Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Aj ja prajem to najkrajsie vyrocie moja,poriadne oslavte,vies ako a vies kde 😵 😵 😵

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 vidis a mne neveris 😀 tak chcela by som vidiet, ako sa s mm bavite 🙂 na niektorych foto to vyzera tak, ze mm je riadne pod papucou 😉 myslim v dobrom... a dakujem moja velmi pekne, snad to tak bude... u nas v PD je jedna cinska restauracia, varia tam vynikajuco... chvilu sa hovorilo,ze ked tam bola hygiena, tak to bolo asi nieco podobne,ako davaju teraz v telke.. a ze masko je z potkanov 😀 ale nechcem tomu verit, lebo tam chcem chodit, a kym som to nevidela na vlastne oci,tak ma asi neprehovoria :D

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 dakujem moja, takze kedy dame to stretko baby? 😉

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Jooj to by bolo 😵

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no tak my si zo seba vieme dost utahovata pod a radi spominame na nase zaciatky... 🙂 no tak co moze byt dobre na tom,ze mm vyzera, ze je pod papucou. ono to tak vyzera, ze je ale nie je. mne ked sa nieco nepaci, tak mi jednbo pred kym to poviem, upozornim ho bez okolkov. ale on pred vsetkymi si ma len mojka a tvari sa aky je na mna dobry. ale doma tiez nie je vzdy taky milunky 😀 a potom mi nikto neveri, ze aj on ma vie sprdnut a vsetci, ze ved on je taky dobrak a pod.... a mna nik nepochvali 😝 😠 😀 no tak mna by to asi ovplyvnilo, asi by som tam uz nesla, resp. ak by mi tam chutilo, tak mozno sla ale by som bola dost vsimava 😅

moni1007
19. zář 2012

@bordulka ak u nas, tak hoc kedy 😀 😀 😀

piefunko
19. zář 2012

@willy_wonka no ved ani ja, chapes ja prvy krat s clostilom natesena ako koza na tej koze 😀 a on ze hm, folikul je maly, no to vidim na car.. ja somsa skoro rozplakala... potom som dosla o 2 dni a uz bol velky a bol aj on taky zlaty ze nooo tak vela stastia a tak... potom sme skusili druhu davku a potom pauzu na leto talk teraz uvidim co mi povie, dam ti vediet 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 je dobre, ked mate vela spolocnych zazitkov a spomienok 🙂 moja, ja som to nemyslela ako vycitku alebo nieco podobne, ja len ze to tak vyzera, ze si ho vies drzat nakratko, za co ta tiez obdivujem 😉 ja som to tak mala na zaciatku, teraz uz nemam taku "vahu". a moj je pred vsetkymi tiez tutuli mutuli, a potom som ja za tu zlu 🙂 moja, ked sem prides, tak ta do tej restiky zoberiem, aspon na dezert, ten milujeeeeeeeeeeeeeem, lepsie nez orgazmus 😀 😀 😀
@elinka36 tak co baby, kedy dame to stretko? veru by sa nieco patrilo ...

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko mna najviac bavia tie jeho komentare pri vysetreniach🙂)
Jasne, daj vediet,kedy tam planujes ist?

6lenka64
19. zář 2012

@mata_ba To mi je luto :( budeme skusat dalej, ja som bola smutna prve dva dni mrchovania, ale teraz som uz v pohode, ine mi neostava len sa dat dokopy z toho smutku, a verit ze nabuduce sa to podari. Neviem ako ty ale ja este viac tuzim po tom druhom babatku ako po prvom ked sme skusali 🙂 neviem sa ho dockat, mozno pre to ze som uz ostrielana mamina a chyba mi proste to male umrncane babatko 🙂))) neboj vide nam to nabuduce, chce to asi ten spravny cas 😉

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no tak to hej, drzim ho nakratko, ale neobmedzujem ho. proste su nejake hranice 🙂 a tiez si ho nehyckam, nechcem dopadnut ako mnohe ine, ze ich muz nezje hoc co, ze si dovoluje a zena muzika len obskakuje 😝 😝 ale tak najdolezitejsie je ze sa mame radi, ako aj vy urcite a to ako si kto zariadi, tak sizije, no nie? 🙂 hej, tak ma cakaj o par hodin 😀 som tam ako na koni 😀 😀 moja a fakt myslis, ze mozem mat aj ovu skor, ked som brala tu soju? 🙂

