Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

janine6623
30. kvě 2011

@lauritka Na tom čo sa dá, neviem v centre robia určite aj niečo iné. Partner bol na spg. Mne sa robí pravidelne HP, folikulometria. Bola som na vyšetrení inzulínovej rezistencie, štítnej zlazy,hypofýzy,nadobličiek. Vylúčilo sa aj PCO aj ovariálne zlyhanie. Cysty, myomy nemám ani nič podobné som nemala, žiadne problémy, ani s krčkom, kultivácie na chlamýdie atd v poriadku. Endokrinolog to zhodnoti na poantikoncepčný stav.

saronka
30. kvě 2011

@lauritka tak jsem asi vyíimka..mám to stejné jako kontrolní.. 😲 já musím mi vše extra.. 😀

lauritka
30. kvě 2011

@janine6623 mas prechodne vajcovody ?

janine6623
30. kvě 2011

@lauritka Na laparoskopii som nebola . Dr. mi povedal ze v CARe mi to určite odporučia, ale že zatial toto nemám riešiť kedže je problém s tou veľkosťou DF, s rastom.

lauritka
30. kvě 2011

@janine6623 ano v CAR klasicky postup. laparka, vyskusat IUI, potom IVF.

st2
30. kvě 2011

@lauritka bez laparky to asi ani nerobia ze 😖

janine6623
30. kvě 2011

@lauritka A bez laparoskopie ani nezačnú iným spôsobom stimulovať, to ani neskúsia? A tá laparka, to treba mať potom aj nejakú pauzu kým sa môže znova začať snažiť, alebo ani nie? A na IUI je aká čakacia doba?

lauritka
30. kvě 2011

@janine6623 mozes laparku preskocit a ist rovno na IVF, my sme tak boli 😉
na laparku som isla az potom sama. chcela som vediet , ci je vsetko v poriadku a bolo..

IUI-inseminacia, tam sa odporuca laparka, inac to nema velmi vyznam.

saronka
30. kvě 2011

jo holky..dneska po pobavila kamarádka..volá mi a říká hele asi jsem těhotná a já jak asi..a ona dělala jsem si test, a vyskočila mi tam druhá čárka ještě jsem ho ani nevynořila 🙂) byla uplně vyplašená jak sáňky v létě 🙂)) a zmatená říká já to nikomu neřekne tak se ptám..ani přítelovi? to neutajíš 9 měsíců 😀

strihalka
30. kvě 2011

ahojte, no nestiham merit, bo mi prijde nesmysl merit v upe jinoiu hodinu, nez jsme zvykla🙂i dve hodiny rozdil......jeste zitr avstavam brzo kvuli masazim, a od stredy zacinam merit zase pravidlne, ale od patku jsem nemerila, v nedeli vecer, me boleli dost vajecniky,nbekdy i jak jsme si prehoupla na druhou nohu ve stoje, tak taka pichlava boelst, ale ovutest negativni ☹tak nevim
dnesk jsem mela jit k nove doki, ale nebere pacientky, kteri nemaji rizikove tehotenstvi a ja netehule uz vuebc ne☹takze hledam dal...

st2
30. kvě 2011

jeeee tak konecne sa mi to podarilo, tak oddnes som aj ako VIP na FF 😀 bola akcoska za nejakych 18 eur na rok, no nekup to 😀 😀 😀 😀

marosusu
30. kvě 2011

@mima01 ahoj vdaka za opytanie ,.,.,.mame sa v ramci normy.,,.,zistili nam znizenu funkciu stitnej zlazy takze sme na liekoch,.,.ale inak drzime sa,.,.a kedy som zacala mat pocity?.,.na 11 DPO som zacala pocitovat vnutornu horucavu strasne a vypila som asi 5 litrov vody,.,.,.a krce v bruchu ale nie ako na kramy.,..a na druchy den bol duch na teste,..,.lebo vsetko bolo take cudne plus teplotka,...drzim prsty,.,..ako pokracujes ty? 😉 😉 😉

saronka
30. kvě 2011

mám nějakou depku to byl zase den..jela jsem pro manžela.. v křižovatce mi to kikslo.. za sebou dítě..no hrůza..pak jsem to nastarotvala naštěstí to zase spadlo ve chvilce kdy jsem jela z kopce..takže jsem zastavila u prodejny aut.. do toho jsem se s manželem poštěkala.. no a koupila jsem si těhu test nějaký galt a bílo..ach jo.. to bylo odpoledne ... 🙄 🙄 🙄

strihalka
30. kvě 2011

@marosusu ahoooj, jaj leciky...no tak snad vam pomuzou a neublizi, ja melsa byt dneska u doki, alenemuze me vzit, bo nema s moji pojistovnou smlvouvou☹ale uz jsmenasl jinou tak snad brzo ji navstivim.....jinak me ovulka stael nedorazila, to jsm dnes 25den cyklu

