Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

michaelamia1902
28. říj 2012

@katka116 ahoj no ako sa cítis? Ja idem zajtra k Dr. Mám dosť časté krce na pravom vajecniku 😒 a vôbec nemám creamy hlien je to ok dnes som 19dpo ráno som normálne testla či som este tehu bo som mala taký divny sen 😉 ale myslím pozitívne a predstavujem si ako držím ten maly vonavucky uzlik v náručí. PS koľko rokov má tvoja dcérka?

bordulka
28. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj mati, ale nenechavaj nas na pochybach... si mohla testnut 🙂

vavrenka
28. říj 2012

@kikaneu nemusi byt, myslela som halvne na kocky, ktore maju viacero diagnoz naraz 😉 , inak mne velmi pomohla tu na MK skupina trombofilie. tam mi kocky vsetko pekne povysvetlovali a povzbudili ma, osm tam kocky, ktore maju kadeco za sebou aj dve tri styri diagnozy a maju dietatko 😉 ,este som si k tomu postahovala zaujimave clanocky z netu a som sa upokojila. apson som vedela, co sa deje a tak nejako ma to psychicky upokojilo.. pre mna je najhorsia neistota

katka116
28. říj 2012

@michaelamia1902 ahojky teraz sa citim dobre, mne porod tiez vychadza na 1.7 - skoro ako tebe 🙂 mala ma 4 roky. K dr idem o 9 dni. U mna je najkritickejsi 7-9tt tak myslite na mna prosim

evikmi
28. říj 2012

@katka116
@lauritka

ahojyk děvčata, v úterý jdu mimo pohovoru ohledně adopce i na repromedu.... první pohovor, prostě mě natlačí do toho IVF :-/ ale dostala jsem do ruky zprávu pro repromedu a jsou tam i poslední výsledky krve, co mi dělali. .... vygooglila jsem si ten SHBG hormon co znamená, ale že bych z toho byla moc moudrá, to nejsem ... neměl by mě poslat s tím třeba na vyšetření štítné žlázy? nebo si to udělají na té repromedě??
já už jsem z toho všeho zas znechucená asi ☹

michaelamia1902
28. říj 2012

@katka116 často na teba myslim 🙂 viem že to spolu dotiahneme do úspešného konca. Moja Ella bude mat 4 vo februári, to mame dosť spolocne 😉

evikmi
28. říj 2012

@katka116 ahojky, myslím na tebe, zlatíčko 😵

lauritka
28. říj 2012

@evikmi ahojki. hmmm. vobec nevim co to znamena.. 😨 ked pojdes na pohovor skus sa opytat co ti povedia.. taze predsa skusite IVf ?

mistrall
28. říj 2012

@evikmi ahoj, no mozno aj na vysetrenie stitnej, ale tiez testy na cukrovku. Nemas polycysticke vajecniky? alebo zvýsene ochlpenie, asi by sa hodilo sono a kompletne endokrinolog. vysetrenie

evikmi
28. říj 2012

@lauritka no my nechcem, ale prý jiná cesta není. gyndař mě ted postavil před hotovou věc ☹

@mistrall cukrovku nemám, polycystické vaječníky jo, zvýšené ochlupení - nevím co tím myslíš , ale nikdy nikdo nic neříkal takového ... jen jsem měla občas vyšší testosteron,ale ted ho mám v normě

mistrall
28. říj 2012

@evikmi tak to byva pri polycystickych vajecnikoch zvysene hodnoty androgenov, lebo tie sa tvoria vo vajecnikoch u zien, a su vlastne prekurzory (predchodcovia estrogenov) To zvysene ochpenie byva len u niektorych zien, ked je viac androgenov v krvi ako ma byt, lebo v podstate su to prvotne hormony muzske- ale teda tvoria sa aj u zien. Myslim ze sa neboj, ked si mala testosteron ok, atd, ale v CARe ti podla spravia kompletku 🙂 ak teda pojdes..

kikaneu
28. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj moja 🙂 ja som tu skoro vôbec nebola....nebol čas 🙂 boli sme na svadbe, tak celé doobedu chystačky a dnes sme vylihovali a dospávali 🙂 teraz sme ešte boli blahoželať tete k včerajším narodeninám 🙂 taká pohoda víkendová 🙂 a graf máš stále veľmi pekný 🙂

kikaneu
28. říj 2012

@vavrenka ja zatiaľ neriešim, lebo neviem čo všetko mi vyšlo.....takže uvidím potom, popýtam sa hematologičky a sama som zvedavá,.....len neviem ešte kedy tam zájdem......nechce sa mi nič riešiť ešte.....

