Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
18. zář 2012

@milagros @riana12 my sme boli spolu 3 roky ked sme sa rozhodli pre hypo. priatelovi rodicia boli mierne v strese, ze sa mame najskor zobrat. ale my sme sa vobec nebali a na rozchod nemysleli. a teraz uz spolu byvame 3 roky a od nasho 6rocneho vyrocia sa snazime o babo. dufam ze to nebude tiez trvat dalsie 3 roky 😒 !!!!!!

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 tak ale ked jes soju, tak ti moze ovulku posunut dopredu, nie? 🙂 moja, moc ti drzim palce, aby to konecne vyslo!!!! musi, ale meraj, nech ten vitazny grafik vidim 😉 no ten salat je cestovinovy a ide tam vsetko mozne - uhorky, kukurica... plus tatarka, kecup, worcester... a vyjde z toho vela, kupim k tomu veku a bude :D u mna mrcha nic, ani bolesti nemam, akurat som pozerala min. mesiac, ked som mala vyvolavacku, tak od zajtra by som mala riadne klesnut a spinit 🙂 lebo tento mesiac mi dali este vacsiu porciu progesteronu :D a uz som netestovala, ani ma to nelaka... teraz budem ratat dni, kedy zacnem uzivat lieky...

bordulka
18. zář 2012

@lagunasa toto bude urcite uz to prave 🙂 a vy nebyvate s mm spolu sami?

riana12
18. zář 2012

@lagunasa my to mame tak, po roku a pol sme sa nastahovali do podnajmu... teraz, ak by nam vsetko povychadzalo, mohli tretie vyrocie oslavit vo vlastnom... to by hadam rodicia do Vianoc predychali a potom chceme na Vianoce vyrukovat so svadbou 😅 😀 aj ked neviem, moja strana je uz velmo nastelovana, ze uz by mohlo daco byt, ze sme uz dost dlho na to, aby sme vedeli, ci svadba bude... my to vieme, ale ich natahujeme jak guma na trenkoch 😀 potom na stvrte vyrocie by sme uz mali byt zosobaseni... ked tak vyratuvam, berieme to hopom, ale pre mna je to akurat... len teraz je taka doba, ze "by sme si mali uzivat slobody" 😅

moni1007
18. zář 2012

@bordulka no neviem, mozno aj hej, tak to by som mohla zacat brat vyssiu davku toho celaskonu, nech mam pekny vytok 🙂 ked mne sa ani moc nechce merat, ked mam pravdu povedat 😝 😝 no tak som zvedava, ci zajtra zacnes spinit, no ked nie si tehu, tak by ta mrcha mohla prist co najskor, nech mozete ist na dalsi pokus 🙂 no ja tiez robievam salaty ale cestovinovy som robila len jedenkrat, ale viac nam chutia salamove co robievam 🙂

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 moja, ak sa ti teda nechce merat, tak nemeraj, ale vies, ze ja sa rada pozriem tvoj grafik 😉 a chcela by som vediet ako na teba soja posobi.. a zase to neprahanaj s vysokymi davkami :D nie ze sa predavkujes 😉 mne je teraz jedno, ci pride mrcha skor, alebo nie, lebo aj tak nebude ovu, kym tie tbl. nezacnem brat... dnes som si zobrala tu kartu od gyn. a som si citala co mi pisal dr. ze mam vo vajecnikoch vela malych folikul do 10mm, ale aspon viem, ze tie vajicka tam su :D a ake robievas? mam receptik? 😉

moni1007
18. zář 2012

@bordulka no to aj mna napadlo, ze by bolo dobre merat kvoli soji,ale nejak sa mi do toho nechce, ale ved uvidim 🙂 nie, neboj nepredavkujem, mozno si kupim radsej ten grepovy dzus,ale ten mi moc nezabral 😝 😝 no tak nech cim skor zacnem nieco brat, nech sa das dokopy 😉 😉 no to asi nemas do mna receptiky, nezda sa mi, ze by som ti ich posielala 🙂

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 ja som si myslela, ze som mala z toho grep. dzusu vela hlienu, ale nakoniec to bolo kvoli mace a musim povedat, ze odvtedy ako som ju brala, tak sa mi celkovo zlepsil 🙂 uz nemam staly pocit sucha :D a posles receptiky? 😉

moni1007
18. zář 2012

@bordulka vidis, tak aspon na nieco ti to zabralo a tu vcelia matersku kasicku si ides kupit? no poslem tie receptiky na b, ok? no mne sa zda, ze mam tiez celkom vlhko dole, teraz ku veceru 🙂

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 🙂 asi by som si mala,ze? 🙂 len nejak sa to nezmesti do rozpoctu :D aj ked som vyhrala v praci "včelu" tak som ju prepustila kolegyni, ktora ju viac potrebuje.. snad to prezijem 🙂 a kam mi posles tie recepty? 😕 a vlhko ti je asi preto, ze mas mm doma 😀 😀 😀

piefunko
18. zář 2012

@milagros no tie ruadky sa ti tam objavia az ked tam nieco zadaa

moni1007
18. zář 2012

@bordulka na fb. nejak som to f nedopisala 😀 😀 😀 a ty si aku vcelu vyhrala? 😕 😕 😀

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 akurat som kukala receptiky... vyzeraju super, tebe ktory viac chuti? asi to vyskusam na tu sobotu 🙂 veeeelmi dakujem 😉 a asi ho urobim uz v piatok, to pride babka, tak bude pokusny kralik :D a včela to je, ked sa kazdy mesiac skladame po 10€ a vzdy jedna tych 180€ vyhra, cize ako keby si si zobrala pozicku a len ju splacas :D tak ja si este pockam...

