Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nat28
23. čer 2011

@st2 ja uz mam pocit ze som sa zblaznila. Neviem preco, ale tak sa pozorujem tento cyklus, som sa este nikdy nepozorovala. To asi kvoli tomu BT 😝

st2
23. čer 2011

@nat28 ja som bola už minuly cyklus presvedčená že to vyjde kedže boli dva foliky ale skončilo to iba duchom na teste :( tak preto som v koncoch ako skončí tento

saronka
23. čer 2011

@st2 ted to určo vyjde 🙂

mima01
23. čer 2011

@st2 @nat28 baby, ja sa k vam pridavam....ja si vzdy poviem, ze to uz nejdem riesit, potom to zacne vyzerat nadejne, ja zacnem dufat a verit a potom drb, nic z toho. A vzdy si poviem, ze sa nebudem sledovat, ale to sa proste neda, clovek sa na to podvedome stale sustredi. No mna dnes od rana s prestavkami tak brutalne boli podbrusko, picha, alebo ja neviem co to je, neviem to definovat, ze dovidenia. Rano ma bolelo vsetko, teraz na vecer len na pravo. Kua drat, dufam, ze tie bolesti budu stat za to a bude to mat pozitivny koniec.

nat28
23. čer 2011

@mima01 a ty si kolko DPO?

mima01
23. čer 2011

@nat28 ja som dnes 8dpo...aj to uz je uspech, lebo u mna tie cykly tomu moc nedavaju...mavam tak od 23-25 a lf som mala zatial najdlhsiu 9 dni 😖 http://www.fertilityfriend.com/home/351ff5

nat28
23. čer 2011

@mima01 no ale vyzera to nadejne, nie? 🙂 Beries nieco na tu lutealnu fazu, myslim progesteron alebo daco? Co na to hovori tvoj dr? 😕

nat28
23. čer 2011

@mima01 pozeram tvoj predchadzajuci cyklus...ty si dostala ms pri teplote 37,1??? 😕

mima01
23. čer 2011

@nat28 ano, dobre vidis...tiez som z toho bola mierne v soku. Rano som zmerala, paradicka, taka spokojna som isla do prace a bum....sok ako hovado 😠 U doktora som bola minuly tyzden prvykrat...myslela som, ze sa to po vysadeni hak samo upravi ale neupravilo, tak som bola na kozultaciu a zatial mi nedal nic, lebo som mala tesne po ovu, s tym, ze ak pride zase mrcha, tak pridem a urobi mi hormonalny profil a budeme to riesit. Lenze pri mojom stasti ta svina pride zajtra a 3dc bude v nedelu a potom mi urobi velke prd a nie HP.

lindana
23. čer 2011

@sasena033 testila vcera vecer, ale negativne 😒

nat28
23. čer 2011

@mima01 a preco ti nemoze urobit HP na 4 DC? Ten den hore dole, kaslat na to. Vela zien chodi ine terminy, prave kovli vikendu velakrat. Ja som si tiez chcela dat urobit HP, preto vlastne meriam BT nech zisitim ci mi vsetko funguje ako ma, lebo min rok po vysadeni HAK som mala take sialene cykly ze dovidenia, napr 80 dni 😝 Je to svinstvo, ale uz som sa z toho po roku dostala. Bolo aj nacase 😉 Kolko sa uz snazite o mimi?

mima01
23. čer 2011

@nat28 ako, ved on mi ho moze urobit aj na 4dc, nie je problem, len uz vravel, ze mozu byt skreslene vysledky 😕 Takze len kvoli tomu. Ja som vysadila hak na zaciatku februara po 8 rokoch a teraz tahame 5-ty cyklus. Ja mam zase opacny problem...fuuu, ale 80dni, to je aky extrem, ved to mas skoro 3 mesiace! 😨 Viem, ze som tu uz asi niekde citala, ale je nas tu tolko, ze nepamatam...vy sa kolko snazite? Hehe, a to my sme si hovorili, ze ved ak panbozko da, tak sa podari na prvykrat. Tooolko kamosiek mam, co vysadili hak a bum hned tehu. A u nas to nejako nefunguje 😠 😀

nat28
23. čer 2011

@mima01 no u mna to tak vlastne bolo. Otehotnela som 2. cyklus po vysadeni, ten 1. sme sa este nesnazili. Takze 1. sup 🙂 Si predstav, ze som otehu pri ovulacii na 45 DC, takze da sa vsetko. Len sme vydrzali iba do 11tt ☹ Kyret som mala februar tento rok, no a 3 mesiace sme mali nutenu pauzu. Teraz mam 1. cyklus co sa snazime a vyzera to, ze konecne sa mi cykly ustalili na tych cca 35 dni, co je u mna obrovsky uspech 😀 Velmi uz chcem dieta, vzdy som si naivne myslela ze sup a bude to. Toto by ma nikdy ani vo sne nenapadlo, aky je to uspach splodit a hlavne donosit dieta. Ale stoji to za to cakanie, aspon si svoje babo budem viac vazit, aj zivot ako taky. Vsetko zle je na nieco dobre. Podla mna nevadi ze urobite HP na 4DC, lebo aj tak mas asi problem v progesterone, teda v 2. polke cyklu. A co ty vies, mozno ani HP nebude treba a uz budes tento cyklus 2v1 🙂

strihalka
23. čer 2011

@st2 neboj sa, tak jako sasce to vyjde i nam🙂
a myslim ze ty a @lauritka budete mezi prvnima na teto strance!!!

