Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jaja9891
26. dub 2014

@senta_sofia no tak to je dobre,ze depka pominula,ja som mala taku vcera,ani neviem preco,ale asi zo vsetkeho,videla som vcera spoluziacku,ktora sa vydavala niekedy v auguste,ci septembri,prvykrat mali sex po svadbe a uz ide rodit,na prvy sup sa im podarilo...a tu sa clovek natrapi,meria,testuje,romantika v haji... take krasne brusko mala,aj chceeeem 🙂 no ovu uz moze byt blizko,testuj ked mas testiky,nech ich vyuzijes 🙂 je to sranda porovnavat tie ciarocky a cakat,kedy stmavne,mne v priebehu dna stmavla....

jaja9891
26. dub 2014

@rybkaa a tie digi testy su take spolahlive?ci ukazuju uz skor?nikdy som nic nekupovala cez ebay,asi by som sa v tom stratila 😀 som zvedava dokedy vydrzim ja nespravit test 🙂 no priznaky nema kazdy rovnake,ja mam taky silny PMS,ze aj keby som nejaky priznak mala,tak neviem co mi je 🙂

rybkaa
26. dub 2014

@jaja9891 neviem či ma zdulo z prichádzajúcej ms (zvykne ma) alebo z toho kila reďkoviek, ktoré som do seba práve napchala 😀
ak sa na ebay orientujem ja, potom sa musí každý, lebo s mojou angličtinou typu dú jú spík ingliš? du jú du jú tiež prd rozumiem, ale je to jednoduchý princíp 😀 tu na MK jedna baba dala super foto návod ako tam nakupovať a je to ozaj hračka, dokonca jednoduchšie ako v slovenských eshopoch 🙂 sú tam lacnejšie veci a treba nakupovať s poštovným zadara, inak sa to neoplatí, tie digi testy sa dajú kúpiť aj u nás, to sú drahšie ako na ebay, kupovala som aj ovu a tehu testy tam, tie došli v poho, len tento jeden predajca so mnou vypiekol, no už sa to rieši....a áno, digi test ti ukáže rovno či si tehu alebo nie, netreba hľadať duchov, citlivosť je rovnaká, len zobrazovanie je lepšie. Bud´ukáže + alebo -, pri tých drahších ukazuje aj týždne tehu a máš to čierne na sivom, nie ako na klasických testíkoch, čo si ideš oči zlomiť, či tam niečo je alebo nie 🙂

jaja9891
26. dub 2014

zienky mozno blba otazka,ale po ovu este sexikujete,ci uz len cakate???nemoze pripadny sexik napr. znizit sancu na uhniezenie a pod.???niekde som cosi take citala...tak len pre info...co mate zauzivane 😀

jaja9891
26. dub 2014

@rybkaa 😀 no zaujimave... tak uvidime ci taky raz aj ja pouzijem, ja som si testiky objednala od lauritky,ona tusim tiez objednava z ebay... no vidim,ze poctivy predajcovia sa najdu vsade 🙂 nad aku sumu je postovne zadara??

vejula
26. dub 2014

@jaja9891 myslim, že sexikovať určite môžeš... To by sme tým chlapom dali, keby teraz museli 2 týždne abstinovať 😀 😀 😀
PRed ovu dobreže ich nezodereme z kože a po ovu taká prestavka... To by bol iný šok 😀 😀 😀 Ale nie, určite ak je všetko v poriadku a má sa uhniezdiť, tak ten sexik nemôže uškodiť. A ak niečo v poriadku nieje, tak je podla mna zbytočné od ovu len ležať s nohami hore... 😉

bibianca
26. dub 2014

Holky, co si myslíte o tomhle grafíku??

