Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

st2
28. čer 2011

@mima01 no nemam slov k mojmu stavu
ale prave som zistila v tejto minute ze sa mi spravil herpes teraz vyskocil taky malinky, a to sa mi stalo aj pred rokom ked som otehu, uz si nahovaram vsetko mozne 😀 😀 😀 😀 😀
a ty ako misia kabelka uspesna a kabelka je uz doma dufam 😀

atreyu
28. čer 2011

ahojteeee 🙂 ja keď pozerám na tie vaše grafiky a na ten môj tak ani len neetuším ako by mal vyzerať ukážkový tehu graf 😒

nat28
28. čer 2011

@ivasa ja ta uplne chapem, mna to vtedy tiez uplne zlozilo, ale vidis, napriek tomu sa to nepotvrdilo. Viem ze tieto prve tyzdne su najhorsie, najma ked uz clovek predtym potratil, to uz strach neprestaneme mat asi nikdy. Ale zial, nic ine ako cakat a verit nam neostava. Ja ked som mala podozrenie na mimomater., vela som o tom citala na webe a teraz uz viem, ze v tom case kedy si bola na sone je uplne v poriadku ak tam nic dr nevidela. Ja som toho chodiacim prikladom a tisicky dalsich zien. Musis proste verit! Tvoje babo to potrebuje! Kedy ides na sono?

nat28
28. čer 2011

@annavi sorry, odpoviem ti aj ja 🙂 jasne, rob ich kazdy den, ak sa ti niekedy podari tak aj 2x denne, lebo ako som uz pisala, vrchol, teda pozitivny test mozes mat (ja som to tak mala), len par hodin a moze sa stat ze ked budes testovat len raz denne, nezachytis to a nebudes vediet ze mas ovu. Ale to je skor raritne, vacsina kociek ma pozitivny ovu test cely den. 😉

annavi
28. čer 2011

@st2 no moja ak ti vybehol opar tak si mala trolinku oslabenu imunitku...je mozne ze sa bobáčik zahniezduje a berie ti aj trosku energy.. 😀 😀 😀

st2
28. čer 2011

@annavi ja uz fakt neviem citim ze sa daco so mnou deje ale neviem to popisat a neviem co to je 😀 😀 😀 alebo to bude aj ze ide mrcha a ta mi berie tu energy, raz za sto rokov mama opar aj pri mrchatej 😝

annavi
28. čer 2011

@nat28 moooja ale to krachnem potom...tie ovu testy niesu zadara... 😀 😀 😀 a zase to nechcem prehanat,...no ja dufam ze bude stacit len raz..denne...ale viac sa pridrzím teplotky...tej verím viac.. 😀 😀 😀 aj ked skáče ako najatááá... 😀 😀 😀

atreyu
28. čer 2011

@st2 moja ja ťa úplne chápem s tým nahováraním...keď som bola min. rok tehotná tak som mala problémy s močovými cestami a minulý mesiac keď som túžobne čakala na dve čiarky tiež som s hodou okolností mala také problémy...tak som si nahovárala, že to je určite príznak 😒

st2
28. čer 2011

@atreyu tieto posledne dni cakania su uuuuuuplne najhorsie 😠

annavi
28. čer 2011

@st2 jaaaaj..no moja ale mrcha ti nema co chodit... 😀 😀 😀 samoska ze clovek sa sleduje...nahovara....hmm...si aj nevrna z toho co?? 😀 😀 nebojaj..ak je tam bobacik tak vycikas krasne //..čož si myslim pretoze priznaky masss...aj teplotky sa tak spravaju.. 😉 a ak ma dojst mrchana tak nech...aby ste co najskor mohli snazilkovat 😉 😉 si myslim ze je to ale tehuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 tfuj...taaaak a som ta opľula.. 😀 😀 pre stastie samozrejme... 😀 😀 😀