lindana
23. čer 2011

Kocky ja som prave sla zahodit ten vcerajsi test a tusim tam je duch..nechapem, vcera som ho skontrolovala snad 100krat a nic som nevidela a dnes velmi slaby duch, videla som ho len na bielom povrchu a pod urcitym uhlom, tak teraz fakt neviem. Mam este jeden test, ale rozmyslam, ze bude lepsie to skusit rano ako vecer, som 12 DPO..

sunday1
23. čer 2011

@lindana a je do ruzova?

sasena033
23. čer 2011

@lindana skus zajtr arano a uvidis 🙂 12dpo by ti uz malo ukazat 🙂

tiburcia
23. čer 2011

Holky...dotaz....

nemám ty nejcitlivější ovu testy a tak testuju a testuju... doposud byly ty druhé čárky jen náznak malinký - růžový... včera jsem testovala v 14 hodin - negativní, čárka malinká, nepatrná,manžel by ji asi neviděl 😀 😀 pak jsem testovala dneska ráno v 10 hodin, dvě čárky, vizuálně obě stejně silné (dle přiloženého fota se zdá slabší, ale ve skutečnosti jsou stejné, to tvrdil i manžel 😀 😀 ), pak jsem testovala ještě dneska ve 20 hodin a opět malilinká růžová - negativní... a teď nevím, jestli jsem tu ovu prošvihla??? jako uvidím dál podle teploty a podle testů,ale i podle příznaků (včera egg hlen a píchání) bych řekla, že ovu je...ale ten test mě teda zmátnul 😖

@lauritka co ty na to? 😒

lindana
23. čer 2011

@sunday1 ruzova, fialova neviem, skor taky tien...

jania023
23. čer 2011

ahoj tak ja cakam na ovu kazdym dnom ..neviem kedy pride lebo test je uz 3 dni rovnaky..dnes hlien taky tmavo zlty vodnato-egg este som ho nemala tak neviem co napisat do ff ci watery alebo eg egg kedze to bolo aj aj take divne taka kopka slizka natahovacia a zaroven silno zlta az dohneda 😒

lauritka
23. čer 2011

@tiburcia no este to nie je pozitiv, musis cakat na vyraznu ciarku 🙂

mima01
23. čer 2011

@nat28 tak aj pri dlhych cykloch sa da otehotniet...predsalen, pokial to nie anovulak, tak nic nie je nemozne. Hehe a podla dr. mala aj saska anovulak minuly cyklus, a zapal a problemy a neviem co a aha, ciarky ako vysite 🙂 Je mi luto ze ste prisli o babatko, je to smutne a clovek by taketo veci nemal zazit. Ale zase na druhej, je uctyhodne, a ja vas vsetky obdivujem ako to zvladate a ze to nevzdavate. A treba si asi naozaj povedat, ze to tak malo byt, ze to babatko nebolo v poriadku a takto to bolo lepsie. Aj ked viem, ze to nie je utecha a ospravedlnenie toho co sa stalo, ale treba ist dalej a ono to pride mozno vtedy ked to clovek najmenej caka. Toto nase sledovanie tiez asi nie je nic moc na psychiku a ako naschval to nevide. Jasne, ak to nahodou nevide a mrcha pride zajtra, tak pojdem aj na 4dc na ten HP a uvidime co z toho vznikne. Ale v kutiku duse dufam, ze uz pojdem iba na kontrolu ci nie som tehu 😅 🙂

tiburcia
23. čer 2011

@lauritka tak to už nebude.... ani minulý měsíc jsem ji neměla silnější a i tak FF ovu vyznačil ☹ takže tmavší se asi nedočkám... nechápu to...

mima01
23. čer 2011

@tiburcia ked pozries foto pozitivnych testov, tak tento tvoj este nevyzera. Mozno to mas len zle nafotene, ale skor by som povedala, ze ovu asi este nebola. Ak by si mala ovu, tak teplota by ti mala ist hore, nemala by zostat rovnaka, resp. klesat...teda ak sa nemylim 😅

mima01
23. čer 2011

@lindana no veru, skus zajtra rano a daj info ako to dopadlo. Na 12dpo uz by malo byt nieco vidiet 😉

jania023
23. čer 2011

@lauritka ahoj ten moj je stale taky isty 2rovnake ane vie vyrazne asi to vude tym ze som mala iba kvapku mocu 😅

tiburcia
23. čer 2011

@mima01 nemýlíš se... jen já nevím co je s těma testama...

tohle jsou fotky z minulého cyklu - nejpozitivněji vypadá z 20DC, ovu byla 22DC dle FF i dle mě a taky to není úplně tmavé... co sem to zase koupila za testy 😀 😀 a tento cyklus je to to samé 😠

lauritka
23. čer 2011

no este moze byt, ze nevychytis vrchol, teda, ze ti nejak vyrazne stupne a klesne LH 😨

tiburcia
23. čer 2011

@lauritka no to může být taky fakt... už se mi loni stalo, že v 10 hodin byl test negativní, a v 15 hodin pozitivní a druhý den už negativní... dr mi na to říkal, že nemůžu čekat, že ovu je přes den, že je třeba v noci 😀 teď jsem našla že jsem koupila i tu nejmenší citlivost - 30 mlU 😠 ale taky jsem to nemusela stihnout...já nevím... uvidíme co teplota 😉

mima01
23. čer 2011

@tiburcia mozno len nevystihnes ovu vrchol....ja ked som testovala len raz za den, tiez sa mi tak zadarilo. Potom som zacala robit dvakrat denne, raz tusim aj tri krat a len tak tak som to vystihla, tiez ich mam vacsinou negativne, aj tento mesiac som tak mala. Dva dni po sebe skoro rovnake, tiez na zivo boli tmavsie ako na fotke, ale pozitivne neboli. A ovu bola...teda dufam 😀