Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
22. led 2011

@jania023 nene, nevyšel, jsem teprve 6DPo a netestím, to jsi asi špatně vyložila 😉

jania023
22. led 2011

@leeena_4 tak potom co za grafik si to tam pridala??tam je test pozitivny,to nieje tvoj graf??

leeena_4
22. led 2011

@jania023 čti nad tím 😉 posílala jsem kamilce grafy, kde měly holky taky pozitivní ovutest až 14dpo a 13dpo byl ještě negativní

jania023
22. led 2011

@leeena_4 joooj tak ja som vydela len grafy tak uz som sa vytesovala 😒

lauritka
22. led 2011

@kamillka100 keby ti nepraskol folikul, tak sa teploty nezvysi, ale cysta moze sposobit meskanie a zvysene teploty, ja som raz tiez davno tak mala.

jania023
22. led 2011

takze aby som rozumela tak plna cervena ciara na grafe je ked si je FF isty ovulaciou a prerusovana ked si nieje isty??ci ako??

lauritka
22. led 2011

@jania023 ano presne.

kamillka100
22. led 2011

@lauritka a prisla mrcha? ci si musela ist na vyvolavacku? uz si namyslam ci to nemoze byt, ja som raz mala 4 mesiace dozadu a praskla v pohode pri mrche, bola 4,7 cm velika a normalne som mala 28 dlhy cyklus, ale kazda sme ina, ja som stale ta vynimka 😀
no nevadi, vsak ideme dalej 😉 clostil pripravena a aj duphaston, tak len nech pride ta mrcha mrchovska 😉
zajtra dam vediet 😉

rebelie
22. led 2011

@tannika To je brzy na špinění od MS, ne? Nemůže to třeba být uhnizďovací špinění?

lauritka
22. led 2011

@kamillka100 bola som aj na usg, este sme cakali, lebo bola zvysena sliznica, ci to nahodou nebude tehu, ale potom prisla sama.

jania023
22. led 2011

@lauritka a keby folikul nepraskol tak ovu testy su negativne??ci to vyjde pozitivne aj ked folikul nepraskne?ja som po clostiku ale besz sledovania ultrazvukom tak zistujem..uz ma boli riadne vajecnik a je dost zvecseny ale inak sa da

kamillka100
22. led 2011

@lauritka tak dufam, ze aj mne pride sama, ja sa bojim ist na vyvolavacku, lebo budem vyzerat ako debil, vcera som pred nim plakala a povedala mu, ze mrchu mam a na druhy tyzden pridem, ze mrchu som nedostala, to by som asi neprezila 😀 , keby nahodou by som bola v tehu, tak mu poviem,ze som len spinila 😀 ozaj, klamat sa nesmie, to sa vsetko vypomsti, nikdy viac, ale ja som to myslela dobre, ja som ozaj myslela, ze mrcha pride vcera a ze mozem brat clostil v nedelu ☹

lenik_25
22. led 2011

@lucinka1104 Ahoj, jsem tu nová. Je mi to vážně moc líto. Já si to prožila na podzim.

@lauritka Díky za info.

kamillka100
22. led 2011

@jania023 mne povedal dr. ze sa to nestava, ze folikul po clostile nepraskne a preto som na kontrole nebola, ale teraz sa nedam tak okaslat, budem tam chodit kazdy druhy den az dokym mi nepovie ,ze folikul praskol 😉 len mi musi dojst mrcha mrchovska 😠

tannika
22. led 2011

@rebelie joj, to by som brala, ale už to vidím, ako začnem pomaly klesať... hej, je to strašne zavčasu, neviem, čo sa deje. Aj som sa skúsila vrátiť k alchemilke, predtým mi pomohla, aj keď nikdy som nešpinila takto zavčasu. Ale mám ťažké obdobie, asi sa to prejavilo...

lauritka
22. led 2011

@jania023 no su aj take pripady, ovu testy ti ukazu zvysenu hladinu LH hormonu, ktory potom donuti folikul prasknut..
ak je uz problem s ovulkou, tak vacsinou ani ovu testy nevychadzaju pozitivne.. takze je to skor ojedinele.