st2
28. čer 2011

@annavi nervna veru som a poriadne 😀 😀 😀 😀 😀 by som len vrieskala okolo seba, nech sa ma radsej nikto na nic nepyta
a dakujem za pluvanec, chytila som 😀

mima01
28. čer 2011

@st2 like, like, like 🙂 🙂 🙂 A mozno si nenahovaras, proste to tak je. Juuuj, ty si napinak. Moc ti zelam aby to vyslo 😉 Jasneeee, misia kabelka splnena a uz som aj odskusala 😀 Aspon nejake uspokojenie, ked uz to nevyslo, vrrrrr 😠 A aby to bolo dokonale, tak som aj ochorela, len rozmyslam ci to nemozem mat z tej rozbitej pery, nejaka reakcia na to. Taka chytra zenska do mna narazila v obchode a narazila som perou do takeho plexiskla ochranneho na pecivo...krv valila neskutocne, cele to mam spuchnute, boli...kokso, zabijala by som. A este ma zjazdila ta pipina, ze ci sa neviem divat!!! Vrrrrrrrr

tiburcia
28. čer 2011

@nat28 my už jsme předtím to miminko měli z caru 😉 takže jiná cesta k němu nevede.... celé se mi to po revizi rozhodilo, mám nižší teplotu, ovu bůh ví kdy, dlouhý cyklus atd 😉 ale snad se to srovná... 🙂

nat28
28. čer 2011

@annavi tak ale pri BT zistis len to, ze ovu uz bola a bude neskoro. Alebo sa snazilkujte aspon kazdy druhy den a mas istotu, ze ju neprepasnes 😀 Inak, ja som ovu testy kupila na ebay a 1 kus ma vysiel na cca 15 centov 🙂 aj s postovnym ratam 😀

atreyu
28. čer 2011

@st2 tak to máš úplnu pravdu...je to to najhoršie...ale zvládneme to uvidíš budú dve čiaročky 🙂 no len v mojom prípade budem trpieť celé tehotenstvo alebo aspoň do amnio či je všetko ok...

st2
28. čer 2011

@mima01 jeeeeeeeeeminenky takuto havarku si ty mala?? to musela byt riadna pecka ked si si peru rozbila pritom, by som tu zensku prinajemnsom oplula 😝
no takze sa doma liecis teda pekne, a v robote snad uz pochopili ze bez teba sa to proste neda ale ty si tiez clovek, tak nech sa snazia tu pracu nejako podelit aspon

annavi
28. čer 2011

@st2 to poznam... 😀 😀 😀 ja to tentokrat beriem s nadhladom...samoska ze malinka dušička tam je..ze co ak to nahodou vyslo, ved kvoli tomu aj snazilkujeme, meriame, ovu testy ocikavame.. 😀 😀 😀
moja budem ta "opľúúúvať" každy den aby ti to vyslo... 😀 😀 😀 😀

nat28
28. čer 2011

@tiburcia aha, vidis to som nevedela...ale ked sa to podarilo raz, podari sa aj 2. krat. Inak ja som minuly rok tiez mala sialene dlhe cykly, ale aj tak sa podarilo. Nikdy nevies kedy si ta to najde. Drzim palce a pozdravuj holky z emimina 🙂

st2
28. čer 2011

@atreyu a preco do amnio? 😕 ved si este mladucka, to musis podstupit 😕 😕 😕 😕

st2
28. čer 2011

@annavi aj ja sa snazim nadhlad mat nad tym ale v niektorych dnoch to proste nejde 😖 ale moj drahy je zlaty keby ste ho baby videli ako on dnes rano hladal aspon ducha na tom teste, som sa smiala z neho poriadne

annavi
28. čer 2011

@nat28 na ebay??? 😕 pojdem kuki.. 😀 😀
jaaaj moja..kazdy druhy den??ved to by sa so mnou muž rozviedol.. 😀 😀 😀 😀 by mi usiel...už teraz zacíína "uhýýbať.." 😀 😀 😀 ale furt sa mi podarí ho nejako "zlááákať" 😀 😀
uz mi je akosi lepsie...v tejto nasej "čakárni" je asi fakt dobrá pozitívna energy... 😀 😀 😀

atreyu
28. čer 2011

@st2 musím...zdedila som taký krásny darček, že 45 XX ak ti to niečo hovorí...

