Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna aha,a ja sa divim,ze kde sa zatulala moja MS. 🙂

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , tak nech sa poriadne zatúla - na dlho.. 😀 😀

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna no ved aj ja som to mala v plane,este aj grafik tak nadejne vyzera,lenze tt je negat. Tak potom je to asi to B-cko... ☹

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , neboj, nabudúce sa už zatúla... 😉 😉 😉
teš sa aspoň z predĺženej LF:..

my tu mám finty: - pred ovulkou grepový džús, alebo pupalka - na hlien,
- a po ovulke cca od 2DPO bromelain - dostaneš v lekárni, prípadne stred ananásu. to by malo pomôcť uhniezdneniu.
tým si trochu zvyšujeme pravdepodonosť... 😉 😉

jania023
23. únor 2011

@kacicqa ahoj ja mam to iste ananas a v nom je bromelaine..skus na internete su lekarne cez net a tam si objednaj ..len neviem ci nemusis mat kredit kartu...je to dobre na chudnutie ked uz nic 😀

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna no ja som ju praveze mala ok (14 dni) ja som to b-cko dzobala,lebo to bolo v kombinacii s C -kom,takze kvoli tomu c-ku. Len som nedomyslela,aky efekt vlastne to b-cko bude mat. Ten grepovy dzus sa chystam vyskusat,lebo hlienu mam malo. A je jedno,ci biely ci cerveny (grep)? A ten bromelain mi je asi zbytocny, lebo uz akosi neverim,ze u nas vobec dojde k oplodneniu (spermie su na prd) ale dakujem za typy

jania023
23. únor 2011

@lauritka ahoj tak ja mam taku nafradu za bromelaine take lieky na chudnutie..je to ananas z obsahom bromelainu na baze Bio lebo ja som vo svajci a tu po clostile a bromelaine ani chyru ☹

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , tak aj mužik nech papá vitamínky... ja som dnes svojmu kúpila študentskú zmes - oriešky a jadroviny ... ale ani to neotvoril, musím to dať k PC do mištičky a nakoniec to poďobem JA 😠 😠

janula123
23. únor 2011

@kikasa
Máš pekný grafík.
Ja som dnes 10.DC a klesla som.

marikac
23. únor 2011

@sarafortuna ahojky, uz som v UK. A pisem ti vysledky z tej mojej hematky/ picham od vcera fraxiparine.... 🙄 🙄
systemova aktivacia hemostazy a fibrinolyzy
lab.znamky poskodenia cievneho endotelu
mutacia MTHFR A1298C homozygot
mutacia FXIII val 34leu heterozygot
mutacia fibrinogenu g455A heterzygot
mutacia PAI/heterozygot
APA/pozitivn.fosfatildyletanolamin

takze ako vidiet, mam asi vsetko 😖 😖

tinara23
23. únor 2011

@marikac ty kokso, tak asi to bol dôvod MA? aj keď v tých výsledkoch sa teda moc nevyznám

sarafortuna
23. únor 2011

@marikac , tak super... "krásna zbierka" 😖 😖 😖 😖 😖
mne možno tiež pribudne.. idú mi robiť podrobnejšie tú genetiku...

tak len pekne pichaj... dúfam, že budeš pichať dlho... 😉
neboj, poistené je to zo všetkých strán... 🙂

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna predsa len pozeram ten bromelain,neviem,na aky ucel sa vyuziva na Sk,ale nasla som nejaky zahranicny vyskum,kde dokonca zistili,ze potlaca tumory pri niektorych typoch rakoviny. Vau,asi si to s nim rozmyslim (ako prevenciu) a nevies prosim ta,v akej davke by to malo byt?

sarafortuna
23. únor 2011

@marikac ,
tú MTHFR má každý 2.človek... to neboj...
tamto máš potom hetero - takže jeden chybný gén...
MOHLO TO BYŤ AJ HORŠIE... musíš to brať z tejto stránky...

ja chcem tiež Fraxiparin, chcem si pichať...!!! chcem!
a doraz aj budem.... 😎 😎 😎

Say Hello to LONDON

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat - 1000mg .... /deň
hej... on nie je na uhniezdenie - neže to povieš v lekárni... 😉 😉 😉 😉 😉
je to na imunitu, chudnutie, trávenie a podobné veci... my ho "zneužívame" na svoje účely...
hoci ja som ešte nemala tú česť ho vyskúšať 😠 😠 😠

marikac
23. únor 2011

@tinara23 v zavere lekarskej spravy je napisane,ze je to pravdepodobna pricina MA/zatial sa iny lekar nevyjadril takto odvazne,ako na hemato...a zjavne to bude aj ta pricina.....nechapem preco ja mam vsetky choroby 😖
kazdopadne je to podchytene....
@sarafortuna no to ano, dobra zbierka.....picha mi to muzik, buduci piatok som zvedava na sono......aj tak som vystrasena zo zivota,ako sa len da...na letisku som mala najvacsi sacik s liekmi 😀 euthyrox, femibion,ascorutin,fraxiparin,b complex, duphaston,kanavit....guajacuran 😀 😀

marikac
23. únor 2011

@sarafortuna no to ano, mohlo byt horsie, ale uz toho bolo snad dost...takze mohlo by byt uz iba lepsie, nie? ale tie mutacie dohromady nie su dobra kombinacia.....takze pichame....no nic. ty mas kedy kontrolu?

