Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

maahuliena
20. lis 2009

bihan dik 😉 tak tie naše pôjdu asi pol dňa 🙄 🙄 no čo už 😀 😅 😉
pekný dnik, ja frčííím s mm na nákupy 😵 😵 😵

drndapetka
20. lis 2009

Ahojky holky, prosím co říkáte na můj grafík :

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Děkuji 🙂

drndapetka
20. lis 2009

Vypadá to podle těch nízkých teplot na málo progesteronu, že? Myslíte, že kdyby z toho bylo náhodou těhu, že mám pro jistotu nasadit Utrogestan, který mám doma pro případné těhu schované? Moje poslední těhu ( zamlklý potrat ) pravděpodobně skončilo kvůli nízké hladině progesteronu, tak to nechci nechat náhodě, kdyby to tentokrát vyšlo....

shaarka
20. lis 2009

drnda, nechcem ta sklamat, ale tvoj graf vyzera na anovulak...
pokial merias podla pravidiel merania BT (kazde rano ihned po prebudeni, v tom istom case, skor nez vstanes sz postele, pred akoukolvek inou cinnostou, na tom isto mieste merania), tak je to anovulak. zial.
to, ze ti FF vyznacil pravdepodobnu ovulaciu, este nic neznamena. je to len softver.
este by ma zaujimalo, ako to, ze si mala pozivitny ovulacny test... bol naozaj na 100% pozitivny? nejak sa mi to nezda...

a teploty nizke nemas - skor ich mas totozne s "predovulacnymi", co teda znamena, ze nedoslo k vyraznemu vzostupu teploty a tym padom ovulacia neprebehla...

niekde som este citala, ze take velke skoky v teplote ma na svedomi porusena funkcia stitnej zlazy... 😒 tipovala by som hyperfunkciu, ale je to naozaj len moj laicky pohlad

drndapetka
20. lis 2009

shaarka: Ovu testíky z tohoto cyklu mám ve své albumu, tak koukni 😉 Před ovulkou jsem měla chřipku, proto v té folikulární fázi mám trošku teploty vyšší.....Jinak jsem začala po MS pít bylinky - kontryhel a drmek obecný -je možné, že by bylinky snižovali teploty? Mívala jsem totiž v předchozích cyklech teploty vyšší - pohybovaly se mi třeba i 37,5 .....tak proto se mi zdají teď nízké. Můžou to byliny ovlivnit?

adelka89
autor
20. lis 2009

ahoj holky
shaar gratuluju ke chlapeckovi 🙂 kdo by to byl rekl,ze to budete vedet driv nez my 🙂
drnda priklanim se ke shaarce vypada to na anovulak nevim proc to ff vyznacil jako ovu.... 😝 zkousela sis zadat teploty do wunschu?

shaarka
20. lis 2009

cau adel 😀 no ja som tiez vyvalila oci na moju Dr., ked mi v 14tt cela vysmiata zahlasila "vidim pohlavie!" 😀 😀
trosku to beriem s rezervou, ale uz som neodolala a suhlasila som s modrou vybavickou od kamosky (ktora ma chlapcov - dvojicky) 😀 vy sa to dozviete aspon s istotou 😉 ja som si bola ista, ze to je baba - a Dr ma uplne zmiatla 😠 kedy idete na velky UZV?

drnda, no tak tie chripkove teploty si v ziadnom pripade zadavat nemala, potom je cely graf bez spolahlivej vypovednej teploty :( takze asi az buduci cyklus zistis, ze co a ako... a netestovala si este? lebo ak ma FF pravdu, tak test by ti uz spolahlivy vysledok urcite ukazal 😉

rintintyna
20. lis 2009

čau všem, jééé šári tak chlapeček, tak to gratuluju, no my se zatím stále necháme napínat a doufám, že to vydržíme 😵 a jak je? už trochu kope? Mě teda to začalo spíš kolem 18tt ale sem tam se mi zdálo, že něco cítím i dříve, však počkej, to bude mazec 😵

drndapetka
20. lis 2009

shaarka: No já mám trošku strach, že se zklamu, takže testování pořád odkládám 😀 Když byl ovu testík pozizvní toho 6.11., tak ovulka byla asi 7. nebo 8.11. že? Tak to jsem dneska 13-14DPO? No tak to jsem v minulým těhu měla na testíku // už 10DPO 😉 A koukala jsi na to foto těch ovu testíků?

