Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zuzanockamt
11. lis 2009

ale ked uz teplota o tolko klesla, tak uz to asi nadejne nevyzera a mozem cakat MS 🙄 🙄 🙄 ... ci?

flamenga
11. lis 2009

zuzka pokles je mrchovský, aj keď to môže byť aj IP (čo sa mi však vidí neskoro)... ale baby tu majú heslo 😉 kým nie je mrcha, vždy je nádej 😉

zuzanockamt
11. lis 2009

flam ... aj ja si myslim, ze MS je uz za dverami ... som bola dobre naivna, ked som si myslela, ze by to mohlo inak dopadnut 🙄 🙄 🙄

katkaajurko
11. lis 2009

no zuzi to sklamanie je vzdy take dost bolestive...a ta bezmocnost,ze mozeme len cakat je hnusna.... ale potom pridu krajsie dni a nadej v novom cykle

ale pravdu ma flam - je tu heslo-kym nie je mrcha tak nie je nic stratene

zuzanockamt
11. lis 2009

no a to som si myslela, ze ake jednoduche bude urobit decko ... nechranime sa uz 14 mesiacov a nic 🙄 😠

mscat
11. lis 2009

titulienka:to je moc pěkné...první láska z obou stran...mazec 😉 😉 😵

no já s těma cyklama jsem na štíru...já jsem dobrala v březnu prášky...a pak mi nedorazila ms.dorazila až po proveře někdy v červnu a to stejnak slabá.
pak jsem krvácela každých 14 dnů celé léto.pak nasadila v září zase proveru a ms už od té doby nedorazila.naposled tedy v srpnu 😝 😅

no ale jinak než jsem měla malého..tak jsem vždy měla ms třeba až po 45ti dnech.a tak.nikdy ne po 28-30ti třeba. 😅

děkuji... 😵 jj malý se myslím vyvedl 😀 😅 ..je to pěkné kvítko...a jelikož je Adrian..což tady u nás široko daleko žádný jiný není...tak ve školce bude hned jasné který adrian co zase vyvedl 😀 už se na to ale moc těším 😀

snad se vám podaří ten pindík 😉
tak snad najdem brzy // 🙂 a ani bych se nedivila..kdyby tys čekala další holčičku a já zase kluka 😀

titulienka
11. lis 2009

mscat...radsej nepredpovedaj 😀 😀 😀 radsej si to vymenme 😀 😀 ..adrian je krasne meno ....svagrina caka chlapecka a tiez bude adrian 😉 ....tak moje cykly boli ako hodinky 28-30 az vlastne po 3 tej mam vsetko rozhadzaneee a zevraj PCO uf..no uvidime...nechcem tomu verit ale nic nieje nemozneeeee...
ja som kojila do 2 rokov a tomu som prikladala aj moje dlhe cykly ale aj tak su pravidelne 34-36-38 vzdy takto len ten posledny bol 43 uf takze sa naozaj nieco moze diat 😉 ..uvidim pockam na mrchu a pojdem k dokimu nech ma poriadne pozrie...ale ja stale dufam ze tam uz pojdem iba ak s dvoma II 😉

aknomis
11. lis 2009

ahojte. BT meriam prvý mesiac,už týžden mám 37 a zajtra mám dostat menzes. kolko dní pred menzesom zvyčajne krivka na grafe klesá? ja by som rada videla na teste //, ale tak neviem, teplota ešte može klesnút..

zuzanockamt
11. lis 2009

aknomis ... mne klesla dnes, takze zajtra alebo este dnes vecer ocakavam MS ... lebo som uz 29 DC a cykly dlhsie ako 30 dni nemavam

mscat
11. lis 2009

titulienka: 😀 tak já bych i chlapečka...Byl by to Daniel nebo Tobias 🙂 A holčička Vanessa asi.
JJ ...u nás Adrian právě není obvyklé protože to je slovenské jméno a i svátek má vlastně jen u vás 🙂
Takže když se mě někdo zeptá jak se jmenuje tak hledí ja péro 😀 Ale já chtěla něco..co nemá prostě každý tady...to je furt dokola...Martin,Michal,Lukáš ,Petr,Pavel, a co já vím co ještě 🙂

tak snad to budeš mít vpořádku.

albao
11. lis 2009

aknomis: teplota moze klesnut pred mrchou, casto v priebehu mrchy a zriedkavo az po mrche. Drzim palce!

titulienka
11. lis 2009

mscat tak my to mame vymenene..my mame Radku 😀 😀 co u nas je len radoslava alebo radomira ale my mame Radku 😀 😀 a ta je len u vas 😀 😀 ...my chceme jednoznacne ..chlapcek po tatkovi Janik a dievcatko po mne Terezka 🙂

mscat
11. lis 2009

titulienka:to je super 🙂 že to máme takto vyměněné 😀
radka je hezčí než radoslava nebo radomíra 🙂

to je pěkné že chcete po vás jméno...já bych po sobě teda holce nedala 😝 🙂 a můj je Lukáš..a těch je milion..takže to nic 😝 😀

titulienka
11. lis 2009

mscat...ja som tak isto nechela ved ich mam 3 a ani jedna nieje terezka..ale toto je nieco vynimocne -konecne tak bud janko alebo terezka....