evikmi
28. říj 2012

@mistrall určitě jdeme, minimálně ten pohovor absolvujem .... ale mm říkal, že aspon jeden IVF zkusíme. mně se moc nechce, už to vidím, jak zas přiberu... ty roky, co do mě průběžně cpou hormony, mi daly pěkných pár kilo ☹ a při takové stimulaci to bude ještě horší a celkově z toho nemám radost .... docela blbě snáším bolest :-/

mistrall
28. říj 2012

och to ma mrzi, ze sa zle citis, hormony su zradne, ale ked je aj mm nakloneny IVF, tak skuste a uvidite, mozno sa zadari a potom to bude stat za to a kilecka zhodis po porode 🙂

mistrall
28. říj 2012

@evikmi och to ma mrzi, ze sa zle citis, hormony su zradne, ale ked je aj mm nakloneny IVF, tak skuste a uvidite, mozno sa zadari a potom to bude stat za to a kilecka zhodis po porode 🙂

lagunasa
28. říj 2012

@mattuliatko30 no ja by som tiez nikam nechcela ak by som to nemala naplanovane uz davnejsie.

mattuliatko30
28. říj 2012

@bordulka micka..veď by to bolo zbytočné :( kebyže som týždeň hore..aj po liekoch.nič nepoviem..ale ak klesnem..je to zbytočné...mrcha príde...tak počkám...

mattuliatko30
28. říj 2012

@kikaneu tak super..dúfam,že ste si dobre potancovali..ozaj..ako sa merá, ked sa posúva čas???ja som merala..o pol piatej..po starom..ale boli len štyri 😀 ale veď to je jedno niee?už to nejako dotiahnem do tej mrchy 😀 dávam tomu pár dní...ďakujem za IP 😉 nejako bude ....teraz to nechávam tak, a na budúci cyklus nemeriam...aj ten ďalší....ale chodiť sem budem...

mattuliatko30
28. říj 2012

@michaelamia1902 neboj sa..všetko bude v poriadku...vaječníky bolia...aj bruško..musí sa pripraviť nový domček pre štuplíka 🙂 len oddychujte kočky
@katka116

mattuliatko30
28. říj 2012

@katka116 katuška..myslíme na teba stále..neboj...táždne ubehnú ako voda..a budeš za kritickým obdobím 😉

bordulka
28. říj 2012

@mattuliatko30 ale no... ak je tu nejaka sanca,ze mozes byt tehu, tak testni, si stale hore, necakaj ze klesnes.. ak mas testik, testni 🙂

evikmi
28. říj 2012

@mistrall u mě nemá žádné IVF cenu, já potrácím kolem 8-12 týdne, to mi nepomůže ... jen "zbytečně vyhodíme" 30tisíc ☹

kikaneu
28. říj 2012

@mattuliatko30 meraj normálne, aj ja som tak robila v jari, keď sa menil, v obvyklom čase som merala 🙂 tak, tak, ak si presvedčená, že príde, tak to už nejak domeriaš 😉 neďakuj, nie je začo.... 😉

mattuliatko30
28. říj 2012

@bordulka nemááám... 🙂 čakám na ne od lauritky 🙂 ak prídu skôr ako mrcha..testnem...len tak..pre zábavu 🙂 šanca tam môže byť vždy..ale u mňa tak minimum.skôr náhoda.. 😉 aj keď aj také sa stávajú
@kikaneu domerám micka....a potom už nebudem..aj tak keď beriem lieky..tak teraz to je jedno....možno odmerám...až ku koncu..čo robí teplotka..nech viem..

kikaneu
28. říj 2012

@mattuliatko30 ja som už s Maťkou dohodnutá, že do ovulky a potom schovám teplomer (nenechám ju v štichu) 😀 keď už sme dvojičky 🙂

mattuliatko30
28. říj 2012

@kikaneu tak možno budem s vami... 🙂)

kikaneu
28. říj 2012

@mattuliatko30 pokojne sa pridaj, len budeš mať trošku meškanie od nás 🙂 teda Maťka vedie pelotón 🙂

mattuliatko30
28. říj 2012

@kikaneu neboj..dobehnem vás...síce teraz pri liekoch nie..ale keby som mala svoje 21dňové cykly...som pri vás hneď 😀

kikaneu
28. říj 2012

@mattuliatko30 ale ty mávaš skôr ovulku, ako my dve....takže aj tak nás môžeš pokojne dobehnúť 🙂