Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
2. říj 2012

@6lenka64 VSETKY tu by sme uz testovali 😀 😀 😀 ona dostane medailu v trpezlivosti. 😅

elebe
2. říj 2012

@lauritka aha....no ja ju mám oddialenú až moc 😠 ☹

riana12
2. říj 2012

@lauritka ty si huncut 😀

evikmi
2. říj 2012

@katka116
@willy_wonka
@piefunko
@lauritka
ahojte, ve čtvtek nabraná krev na HCG 78000..... v pondělí 117000 - a ultrazvuk špatnej, opět bez srdíčka, sliznice v pohybu, takže byla revize..... navíc mi pak doktorka řekla, že se jí zdálo při čištění, že mám v děloze nějakou přepážku, takže se mám domluvit s gyndařem a půjdu na operaci. ted se to udělat nedalo kvůli těhotenství

lauritka
2. říj 2012

@figurka1985 no uvidis, nie kazdy cyklus sa to musi chovat uplne rovnako.

elebe
2. říj 2012

@evikmi och....to ma mrzí 😔 😔 😔 😔 😔

figurka1985
2. říj 2012

@piefunko :D muz povedal, ze mi ortutak nedovoli, aby nahodou vo mne nepraskol 😀 On si fakt mysli, ze mam ake vaginalne svaly? 😀 😀 😀 Tak zaspim aj ja- hadam sa mi bude nieco pekneho snivat🙂))
ako dlho merias? 5 alebo 10 min? alebo pol hodinu? :D

lauritka
2. říj 2012

@evikmi ☹ ☹ ☹ takze predsa.. je mi luto.. :( tolko si jedna zena musie vytrpiet.. to je neuveritelne...

a spinavi romovia rodia ako na beziacom pase... 😔

moni1007
2. říj 2012

@evikmi ☹ to mi je luto 😔

piefunko
2. říj 2012

@evikmi och evka na to ani nemam slov 😔 😔 😔
k tej prepazke, viem ze aj jedna kocka to tu mala a vzdy sa jej mimi uchytilo na tej prepazke a odtial nemalo byt ako vyzivovane a preto potratila, takze dufam ze ked uz na to dosli, ze ti to daju do poriadku a nakoniec sa vam to naozaj podari dotiahnut do konca ...

riana12
2. říj 2012

@evikmi to nie ☹ 😔
ale co ak ta prepazka branila aj predoslym tehu? nikdy ti ju predtym nenasli? 😕

6lenka64
2. říj 2012

@lauritka A teda nechce testovat? Ci?

piefunko
2. říj 2012

@figurka1985 ja mam digi ale nikdy ho nepocujem pipat tak na stene mame taku projekciu hodin a am to sledujem, 2minuty, ale to meram hned po prvom zvoneni budika cize mi to pride ako 5 sekund lebo zavrem oci a niekedy aj o 5 miut otvorim 😀 aaaaa uz som aj o hodinu otvorila 😀

figurka1985
2. říj 2012

@evikmi to je mi luto 😔 tu sa tazko nieco hovori....
Velmi som ti drzala palce.... ale ta operacia hadam vyriesi vsetky doterajsie problemy, a nabuduce to bude 100%. Vsetko zle je na nieco dobre..Inak by ti na to asi neprisli, vsak? 😢

figurka1985
2. říj 2012

@piefunko jzinku, ved to aj teplota musi byt ovplyvnena ked hodinu merias 😀
ja si vacsinou supnem hlavu pod paplon, aby som pocula 🙂 inak nemam sancu 😀

willy_wonka
2. říj 2012

@evikmi :( to mi je luto, ale ako napisala@piefunko (utocnicka) snad teraz ked ta tdaju doporiadku nebude problems donosenim babatka.
@piefunko - predstav si ten natlak, co tu ja od vas zazivam🙂 naozaj sa chcela testovat,ale potom sa nic nezmenilo citim sa na ms, anie na tehu,ale uz to dalej nechcem riesit, uvidime ...povedal slepy:P