annavi
28. čer 2011

@st2 ja vieeeem mojaaa. je to tažkeee...je to asi cena kt. musí zaplatit každa snazilka... 😒 len tomu netreba "prepadnúť" poznam to...zažila som... 😉 😉
no aj ten moj...vcera kukal moje ovu testy... 😀 zlatí sú tí nasí mužíčkovia... 😀 😀 😀

st2
28. čer 2011

@atreyu no nehovori mi to vobec nic, tak dufam uz teraz ze vsetulinko bude v poriadku u teba ked uz teraz vies ze to musis podstupit

annavi
28. čer 2011

@mima01 jaaaaj moja...tak takuto nehodu si ty mala??? 😨 😨 esteze takto a nic horsie sa nestalo......tak oddychuj...relaxuj... 🙂 🙂

tiburcia
28. čer 2011

@nat28 děkuju, vyřídím 🙂 🙂

mima01
28. čer 2011

@st2 no ved sak som zhucala po nej neboj sa. Tak ona tam bliaka po decku svojom a nacuva do mna, ale ja sa nedivam...a to ma jedine stastie, ze mi zuby nevybila! Ale keby aspon povedala, vies, ze, jeeezis, prepacte, nic vam nie je, ste v poriadku? Ale nie, ona...sa neviete divat? Boa jej 😠 No, tak uradujem doma, lebo mi nebolo dobre, citim, ze mam zvysenu teplotu a nie som fit, tak ma napadlo, ci by to fakt aj z toho nemohlo byt. A akurat som sefovi v nedelu napisala, ze nepridem, ked tak, tak az v stredu. A aspon uvidia, ze pri takomto necakanom vypadku sa neda fungovat bez plnohodnotneho zastupu a snad to zacnu konecne riesit, aj ked o tom silno pochybujem. A dnes som si aspon tu gyndu v pohode rano vybavila, bola som na krv kvoli HP, okolo 3 by som mala vediet co a ako, tak dzrte palce 🙂

atreyu
28. čer 2011

@st2 na vysvetlenie normálny človek má 46 chormozómov...ja mám 45... ☹
ďakujem veľmi pekne le u nás bude každé tehotenstvo hop alebo trop...je to o trafení toho správneho vajíčka...ak trafíme zle odíde pomaly samo, alebo sa udrží a na to nechcem ani pomyslieť ☹

mima01
28. čer 2011

@annavi hihi, veru ze oddychujem a relaxujem...na MK 😀

st2
28. čer 2011

@mima01 vaou to uz hned budes mat vysledky, to je super, tak potom hned aj napis co a ako

@atreyu fuuuuu tak to mas riadne tazke

mima01
28. čer 2011

@st2 hej hej, sestricka je zlata, povedala, ze sa bude snazit ponahanat to aby boli este dnes, ze mam skusit po pol 3 zavolat a ked nie, tak zajtra rano o 10tej uz urcite. Tak som fakt zvedava...skusim ju poprosit, ci by mi to mohla poslat do mailu alebo cez skype a potom vam to sem hodim, lebo mne to nebude absolutne nic hovorit, len to co mi ona povie, ze ci je to ok, alebo nie 😅

annavi
28. čer 2011

@mima01 no ved to je supíííš relax...v tejto nasej cakárni... 😀 😀 😀 ja som v praci..na oddeleni sama s dvomi kolegami..ale je "uhorkova" sezóna..tak je supiíííš... 😀 😀 som zvedava dokedy to vydrzííí..vybavovat vsetko cez tel... 😀