Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

aknomis
9. bře 2010

elllla: no bolo mi lepšie, ale teraz na mna prišli tie predmrchovské bolesti a zožrala som balík gumových cukríkov, takže ☹

elllla
9. bře 2010

esther, hmmmm, a tie predchadzajuce 3-4 dni si mala normalne mrchu? alebo len spinenie?

natulaaa
9. bře 2010

ester uplně normální to není,když si říkala,že za 2hodky celý balík,počkej do rána a běž raději k Dr.,když se to nezklidní,tak moc krvácet bys neměla moc dlouho,uvidíš do rána 😉 🙂 ,ale nic vážneho to určitě nebude,segra měla jednou něco podobného a píchli ji injekci na zastavení krvácení,jen nějaká hormonální porucha 😉 🙂

soldi
9. bře 2010

ester, a mas aj krce alebo silne bolesti?

esther03
9. bře 2010

elli no ja som mala take spinenie, potom slabucke krvacanie a teraz toto 😒
natul, dik ak to neprejde zbehnem k dr., som sa zlakla ci tie kusy nemohol byt nejaky vcasny potrat alebo co, predsa len ten graf naznacoval, ze mozno i hej....

esther03
9. bře 2010

ahooj soldi, ja mam pri mrche takmer vzdy krce, teraz som si aj tabletku musela dat ☹

toja
9. bře 2010

ahojteeeeee,ako sa mate?kto je tu? 🙂

esther03
9. bře 2010

ahooj toji 😉

soldi
9. bře 2010

ahoj toji, este mrchujes? 😝

ester, no mohol by byt. vtedy to tak byva, aj bolesti by tomu nasvedcovali. 😒

toja
9. bře 2010

esther ahoj,co to mas s krvacanim? vela ste popisali,zvladla som len prve dve dnesne strany 🙂

soldi jeeej,ty si v tabulke,supeer 😵 .ja zacinam meriat zajtra,ale zatial som rozhodnuta tak,ze budem merat iba po potvrdenie ovulacie,potom uz nie,minule som bola ku koncu cyklu cely vystresovana,je to tak naprd 🙂 mrchujem,ale uz len tak malo,aby sa nepovedalo... 🙂

soldi
9. bře 2010

toji, inac dnes je to prvykrat od 6. januara, co som nemerala 🙂
dufam, ze clostik mi pomoze k skorej ovu 😵 som plna ocakavani, co sa tyka tohto cyklu 🙂 s tehu neratam, ale dufam v cyklus, ktory bude mat menej ako 35 dni a verim, ze moj ciel nie je nerealny 😀

a ano, som sa dala do tabulky, lebo uz mam narok 😎 aj maja sa tam zas dala 🙂
toji, aj Ty nas chces priprvavit i tehu grafik?
mohla by si to urobit tak, ze odmieras a povies mm, nech zapise hodnoty. takze ich nebudes poznat. a ked budes tehu, tak ich len nahodis do pocitaca, aby si Ty aj my videli Tvoj grafik 😉

esther03
9. bře 2010

toji, mam taku mrchu, alebo co to je, brutal silnu, idu zo mna kusy cohosi, v zivote som to nemala, tak sa radim s babami co to moze byt. 😒 Inak, ja ked budem meratn buduci, tak tiez len po ovulku 😉
soldi, no ja som tiez na to myslela, ale uz to nezistim, tak ak to neprejde, idem k dr. nech na mna kuk

elllla
9. bře 2010

aj ja uz len trochu mrchujem, predpokladam, ze este taky den-dva spinenie a bude po mrche....

soldi
9. bře 2010

baby a ako dlho priemerne vam trvaju kramy? od prveho dna spinenia az po posledny?

ester a neskusala si najst nieco na googli?

toja
9. bře 2010

soldi pozor na mna,lebo nie som az tak plne rozhodnuta,ze merat nebudem,takze sa dam lahko nahovorit,aby som merala...ale som rozhodnuta ze do leta neotehotniem 😀 (samoz tak na oko,sebaklam,akoze hovorim si,ze ked na to zeny nie su tak velmi zamerane,tak sa im to skor podari 😀 )
ako dlho mavas ty mrchu? ja cakam,ze meriame a sledujeme spolu 😉
a ja nechcem,aby to sledoval moj M,staci,ze jeden ma stres,dvaja uz nemusia mat 🙂

ella takze ja tak isto, mame rovnaky cyklus 🙂

esther podla mna je to v pohode,zo mna furt idu velke kusy, hlavne pri sprchovani mam pri mrche pocit,ako keby zo mna kusky maternice vypadavali. to sa ona precistuje,to je normalka,neboj

toja
9. bře 2010

soldi mne trvali kedysi 4 dni a teraz som sa dostala k cislu 8 dni,ale 8.den je to tak tri kvapky za den
a ty?

