Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nat28
22. čer 2011

@sunday1 vidis a ja som si myslela, ze to skace behom dna, aj ked si v klude. Aspon som to vsade citala. Inak ked som bola tehu, meriavala som si len tak teplotu pod pazuchou a stale som mala cez 37. Vcera pod pazuchou vecer 36,7. Mala si vidiet to sklamanie ☹ Aj ked teda vtedy som meriavala az od cca 5 tt. Ako to vlastne je, teplota najviac stupne az ked produkujes HCG, alebo aj predtym?

poleva
22. čer 2011

@sasena033 možno budú aj príznaky,mne po potvrdení srdiečka 5+3 tt bol tak zle cez víkend,ale ja som čakaly dvojky 🙂

annavi
22. čer 2011

@sunday1 😀 moja tak to by som potom musela aj ja jeho.. 😀 😀
@st2 prééésne taaak... 😅,
no ja meriam v "jaskynke" 😀 😀 teplotku a tak čo som "posondovala"po fórach tak tam je to najpresnejsie...a tym pádom sú tam aj vyššie teplotky..ako v puse..
😅

sunday1
22. čer 2011

@nat28 Ako som čítala, tak tá teplota skáče skoro u každého, ale ja sa asi vo všetkom vymykám normálu 😀 Ešte sa Ti mimi len uhniezďuje, ešte nemôžeš mať príznaky a už vôbec neporovnávaj 2 tehotenstvá 😉 Neviem ako je to s teplotou a HCG, nikde som sa o tom zatiaľ nedočítala 😕 Si na dobrej ceste, treba veriť 😀

sasena033
22. čer 2011

@poleva ja ziadne este nemam len obcas tazoba na zaludku a brucho boli ako na mrchu... a som akasi unavena stale est easi aj zavcasu ked tak au po predpokladanej mrche...n cez vikend nasadim aj dupik a na vysetrwni u DR.poziadam o trogestan ten sa mi zdal lepsi 🙂

denda29
22. čer 2011

@st2 heh presne si to vystihla 🙂

nat28
22. čer 2011

@annavi tento mesiac som plodny hlien mala na rozdavanie, ale nie je to pravildlo. Skus pit pred ovu grepovy dzus a cely cyklus lanovy olej. Vraj obe veci su na to 😉

annavi
22. čer 2011

@nat28 no moj apocula som o tom...a lanovy olej pijem dvakrat denne čaj.lyzicku..hmmm..ale akosi polodny nemvidím.. 😕 asi sa to ma dlhsie uzivat aby bol nejaky efekt.... 😉

nat28
22. čer 2011

@annavi taketo prirodne veci funguje dost pomaly, buduci cyklus by si uz mohla vidiet vysledky. A pijes aj alchemilku od ms po ovu?

kacicqa
22. čer 2011

@annavi Ja standardne nemam ziadne znamky plodneho hlienu...ale ak zacnem brat po ms pupalkovy olej 2x denne tak sa nakoniec pri ovu vzdy aspon nejaky najde.

annavi
22. čer 2011

@nat28 moja alchemilku som píjavala..ale teraz uz ee..pretoze ani neviem kedy mam ovulku a to sa pije len po ovu...hmm..ale ved tak uvidime...lanovy caj pijem este len prvy mesiac...tak hadam to na bud. zaberie a hlienik bude...ale kolko je takých bááb kt. hlienik ani nemali pocas ovu a otehu...
@kacicqa pupalkový?? a to je len na hlienik či aj na nieco inéé???

chirabell
22. čer 2011

@lenik_25 Leni, taky je zivot...asi to tak malo byt...teraz cakam na mrchu, graf zatial takto...
http://www.fertilityfriend.com/home/chirabell a uvidim, ako nabehnem, ci bude alebo nebude ovu a tak...dufam, asi ako kazda, ze to nabehne ok ak nie v prvom tak aspon v druhom cykle...co narobime...

kacicqa
22. čer 2011
nat28
22. čer 2011

@annavi ja som to pila vzdy tak, ze do cca 14 DC a potom som prestala. Tiez som nevedela kedy bola ovu, lebo mam nepravidelne a dlhe cykly, vlastne dovod preco som zacala merat BT. Skus to pit len tak, tych par dni 2x denne. Lepsie ako nic. Ja osobne poznam par zien, ktore roky nemohli optehotniet a po chvili s alchemilkou sa podarilo. 🙂

annavi
22. čer 2011

@nat28 no dobre moja..t.ak skusim teda...mne je dnes akosi blbo.... 😒 mam akesi tlaky na lavom vajku...achhh...no neviem ci si nepojdem kupit ovu test do lekarne...a ak to bude ovulkou tak dnes este draheho znasilnim..len neviem ci uz bude mat dost bičíkov ked sme aj vcera aj predvcerom..hmmm.. 😒
ten ovu test sa da hocikedy testnut???ovulku som mala mat v pondelok, vcera...hmm...co vy na to??mám ci nemam?

