Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

willy_wonka
1. říj 2012

@bordulka ahoj draha, no ja cakam co prinesie zajrajsok:D

bordulka
1. říj 2012

@willy_wonka takze zajtra testujes? 🙂 nerozmyslela si si to? o kolkej vstavas? 🙂

willy_wonka
1. říj 2012

@bordulka no ak neklesne teplota, hmm, ak by stupla 😀 tak testnem....ja vstavam 5:30, aby som bola na osmu v praci, kam mi cesta trva 8 minut 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hm, nejak mi zacalo sibat🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no v podstate ten maly by som mohla nechat biely, ten by som si mohla polozit do chodby na komody,, tam by sa biely s nejakymi fialkovymi, staroruzovymi dekoraciami. tak vyskusam ten lak, ok? 🙂 no nedostali ☹ tak ndes, zajtra by mala byt podla toho ovulka, presvedc muzika na sexik, prosiiiim 😉 hej? a co ti mamina povedala? 😀 jasne ze potesilo, velmi pekne dakujem 😉

bordulka
1. říj 2012

@willy_wonka no ak sa budes drzat nad 36,8 tak testuj tak ci tak 😉 uz ked si nas tak navnadila 🙂 ty si ako mm... ten tiez potrebuje vstavat tak skoro, ale z postele vstane aj tak pol hodku pred odchodom a ja potom buntosim.. a ako chodis do prace? na motorke? 🙂 a z coho ti zacalo sibat?

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 no vidis ako si to fajn vymyslela 🙂 a ten vacsi uz mas dokonceny? chcem fotoooo.. a to kedy vam chcu dat??? je to strasne... mojko, nejdem ho presviedcat... lebo ovu nebude, aj ked tomu vsetko nasvedcuje... ale si zlata, ze na mna myslis 🙂 mamina sa hned zacala vypytovat, odkial si a pod 🙂

willy_wonka
1. říj 2012

@bordulka no neviem,ak by som klesla este aj pod 36,9 tak netstujem:D
do prace chodim autiom alebo na motorke, dnes som isla autom, lebo som sa poliehala zas na predpoved pana Ilka, a zvazujem ze mu napisem velmi nepekny email, nestalo sa prvy krat kedy na druh den predpovedal dazd,a celkovo skarede pocasie a ja som tomu verila... kurnik sopa, ked nieco neviem nerypem sa v tom.... ked chce tipovat, radsej nech ide sportku hadat..... a ak ho chce niekto branit argumentom ze pocasie je nevyspytatelne..... mozno v rozvojovych krajinach kde nemaju jednak pseudometeorologov a techniku na to potrebnu.... ale s tym co mame aj my na slovensku by aspon predpoved najeden den mohol trafit.. boze....! strasne ma to rozculuje 😠 prepac🙂
ja vstanem 5:30 a motam sa po byte, a zrazu nestiham:D

bordulka
1. říj 2012

@willy_wonka pre toto ja pocasie nepozeram 🙂 ja sa vzdy obleciem ako keby malo byt vonku 30stupnov... vsetci chodia zahalení od hlavy po päty a mne je fajn 🙂 ked uz sa obleciem, tak to uz fakt musi byt vonku zima... a preco by si netestovala, keby si klesla pod 36,9? ved aj 36,8 je tehu teplota 🙂

moni1007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bordulka
1. říj 2012

@moni1007 joj moja, to su krasne fotky 🙂 ja by som ti ho hned zobrala, aspon na prechadzku, neboj 🙂 to by som tvojmu manzelovi neurobila 🙂 krasni sú... ozaj vcera som sa hrala tu na MK, ze som tehu a som si vyplnila aj tehu pas 🙂 ale nechcela som nikoho zmiast, tak som si to zrusila 😀 😀 😀 😀 ale pacilo sa mi to.

moni1007
1. říj 2012

@bordulka ved moj mm by sa rad isiel vyvencit, kludne ho zober 😀 😀 😀 😀 hej? a stihol si to aj niekto vsimnut? joj, keby ze sa uz nemusime hrat na tehu a planovat, ale kebyze uz sme tehu 😒

moni1007
1. říj 2012

@bordulka teraz uz maju hlavy pri sebe. bohovski su 😀

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 jaj tak... minule si mi ho dat nechcela a teraz mi ho ponukas? 😉 a nikto si to nevsimol, ale nenechala som nic na nahodu 😀 a bola som v 2tt 😀 😀 dufam, ze coskoro to tam budeme davat a ratat dni do toho dna D 😉 fotooooooooo