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna mm papa vitaminky poctivo uz pol roka,len mu to musim nachystat na tanierik,je ich teda dost. 🙂 a vy mate tiez problemy so spermosami? Ako dlho sa snazite?

sarafortuna
23. únor 2011

@marikac , 😀 😀 😀 😀 si im tam spravila možno poplach... farmatiko-terorizmus... 😀 😀 😀

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , môj ešte nebol na spermiograme... my sme pred rokom otehotneli, no mali sme MA,... dokopy sa snažíme 2,5roka... ☹ ☹ ☹
takže sme si už zažili... ale až teraz som natrafila na NORMALNU lekáru a preklepávajú nám čo sa len dá... 😕

sarafortuna
23. únor 2011

@marikac , ja idem ešte o týžden na krv... 6-8 týždňov budem čakať na výsledky... ale to my je jedno..
moja gyndoška dnes povedala, že je vysoko pravdepodobné, že to čo zatiaľ z hemošky vieme, tak to mohlo spôsobiť missed - a v prípade tehu tiež asi fraxiparin. 😖

marikac
23. únor 2011

@sarafortuna to by si videla.....na celu letiskovu kontrolu/mame tu injekcieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....a kazdy kto len rozumel ,cumel na mna 😕 😀 😀

sweat
23. únor 2011

@marikac a to ta aj pustili do lietadla? 🙂 ale nie,ja zijem v Uk a zrovna som dnes premyslala,ze keby som nahodou podstupila IVF na sk,ze ako by to bolo asi s liekmy cez hranice. Aj si musela nieco vysvetlovat?

marikac
23. únor 2011

@sarafortuna ako u nas....ale mensie zlo je jeden MA,ako riesit to po druhom 😔 bohuzial,je to tak.ze sa rozhybu,ked je neskoro. 😔 Tolko vydrzis.....no hadam ti uz nic ine nenajdu. ☹

marikac
23. únor 2011

@sweat pustili ma bez problemov....ale neviem,ako to bude pri navrate na SVK 😀 asi tazko im vysvetlim,ze nie som narkomanka 😀

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna tak pekne,nech len pekne vsetko pozistuje. A posli aj muzika,nech si aj on uzije. My cakame na babo 4 roky,tiez MA pred dvoma rokmy,no a teraz uz pomaly stracam nadej...

sweat
23. únor 2011

@marikac no to bude este zaujimave,ale z vlastnej skusenosti mam pocit,ze slovaci preveruju viacej ako briti. No ale cumet asi budu 🙂

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , tak to veru riadne dlho... my sme mladí, tak sa nebojím... 30tnici 😉 😉 😉
ja verím, že už to ide správnym smerom...
základ je lekár, ktorý ťa chápe a je v jeho dobrovoľnom záujme ti pomôcť...
ja som mala predtým chlapa gyndoša a ten furt len - hlavne kľud, netlačte na pílu... a to sa mi vtedy kafral cyklus- začali anovuláky a on nič neriešil..
tak som ho vymenila, mám teraz ženu lekárku, pretože podľa mňa len žena vie pochopiť čo to so ženou robí, keď sa nedarí... chlap to nikdy nepochopí.

mne dnes dr. odporúčila tieto kvapky- už som si ich objednala.. vraj bezohľadu nato, ako ma ona bude liečiť, tak že mám skúsiť... 😉
http://www.jasomzdravie.sk/predaj/2384/Estrozin...

tak ma prekvapila, že ide nato pragmaticky - ale verí aj v bio-medicínu...

sweat
23. únor 2011

@sarafortuna aj ja si stale vravim,ze mam este cas (28) len mm ma 40,tak by som sa chcela trosku poponahlat,inak uz nebude vladat behat za mimi 🙂 No nebyt toho,ze uz sa nam raz zadarilo,tak uz mam za sebou nejake to UO. Ale takto ma to stale udrzuje v nadeji,ze mozno sa zadari znovu. Ale bud rada,ze zijes na sk,tu v uk sa s tebou nikto nebavi,ak sa nesnazite viac ako 2 roky. Ale uz si budem muset nieco aj ja vydupat,lebo takto to uz dalej nejde. Tak drzim palce s novou dr.,to je super,ze ma takyto pristup

sarafortuna
23. únor 2011

@sweat , neboj... chlapi keď sú zdraví, tak sú plodný aj po päťdesiatke...
tak držím palce...
treba skúsiť všetko dostupné.. sú aj bylinky pre mužov, extrakty, kvapky...

môj názor je, že potraty by mali obchádzať tých, čo si to splodenie "vytrpeli" čakaním, snažením , odopieraním a pod.
No bohužiaľ, svet takto "spravodlivo" nefunguje ☹ ☹ ☹