mattuliatko30
2. říj 2012

@piefunko
@lauritka
@elebe
uvidím baby...teraz už neporiešim nič..dohodnem sa s dr. na budúcu stredu...to budem ak toto je mrcha 10dc, možno ak urobí sono..uvidí aj či som už mala ovu..alebo nie...to by asi videl nie???kedže tie cykly mávam také krátke...opýtam sa ho aj na ten profil..ak nie..pôjdem si to dať urobiť ku obvodnej....
to mi povedala sestrička..že ten lutenyl..čo mi dr nasadil v lete som asi mala brať dlhšie..vtedy som mala cykly dobré..dlhé..ale ako som dobrala...zase 21. aj ja si myslim,že to je všetko len umelo udržiavené..pchané...do seba...a aj tak to nič neporieši

mattuliatko30
2. říj 2012

@evikmi moja to mi je tak neskutočne ľuto.... :(

piefunko
2. říj 2012

@figurka1985 no ja to odsledujem vacsinou cez tyzden, problem je cez vikend 😀 a teplota neni ovplyvnena, teplomer sa vypne 😀 😀 a ptom si len odratam 0,1 ak zmeram zas 😅

mattuliatko30
2. říj 2012

@elebe micka je to nejaký progesteron.....ktorý si nasadí.š....asi ho mám málo..a tým ,že to beriem..tak mrcha nechodí..až ke´d vysadím tak do 6dní jumám...a dookola..takže asi mi chýba čosi....preto mi mrcha chodí tak skoro...

piefunko
2. říj 2012

@willy_wonka vcera si povedala ze ak neklesnes testnes... a ty si stupla a netestla... klamarka 😀
sak to ze taky tlak a ty nic, mas medailu nie len za trpezlivost ale aj za odolavanie natlaku 😀 tak ale uz prosim nehovor ze testnes ked nie, ved my sme tu vsetky zavisle na cikani nemozes nas takto trapit 😅

elebe
2. říj 2012

@mattuliatko30 no uvidíš teda čo ti povie doki v stredu....v každom prípade si pýtaj HP....ja som to tiež povedala dokimu že chcem HP a že si ho aj zaplatím ak treba....na mňa kukal že prečo by som ho mala platiť 😀

piefunko
2. říj 2012

@mattuliatko30 zlati ale tym ze ti nieco chyba to ten progesteron nenapravi... musia ti zistit co ti chyba a to dat do poriadku 😉

evikmi
2. říj 2012

děkuju holky za útěchu, ale třeba před pěti lety, když jsem byla na laparoskopii, tak tam žádná přepážka nebyla, takže těžko mi to v něčem pomůže to odstranění

piefunko
2. říj 2012

@elebe lenze co robia v car? daju zase clostil, pregyl dufik a potom ned iui asi nie? Sak co ine... joj bozeeee preco musime sa takto natahovat ☹

willy_wonka
2. říj 2012

@piefunko ja vas odnaucim cikat, alebo ma vy naucte znasat snehobiele testy lahsie🙂

piefunko
2. říj 2012

@evikmi chapem ze neveris uz nicomu a ani sa ti bohuzial nedivim 😔 kazdopadne na to odstranenie chod. inak je sila ze tolko krat sa cloveku stane to iste a oni nevedia zistit preco...

willy_wonka
2. říj 2012

@6lenka64 a @lauritka, haloo baby ja som tu :D a citam.... lenka, myslim ze testovanie je zbytocne.... nechcem to uz riesit, a @lauritka, ked pride ms, co mi poviete? "prepac, ze sme si hudrali svoje?:P" nechajme to tak, uvidime... zazivam pri vas normalne stresy 😀

elebe
2. říj 2012

@piefunko no mne to kamoška vysvetlila takto: objednáš sa tam,dajú ti termín na konzultáciu s lekárom,tak si všetko poviete....ďalší termín,v čase mrchy tebe robia HP a drahému SPG....čakáš na výsledky....podľa výsledkov sa ďalej nasadzujú lieky aké sú potrebné.....ak je všetko OK tak dostaneš clostyl,pregnyl a potom IUI,to kedy odoberú partnerovi spermie na IUI neviem,som sa neopýtala 😅

evikmi
2. říj 2012

@piefunko půjdu, uvidím co mi řekne doktor.... ale prostě je to tak a já jsem živých důkazem, že i v této době si lékaři prostě neví rady ..... jsem zas úplně v p*deli ☹