Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sasena033
23. čer 2011

@lauritka 🙂 moja dakujem uz je taky ako ma byt 🙂 takze dojde mrcha,hnusna??? 🙂 ak na 2 krat s ato podari uz vies ekdy ides???

st2
23. čer 2011

@annavi ved vravim my sme prebornice v cakani, hrame rovno extraligu 😀 😀 😀 😀

sasena033
23. čer 2011

@annavi jasne vsetky Vas poopluvam tehu bacilami...tfuj,tfuj 😀

annavi
23. čer 2011

@st2 ved toooo..to je sila kokos ako a co dokaze žena spravit ked tuži po miminku... 🙂 😵 😵 😵 😀

strihalka
23. čer 2011

tak jsem vcera nasadila pardolel na snizeni prolaktinu, no teda povim vam, ze nevim, ci ho budem brat....., okamzite mi nastoupily vedlejsi ucinky,.....cca po 20minutach ucpany nos, jsem si rikala, to je asi z klimy v aute....., tak jsem si dala kapky do nosu, za chvili tezko od zaludku......a pak zachod, zacpa a zvraceni...az dnes rano jsem siprecetla pribalovy letak a vedlejsi ucinky...zacp nosu, pocit na zvraceni, bolest hlavy, zvraceni, zacpa.....az na tu bolest halvy jsem mela vse....no parada...mate nekdo zkusensoit?jinak cekam na ovu, 13DC, tak jeste tak tyden a mohla by dorazit 😀

ernuska296
23. čer 2011

@strihalka ahojky ...uz som ti cela davnejsie napisat..ked si vtedy nap. ze mas zvyseny prolaktin co to je a tak...nooo takze uz si to tak pomaly zistila sama...aj ja som mavala silne migreny aj niekolko dni a tak mi prisli na to ze mam zvyseny prolaktin a popri tom ak by som vtedy cela byt tehu tak sa nezadari-pretoze tento hormon sa tvori ked je mlieko a tak takze tvoje telo si mysli ze je tehu a neni!!! a ked som si tiez myslela ze daju mi tabletky a bude to oki...ale ked som citala ze ti dali parlodel tak som ze chudaaaaa ...boze no takze tak ja som brala z tej mini tabletky strtky tak mi kazali a ked som citala ze tebe svihli celu!!auuu a je to tu chdua uz si zazila ucinky super PARLODELU 😝 😝 😝 , ja som dva krat skoncila s krvacim a vracanim krvi....takze tak:( ale moj gyn, mi pov. ze ked cem mat raz deti tak musim to vydrzat a ze mam tie lepsiu nahradu lieku co sa dava na tento debilny hromon-tusim to je nejako na norp..neco... a tak som teda trpla doslova po kazdom prehltnuti strky co sa zase udeje!!!!! ja som predytm si dala moc jest a davala som si to pred spankom ...aspon toto skus..ale nech ti dju nizsiu davku!!!!ved toje na kona!!vrr, a aj tak som nedouziala tu flasticku plnu strtek ..bo mi bolo z toho blivnooo:( ved sama vies co ti psiem a to si na zaciatku...no ja som to potom prestala jest kupila som si AGNOGUSTAN to je na prirodnej zlozke to som jedla tusim aj tri mesiace ...a neviem ci to alebo co mi help ale uz mam peknu hladinu 20, a to som mala 80!!!!!! vraj je norma do tridsat, ale kazd to ma indi vindi...no drzkaj sa a ak ti bude zle netrap sa behni za lekarom hadam nebude taky trt ako ten moj byvaly!!!! ak daco kluden sa ozvi a nech ti co najrychlejsie klesne ten blby prolaktin a ty nemas migreny,???

annavi
23. čer 2011

@strihalka jeeej ahojky moja.. 🙂 takze cakas na ovu??a beries aj nejake vitaminky či??
no ja tiez cakam na ovu..ale asi sa nedockam...nervy moje... 😅 😝

st2
23. čer 2011

@ernuska296
@strihalka fuuu kocky tak to vam nezavidim, to aby mali taketo vedlajsie ucinky lieky ved to je na zabitie, hodit si rovno slucku, budte silne teda
ale podla mna by mal byt aj iny liek ktory nevytvara take neziaduce ucinky ved to je silne kafe a to len citam nie to to este zazivat

st2
23. čer 2011

@annavi no zena spravi vsetko

inak ak mam teplotu ze 37 tak to je ako zvysena teplota ze, lebo prave sa tak cyhtam ze aka som horuca tak sup ho teplomer do ust a teplota 37 je stale, a to je dnes chladno a som vnutri len

annavi
23. čer 2011

@ernuska 296 súhlasim so @st2 musia predsa existovat iné lieky...šetrnejsie...hm???
@st2 no moja tak to je priznak 9 mesacnej tehu chrípky...hmm.. 😵 😵 😵 😵

st2
23. čer 2011

@annavi no urcite mi to je viac ako cudne 😕

zucana
23. čer 2011

@st2 ja som mala prvy trim.tehu stale 37 vraj je to normalne...

