Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

st2
17. led 2012

@lauritka
@zelovocka baby presne viem o com hovorite, ja uz teraz kukam do suflika ci su na svojom mieste 😀 😀 😀 😀 😀

cristi
17. led 2012

@zelovocka
@st2 samozejme som v pohode..priroda vie ci robi a Ten Najvyssi...

natalinda88
17. led 2012

@cristi 🙂 verím, že príde...ono po tom potrate to beriem ináč a viac sa stresujem, že ako to vôbec všetko bude... :/
som rada,že viem, že moje telo pracuje tak ako má a kedy bude na tehotenstvo pripravené si už ono uzná samé...

dovtedy bude musieť vydržať.... :/ 🙂

sasena033
17. led 2012

@leeena_4 ty ale natahujes 😀 😀 malokto dokaze vydrzat ako ty..mna uz by ruky svrbeli 😀 takze rano ked nakuknemm ockavam testik z // 😝

tinara23
17. led 2012

@st2 asi áno vzdávam, myslím, že by už niečo ukázalo
@zelovocka ešte nemáme IUI naplánované, ale idem písať do centra a chcela by som ísť 🙂 tvoj graf vyzerá dobre 😉

cristi
17. led 2012

@natalinda88 ked sa mne tak dlho nedarilo otehotniet, 4 roky,tak som uz ani nemyslela na babo ako take,ale uz mi islo len o to,ci sa mi vlastne podari niekedy otehotniet..ci som toho schopna...takto som to povedal aj mojmu gynekologovi...vobec vtedy nebolo podstatne ci ho donosim alebo nie..hlavne bolo u mna byt tehotna,vidiet dve ciarky na teste...aj keby som ho potom aj potratila..no co, stalo...takymto sposobom, som rozmyslala...teraz mi z toho zimomriavky skacu po chrbate...a hrozne sa hanbim,ze som tak uvazovala...a ked tu citam,cim vsetkym tu zienky prechadzaju,kym sa dopracuju k babetku,tak dakujem Panu Bohu,ze som z toho nemusela nic prezit..ani ten potrat ,o ktory som si koledovala....

zelovocka
17. led 2012

@tinara23 tak super, plány sa vám pomaly rozbiehajú, to je hlavné, nestagnovať 😉
môj graf je pekný, ale belšiu belobu som asi nevidela na teste, takže ozaj už predčasné testovanie nechávam tak 🙂 @leeena_4 je môj vzor, ona má totiž podľa lekára testovať 21DPO 😀 😀

natalinda88
17. led 2012

@cristi tak to ti verím, po takej dobe, neviem či by som zmýšľala inak.. :/
ja zase zmýšľam tiež inak po tom všetkom...., mám zo všetkého strach,.... :/ a naozaj po tom veľmi túžim, deti zbožňujem a ide mi puknúť srdce, keď vidím niektoré ženy , ktoré deti nechcú a majú jedno za druhým... :/
no čo už....
snáď aj mne slnko raz zasvieti.... 🙂
naozaj potrat je hrozná vec, hlavne na psychiku a nikomu by som ho nepriala....

cristi
17. led 2012

@natalinda88 ja ta chapem,ak by som mala taku skusenost ako ty ,tak mam velky respekt pred pripadnym druhym tehotenstvom...ale ta tuzba je urcite väcsia ako mat strach z dalsieho neuspechu...a to ,ze sa nam nedari hned na prvy ci druhy sup pocat babetko,je asi dane tym, ako si nas sama priroda nastavila....vies geny...presne,niektore zeny ani nepoznaju poriadne svoj menstruacny cyklus,ze nejaka ovulacia aj existuje a hop uz sa okolo nej tmoli cela futbalova jedenastka..a my co tu mozeme pomaly doktorat o reprodukcom prosece pisat ,tak ani tuk..."cim viacej vieme,tym vieme,ze nic nevieme"...ta skusenost ta musi jednoducho posilnit do dalsieho sazilkovania...nic ine ti nezostava.. 🙂

lilienlilly
17. led 2012

@zelovocka ani ja som to nevydrzala teplota 37,2 tak som testla a nic-(

natalinda88
17. led 2012

@cristi ja aj ten rešpekt mám, vtedy som otehotnela na 3 cyklus snaženia... teraz 3 prešiel, čo sa snažím od toho všetkého, ale ešte neprišiel asi čas... :/
neviem, som zmätená .... ten graf nevyzerá nádejne :/ a je mi z toho smutno :-/
no na druhej strane, koľko žien nemalo ukážkový tehu graf a otehotneli.......
inak máme to naozaj riadne preštudované... :D odborníčky na všetko :D
možno preto si príroda dáva nadčas.... 🙂

