Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
2. črc 2012

@lauritka len aby aj zajtra taka ostala 🙂 a myslis, ze tych duchov som mala preto, ze som mala zvyseny LH ?

bordulka
2. črc 2012

@moni1007 moja v pohode, teraz budeme opat spolu čakať 🙂 aspon jedno pozitivum... aj ked u nas bol tiez sexik 2 dni pred ovu... a dufam,ze s mm ste uz udobreny

moni1007
2. črc 2012

@bordulka no po pravde bol aj vcera sexik, ale nie kvoli tomu, ze bola ovu,ale mala som chut, ale bolo vidno, ze tomu mojmu sa nechce. tak som ho nechala tak a potom prisiel,ze ci teda este chcem a ja ze hej. no ale tvaril sa pritom jak.... 😠 tak som mu povedala,ze ked nechcel tak nemusel, ked sa mu nechcelo, ze vsak som sa nehnevala... ale nespravil sa, takze nic z toho... ale myslela som si ze vecer, ked bude chladnejsie bude mat chut, ale to uz prisla hadka a uz nebolo nic a zacal ma este ignorovat,ked som sa s nim bavila, tak uz bol ohen na streche...pritom sme sa mohli uplne vyhnut hadke, lebo sa nic v podstate nestalo. ti chlapi su hrozni.este kym som isla spat, tak som mu jedlo do roboty nachystala a on ma uplne ignoroval...ale vecer pred spanim mi povedal,ze rozmyslam pri sexe nad tym ci sa to podari alebo nie, ze uz by chcel a ci je problem v nom a pod... neviem ci to je pravda, ale za to sa nemusel na mna urazat,ked som mu nic nepovedala... a ani nevedel,ze ovu bola, som tom vobec neriesila 😠 ale uz je v praci a este sme spolu nehovorili. akurat si pisem s kamoskou a radi mi ze sa mu nema ja prvy ozyvat... ale neviem ci to vydrzim, vzdy pritomto zlyham a hned sa mu ozyvam.uz dnes je to rekord

tak spolu cakame..myslis, ze staci sexik aj dva dni pred ovu? 😀 mala som ju vcera doobeda. ale vecer sa mi stalo nieco divne. normalne ma asi 3krat pichlo smerom spod podbruska az do posvy...ostra bolest...asi z nervov 😠

lauritka
2. črc 2012

@bordulka neviem, moze byt, ale tie pepina duchuju kade tade. 🙂

bordulka
2. črc 2012

@moni1007 moja, to poznam :D my mame tiez taketo stavy a hlavne ked viem, ze ja mam pravdu a on sa nahneva a ignoruje ma a caka, ze sa mu ospravedlnim... a ja som taka sprosta, ze to urobim, lebo to ignorovanie ma zabija 🙂 ale minule sa mi stalo, ze som skusila vydrzat a prisiel on sam za mnou 🙂 nebol asi na to zvyknuty... vyskusaj, dokedy vydrzis, drzim palce 🙂 a co sa tyka ovu... od dna, kedy sme mali posledny sex, tak ma pichalo v podbrusku, raz tak v pravo, ako pri vajecniku, potom som citila take pichanie ako keby v posve, take zvlastne to bolo, tak si myslim, ze u teba to z nervov asi nebolo 🙂 a niekedy by mal stacit aj dva dni pred ovu 🙂 zalezi na spermosoch, ako dlho vydrzia 🙂

moni1007
2. črc 2012

@bordulka no tak sa nechame prekvapit, aky maju ti nasi chlapúi material 😀 😀 😀 no tak to boli asi nejake dozvuky ovulku, lebo viem,ze bola vcera doobeda. a to sa mi stalo az vecer... dnes ma uz horucava zalieva a aj mrchovske bolesti. tak to je prejav ze je po ovu a to bude trvat do mrchy aj so smadom 😀 😀 😀
no skusim vydrzat,aj ked som si uz veru aj vcera aj dnes poplakal. tak ma nahneval, a pritom fakt sa nic nestalo, kvoli comu by sme sa mali nerozpravat. no co uz... uz bolo dlhooooo vsetko ok, tak trebalo vzruso 😝

milagros
2. črc 2012

@lauritka sa asi bojite aku povahu by malo cudzie dite ze? aa tak aj o macky a psov je starostlivost jak o deti no ja mam jedneho a viem o com hovorim ze jo 🙂

lauritka
2. črc 2012

@milagros no aj to, ale ja chcem vidiet v dietku nase crty, ze sa na nas podoba ;) ma nasu krv. a asi by som si nevedely vytvorti taky vztah s cudzim..a ze ja som ho nevynosila.. necitila..