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka ahojky lauri...zítra teda špitál

lauritka
30. kvě 2011

@evikmi ☹ ☹ ☹

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka co už .... život jde dál 😔 pětkrát - šestkrát, to už je fuk :-/ mimochodem jak půjdu pak na kontrolu ke gyndaři, bude mít ze mě "radost" ...jsem už jeho "rekordmanka" co se týče počtu... 😔

lauritka
30. kvě 2011

@evikmi to je na nervy 😠

inac mne dal clostyl na stimulku. na 12 dc kontrola.

mima01
30. kvě 2011

@marosusu to ma mrzi s tou stitnou...ale tak zase na druhej strane, dobre ze ti to zistili hned a nie az neskor, ked to uz mohlo robit sarapaty. Tak davajte pozor na seba 😉 My cakame, celkom mi to zatial lieta. Pytala som sa preto, lebo ma uz od 3 ci 4 dpo straaaasne vsetko dole boli, picha, tlaci a ja neviem este co, ale nie ze sem tam, ale ceeeeely ceeelucky den...a vcera som mala tak za kybel vytoku 😠 😅 Tak ma len zaujimalo, ze kedy tebe zacali nejake priznaky...aj ked viem, ze u mna je este skoro a ze kazda baba to ma inak. Inak grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/351ff5
@saronka mojko, takze nic? Kurniiiik, to co je za mesiac toto? 😠
@saronka @st2 baby, my ideme teraz v piatok do prahy na vikend...tesiiiiim moc moc 🙂

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka super...přeju dost "vajec" 😉
já jsem ted tak na mašli :-/

lauritka
30. kvě 2011

@evikmi verim ti pomazli sa s kotatkami 😵

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka nejhorší na tom je, že mm je ted v práci, ráno hned z práce jede někam na školení a já tam musím sama..... možná se vrátí odpoledne a to se za mnou asi jen na skok zastaví ☹ 😔
myslíš,že bych koťátka propašovala do nemocnice?? že bych tam měla aspon nějakýho drobečka?? 😀 asi si vezmu aspon plyšáka 😉

marosusu
30. kvě 2011

@mima01 noooo ten vytok super,.,.,.aspon ja som mala 7 8 a 9 DPO tri dni po sebe vytok a tak vela,.,.,.som sa tiez zlakla lebo nikdy take nebolo..,vidis na toto som zabudla,.,.a tiez pichalo ale ta na zaciatku som nebrala k uvahu 😉 😉 😉 😉 a tiez dufam ze lieciky pomozu drz saaa nech to vyjde 😉 😉 😉 😉

marosusu
30. kvě 2011

@strihalka to dufam aj ja ze lieciky len pomozu naam,.,..,nooo a ten tvoj mesiac ci nebude anovulaak,.,.hmm,.,..tak nic len merat.,.,. 😉 😉

lauritka
30. kvě 2011

@evikmi a sakra, to je na prd takhle. kdyz nemas cas 😒

myslela som pomazli sa dnes, nacerjpaj z nich energiu, budu ta cakat aj ked sa vratis...

😵

aspon ti zmiernia zial.

tinara23
30. kvě 2011

@marosusu ahoj a aké si mala hodnoty štítnej žľazy ? Ja si liečim štítnu od decembra a ja dnes hodnoty horšie ako keď som sa začala liečiť. Pred tým hodnota TSH 5,3 a teraz TSH 7,58.

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka já to pochopila... 😉 ale bylo by to hezký, kdybych si je vzala i tam, ne? 😀 bude taky sranda, jestli si mě sestřičky budou ještě pamatovat :-/ hlavně paní vrchní.... ta zas bude u mě sedět a bude plakat se mnou 😔

lauritka
30. kvě 2011

@evikmi mna si lekar pamatal, ja som bola na tom istom mieste v priebehu polroka. 😒

dnes bolo v centre tolko parov... je to smutne, ze tolki ludia sa musia trapit, a niektorim to ide tak, ze uz ani nechcu.. 😒 ☹

evikmi
30. kvě 2011

@lauritka no mě si sestřičky pamatovaly, když jsem tam byla podruhý i potřetí ☹ ted je to už po třech letech, tak nevím, ale paní vrchní je tam stejná..... jsem se dneska bavilai s doktorem na CARu, že je to nespravedlivý, že nkterý ženský kouří, chlastají a děcko mají bez problému... dal mi za pravdu, že tam mají pár párů, kteří tam kvůli rizikovému těhu a jak vyjdou ven z budouvy, tak si maminky vesele zapálí, napijou se piva z flašky od partnera a jdou vesele domů ☹ že hrozné ... chjo ☹

marosusu
30. kvě 2011

@tinara23 ja mam tsh az 11,94a beriem thyroxin 50 kazde rano.,.hmm dufam ze bude setko ok,.,,