esther03
9. bře 2010

soldi zatial som nehladala v googli. Mne trvaju tak cca 5 dni, z toho prvy a posledny spinenie
toji, diiiiiik, ufff som sa strasne zlakla, nikdy som to tak nemala.... snad je to len silnejsia mrcha. Vo stvrtok ideme spermose odniest k dr. tak na mna pls mysli 😉

soldi
9. bře 2010

toji, vsak presne o to mi ide 😝 aby sme spolu merali a spolu to vsetko rozoberali, pravdaze na pamati s tym, ze to nic neznamena a testovanie len 1 krat na 14 dpo. co Ty na to? deal??? 😀
moj mm ani netusi, ze nieco meriam 😀 ja totiz meriam tak, ze rano vstanem a kym si umyvam zuby, tak si strcim teplomer na prislusne miesto. teraz sa vsetky zhrozite, ze to nemozem, ze to ovplyvni teplotu, ale uz mam overene, ze nie 🙂 este sa aj mozem vycikat do toho 😉

no a ja mavam ms od 5 do 7 dni. vacsinou bez vyraznych bolesti, maximalne trosku krize citim, s tym ze druhy den je najsilnejsie krvacanie. a ze sila krvacania je ovplyvnena napr. aj tym, ze kolko ma zena v tele zeleza 🙂

toja
9. bře 2010

teraz to vyzera,ze mi kramy koncia skor,takze myslite ze to znamena aj skorsiu ovulaciu? hmm
mohla by byt v sobotu,to znasilnim M dvakrat za den 🙂

bambi9__2
9. bře 2010

ahojte,

tak spominate ms? mne trva 4dni a ten stvrty len spinim 😅 dnes som uz treti den s clostilom 😎
soldi, urcite sa dockas kratsieho cyklu, aj mne sa to potvrdilo 😎

toja
9. bře 2010

soldi ty šiška 😀 😀 😀 ,ty si umyvas zuby a dole mas teplomer a cikas rovno pod seba aj s teplomorom? 😀 😀
ale nieee,ja viem,ako si to myslela !

soldi ja beriem zelezo,tak to mam mat silnejsie alebo slabsie? 🙂

esther tie kusy uz neries, fakt,ja som kusoidna odbornicka 🙂

soldi
9. bře 2010

ester, budeme mysliet na spermose a posielat im vitalitu, motilitu, aktivitu, viskozitu a aj hocijaku inu itu 😀

toji, asi nie. sila menstruacie podla mna zavisi od vysky progesteronu z minuleho zlteho telieska. ale mozno sa mylim 🙂

ahoj bambi 🙂 a myslis, ze mi zaberie aj 1x1?

toja
9. bře 2010

bambi ahooj

smoulinka tu nie je? chcela som,aby este raz povedala,aky mali spg...

toja
9. bře 2010

soldi mas novy obrazok? kde su vlasy??? 😉

soldi
9. bře 2010

toji 😀 Ty si šiška 😀 ale niekedy si umyvam zuby a sucasne cikam, a potom meriam, ked sa cesem 🙂 proste lezat a merat mi pride ako zabity cas. aj len tak cikat naprazdno mi pride ako zabity cas, ja som taka aktivistka 😀
aj teraz ako si s vami pisem, tak veceriam 🙂

a po zeleze by mali byt silnejsie. ale to bola len taka povera, ked som bola v puberte. a po citrone slabsie.
ja mam inac teraz relativne slabe. jeden big tampon mi vydrzal asi 6 hodin. to bol peak mojej ms 😀

bambi9__2
9. bře 2010

soldi, jasne ved mne pri 1x1 tbl prisla ovu na 15dc, a to po 47dnovom cykle 😀 tak ver aj ty 😉

toji ahoooj 😎

esther03
9. bře 2010

😀 😀 😀 toji, ze kusoidna odbornicka, to bolo fakt dobre, skoro som caj vyplula 😀
soldi dakujem, kazda ita sa zide 😀 , dnes som spekulovala nad tym, aku kupim spermosom na prenesenie k dr. krabicku, kupila som tu väcsiu, lebo im verim, ze ich bude viac 😀 😀 😀

toja
9. bře 2010

soldi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no vidim,ze s tebou musi byt zabava.
a co robievas pri obede? vysavas?

bambi9__2
9. bře 2010

soldi, tak ty si inak akcna 😀 ja zmeriam v postely este pred budikom lebo som zvedava a potom este par minut spokojne spim kym zazvoni 😀

toja
9. bře 2010

esther kup velku,lebo mojmu sa stalo prvykrat,ze netrafil, ale ejakulat obletel krabicku a spermie preleteli vsetky na zem 😀