rybkaa
26. dub 2014

@jaja9891 kľudne môžete keď je ešte chuť 🙂 mm po ovulačnom snažení sa mi týždeň vyhýba 😀 ale ublížiť to nemôže, spermijka si už blúdi vajíčkovodom a krčok sa uzavrie, takže šup na to - tentoraz tak pre zábavu 🙂
aj od lauritky som mala testíky, tie sú najlepšie!!! tie čo som mala z ebay sú také tenučké, zle sa na ne kuká a tie ovu majú málo farbiva, takže už beriem len od nej 🙂
tam si zaškrtneš políčko pošta zadara a nájde ti len tie ponuky, je jedno, aká je hodnota, na ebay nakupuješ vždy len jednu vec, nieže nahádžeš plný košík a zaplatíš, ale každú vec zvlášť, keďže predávajú rôzny predajcovia, je to systém ako na MK bazár, asi len od jedného predajcu môžeš kúpiť viac vecí, ale ani tým si nie som istá

rybkaa
26. dub 2014

@bibianca zatiaľ to vyzerá na ovu 15 DC, ale ešte to nie je isté, musíš počkať na ďalšie teploty, či budú hore, alebo klesnú....len prečo tie neg. ovu testy?

bibianca
26. dub 2014

@rybkaa Jj, asi jo... no uvidíme dneska na to s mužíčkem hupsnem, ale kdo ví jestli už není pozdě... Nějak jsme to nevychytali.. 😒

rybkaa
26. dub 2014

@bibianca dnes by ste to ešte mohli stihnúť, ale čo najskôr, nečakať do večera 🙂 možno je to len planý poplach a ovu bude neskôr, keď ani test nič neukázal....hlien alebo bolesti si mala? nie si prechladnutá, nepila si včera alkohol?

vejula
26. dub 2014

@bibianca a ovutesty boli uplne negatívne, či tam bola čiarka.... Niekedy nemusíš vychytať vrchol a čiarka môže byť trochu slabšia od kontrolnej... Ale mala by byť aspon približne taká ako kontrolná

bibianca
26. dub 2014

@vejula
@rybkaa No právě slabší byla 10 či 11 DC a pak slábla 😒

joannah13
26. dub 2014

@jaja9891 dekuji.. sak me budete vsecky nasledovat laskave 🙂
@rybkaa to jo.. pak mu budu muset neco koupi.. vlastne bude tskovy polovicni otec 😀 prihod sem taky ten test, su nervozni, co tam mas zs ducha a chcu ho videt
@karkulka9 dekujiii @dorotea2 opatruju se, brzo na neschopenku @vejula taky dekuji

trish22
26. dub 2014

Ahojte baby, zostalo mi cele balenie Nosifolu a tiez cele balenie caju na zlte teliesko (caj je sypany, podla spec.receptu). Ak by ste mali zaujem poslite mi IP.

rybkaa
26. dub 2014

@joannah13 keď on sa hanbí a nechce sa fotiť 😀 skúsim upraviť, či niečo bude vidno, lebo okom vidím, na foto nie

joannah13
26. dub 2014

@rybkaa to sem si vcera taky myslels a videly ste ho.. nehudruj a vyfot 😉

jaja9891
26. dub 2014

@vejula tak to my je jasne,taku dlhu pauzu by som mu nedala 🙂 ale niekde mi to padlo do oka,tak ja,ze sa spytam,lebo som to pocula prvykrat v zivote 😀 ja ze mi neico uniko a tak pre istotu 😀 dufam,ze moja otazka nevyznela uplne trafene 😀 😀 😀 😀

jaja9891
26. dub 2014

@rybkaa hmmm zaujimave,dakujem za vysvetlenie 🙂 jj,ja som mala teraz take ruzove,ale zle sa na nich kukalo,tenucke a tie zelene od lauritky su pekne siroke,ak bude treba,zase len od nej kupim 🙂 aj tehu mam od nej,ale neviem ake su zatial 🙂 a inak sa mi to zdalo,ze hovadina,nemat keksik kvoli uhnizdeniu,ale co tie zeny nevymyslia,clovek uz nevie comu verit,tak reku sa spytam vas 😀 😀 😀 aspon som vas pobavila nejakou novinkou,aby nebola nuda 😀 inak moj sa mi tiez par dni skryval 🙂

rybkaa
26. dub 2014

@joannah13 nevidno ☹ fotím mobilom aj foťákom a nič....asi je to kanálik alebo čo...lebo na ovuteste tiež len duch, nemal by byť už ovu pozitívny?