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 tak to ma byt, aj ked ja som blba a niekedy ho obskakujem 😔 neda mi to, a nadavam si potom za to, lebo si moc na to zvyka... moja tak ta cakam, aj s boriskom,ok? no myslis si,ze je to mozne, ze ti to o par dni posunie dopredu, alebo mozno budes mat ovu tak ako mavas, iba ti to doda tie spravne hormony na to, aby sa vajko lepsie uchytilo 🙂

katka116
19. zář 2012

@piefunko teraz uiz verim, ze ked budem tehu ze to donosim. Doktoro povedal, ze sa to stava... ze tam nie je pricina.
Tak dufam, ze sa zadari ked sa ma zadarit

piefunko
19. zář 2012

@willy_wonka o jednej 😉 ano ano kedma dobry den tak je vtipny.. no raz tam mal docentku a ja som cumela na ten uzv a on len s nou sa bavil a ona ho ani mna nepustila k slovu furt tam riesila svoje veci som mala nervy na nu 😠 a ked sa ma spytala ci som spokojna s volbami tak som jej povedla ze volby mi k tehotenstvu nepomozu a zazrela som na nu tak odisla 😀 😀

katka116
19. zář 2012

@mattuliatko30
@bordulka
dakujem baby - presne my sme stresacky.. a on ide na chlapsku jazdu a futbal.. ale to ze hop teraz by som mal ist domov a povenovat sa. A mozes to mat aj vopred dohodnute...
To len zena na to musi chuda intenzivne mysliet.
No verim, ze sa zadari ked sa ma a vsetky budeme tehu

piefunko
19. zář 2012

@katka116 aha no ok, tak drzim palce, ked nie je pricina tak dufam ze ani nebude a ze si presla testami roznymi, a teda ze sa ti to nezopakuje 😉 nebud nedockava, viem ze sa to mooooc lahko hovori ale ako sama vravis vies otehu do 2 mesacov, to je pre ostatne zazrak 😅 takze tfuj tfuj tfuj a skus s drahym hodit rec, verim ze bude vsetko dobre 😉

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko jaj to uz dnes??? 😲 som myslela, ze este pockas ako sa tento cyklus vyvrbi, alebo som nieco presvyhla a uz sa "vyvrbil?🙂" Tak mu pekne povedz ako sa veci maju a nech kona!:D

moni1007
19. zář 2012

@bordulka ale tak zas raz za cas aj ja obskakujem mojho a raz za cas on mna 😀 😀 no som zvedava, lebo dost skoro ma zacalo pichat v podbrusku a tie bolesti su o cosi intenzivnejsie. dufam,ze je to dobre znamenie. a vcera vecer som mala aj mrchovske bolesti v podbrusku 🙂 no som zvedava....dobre, tak ma cakajte a kedy ma prist k tebe? 🙂

milagros
19. zář 2012

@piefunko ahaa diky

piefunko
19. zář 2012

@willy_wonka no mm ide k zubarke na antolsku tak idem s nim, nech kukne ci vobec ovu bola lebo ten grafje nejaky divny... a ci naaahodou nemam cystu alebo tak, co ja viem, potom kedy tam zase pojdem, idem teraz, ze co povie, ako to vidi dalej 😅

anait
19. zář 2012

@lenasss no preto, že si asi tehotná 😉

piefunko
19. zář 2012

@milagros za malo, ide to?

elinka36
19. zář 2012

@bordulka MUsime pozriet ktora sme odkial a dame to na stred 😀 myslim to stretko 😉

anait
19. zář 2012

@piefunko mici tak myslím na teba a daj vedieť, budem netrpezliváááá 🙂

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko tak to som zvedava🙂 uz bez, nech si cim skor naspat s novinkami🙂 Aj ked, nejeden krat som si vsimla "sory" u zubara, tam ani objednanie na konkretnu hodinu zrejme nepomaha

anait
19. zář 2012

@katka116 @bordulka ja to tu čítam a len zíram...ale ved ak chlap chce to dieťa, tak preto niečo spraví aj sám od seba, nie? čo to iba my sme taký naivný pár? ... mm mal ísťna 3 dni na služobku a vravím, že je možné, že na vtedy vyjde ovu a on okamžite, že "tak sa na noc vrátim, to nie je problém..." pritom to bolo 300km ... proste on sa stále zaujíma a pýta a možno mu iba príde vhod, že je sex tak často 😀 😀

bordulka
19. zář 2012

@katka116 kati presne... my sa zozierame, my mame pocit, ze im nemozeme dat dieta a to len oni nie su schopní zaliezť s nami do postele a povenovat sa 🙂 ale len my si to vyčítame... ale my ich raz prekabatime,neboj 🙂

milagros
19. zář 2012

@piefunko noo som s toho riadny jelen lebo ked som zaskrtla na skusku Meds-Clomid tak mi tonormalne dalo do grafu novy riadok/Meds/a C ale ked davam probiotika tak mi ten riadok vobec neukaze a predtym v marcovom grafe mi to normalne ten riadok Meds dalo a do okienka dalo krizik...kaslem na to...joooj ze ja neviem anglicky

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 moja, dufam,ze su to tie prave pocity 🙂 hop na muzicka a potom dojdi 🙂 my sme uz s mm oslavili 🙂 to ak by nas nahodou krsniatko vystavilo 😀 😀 😀 moj zistil ze mam studene nohy, tak mi isiel zakurit, ale najprv povedal, aby som si dala ponozky 😎 ale uz mi je aj trosku teplejsie, sme mali s mm "aktivity" 🙂 je pekne, ked je to vzajomne... respekt, laska, starosti, vsetko... moja, o kolkej ti ide ten bus? 😉

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 myslim,ze u mna je ten stred 🙂 😉