shaarka
20. lis 2009

cau rin, no jak sme sa tu stretli 😀 ja uz maleho citim, ale kazdy mi tvrdi, ze su to prdy 😠 no ale ja zas tvrdim, ze prdy si od decka este rozoznat viem, nie? 😀 😀 😀
takze sa nechate prekvapit? no to su ale nervy! a mas nejaky citak? 😵

haink
20. lis 2009

Ahoj holky,tuto diskuzu sleduji, ale nikdy jsem sem nepřispívala, teď bych se však chtěla zeptat na duchy na těhotenských testech, včera jsem byla 10DPO, a měla jsem večer slabý stíneček na dvou mamatestech, dnes ráno opět jen stínečky, které nejsou skoro ani vidět, ale náznak tam jen (jiný typ testů, jen s citlivostí 10, druhý 20). Kdyby se jednalo o těhotenství, myslela jsem si, že ráno bude už zase o něco silnější čárka, zvláště na tom citlivějším...

http://www.fertilityfriend.com/home/2929b3

děkuji za vaše názory

shaarka
20. lis 2009

tak na tych fotkach nie je dobre vidiet, ale ked tvrdis, ze pozitivny test si mala 5.11., tak suhlasim s FF, ze ovu bola 6.11. na 22.DC a tym padom si 14.DC...
ale ja sa fakt neviem zbavit pocitu, ze to je anovulak. 😒
no ved uvidime, do dvoch dni najneskor by si mala dostat MS, alebo teda najst //
a ked sa nestane ani jedno, tak ovula nebola ☹

shaarka
20. lis 2009

haink, zelam vela trepzlivosti, ostava len cakat a testovat 😉 a mozno bola ovu o den neskor, ako vyznacil FF 😉
v takom rannom stadiu tehu nestiha hCG tak rychlo rast, aby boli testy kazdy den o dost silnejsie tak, aby to bolo viditelne volnym okom, si myslim 🙂

drndapetka
20. lis 2009

haink: no já myslím, že ze začátku hcg stoupá pomaleji....mělo by stoupat každý 2.den o dvojnásobek.....tzn: Přirovnám to k mýmu případu, když jsem byla těhu já - 8DPO jsem měla ducha na testu s citlivostí 10 - polde krve jsem měla hcg 14. Za 2dny tedy 10DPO jsem měla ducha na mammatestu, který má citlivost 25 - polde krve bylo hcg 28 - takže stouplo přesně za 2dny o dvojnásobek jak má, tedy správně, i ty testy to potvrdily. takže pokud jsi poprvé testovala s testem který měl citlivost 10 a pak na druhý den s testem který měl citlivost 20, tak je jisté, že budeš mít na obou ducha - musela by jsi totiž testovat stále s testy, které mají stejnou citlivost, aby jsi viděla na druhý den rozdíl. Být Tebou nakoupím si mammatesty a testuji každý den ráno s ranní moči a pozoruji výsledek a uvidíš 😉

rintintyna
20. lis 2009

haink nesmíš být netrpělivá jako my tady všechny 😀 kuk ke mě do alba, jak pomalu sílila, hmmm, dej tomu pár dní, i když máš moje pochopení 😉 😵 šári, ostatní su chytří jak rádia, nedej se, určitě jsou to pohyby, však některé baby cítí aji dříve. Nooo jako chvilemi si myslím, že je to holka, pak zase že kluk a taky jsem se ptala kyvadla, ale to neprozradím co vyšlo 😵