rybkaa
26. dub 2014

@jaja9891 tie ružové som aj ja mala, totálny blud z číny, nikdy viac, ukazovali mi ovu počas celého cyklu 😀 v kuse a furt 😀

kukku
26. dub 2014

Ahojte baby, vcera sme boli v centre pre vysledky, vsetko v poriadku. Jedine hormon pre folikuly je mierne zvyseny, ale stale v norme, len mam viac folikulov, ako by som potrebovala 🙂 Hned nam ponukli moznost vysetrenia priechodnosti s tekutinou ... 120 eur, ale suhlasila som. Zatial tolko, snazime sa dalej 🙂

jaja9891
26. dub 2014

@rybkaa no mne nastastie nie 🙂 ukazali rovnako ako od lauritky 🙂 ale uz ich nechcem,lebo skulim na ne 🙂

joannah13
26. dub 2014

@rybkaa nekomu vubec neukaze poizitivitu v tehu. Skda, ze neni ten digi, to by byla jasnscky. Treba to hcg leze pomaleji

rybkaa
26. dub 2014

@joannah13 pohotovosť má lekáreň, v ktorej prd majú, tak sa ani neunúvam, radšej počkám...dnes ma dáko popichuje vo vajci, v ktorom bola ovu

ivet1987
26. dub 2014

@jaja9891 Snad se brzo podaří, ale vypadá že cyklus je pomalu už ok 🙂 To my to zatím nehrotíme, tedy aspoň manžel určitě ne, před dvěma rokama svatba, pak jsme začali stavět dům, stěhování, tak se teprve ustálujeme a navíc má 27 takže času dost 😀

ivet1987
26. dub 2014

@jaja9891 případný sex opravdu šanci na uhnízdění nezmenší. My teda nesexujeme za účelem miminka, my sexujeme pořád když není mrcha 😀

ivet1987
26. dub 2014

@jaja9891 No a jak ti jinak je? 🙂 Mně už od ovulace pořád polí podbřišek a bodá a je to nepříjemné, vůbec se mi to nelíbí.

jaja9891
26. dub 2014

@ivet1987 no my sme mali svadbu v r. 2012,potom po pol roku bolesti,cysty,hnusna endometrioza,skola prerusena pred statnicami,zacali sme stavat domcek,rok v umelom prechode a odoslanie na IVF,ale v centre mi vraveli,ze mame skusit 3 mesiace prirodzene,ze nemaju ma plasit rovno na IVF ak sme to este neskusili... takze teraz mame vsetko na kopu... statnice,stavba,snaha otehotniet a endometrioza k tomu... neviem kedy sa my ustalime.... ja mam 25 a mm 29 a tiez sme si mysleli,ked som s avydavala,ze mam 23,tak ze babo pride ked pride a aha aka rana pod pas,zrazu mam 25 a minimalne sance vraj... ale ja verim,ze ten hore nam dopraje... ved som nic take zle v zivote nespravila ☹

jaja9891
26. dub 2014

@ivet1987 no my sme sexovali vzdy s radostou,ale pocas toho prechodu a liecby a po operacii to bolo neprijemne,bolestive a bez chuti,uz sa to zlepsuje,konecne 😀 no ja od ovu stale zo dna na den viac citim prsia,bradavky ma strasne bolia,v noci sa na to budim ak spim bez podprsenky,ani otocit sa nemozem bez bolesti a podbrusko tiez citim,raz bodanie vo bajecnikoch,raz tlak v podbrusku a tak rozne.... nikdy som taky PMS nemala a aby trval od ovu po ms,ved to je nenormalne.... vzdy ma nieco boli 😀