aknomis
11. lis 2009

hm.. takže to, že som den pred menzesom a že sa mi teplota drží týžden na 37 asi nemusí nič znamenat, že...? ☹

zuzanockamt
11. lis 2009

aknomis ... je to krute, ale nemusi ... aj ja som ten priklad ... a mas graf? ... ak hej, tak hod link

mscat
11. lis 2009

holky to teda kruté je...já už nastudovala tolik grafůů...a říkala jsem si tý brdo..že tak to vypadalo stoprocentně na těhu..a ono bum....a nic ..to docela naštve teda.
proto je opravdu asi nejlepší vyčkat na ms...at pak člověk je když už zklamaný z ms a ne z negativího těhu testu 😝 dopředu...

titulienka: 🙂 můj třeba nesouhlasí ani s jedním jménem které jsem vybrala...ale já jsem řekla že se ho ptát nebudu..že s těma jménama už jsem si jistá 😀 😀
a když něco namítá...tak mu řeknu kdo to odnosí odrotí...já!tak mlč 😀 😀 😝

zuzanockamt
11. lis 2009

mscat ... ja kvoli tomu ani netestujem ... budem az ked bude meskat MS

mscat
11. lis 2009

zuzanockamt:to je dobře...ono to potom opravdu víc mrzí pár dní dopředu že ta ms prostě dorazí... 😝 a test je bílý 😝

zuzanockamt
11. lis 2009

len aby som sa toho testovania vobec niekedy dozila 🙄 🙄 🙄

flamenga
11. lis 2009

aknomis aj mne klesala teplota až druhý-tretí deň MS, väčšinou až po MS... ale nesmúúúúť 🙂 veď ak nič nenaznačuje mrche, tak tých 37 môže byť krásnych tehotenských 37 🙂 😉

mrnous1
11. lis 2009

🙂 Ahojte,
Chcela by som sa opýtať či metóda merania bazálnej teploty je vhodná pri nepravidelných cykloch aj anovulačných. Môj lekár mi to odporúčal, ale niekde som čítala, že pri nepravidelných cykloch táto metóda nieje vhodná. Máte niektorá s tým opačné skúsenosti? Vďaka za odpoveď. 🙂

flamenga
11. lis 2009

mrnous práve že pri nepravidelných cykloch je dobrá 🙂 pretože kto má pravidelné cykly a má odsledované, že ovu prichádza napr. medzi 13 až 15-tym dňom, tak nepotrebuje merať BT... ale kto má nepravidelné cykly (tým pádom je ovulácia stále inokedy), tak práve vďaka meraniu BT tú ovuláciu v cykle objaví 🙂

diapozitiv01
11. lis 2009

Ahojte,

tak som si trochu schrupla, spala som 4 hodiny, moja ´cudna´ MS sa rozbehla v plnom prude. Som zajtra zvedava na vysledky testov z krvy ci je tam dajaky tehotensky hormon ci nie...
Dnes som si kupila este jeden test s citlivostou 10, to je fakt rarita zohnat ho v lekarni. Tak to skusim ocikat zajtra ranno ze co to dnes bola aka haluska aj s tou mojou maskovanou MS-kou

flamenga
11. lis 2009

dia a lekár ti čo povedal dnes? Nerobil ti ultrazvuk? Či to si ťa s niekým pletiem? Viem, že niektorá baba šla dnes tak narýchlo ku gynekológovi, ale už neviem, či si to bola ty 😅

zlatanka30
11. lis 2009

ja mam cyklus 26dnovy.moja bt je skoro stale 37,5 som uz z toho jelen.co s tym

tun1ska
11. lis 2009

zlatanka..a niesi náhodou chorá? ( nachladnutie, chrípka...) a záleží, aké si mala predovulačné, poovulačné teploty- ak si merala predtým- porovnaj...ja som napr. často mávala poovulačné aj 37,3- a nič nebolo:🙂) a možno je to náznak, niečoho pekného, ak sa udrží dlhšie:🙂) 😵

diapozitiv01
11. lis 2009

flameng, to som bola ja,,
na ultrazvuku este nic nevidel, zobral mi krv na HCG,
ale MS sa normalne spustila..

zlatanka30
11. lis 2009

neni som chora.takuto teplotu mam stale.som z toho uz mimo chcem babo a nedari sa.mam len jeden vajecnik.a mozno nemam ani ovulku.ja uz naozaj neviem.

tun1ska
11. lis 2009

zlatanka- a o ktorej si predtým meriaš? Meriaš správne( spíš 6 hod., nepiješ večer alkohol, nevstávaš...)? Stále- myslíš od 1. dňa cyklu po koniec?