Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka aj tu ešte svieti..ale je čierno..takže o chvíľu isto lejak..

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no som zvedava na teba 🙂 pocuvaj, vykasli sa na tu kamosku, iba jej ukaz ako to ma robit a ty sa chod venovat navsteve, dnes mala moznost s tebou pracovat... a mm to nevie (aspon to mi tvrdi) zase isiel pratat do garaze...nejak ho to chytilo... sme si to teraz vymenili... on ma nejaky elan do prace a ja nic nerobim...

lauritka
14. srp 2012

@riana12 nie, len trosku na krcku taky vodovy ako stale.. inac vobec nic, asi na dalsi cyklus skusim ten acc long hmm 😨

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 no ja by som to brala, ja mam take pocasie rada 🙂 vymenime? ale burku nechcem, ani blesky - tresky :D

moni1007
14. srp 2012

@bordulka jaj, vyhovara sa co? tak nemozete byt obaja usilovny 😀 😀 😀 dnes taky skaredy den 😝

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no vyhovara... no teraz si to vystihla 🙂 ale normalne mam vycitky svedomia, ze nic nerobim, ale ked sa postavim, tak ma strasne picha v krizoch :( a mne sa dnesny den paci 🙂 mam rada taketo pocasicko

moni1007
14. srp 2012

@bordulka keby bol drahy doma, mozno aj mne by sa pacilo, ale ked som tu sama 😝 😝 😝 ale nemaj, ty si zas spajzicku robila 😀

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka no ja radšej slnko..ako takýto nečas...iba by som spala..a asi aj pôjdem..si zdriemnuť 🙂

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, ja som sa tam ale moc nenamakala :D ale to zas nemusi vediet,ze? inak pozeras reflex?

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 tak vymenime? 🙂 vidis, aj spanok je priznak 🙂 tak si chod lazkat a oddychni si

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka hej hej pôjdem..deti sú u svokri...až večer po jednu pôjdeme , druhá tam spí..staršia chodí teraz na treningy mažoretiek..lebo idú na majstrovstvá o týždeň do poľska na 4 dni...tak musí chúďa každýý deň 3 hod trenovať...aj soboty aj nedele

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 ty uz mas take velke deturence? kolko mas rokov? ak sa mozem opytat... ako sa volaju dcerky? si oddychni kym si sama 🙂

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no jasne nemusi vediet. no teraz som to zapla, ekzem je aj moj problem, nastastie nie takto 😝

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka ja mám 31, a detičky dcérky 10 a 7 rokov...Nicolka a Katka...už sú veľké baby...samostatné, tak ja by som ešte potrebovala takého benjaminka 🙂

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no davali tam reportaz o jednej babe, co rodila doma, si to tak aj naplanovala a potom o manzeloch - ona vysoka, on "zakrpateny" a chceli mat dieta, kazdy ich za to odsudzoval... a nakoniec ho aj maju... kdeze si sa tulala?
@mattuliatko30 tak to uz mas riadne slecny 🙂 veru este taky chlapcek by sa vam zisiel do partie 🙂 aj by si uz mala vybrate meno?

lagunasa
14. srp 2012

@moni1007
@katka116 to iba ja som tu taky zehliaci maniak. ja si musim ozehlit nejake tricka, niektore nohavice a niektore saty a samozrejme priatel nosi rad take lahke kosele tak aj tie mu zehlim .... praveze niekedy sa vybodnem na obliecky a tie nezehlim .... a zaclony? tie som veru neprala ani nepametam 😕 🤐

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka neviem...rozmýšlala som ..ale pri našom šťastí by to bola isto baba..to by bola Nelka...ale chlapca neviem..mne sa páči aj Adamko..Tomáško, Samko a tebe??

moni1007
14. srp 2012

@lagunasa no ja zaclony kazdy mesiac, ale niekedy ich este mokre zavesim a oni sa same vystru 😀 😀 no mna zehlenie celkom bavi, ale zas ked to nie je potrebne tak to nerobim 😀

zuzanka9999
14. srp 2012

@hanya1 cicka ja by som povedala ze to moze byt uhniezdenie 🙂)))) aky dlhy mavas cyklus?