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no to dufam aj ja, ze to uz dlho trvat nebude.......... inak, uz par ludi mi povedalo, ze som schudla, tak sa z toho vytesujem, aj ked mne sa to nejak nezda 😀 😝

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 moja, to bude asi tym sexikom 🙂 ale ked som videla foto z tej birmovky, tak som si to aj ja vsimla... ale nechcela som, aby si mi spysnela 🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka no moja, tak toho sexiku az tak neni. tento cyklus som si znacila vsetky sexiky, predtym vzdy iba okolo ovu. a teda vela ich tam neni 😀 😀 no na tych foto z birmovky vyzeram priserne a uz vobec nie stihlo, mam pocit, ze prave tie saty ma riadne rozsiruju 😝 😝 😝

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 no ak ta tie saty rozsiruju, tak potom musis byt sihla ako laň 🙂 moja a toho sexiku mas omnoho viac ako ja 😀 mala by som sa ist schovat do kuta... tak mi posli svoju novu foto 🙂

moni1007
1. říj 2012

@bordulka nemam teraz ziadnu foto aktualnu, ale o dva tyzdne ideme na 40tku, tak zas budu nove fotecky 🙂 no taka riadna lan 😀 😀 😀 moja, idem uz koncit, idem ukoncit ten vencek, nech to do zajtra zaschne, zajtra ho spojim do vence a bude finito 😀 tak dobru nocku a pekny vecer 🙂

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 zase ma tak skoro opustas? :((((((( tak si uzi vecer a zajtra popiseme... a tesim na foto..

lagunasa
1. říj 2012

@lauritka ved aj ja ju uz cakam ....
@mattuliatko30 uvidis veru ..... ja mam este este tak asi jedno percento z mojej mysle dufajuce ze z tohto nebude mrcha, ale na zvysnych 99% to mrcha bude. drzim ti palce!

moni1007
1. říj 2012

@bordulka toto ti este musim napisat. teraz som budila mojho, ci mam vypnut pocitac a sme sa pusinkovali a charlie sa chcel asi tiez pusinkovat, tak vopchal hlavu medzi nas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ozaj, ta kamoska opat odlozila stahovanie 😝

bordulka
1. říj 2012

@moni1007 charlie je asi maly ziarlivec 🙂 tak ty sa ides pusinkovat, no pekne... ale pekne si to uzite moja 🙂 a na tu kamosku sa vykasli... uz ju musis dobre poznat,nie? 🙂

mattuliatko30
1. říj 2012

@lagunasa uvidíme obe....a cítiš sa na mrchu?ja stále cítim taký blbý tlak...pod bruškom...tak uvidím..ale je to miernejšie ako doobeda...dúfam,že nepríde...uvidím rannou teplotou...ráno napíšem...aj ty ok?

bordulka
1. říj 2012

@riana12 moja a ty si este netestla? 😠

mattuliatko30
1. říj 2012

@lagunasa
@bordulka
@moni1007
@katka116
tak baby...bude to mrcha ☹ ☹ je to silnejšie...17DC...dúfam,že môj posledný rekord....kedy mám mrchu...nebaví ma to...celé tie moje cykly.....tak zajtra..papa 😢

lagunasa
1. říj 2012

@mattuliatko30 zelam ti aby to mrcha nebola!!!! ja som mala uplne slabe bolenie podbruska dnes okolo obeda, ze som cakala ze uz uz pride mrcha .... a nic, len som trosicka spinila, len troska. a teraz ma uz nic nebavi. bolo by uplne super ak by mi zajtra teplota vyskocila hore, ale moc tomu sancu nedavam. teraz si akurat pozeram kuriozne grafi na ff.

bordulka
1. říj 2012

@mattuliatko30 moja, asi blba poznamka, ale nemoze to byt uhniezdenie? 😕 co ak ovu bola cez mrchu a toto by bolo tehu... 😔

riana12
1. říj 2012

@bordulka a ked nemám dôvod? 😕

bordulka
1. říj 2012

@riana12 tak sa nesnazite? alebo... ?

riana12
1. říj 2012

@bordulka nie, nesnazime... ale keby aj, fakt nemam dovod...