Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

tinara23
24. únor 2011

@kacicqa jaj no neviem, ja som ho kupovala pred dvomi týždňami normálne v lekárni

kacicqa
24. únor 2011

@tinara23
@riana12
joj do kelu, mala som si ho objednat skor z netu a mala by som svaty pokoj... Teraz uz nestiham, vsade je dodavka min. 5 prac. dni a my v pondelok odxadzame do GB. Skusim este poobede po nejakych mensich lakernach na sidliskach, mozno budu mat starsie zasoby.

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , ja som ho kúpila až v 6tej lekárni... a asi v 3och, na mňa kukali že čo chcem.. a tá posledná, hneď vedela o čom hovorím, mrkla či ešte majú a našťastie mali 😉

kacicqa
24. únor 2011

taq uvidime ci budem mat stastie..a keby nie, nieje to az taky zazrak, zeby som nemohla bez neho existovat;o)

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa 😅 😅 😅 😅
takto nemôžeš o bromelaine hovoriť 😅 😅
dúfam, že to nepočul... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pre nás zúfalé je VŠETKO zázrak ... možno placebo efekt 🙂

riana12
24. únor 2011

@kacicqa ved sa skus na tie 2 bromeilainy vyssie spytat aj v normalnych kamennych lekarnach... a ked uz budete v UK a zatial nezozenies tu na SK, mozno dostanes aj v UK... predsa len tam maju vacsi sortiment skoro zo vsetkeho...

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna ;o) neboj, ukazovala som to svojmu ananasu v kvetinaci..a nevie citat;o)
a viesh co je zazrak? Dneska som si to rano uvedomila, ked som videla tiahnut ciganov, nie romov! do kauflandu. Kazda po 4-5 deti. Takze podla nich by mal zniet recept na plodnost asi takto: Pocet deti je priamo umerny kvalite hygieny a hrubke mejkapu. Cim rinavejsia tym pritazlivejsia. Teplo nepriaznivo posobi nielen na muzske ale aj na zenske pohlavne organy, odporucane oblecenie snehule a letne kvetovane sukne. Akakolvek fyzicka namaha (Bozexran ak sa to podoba praci) je prudko skodliva. Je potrebne vyhybat sa akejkolvek aj trivialnej cinnosti, napr. noseniu tasiek s nakupmi, odporucany je pohyb taxikom. Pravidelna, zdrava a vyvazena strava je len trikom obchodnikov a lekarov. Staci sa raz do mesiaca nazrat a ozrat. Potraviny vzdy prijimat pri vonkajsej teplote, najlepsie z velkokapacitnychy kontajnerov umiestenych pred blokom. Problemy s parnerom riesit rychlo a striktne- vymenou partnera. Namiesto standardnych vytaminov je vhodne uzivat tabakove vyrobky (aj s filtrom), najlepsie uz vyskusane inymi, fertility friends su aj produkty zo spodneho regalu v drogeriach ako chemopren, toluen a fajne riedidla, ktore znizuju hustotu krvy a zrejme ulahcuju uhnezdenie vajicka.Pre pohlavne organy je dolezity prisun vzduchu, nemusi byt cerstvny, idealne je caste roztahovanie noh na verejnych priestranstvach. A najdolezitejsie- zasadne sa nezamyslat nad buducnostou potomkov- socialna poistovna sa postaraaaaa...

kacicqa
24. únor 2011

@riana12 skusim skusim, co ine mi ostava ;oP

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty si číslo.... !!! 😀 😀 😀 😀

hej, hej...
aj ja už som sa zamýšľala, či zbytočne nemrháme peniaze... šak akú snahu vyvíjajú oni...? a pri tom mnohé z nich vyzerajú jak typické PCO - fuzky pod nosom, chlpy od pupka až k tajným miestam - tiež neprekypujú estrogénmi - skôr testosterónom a rodia jak na páse.
treba VYPNUŤ - sfetovať sa , pomilovať sa s každým koho stretneš...