zuzanka9999
14. srp 2012

@tynamartina tak asi sa hlasi na prichod dievcatko 🙂

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 co ty vies, mozno motyka streli 🙂 a bude to pindurik 🙂 mne sa na zaciatku pacil Adam, ale to mm zavrhol, potom Adrian, ale tak sa volala moja prva laska a to by som zase ja mm neurobila :D potom sa mi pacil dlhu dobu Damian, ale ked to tu v dedine jedna baba dala synovi, tak nechcem opakovat a teraz sa mi paci Leo alebo Teo 😀

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no vies co, volala som s drahym, tak som si neuvedomila, ze uz je reflex a teraz mi ani neukazalo, ze mam spravicku od teba. no mohlo to byt zaujimave. teraz som bola wc a stale nic 😕

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 ja uz som sa zlakla, ze som napisala nieco skarede :( ze kazdemu odpises a mne nie... chcela som sa schovat pod perinu a plakat 🙂 a ako sa ma drahy? poslucha? 😉 moja a dnesnu teplotku nezmerias? 😉 inak ja ked si meriam vecer teplotu tak aj podla nej viem, ci bola ovu, a kedy ide mrcha 🙂

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no asi 4krat to aj mne tak vyslo, ale posledne dva vecery nie. vcera vecer som mala az 37,4 v uplnom klude 😕 takze neviem... mm sa ma dobre, len vravel, ze dnes vymrzol 😝 ale poslucha 😉 neboj, nenapisala si, tpo bolo chyba MK 😀

hanya1
14. srp 2012

@zuzanka9999 ja mavam 28 dnovy cyklus ovulku som mala na 13 DC myslis ze sa podarilo?

lagunasa
14. srp 2012

@moni1007 kazdy mesiac zaclony??? uf. to si neviem predstavit ako by som to stihala popri praci a to mame zaclony len v dvoch izbach ☹ . a zehlim tiez asi tak raz za mesiac, podla toho ako sa to zakopi.
inac, nechcem ta strasit ale ja som to teraz pred mrchou mala podobne ako ty teraz. tiez uz som pozerala , ze jej, uz mi spinenie konci, fakt to moze byt tehu a potom idem na vecko a tieklo to zo mna ako sibnute!!!! 😢 😢 😢
inac, teraz mi ta ovulka vychadza predbezne tak nafigu ze veru to bude take brutal planovane robenie deti .... robota cez den, prichod domov, sprcha, keksik a priatel uz aj odchadza pracovat ( didzejovat ) prec. som mu uz radsej teraz hlasila aby si nas zaradil do piatocnajsieho programu lebo cakam ovulku bud v piatok (13dc ) alebo v sobotu ( 14dc ) a v sobotu to urcite cas na keksik nebude ..... a neviem ci by som ju chcela v nedelu lebo to pridem z vyletu a veru neviem v akom budem rozpolozeni .... no uvidim ako to nakoniec vyjde ....
@bordulka
@zuzanka9999
@mattuliatko30

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 moja, ja by som povedala, ze to ze vcera este bola vysoka znamena, ze telo sa na mrchu nechysta, skus odmerat aj dnes ak bude opat taka vysoka, tak si myslim, ze zajtra este vyskocis... skoda,ze nema kto draheho zohriat,co? 🙂 a kam chodi do prace? tu na sr? no ten MK asi dostane, taketo stresy mi tu vytvarat 🙂

riana12
14. srp 2012

@lauritka urcite ho skus aj spolu s ceckom... a hadam to uz zaberie...

lagunasa
14. srp 2012

@mattuliatko30
@bordulka
tak ja uz mam vybrate mena pre aj chlapca aj dievca - Rebeka alebo Dominik , aj ked mame kamaratov co sa im pred pol rokom narodila dcera a vola sa Dominika ale tak ja som to meno vymyslela nezavisle od nich.

tynamartina
14. srp 2012

@zuzanka9999 no ja tomu moc neverím, lebo aj moja sestra to tak mala 2x nič a tretí krát nevolnosti a všetko to boli chlapci , takže si nerobím ilúzie. Račej budem očakávať chlapčeka radšej nech som prekvapená ako sklamaná 🙂