Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nathali
17. bře 2011

@lauritka aj ja som mu kupila take tiez drahe granule ale tiez mu nechutili a radsej hladoval tak som mu kupila whiskas granule a ked pocuje sacik ide sa zblaznit tak mu kupujeme tie no a strasne mu chutia od Felixa tia konzervy a maju aj v zele alebo v stave a este mu kupujeme mliecko od Whiskasu a kapsicky striedame¨
a toto je moj Bubo 🙂

lauritka
17. bře 2011

@nathali jeeej, mne sa strasne pacia pruhovane micky 😝

ale ja som si svoje nevybrala, obidivaja su najdenci z ulice 😵 este ako male maciatka boli vyhodene...

tak co uz s nimi 😉

inac mala frcala tiez na whiskas junior granulach, ale teraz po sterilke im chcem davat nieco kvalitnejsie..
lebo ze vraj whiskas je poriadny shit 😒
poradili mi granule bez obilnin, meowingheads- nezabrali. mam v plane vyskusat bud applaws, orijn alebo porta bio21

kastrovane macicky maju tendenciu priberat, tak obilniny vobec v kgranulkach netreba.

jania023
17. bře 2011

@nathali Ja od vcera neznasam macky:( jedna kusla moju malu priamo do tvare a doriadila jej tvar.chudak moja mala a tu macku ked chytim tak ju dakde skantrim,ako mizu ludia nechat pobehovat zvierata tak volne ked vedia ze su agresivne???

nathali
17. bře 2011

@lauritka pocula som ze whiskas nie je az tak kvalitny ale ked jemu tak chutia ale asi zmenim na cas najeku inu znacku
no pocula som ze macky priberaju moja kamoska ma tiez kocura a ked ho vykastrovala pribal a ma vahu 10kg 😨 za to ja sa snazim aby si aj pobehal aby nebol tucny 😀 tiez som ho chcela dat vykastrovat ale priatel mi to nechce dovolit vraj s nim suciti 😀
no ja som ho mala od kolegine ktora mala vela maciek a nevedela ze co s nimi tak ze ci nechcem jedno a ked som ho zbadala hned bol u nas doma 😀
tie tvoje su tiez kraasne ta bielo cierna jak z reklamy 🙂

nathali
17. bře 2011

@jania023 jasne toto nechapem ani ja ako sa nemozu o zviera starat ked ho mali doma a potom ho len tak ho vyhodili ☹
za to nas bubo je vychovany nevadia mu deti bola u mna kamoska co mala vtedy len pol rocneho chlapceka a nic mu nespravil ked ho chcel za chvost chytit tak usiel ale inak nic si nedovoli-nesmnie a aj k psom sa naucil spravat a jeho naj kamosom je yorksir co ma kamoska sa po byte nahanaju 😀

nathali
17. bře 2011

ok babulky ja bezim do prace tak sa tu majte kraasne mozno vecer sa tu zastavim 🙂 papa

elebe
17. bře 2011

@lauritka no dievča máš toho dosť.... 🙂 a pozerala som aj tvoje videá....no ty maniačka 😀 😀 😀 ja mám síce len jednu čivinku,ale je stráááášne rozmaznaná 🙂 bosorka malá,niekedy si pomyslím že niektoré detičky sa nemajú tak dobre ako moja čivi 😝 ja keď som žila v zahraničí,tiež som mala kocúrika,volal sa Happy....našli sme ho chudáčika zúboženého a úplne malilinkého,som ho krmila striekačkou...ale potom som išla na nejakú dobu domov a odišie a už sa nevrátil ☹

lauritka
17. bře 2011

@nathali a kocurik ma kolko ?? ked ho nedas kastrovat, moze ti zacaz znackovat a mraucat za mackami 😅

nam bolo tiez luto, lebo mal krasne gulky 😀 ..ale musel ist ten smrad by sme uz nikdy nedali prec 😖

macicka tiez mala minuly tyzden prvu ruju -musime ju dat, lebo by mohla mat zdr, problemy neskor, zapaly maternice, cysty.. a mohlo by to prerast az do permenentnej ruje.. 😒

whiskas neobsahuje vela masa.. skor plno dochucovadiel.. preto im tak chuti-- umele farbiva...chemia.

je to fakt humus, a reklama...

sarafortuna
17. bře 2011

@lauritka , snažím sa čítať vas postupne.... nedá mi nereagovať: elebe mala minule max. 37,1 poovulačné a to bola tehu - biochem.tehu - mne sa tie jej teploty nad 36,7 teraz zadajú "haluzné" 😉 - tak ja usudzujem iba podľa toho.... 😉 😉

lauritka
17. bře 2011

@elebe no mam naozaj toho dost.. 😀 moj kocurik je bojko, parkrat vpadok z balkona, ale nic sa mu nestalo 😅
on by uz neodisiel.

lauritka
17. bře 2011

@jania023 paneboze!! to mi je luto 😒 to bola nejaka diva macka ???