annavi
23. čer 2011

@st2 no moja to neni čudne..ale jednoznačné tehu.. 😵 😵 😵 😵 však aha @zucana toť isté prežívala... 😀 😀
hlavne sa opatruj..a v sobotu testuj..juuuj ci som napnutáááá.. 😀 😀 😀
mne je nejako divne..akokeby mrcha isla alebo co..kurňa...ale teraz??šibe jej?mne??😀
😀
😀

strihalka
23. čer 2011

@st2
@ernuska296 no pravda je taka, ze jsem si vcera dala s drahym pul deci bileho asi pul hodky po vzati prasku, a alko to jen jakoby zbasobuje ten ucineka vedlejsi, tak to jeste dneska zkusim vecer, presne mezi jdilem vzit apak hne djit spat......ale uz se normalne bojim to vzit..zase holky, nadruhou stranu, clvoek aspon zhubne🙂)a to jsem mela vcera hodku pred mekace🙂a vecer ananans cerstvy🙂)namka, no dlouho sem to nuedrzela🙂kez by ty nevolnosti byly aspon k necemu dobre a ja je uz zaziovla v jinych tydnech😀

st2
23. čer 2011

@zucana fuuu ale mne je horuco 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@annavi a inak som chcela ti napisat ze mna este na druhy den od ovu vajicko tak bolelo ze som si myslela ze az vtedy je ovu, ale FF to vyznacil den vopred, tak mozno sa tam uz to vajko gulalo na vandrovku
a moze byt aj u tebe, ze vcera ovu a dnes ide uz kade tade, a aj preto take tie bolesti

@strihalka no som zvedava ako ti bude dalej, dufam ze dobre teda

annavi
23. čer 2011

@st2 no moja ak vcera ovu..tak to neviem ci sme trafili..sme snazilkovali pred vcerom...hmm..a ak bola ovu vcera tak ja neviem..ci sa to vajko nejako dalo prehovoril a vzdalo sa spermijkam... 😒 lebo z toh vsetkeho ani nevie ci som mala ovu hlien..mavala som ho taky kremovity vodovy...hmmm..nevím ci tam bojovníci prezili..hmm.. 😒 ale su to take tlaky...nervy moje... 😒 toto som nemavala...len ked sa mrcha blizila...ale teraz zeby isla??ved som dnes 19 DC..

zucana
23. čer 2011

@st2 POCKAJ V LETE 😀

st2
23. čer 2011

@annavi to staci, ved aj tak maju bojovnici dlhu cestu a aspon pridu do ciela, a urcite to nie je mrcha
ved mavas ine bolesti pri ovu a ine pri mrche nie

@zucana no dneska to sice na prave letne teploty veru este nevyzera ale mne uz pekne podkuruje, a to som len v tielku 😀

strihalka
23. čer 2011

a dneska jeste do toho rano prasky na stitnou zlazu..., no myslim, ze mi az nejlepe uplne neni☹
sakra, nesnasim chemii, chtela jsem clostila duphik na radnou ovulku a cas na uhnizdeni a ono toto☹, budu jak normanka po vou, to k otmu jest epribude ten duphik...

milagros
23. čer 2011

@sarafortuna a boli ste uz u dokiho .....ze by vam pomohli

sasena033
23. čer 2011

@st2 tak nedockavost bola rychlesia ako ja tak som volala dr..tak zajtra rano mam ist na krv...a potom sa dohodneme na dalsi termin 🙂

milagros
23. čer 2011

@sasena033 takze parada...tesim sa s tebou....takze bude rybicka?

milagros
23. čer 2011

@sasena033 inak aky si mala graf tento mesiac?

st2
23. čer 2011

@sasena033 jeeee tak to je supis, a jasne aspon krvicku zoberie, a aj ta pozrie?? ale to by asi este nic nevidela ci? co najskor az v 5tt je daco na sone vidiet, ci aj skor

sasena033
23. čer 2011

@st2 no asi len na krv.... 🙂 potom ma neskor objedna dr,ma od pondelka 3tyzdne dovolenu tak ma zastupcu tak uvidime pri prvom som bola 4-5tt abol gest.vacok a srdiecko az 7tt...tak est eskoro..ale aj tak by som rada videla co uz tam je 🙂
@milagros ano vychadza rybicka..... 🙂 moze byt 😀 kuk graf prvy aj posledny dufam na FF http://www.fertilityfriend.com/home/34a754

denda29
23. čer 2011

@saronka ja si myslim ze aj tak bola 13DC ved uvidime ako FF vyznaci neskôr 🙂

tiburcia
23. čer 2011

@lauritka 😒 tobě prostě nakazuju v roce 2012 rodit a hotovo!!!! 😵 😵

denda29
23. čer 2011

@sasena033 super drzim palce... aj by som uz chcela 🙂

sasena033
23. čer 2011

@denda29 vsetky budete mat coskoro..ved som Vas riadne poplula 😀 uz s adlho snazite??

tygrisek09
23. čer 2011

ahoj holky, tak ani z dovolené jsme si bobíska nepřivezli ☹ dnes 1 DC, mám strach, že nám ani doktoři nepomůžou, ach jo