lussinkaaa
17. led 2012

Ahojte kocky, ja tento mesiac opat nemeriam, dnes som 24DC, ale poviem vam, az ma trasie 😀 co by som uz testovala 🙂

cristi
17. led 2012

@natalinda88 a pytala si sa tvojho lekara,kedy by ste sa mali opat pokusat o baby?co mam z netu poprecitovane,tak lekari odporucaju tak okolo 6 mesiacov nechat tomu cas..a zalezi ,v ktorom mesiaci zena potrati a kolko ma rokov..cim neskorsom stadiu tehotenstva ,tym byt v planovani babetka opatrnejsi...ale na to su rozne teorie...ak sa sama citis fit,ci po fyzickej alebo psychickej stranke,tak je cas opat skusat..ale dusicka sa tak lahko neda do poriadku...vsak 😒 cyklus mas uz v poriadku?ak ano ,tak je to o.k.Ak by to nahodou nevyslo tento cyklus,tak mas na to dalsie..a tri mesiace nie su az taka dlha doba,aby si sa zacala znepokojovat...inak po troch mesiacoch snazenia sa otehotniet je v dnesnej dobe rarita...daj len tomu trocha viac casu 😉

cristi
17. led 2012

@lilienlilly a akym testikom si testovala?

cristi
17. led 2012

@lussinkaaa ahoj,a kedy mas dostat mrsku?

st2
17. led 2012

@lilienlilly tebe asi nedobre teraz ukazuje FF dpo vsak?

@lussinkaaa no daj grafik nech sa aj my potesime 😉

natalinda88
17. led 2012

@cristi moja lekárka mi kázala sa snažiť hneď po prvom cykle po tom všetkom..., ale to som sa ešte bála, ale aj tak ono pokiaľ to nemá vyjsť tak to nevyjde.... ja som potratila v 12.tt :( cyklus sa mi naštartoval, síce sa mi troška predĺžil, ale je v poriadku... 🙂 tak už len budem musieť byť trpezlivá ... 🙂
ja sa cítim už fyzicky fajn, aj lekárak tvrdila, že je všetko ok , ale aj tak to niekedy na mňa doľahne... :/

lussinkaaa
17. led 2012

@cristi v nedelu 22.01., ale tentoraz uz pevne verim, ze nepride 😉

lilienlilly
17. led 2012

@cristi nejaky woman neviem presne 😀 mamatest to nebol-) nemali skladom

lilienlilly
17. led 2012

@st2 ano moja ja som neskoro zacala ovu som mala okolo7

lussinkaaa
17. led 2012

@st2 rada, no vyssie som pisala, ze tento mesiac nemeriam 🙂

st2
17. led 2012

@lilienlilly woman su aj 10 tkove ale aj 25-kove

st2
17. led 2012

@lussinkaaa jaaaaaaj a ja som si precitala ze tento mesiac opat meriam 😀 😀 😀 😀 😀

st2
17. led 2012

@lussinkaaa ok a podla pocitov teda kolko si dpo? a 22 mas mat mrsku to je v nedelu, tak este by som teda trolilinku vydrzala 😉

lussinkaaa
17. led 2012

@st2 no povodne som aj chcela, ale odolala som, dokonca sa mi podarilo sem 18 dni neprihlasit 🙂 moj rekord 😀

st2
17. led 2012

@lussinkaaa waou, tak to ti uprimne gratulujem 😝

@lilienlilly tak minimalne si urcite 9dpo, tak este vyckaj do 12aspon s testenim

lussinkaaa
17. led 2012

@st2 ovu zvyknem mat 15DC, takze dnes by som mala byt 9DPO, pocitovo snad len bolestive prsia a sem tam pichnutie tu a tam, ale to neberiem do uvahy, to patri u mna k PMS

cristi
17. led 2012

@natalinda88 a ked to ma vyjst tak to vyjde..to, ze sa ti cyklus nastartoval kvazi hned po potrate.(mala si aj kyret?) je ozaj obdivuhodne...ono to troska trva,kym sa vsetko da opat do povodneho stavu...neboj,vsetko bude...uvidis, ako o par mesiacov sa budes len usmievat nad tym,co sme tu vsetko popisali..s bruskom... 😉

cristi
17. led 2012

@lilienlilly a to si robila z ranajsieho moca?vraj je najspolahlivejsi ten mamatest...tak sa ukaze druha ciarka na neskor.. 😉

st2
17. led 2012

@lussinkaaa no nic nas udel cakat cakat cakat a ked neviem uz vydrzat testovat testovat testovat 😀