lauritka
17. bře 2011

@sarafortuna jasne, ale ona sa tam pohybuje posledne dni 36,6 a 36,7.. to je este malo na poovulacnu 🙂

elebe
17. bře 2011

@sarafortuna ahoj,tak už si povybavovala? prečo sa ti zdajú haluzné.... 😒

tinara23
17. bře 2011

@sarafortuna na obed som ešte jeden ovu test ocikala a je štipinku tmavší, aj mm mi to potvrdil 🙂 ten už keď ma videl s týmu testami behať, tak som ho ošalila, že to sú staré, že len tak obzerám 😉

sarafortuna
17. bře 2011

@elebe , proste akoby tam nepatrili... 😀 😀 😀 😀 😀
no uvidíme... Lauritka je lepší expert, ja na to pozerám tak intuitívne, ona má odborné a skúsené oko 😀 😀

sarafortuna
17. bře 2011

@tinara23 , ja mám tie testíky v šuflíku... je to trochu nechutné, predsalen je tam MOČ 😀 😀 😀
pred mužom zatiaľ skrývam, aby nevravel, že som šalená 😉 😉 😉

lauritka
17. bře 2011

@sarafortuna moj mm je podobny.. hlavne ked testujem tehu, tak skryvam... 😀

elebe
17. bře 2011

@sarafortuna byby nestrašte ma.... ☹ to som fakt taký dinosaurus? no mám doma clostil,keď to nevýjde na bud.mes. ho začnem brať a hotovo....

elebe
17. bře 2011

@sarafortuna chcela som napísať baby nie byby 😀 😀

tinara23
17. bře 2011

@sarafortuna
@lauritka veď presne aj ja tajne testujem, lebo sa na mňa díva ako na šiši 🙂 ja ich mám tiež odložené 😉

sarafortuna
17. bře 2011

@tinara23 , teraz som prišla z tej ČSOB - bola som na druhom kole - a myslela som že odžubkám ja zamestnávateľa alebo odžub (sorry za výraz- neviem nájsť synonymum) robia oni...
- prvé 3 mesiace 600€/ mesiac a plán 10zmlúv - čiže iba fixných 395€ v čistom... cha cha - ja mám podporu o čosi menšiu... už rozmýšľam ako Rom - neoplatí sa mi žrať si nervy - to radšej doma mať pohodičku, skôr bude bábo...

sarafortuna
17. bře 2011

@elebe , nie si dinosaurus... 😉 😉 😉 , neboj... a nemôže to trochu haprovať - tie teploty - kvôli tomu biotehu? dr nič nespomínal? ty máš doma clostil a ty si si ho nedala... mňam, chcem... ja dávam budúci cyklus fytosóju...prírodná "náhrada" clostili - voľne dostupná

tinara23
17. bře 2011

@sarafortuna no tak super 😠 To sa nehanbia taký plat ponúknúť. inak mňa napr. štve prečo na niektorých ponukách nie je uvedený aj plat, alebo aspoň rozmedzie, človek sa trieska napr. do blavy na konkurz a nakoniec zistí, že plat o ničom a škoda bolo aj cestovať.

elebe
17. bře 2011

@sarafortuna no mne to doky predpísal keď som bola u neho min.mes. ale prešvihli sme termín bratia,tak musím čakať....ani som ešte nevybrala recept,lebo možno ani nebude treba....a čo sa týka tých haprovacích teplôt,nevravel mi nič,len toľko že teraz je pohnojené a tak máme silno snažilkovať....

sarafortuna
17. bře 2011

inač mňa opäť nejako tlačí močový mechúr... žeby uro-problémy?
pri minulom tehu som tiež niečo také pociťovala, ale nezdá sa mi to také rovnaké - asi si dám zase urologický čaj 😖

lauritka
17. bře 2011

@sarafortuna ze sa nehanbia.. hlavne, ze priemerny plat na SK zverejnuju 760 EUR ???? 😠 😠 😠

a to kde ako robia priemery ??? 😀

tygrisek09
17. bře 2011

@sarafortuna to je opravdu šílený, tak si to představují?

elebe
17. bře 2011

@sarafortuna moja ja som tak podobne tiež dopadla....išla som na pohovor a že plat 350€....a to som mala byť sekretárka riaditeľa na gymnáziu....priateľ mi hovoril že aby som sedela doma na riti a tých pár šupou čo mi ponúkali mi dá aj on a aj viac....

sarafortuna
17. bře 2011

@tinara23 , ono plat tam nebol zlý...
ale takto to majú, že prvé 3 mesiace iba FIX ..žiadna variabilná.. tá je až od 3mesiaca-6mesiaca... asi - 50%.. a potom keď vydržíš, tak ti práveže FIX znižia na 400 ale už nemáš stroP na variabil - takže aj 3000....
no ja aj keď sa zamestnám, tak chcem ďalej pracovať na bábätku.. takže je to na figu ☹ ☹
to jedine tak v júli, keď už nedostanem ani cent od štátu...

tinara23
17. bře 2011

@sarafortuna tak to máš ešte čas, vyčerpaj pekne celú podporu, ktovie kedy ju zase využiješ 😉 a možno sa podarí otehu skôr 🙂 a ozaj platíš si DNP ?