drndapetka
20. lis 2009

shaarka: děkuji za Tvé názory. Zkusím test zítra, když stále nebude MS a nebudou //, tak ještě týden počkám , zatestuji znova a uvidím. Každopádně si pro svůj klid duše zajdu ke gyndr. udělat hormonální profil - měla jsem ho tedy před rokem v pořádku, i tu štítku, tak doufám, že se výsledky za rok tak rapidně nezměnily 😒

shaarka
20. lis 2009

kocky, drzim vam palce, pridem precitat 😵

lauritka
20. lis 2009

ahojki. 😉

shaarka takze predsa Bruno 😀 😉

haink ak sa ti uhniezdilo len vcera, a ten dnesny postup znaci vzostup po implantacii, tak je jasne, ze vidis len tienik, zajtra to bude silnejsie, verim, ze si tehu 😉

drnda drzim palce, skus testik zajtra, aj ked su trosku nizsie teploty, ale ak budes tehu, utekaj po nejaky progesteron 😉

drndapetka
20. lis 2009

Lauritka: Mám doma z minulého nepodařeného těhotenství schované 2 krabičky Progesteronu, což by mělo stačit 😉 děkuji, že mi držíte palečky, jste hodné 🙂 Já se strašně bojííím 😅

titulienka
20. lis 2009

lauri a co hovoris na moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f 😅 myslis ze ovu nebola ako je naznacene ved teoreticky ako mi napisala bihan bola som v tom case chora ...a o 2 dni nato som mala horucky ale podla mna je zbytocne lamentovat ze ...treba podla mna vyckat do rana ak teplotka stupne mozem nasadit duphik co myslis alebo pockat este jeden den ...porad 😉

adelka89
autor
20. lis 2009

shaar ve ctvrtek jdeme na utz do poradny a 9.12 na geneticky do pronatalu, takze tam uz nam pohlavi potvrdi s jistotou.
Jinak pohyby citim od zacatku 16tt a ted uz mi miminko dela pekne boule na brise 😀

lauritka
20. lis 2009

titulienka , ale mala si aj zvysenu telesnu teplotu po cely cas ??? ja neviem, mne sa zda to cele take cudne 🙂
nechapem ten hlien, ale mozno ho mas preto, lebo uz progesteron velmi klesol a prevlada estrogen a telo sa ti trochu zlaznilo 🙂 s tou druhou ovulaciou sa mi to nezda, este som nepocula, aby vajko dozrievalo v lutelanej faze 🙂 no uvidime ako to bude s tebou dalej.

titulienka
20. lis 2009

lauri ja som mala telesnu teplotu asi 3 dni 39,5 mala som chripku ....tak preto si niesom ista ci ovu naozaj bola a ten hlien moze byt ako pises ...ja neviem pockam do rana ved v podstate v tomto case by mala prist mrcha ze ...vlastne od ovulky + LF a to je dnes ze

titulienka
20. lis 2009

ja enchem ziadnu druhu ovulku ja chcem jednu a normalnu , ktora bude koncit II 😠 😠

shaarka
20. lis 2009

adel, tak sa s tebou tesim na 9.12., som veeeelmi zvedava! 😵
my ideme 16.12. 🙂 a dufam, ze mi nezahlasia, ze z pipika sa stala dierocka 😀

shaarka
20. lis 2009

titu, chripka? teplota? vsetky teploty pocas chripky daj discarded! 😠

adelka89
autor
20. lis 2009

😀 my jsme si skoro 100% jisti chlapeckem, tak pokud nam reknou ze to bude holciccka tak nam nikdo nebude verit 😀

lauritka
20. lis 2009

ano tam kde nemas zapisanu teplotu, ale predtym okolo toho casu ovu si este nebola chora hmmm...
ze by to az takto ovplyvnilo... no neviem 😅 si zahadny pripad.

titulienka
20. lis 2009

lauri no praveze uz som bola .... 😠 ..ja som velka zahada idem skusit co napisala sharka co to spravi

titulienka
20. lis 2009

no tak teraz mi to pekne rozhodilo tak som zvedava co sa s toho vykluje 😖