Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sasena033
7. čer 2011

@st2 ano su dva tu zlto zelenu mozes pit po cely syklus.......robila som ovu a biely 😠 a to som uz 15DC pomooooc

kacicqa
7. čer 2011

babky tulenie dva dni pred a dva dni po ovu? Moze z toho daco byt? Teplotu som nemerala kedze sme boli splavovat a pravdupovediac momentalne ani nedufam., kedze s mangelovym spg by to bol zazrak. Ale teraz mrxa meska 3 dni a test nejdem kupit... uz bolo dost "bielych" sklamani. Neviem ci to meskanie nebude aj zmenou prostredia, stravy a pod...

strihalka
7. čer 2011

@kacicqa ahoja, eventuelne by mohlo, zalezi na tom jak moc spermio zly ma manzel:/, lae tri dny jsou schodpne vydrzet🙂tstuj🙂

riana12
7. čer 2011

@st2 rozmyslam nad Taborskym... dakedy som aj na Medifemom uvazovala, ale odradilo ma, ako opisovali dokinu, ze ma taky svojsky pristup... 😒

st2
7. čer 2011

@strihalka no ved to ze boli aj ovu testy ale kedze tam si nemerala zase tak tazko povedat ze kedy asi mohla ta ovu byt, ale podla mna bola urcite
a coooo dvojicky, co ty vies mozno sa tam uz schovavaju 😀

strihalka
7. čer 2011

@st2 hehe, no jen to bylo zajimave🙂)no vuidime pristi mesic, ted uz to necham bty , sice merim,a el to ejn tak🙂)ze sjem si na to predtim zyvkla a zacinam zase vstavat ves tejnou hodinu a zadni lekari.....tak merim merim🙂)

st2
7. čer 2011

@sasena033 no som nevedela fakt ze su dva, ja som prisla do lekarne ze prosim si alchemilku a to bolo vsetko, dufam ze som tym nic nepokakala
a biely uplne nic viac od vcera??

@riana12 no veru dokina je zvalstna zena, ale ja chodim teraz k jej muzovi on robil usg a on je v poho, sice toho vela nenahovori ale ja som rada ze ma tak sleduju a robia vsetky mozne vysetrenie

kacicqa
7. čer 2011

@strihalka ja uz asi ziadnym nadejam radsej nepodlieham. Skor to bude zas nejaky problem...Spg- riadne zly...leukocyty sa sice zazracne stratili, ale morfologia 90%, pohyblivost iba 25% a najhorsia fragmentacia DNA skoro 40% a zvysene protilatky voci spermiam.

riana12
7. čer 2011

@st2 a ked ich o nieco poprosis, spravia to, ci ti to len ofrflu?

strihalka
7. čer 2011

@kacicqa no ja ted cekma, uz mam vypisany listek na spermio, tak jsem zvedava ze az tam manzel dojde, jake budou vysledky....

sasena033
7. čer 2011

@st2 nie nepokazila niektora babule piju len ten...ja do ovu obycajnu a po ovu tuti zltozelene..neboj je to ok..est eby som povedala ze je bledsia ako vcera teda ak sa da nazvat este ciarkou.och skusim est eraz ten test hned aksi divne ragoval cely sa akosi dokrcil 😠 😠 😠 uz som bola v lekarni tak befoli vitaminky a sarapis mam doma od zajtra zacnem brata lanovy olej bude az vo stvrtok

st2
7. čer 2011

@riana12 no v podsate som ich o nic este neprosila lebo som ani sama nevedela ze co potrebujem, ale naposledy ked som tam bola s problemom teda ze sa nam nedari otehu tak z dr sa v momente stala mila zienka s usmevom na perach a so slovami aaaale to treba teda hned riesit, no a zacala plejada vysetreni, takze tak nejak 😝
@strihalka jj uz to nejak dokopes tento mesiac teda

kacicqa
7. čer 2011

@strihalka drzim vam packy. U zien sa vacsina problemov da liecita, ale s blbym spg sa toho vela narobit neda. A lekari nieje su oxotni hladat pricinu, ale hned posielaju do CARu na IVF. To je cela snaha z ich strany :o(