bordulka
18. zář 2012

@piefunko ahojky, tebe nejak strajkuje teplota, to co? 😕

moni1007
18. zář 2012

@bordulka jaj, tak to si spravila, fakt peknu vec, ze si sa vzdala takto peniazkov.. a to co vas tak napadlo? ja mam rada oba,ale tenm kapustovy je asi lepsi, teda mne viac chuti 🙂

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 moja, viem, ze ona ich viac potrebuje ako ja a ja si ten mesiac este pockam 🙂 ono sa to zevraj robi kade tade, teda ked sa zozbiera viacej ludi, inak by to asi efekt nemalo... napr. mm sesternica, tak tam sa skladaju po 50€, ale neviem kolko ich je... potesi aj taka sumicka.. a vies co, mna ti ten kapustovy aj viac oslovil, pripomina mi to náš Prievidzský šalát 🙂 a ten zboznujem 😉

moni1007
18. zář 2012

@bordulka hej, tak to som este nepocula. mozno vo vasom kraji je to tak zvykom, vsak ten skutok sa ti raz vrati v inej podobe, urcite 😉 😉 moja, idem uz koncit. inak este stale ma boli ta hlava a aj cez den mi je obcas zle, dnes ma napadlo, ze by som aj testla, ale potom som si povedala, ze kaslem na to, ze tehu nie som, ze kazdy raz sa najde iny dovod preco som neni vo svojej kozi... tak dobru noc, zajtra sa vidime 🙂

niikoletka
18. zář 2012

Ahojte kočky ospravedlňujem sa ak tu už taká otázka padla, ale vy ste tu už rozbehnuté a je tu koooopec stránok.. meriam si teplotu len prvý mesiac pár dní, čisto informačne, aby som spoznala svoje telo a hlavne, aby som vedela, či mi po vysadení ATK normálne nabehne cyklus aj ovulácia. Akurát mám mršku a zatiaľ bolo všetko tak ako má byť teda pred MS mi pekne teplota klesla, ale dneska - tretí deň MS mi teplota vyskočila dosť viditeľne. Mohla to byť ovulácia alebo nie? Spala som pri zatvorenom okne zababušená v perinke tak mohlo to teoreticky ovplyvniť aj to, akurát takéto veci sa dosť ťažko v noci nejako kontrolujú, tak ja neviem čo si o tom myslieť. Ja jeden deň spím odokrytá s otvoreným oknom a druhý deň zabalená ako múmia v perine.. :/

bordulka
18. zář 2012

@moni1007 neboj moja, myslim, ze ked budes pracovat, nieco taketo sa vam tam vyskytne 🙂 a ja verim tomu, ze dobre skutky su na nieco dobre, snazim sa aspon jeden za deň urobit 😉 a moja, neboli ta ta hlava z tej soje? aj to moze byt... len sa dobre vyspi, nech si zajtra fit 🙂 dobru nocku

bordulka
18. zář 2012

@niikoletka ahoj, ak ti mozem odpovedat za seba... mne bt neovplyvnuje to, ci spim odokryta, zakryta, alebo pri otvorenom okne, ani to ked idem v noci na wc, ani ked spim menej hodin, kazda sme ale ina... ale ako hovori @lauritka pocas mrchy by sa nemalo ani merat, lebo teplota ti moze skakat, myslim,ze ovu nebola, uzi si chvilu oddychu a po mrche sa na to vrhni 🙂 aspon budes menej stresovat - hovorim z vlastnej skusenosti 😉

niikoletka
18. zář 2012

@bordulka Asi máš pravdu takto zbytočne stresujem 🙂 ja sa strašne bojím, že mi po antikoncepcii nenabehne všetko ako má.. podstivo pijem alchemilkový čajík a dúfam, že moje telo sa rýchlo dá dokopy 🙂

katka116
18. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj moja, no ja zacinsm meriat po mrche, ktora pride v sobotu..uz ma dnes take chytalo ze netestnem do mrchy, proste sa vobec necitim tehu ☹

katka116
18. zář 2012

@piefunko ahoj moja a co ta dnes chytila depka? Necitala som prispevky, dnes som bola mimo netu. Ved cakam, ze za 5 dni testujes tehulka 🙂

piefunko
18. zář 2012

@katka116 joj zlaticko ry si zlata,ale podla grafu asi ani testovat nebudem...cez net mi nejde graf ale ak si das svoj a za lomitko piefunko tak ti to ukaze :-P

milagros
18. zář 2012

@lagunasa zeby osudova trojka tak snad to nebude trvat tri roky ale to bude mozno v roku 2013

milagros
18. zář 2012

@piefunko ved zadala som a nist

anait
19. zář 2012

Dobré ráno...kdeže sú grafy ? 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/3a3666 ja takto, ale som chorá, čiže nie je to relevantné..
@piefunko @mata_ba zvedavá som jak šlak 😀

slabachvila
19. zář 2012

prečo mi nikdy nevyznačí riadne ovulku.. ešte ani raz.. si myslím že to tu pekne vidno.. http://www.fertilityfriend.com/home/3e677f

vavrenka
19. zář 2012

@mata_ba tak ako? si obhryzavam nechty od napatia 😀

mattuliatko30
19. zář 2012

@katka116 tak ja už pomaly po mrche mám...aj meriam...už mám dve bodky 🙂) neboj..ona nepríde...a cítiš sa mrchovsky??či ani nie?..skúsiš testnúť teda v sobotu?..a akú máš teplotku?..mohla si si len tak pre seba zmerať..hm?