neviem, či tým správnym smerom, lebo odkedy ho užívam, mám bolesti v podbrušku a od tej predpokladanej ovulácie mám silné bolesti prsníkov, ale keď poviem silné, tak myslím obrsilné, vadí mi aj sprchovanie, pichá ma v nich, aj akoby svalovica, pravý viac než ľavý.Bojím sa, lebo podobné som mala, keď mi našli neidentifikovateľný tvrdý útvar na vaječníku, ktorý mali operovať a pri predoperačnom vyšetrení zistili, že zmizol, to som mala šťastie, nemali ste aj vy podobné skúsenosti s gynexom, že vám spočiatku trošku robil problémy?

lenasss
2. čer 2011

@kika777
@st2 děkuji holky hlavně aby bylo vše v pořádku kolikrát za den mě dost pobolívá břicho ale když čárky tak krásně sílí tak si říkám že je to asi v pořádku a MS už nedostanu nebo se to může stát?první těhu jsem neměla čas řešit a ted se strašně pozoruji ☹ 😅 😅

lauritka
2. čer 2011

@st2 no moje dve fenky spia, ale pudlik uz je velmi starucky a uz nevydrzi,jja uz ani neviem kedy som spala normalne celu noc ☹

mm hovori, ze je to nacvik na dieta - srandista. taketo nocne vstavanie. 🙂

lauritka
2. čer 2011

@uzabytobolo a kedy bola ovulka ?? na ktory den cyklu ?? kolko dni mas zvysenu teplotu ??

ja som brala gynex dva mesiace, ziadne problemy som nemala. Akurat dva krasne grafy 😀

st2
2. čer 2011

@uzabytobolo fuuu no ja s gynexom skusenosti nemam ale to by mohlo byt aj tehu podla mna

lenasss
2. čer 2011

@uzabytobolo tak sem dej graf a nemůže to být těhu? 😉

sasena033
2. čer 2011

@lenasss gratulujem krasne //...nech vsetko ide hladko a o 9 mesiacov sa budete tesit z drobceka 🙂

st2
2. čer 2011

@lauritka no mm ma veru pravdu, bud steniatka alebo teda aj seniori su ako priprava 😝 , juj a to mi je luto ze pudlik nevydrzi uz, kolko ma rockov
to nas mala ma len rok a pol ale raz za cas sa jej stane ze buntosi uz celu noc

riana12
2. čer 2011

@lauritka skusala, ale ked sa mi robia cysty, tak je to nanic... asi...

@st2 ano, spinim...