kararinkabrnka
7. čer 2011

ahoje baby prosim vas nemate niektora telefonne cisielko na centrum asistovanej reprodukcie v piestanoch??? dakujeeeem :D

strihalka
7. čer 2011

@kacicqa no me vcera rekla ze mam dvourohovou maternici :-/, no nemel by byt problem otehotnet,ale clovek nidky nevi

amouramour
7. čer 2011

ahojte troska mimo temu...ale neviete mi poradit, chcela som sa po milion chvalach na adresu gpn tam prihlasit, lenze sestricka ma odbila ze termin mi este neda nech si zavolam niekedy zaciatkom jula a ze v juli nejaky dostanem...troska ma zarazil tento sposob jednania...kedze som sestricke povedala, ze z dovodu, ze moje obe sestry viacnasobne potratili by som bola rada ak by som uz od zaciatku navstevovala toho isteho lekara....jasne, necakala som termin hned zajtra, ale podal mna by to nemusel byt taky problem v centre, ktore sa prazentuje hlavne svojim nadstandartnym pristupom.... mate niekto s nimi tiez skusenost?

kacicqa
7. čer 2011

@strihalka neboj to ma vela mamiciek;o)

riana12
7. čer 2011

@st2 takze ciste zdravotne problemy si tam este neriesila...

st2
7. čer 2011

@riana12 nie veru, take som nemala

@amouramour co je to gpn, ale veru pristup za sto bodov

strihalka
7. čer 2011

@kacicqa dakujem:ääale uz sjems e stim smirila, vcera to byl sok, dneska zamestnavam halvicku rekonstrukci :-d

amouramour
7. čer 2011

to je sukromna-gynekologicko porodnicka klinika....v podstate si tam platis rocny prispevok 100 eur za co ti amju poskytovat nadstandartnu starostlivost a objednavanie aj v sobotu, osobitny pristup....ale teda mna ten pristup sestricky velmi zklamal, nechcela mi proste ani na ten jul dat konkretny termin...
@st2

st2
7. čer 2011

@amouramour fuuuuuha a to keby si akoze aj nutnejsie potrebovala k nim tak ziadna sanca, co, ach jaj
ale blbe ze az na jul aj to si mas volat o mesiac, a co ked ti povedia o mesiac ze uz maju vestko obsadene,

amouramour
7. čer 2011

@st2 ved prave...sama nechapem...povedali mi ze skor mozem az ked bude nejaky problem.....

jania023
7. čer 2011

ahojky mna uz 3den pobolieva na lavo pri maternici ci vajecniku tak neviem o si o tom mysliet je to ako keby som mala nejaky zapal taka ta tupa bolest az pichanie nie ako ms..neviete co to moze byt dnes 9DPO

red_kika
7. čer 2011

@amouramour ja tam chodim uz 2 roky. sestricky, lekarka uplne milucke, som nanajvys spokojna s nimi.
ano, poplatok je vysoky, ale zatial som dostala vzdy to co som potrebovala, bez problemov, vyhovoriek a podobneho.
takze sa dost cudujem, ze ti taketo nieco povedali.
mozno beru novych pacientov len v urcitom mesiaci... s tym som sa uz tiez stretla

st2
7. čer 2011

@amouramour a ak dobre chapem ty si sa chcela k min objednat ako tehu uz, nie ze normalne prva navsteva a tak

st2
7. čer 2011

@jania023 aj ja som mala po ovu take bolesti, asi sa tam aj nieco dialo ale neudialo sa do konca, tak moze to byt aj u teba take ale len s dobrym koncom 😉

jania023
7. čer 2011

@st2 uz len zopar dni a dam vediet ci stastny konic ci ideme dalej..ale mna nezvykne po ovu nic boliet len prd ms ale aj to tak iba den..zapal nemam na isto tak uvidime co to je..ono to boli este aj ked sedim tak divne to miesto citim

saronka
7. čer 2011

@jania023 testík 🙂) to jsem měla u Sofi a druhý den stíneček na testu 🙂)

sasena033
7. čer 2011

@jania023 zajta skus testik co Ti nato povie 🙂 10 by mohol ukazat 🙂