no jasne, zvierata su v podstate ako male deti, musis sa o nich starat, krmit, zabavat ;) ale za tu lasku, ktoru davaju to stoji. 🤐 🙂

janacha
2. črc 2012

@bordulka to je mi luto ☹ . ja dnes tiež na mršku ráno mi BT klesla na 36,6. Povedala som si že ale nemeram. Budem si užívať krásne teplé leto 🙂

bordulka
2. črc 2012

@janacha je to v poriadku, nejak som si to este nepripustala, tak to beriem v pohode... a pravdepodobne bola iba dnes ovu :D

milagros
2. črc 2012

@lauritka suhlasim teda malokedy sa stretnem s pochopenim ked porovnam dieta a psa ale proste taky mam nazor a hlavne ti ktory psa nikdy nemali mimozurozpravat ze ako to mozem porovnavat....ja mam hafka od 12tich rokov ale kym som nemala starosti tak som ho brala viacmenej ako hracku ale ako sme sa osamostatnili to je ine kafe a cim je starsi tym viac sa treba starat...akurat nevystraja ako detusky..no teraz uz nie 🙂

piefunko
2. črc 2012

@lauritka neschovas sa pred nou niekde pri mori? 😅

lauritka
2. črc 2012

@milagros chapem, my ich tiez beriem ako nase dietka. hlavne, ked est eziadne nemame, tak ich rozmaznavame.. 😀

a so stenatami a maciatkami,si tiez clovek uzije, ked su esze malicki 🙂

nasa fenka rozkusala topanky, obhryzla steny, ovladace.. no bolo veselo 😀

vavrenka
2. črc 2012

@bordulka 😀 😀 😀 😀 to poznam, mm by veelmi chcel, chodi za mnou v tych horkach ako hladny vlk, ale ja nemozem, lebo ma horuce telo a ked sa ma dotkne je mi na omdletie 😀 😀 😅 😝 , tak je z toho smutnyyyy, musim mu to vynahradit, ked sa ochladi 😀 😎

lauritka
2. črc 2012

@piefunko 😅 😀 rada by som, ale financie nepustia. musime dat urobit brzdy na aute, proste stale nieco vyskoci- 🙄
este nejake nedoplatky, zvysovali najom atd.. 😒

milagros
2. črc 2012

@lauritka no to ano aj moj leoško bol riadny sibal ked bol maly ,mojej mame daval riadne zabrat 🙂

piefunko
2. črc 2012

@lauritka ooooch to jak naschval 🙄 kaslite na brzdy 😀 😀

bordulka
2. črc 2012

@vavrenka tak ja som nakonie mojho presvedcila :D teraz drichme :D vecer spime oddelene, lebo on v takom teple spat nemoze, tak spi v obyvacke, tam je fajn, a ked som mu dnes povedala, ze tam budem s nim, tak sa velice urazene zatvaril :D ale nevadi, aspon mam velku postel pre seba.. .teraz som si zvykla spat naha 🙂

lauritka
2. črc 2012

@piefunko neda, sa brzdy su dost potrebne pri soferovani 😀 a konci technicak v septembri, bez toho sa nepohneme.
okrem toho mm nenavidi vylihovanie na slnku, on by zas niekde chodil, a to sa zase mne nechce.. takze ostaneme doma pri riecke 😝 🙂

zvolsiinylogin
2. črc 2012

@mattuliatko30 ahojki, tak ako? prisla? mne dnes dve krvave vlasocnice rano a ja ze je tu v plnej parade a ono to aj prestalo hned...rano po zobudeni som mala 36...som zvedava, co sa to so mnou deje...hadam uz zajtra konecne..

milagros
2. črc 2012

@bordulka naha a mm vydrzi spat v obyvke.....neverim

zvolsiinylogin
2. črc 2012

@moni1007 ako dlho sa snazite?

zvolsiinylogin
2. črc 2012

@mattuliatko30 ja som takto, to, co bolo dnes , neviem ako mam oznacit, tak som dala spinenie...http://www.fertilityfriend.com/home/3cbb47
a ty?

riana12
2. črc 2012

@bordulka ja by som v dalsom cykle skusila pred ovu testovat tehu testom... @lauritka urobim zo seba pokusneho kralicka - ked budem po MS, objednavala by som si par ovu a par tehu... pretoze si myslim, ze tak ako vie ovu test reagovat na HCG, musi to vediet aj tehu test pri maxime LH... ved su podobnej stavby...

bordulka
2. črc 2012

@milagros vydrzi 🙂 sa mu tam lepsie spi ako v spalni, lebo tam mame ako v saune ☹

bordulka
2. črc 2012

@riana12 moja, ja som raz skusala testovat ovu, ale to ma viac stresovalo a nevedela som, kedy je presne pozitiv... zatial to necham tak a uvidim, ale dakujem za tip 🙂

riana12
2. črc 2012

@bordulka no ja nevravim, ze to mas obit ty, vravim, ze to pri dalsej ovu spravim ja... ako zatial si to myslim teoreticky a parkrat mi to aj vyslo u cudzich, len som to este neoskusala pri sebe a vlastna skusenost je vlastna skusenost 🙂

bordulka
2. črc 2012

@riana12 jaj prepac, som to zle pochopila 🙂 a co chces vlastne zistit? 😕

lauritka
2. črc 2012

@riana12 no praveze nie je to celkom tak. v tom clanku pee on stcik to tusim vysvetlovali.
ale teraz mam alice pregnancy tests. tie som mala predtym, su take tensie. ale ukazu aj oni. 😉