rebelie
22. led 2011

@jania023 Ovu testy jsou pozitivní, i když folikul nepraskne - test značí zvýšenou hladinu LH, který způsobuje prasknutí folikulu, ale pokud třeba folikulu něco "fyzicky" brání v prasknutí, tak nepraskne i při zvýšené hladině LH... Ale za normálních okolností počítej s tím, že do 24-36h po pozitivním ovu testu bude ovulka...
@leeena_4 Tak jo. Nevím teda, jestli to do té neděle vydržím, ale budu se snažit - tady to je šťastný den a i FF mi doporučuje testovat příští neděli... a taky je to přesně den, kdy pokud má přijít, tak přijde MS...

lauritka
22. led 2011

@kamillka100 ale stava sa to.. nie casto sice, po clostyle sa utvori tzv, folikularna cysta.
zena by sa mala sledovat.. kamoske tak po clostyle narastla cysta. vobec jej foik nepraskol a bola z neho vacsia cysta.
nastastie potom odisla s mrchou...

leeena_4
22. led 2011

@rebelie takmě kvůli předchozím cyklům až 18dpo což nedám určitě, dyby náhodou mrcha nedorazila 😀

kamillka100
22. led 2011

@lauritka ja ked som nevedela, ze nemavam ovulaciu, tak ja som mala pozitivne testy, ale vychadzali mi divne, v jeden den som mala pozitivny, druhy negativny a treti den zase pozitivny, tak ja by som sa velmi na tie ovulacne testy nespoliehala, asi skor na BT, mne tiez teraz ukazali na 15DC nic, 16-17-18dc pozitivne a 19 negativny, graf mi ukazal na 16DC, ale myslim si, ze ovulka bola na 17DC, tak jak si mi napisala ty

jania023
22. led 2011

Dakujem zase som o nieco mudrejsia🙂len sa zacinam strachovat ze kolko vajicok sa urobi🙂Kolko ste zvykli mat vy babenky po clostilbegyte??

kamillka100
22. led 2011

@lauritka tak ja mozem mat folikularnu cystu??? idem snorit aka ma byt Bt pri cyste

rebelie
22. led 2011

@tannika Teď jsem si četla, že snažení bylo 5 dnů před ovu, tak to asi pravděpodobnost není moc vysoká... to brzké špinění je zvláštní, ale aspoň nebudeš muset čekat na další pokus moc dlouho 😉 a ty nervy to určitě mohly ovlivnit...
@leeena_4 Tak 14DPO by to snad už mělo něco ukázat nám oběma... já si v duchu říkám, že by to třeba mohlo tentokrát vyjít, víc než obvykle cítím břicho a mám krémovitý bílý výtok, ale kdo ví, třeba si to všechno namlouvám... tenhle měsíc se zklamání vážně bojím... Ale určitě si budeme držet palce.

rebelie
22. led 2011

@kamillka100 Neplaš s nějakou cystou, vydrž v co největší pohodě do pondělka, pokud nebude MS, tak testni a pokud bude test negativní, tak se objednej na gyndu a doktorovi řekni, že jsi špinila a že jsi tudíž myslela, že přijde MS a chtělas stihnou clostyl brát od 3DC, myslím, že to pochopí... a problematiku cyst začni studovat nejdřív v pondělí večer, pokud bude test negativní, teď si nekaž víkend nočními můrami o tom, co všechno by Ti mohlo být...

kamillka100
22. led 2011

@rebelie joj si zlata, no ja vas opustam, idem na oslavu a verim tomu, ze som ta vynimka a tehulka som 😀
SRANDOVALA SOM 😀 😀 😀 ,zajtra dam vediet co je s mojou teplotou

rebelie
22. led 2011

@kamillka100 Super přístup, pořádně si užij oslavu a na cysty i těhu se vykašli, minimálně do zítra, nejlépe do pondělka... No stress!

lauritka
22. led 2011

suhlasim s rebelie, netreba dopredu stresovat, daj si dnes pekne cervene vinko a uvolni sa. a uvidis co a ako. 🙂

leeena_4
22. led 2011

@rebelie tak i v tomhle jsme na tom stejně😀. břicho si možná namlouvám, ale ten výtok jsem si určitě nevymyslela. Taky si říkám, že by to mohlo vyjít a stejně jako ty to ořvu, až dorazí dřív než v neděli 😀. Ještě někde jdu vygooglit, jaký má být čípek po ovu normálně a v těhu 😀

tannika
22. led 2011

@rebelie to som nebola ja s tým snažením päť dní pred ovu, my sme trafili priam ukážkovo...