nat28
22. čer 2011

@annavi hm, tazko povedat ked si nemala hlien ani ovu testy...ja som sa riadila v podstate tymito dvoma vecami. Podla grafu si asi ovu este nemala...k tej bolesti, mna vajecnik pobolieval uz 6 dni pred ovulaciou, takze vyzera to, ze ovu este len mat budes. K tym testom - vela zien ma vrchol LH hormonu len par hodin a teda nemusis mat uplne pozitivny test. Ja som to tak napr teraz mala, ze mi LH stupol len na par hodin, stastie ze som to nahodou zachytila. Dnes daj muzovi pokoj, ide aj o kvalitu, nielen kvantitu 😀 Skuste zase zajtra

lenik_25
22. čer 2011

@chirabell A byla jsi na revizi?

annavi
22. čer 2011

😀 @nat28 no dobre teda...testiky si pojdem kupit dnes....ovulacnééé.. 😅 😅 aa mužovi dám teda dnes pokoj... 😀 😀 😀 musim si ho trošku šetrit...a skusime zajtra teda... 😀 😀

nat28
22. čer 2011

@nat28 v skratke, ked ta boli vajecnik, snazilkujte ked vladze manzel denne, ale staci aj obden. To mas najistejsie ze nic neprepasnete 😉

nat28
22. čer 2011

@annavi ale nerob si tie testy rano. Idealne cez den...

chirabell
22. čer 2011

@lenik_25 hej bola, nemala som ziadne priznaky, ze by nieco bolo zle, vsetko bolo ok a keby som si nevynutila utz kvoli foto, tak sa na to pride az neskor. Takto som bola presne na konci 12tt (12+0tehu...mimi zomrelo o cca 2 tyzdne skor) a to sa uz neda inak, len zakrokom vraj...tak 25.5. bol osudny den a ak ho povazujem za 1dc,tak dnes som 29dc...a ovu sa zatial tvari, ze na mna zabudla...tak uvidime...bezne som uz teraz mala mat mrchu spustenu...

annavi
22. čer 2011

@nat28 no moja práveže manžel už zacina byť nejaky mrzutý...teraz dost manuálne po praci "maká" okolo domčeka...a este aj tieto "manželske povinnosti" si musi splniť.. 😝 včera uz bol mrzutý, že nevládze.-.. 😔 ale potom že kvoli mimi všetko.. 🙂
asi ho dnes necham....tak...nech si oddnýchne...nechcem aby to bolo "na povel"..zatial som sa pokušala pekne to "zaobaliť", že mam chut a taaak.. 😀 😀 😀

annavi
22. čer 2011

@nat28 do lekarne skocim tak za hoďku...a spravim si to hned... 😉 😉

annavi
22. čer 2011

@chirabell moja je mi do placu ked čítam taketo príbehy.. 😔 neboj moja...chce to čas kým takýto šok telo "rozchodí"....všetko bude oka... 😉

zucana
22. čer 2011

@chirabell vacsinou pride ovu az po prvej mrche tak hore hlavu 😉 a ja napr.som prisla o babo v13tt a na druhy sup mame viki 😵

lenik_25
22. čer 2011

@chirabell Tak to je mi fakt líto, navíc když už jsi byla ve 12tt. Já byla na revizi v 9tt (přesně 8+4tt) a to jsem v 8+0tt konečně viděla srdíčko ☹ Na druhou stranu zucana má pravdu, měla bys počkat na první mrchu a pak po šestinedělí už můžeš otěhotnět. Někteří doktoři radí počkat 3 měsíce, ale co jsem hledala, tak většina holek otěhotněla po šestinedělí a vše bylo v pořádku.

lenik_25
22. čer 2011

@chirabell pro mě bylo nejhorší, že jsem sis počítala termín porodu, to bylo teď 8.5. a ten den mi fakt nebylo vůbec dobře a brečela jsem. Nedávno jsem potratila v 5tt a vím, že by se mimi narodilo 19. 12. na Vánoce, tak to taky nebude nic moc ☹

lenik_25
22. čer 2011

Ale neutápím se v tom, život jde dál, existují i další pozitivní věci, jen to chce motivaci a kladný přístup...

annavi
22. čer 2011

@lenik_25 😉 😉 😉

nat28
22. čer 2011

@chirabell hm, to zial poznam, mne to tiez zistili iba preto lebo som bola tvrdohlava. Kolko si teraz davas pauzu? My sme mali 3 mesiace off, teraz mam 1. cyklus co sme sa vyslovene snazili aj v case ovu. Viem ze to boli, najma ak uz to bolo takto relativne neskoro, u mna este neskor, ale co uz, odplakala som si svoje a teraz som plna nadeje ze raz urcite