Inač, aj ty rozlišuješ pojem Róm a Cigán? lebo ja áno... cigán je cigán a Róm je Róm...

riana12
24. únor 2011

@kacicqa to si ty take fajne vymyslela? 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sarafortuna
24. únor 2011

a my chudneme, zdravo sa stravujeme, testujeme .....
a oni majú sex 3krát denne 7 dni v týždni... možno to je tá správna cesta... 😉 😉 😉

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , lenže oni rodia už od skorého veku... a my si to nechávame väčšinou až po 25tke...a to už vraj klesá plodnosť...

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna Taq taq, jedna diagnoza prekryva druhu. A ci verish alebo nie, na vlastne usi som pocula, ako ciganka vravela "toto mam s bratom, tote dva od bratranca". A vysledky vyzerali ako neuspesne pokusy genetickeho zasahu. Oni su vsetci stari rockeri.. sex, drogs and rock&roll ;o)
Neviem neviem, ale dufam, ze kvoli tomu 1% sa oplati rozlisovat medzi ciganmi a romami.

@riana12 no vymyslela..to netreba vymyslat, len pisat co vidish..a my bohuzial byvame dost blizko Lunika 9.

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna ano skory vek- to je dost podstatny fakt. Len ja som par rokov musela aj do skoly xodit, tam neboli vhodni oteckovia, vacsina sa este neholila... A zase mat kolisku v detskej izbe som tiez nexcela;o)
Ale naozaj vyzera, ze je vhodne dostat naraz obcanku a tehotensku knizku.;o)

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , keby sme sa narodili ako cigánky, tak už máme po 4-5 detičiek...
no ale, dobré nám je tak ako sme... nie? vydržíme... Ja som chodila do školy do 25 rokov, a teraz som nezamestnaná - fakt sa oplatilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj my budeme mať deťúrence, neboj..... 🙂 🙂

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna vydrzime vydrzime... 25? To si este dobra;o) Ja 29 ;o) 3 tituly a zamestnavatel ten isty ako ty- UP ;o) Uz od oktobra..parada;o(

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , ani tehule ani robota... hrozné...
a do GB ideš pracovne?

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna sak to... ;o( Nie, ideme sa len na par dni vyvencit, aby mi nesiblo z toho domaceho stereotypu.

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna a ty si odkial a co si koncila?

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , hmmmm.... tak ja sa zatiaľ chodím venčiť akurát to Prešova 😀 😀 😀 😀 😀
ja som taký necestovateľský typ...

tak pa, idem pozerať Priateľov, už asi 5ty krát 😀 😀 😀 😀 😀 ale furt sa narehocem

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , ja som absolvent Fakulty manažmentu PU - od januára ale bez práce... 😎 😎

kacicqa
24. únor 2011

@sarafortuna Presov je moje oblubene mesto;o) xodila som tam na strednu, na strojarinu. Tiez kukam priatelov...kazdodenny ritual;o)

sarafortuna
24. únor 2011

@kacicqa , to sú rituály nezamestnaných... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ no čo už.... pa

anik86
24. únor 2011

Ahojky chtěla jsem se vás zeptat na jednu věc. 31.12. jsem měla poslední MS a od té doby mi nepřišla. Dělala jsem si asi pět testů a všechny byly slabě pozitivní z toho clearblue digital až po rozkuchání. To už by přece musela být čárka pěkně vidět. No nevím nějak to nemůžu pochopit. Děkuji za odpověď

riana12
24. únor 2011

@kacicqa no ja viem, ze to netreba vymyslat, ako pribeh sam o sebe, ale ze ten styl, akym si to napisala, ze super 😉

riana12
24. únor 2011

@anik86 a co to je slabo pozitivny? a ked porovnas testy, silneju ciarky? asi by bolo dobre zbehnut za dokim na odber krvi...

kacicqa
24. únor 2011

@riana12 ;oP

anik86
24. únor 2011

@riana12 Ono je takové divné jsou slabé ale jdou vidět . zdají se mi stejné, možná jeden ten starší je slabší jak ten novější. Jsem z toho jelen 🙂

anik86
24. únor 2011

@riana12 teda ne ten starší je trochu líp vidět jak novější