Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

chmurkaxy
26. črc 2012

@lilli251 cau Lili, ja som ten oneskorenec 🙂 moj posledny je takyto, novy budem vediet az zajtra rano. http://www.fertilityfriend.com/home/sasenka

a ty ako dnes?

lilli251
26. črc 2012

@chmurkaxy boze, prepac, ja som hlava dubova...ved Ty mas vecer...🙂 ja dne takto
http://www.fertilityfriend.com/home/3e384e

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy vieš o niečom, čo ja nie? 😅 dala som si odhadom aj ked nizsiu teplotu, no hned sa lepsie pozerá na ten cerveny krizik 🙂

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy koľko to máme posun, cca 8-9 hodín my a vy? budem spehovat, ako sa teplota bude u teba tváriť, potom daj hneď vedieť 😉

chmurkaxy
26. črc 2012

@lilli251 fiiiha, vyzera to pekne, som zvedava, ako sa to vyvinie.. a ako sa dnes citis? 🙂 ono niekedy aj ja zabudam, kolko je tu vlastne hodin a kolko doma, lebo som si na pocitaci nechala slovensky cas, aby som nemusela preratavat, ked chcem skypovat s maminou.. najvacsi masaker zatial bol, ked som nas objednavala k lekarovi, a ten mal stanoveny objednavaci cas medzi 13:00 a 14:00. to som musela vstat o stvrtej a ist skypovat vedla do izby, nech Lubika nezobudim..

chmurkaxy
26. črc 2012

@riana12 tomu FF este chyba jedna funkcia - graf, aky by snazilka chcela mat 🙂 ze sa dotknes klavesnice a uz aj tam nahodi kraaasne teplotky.. no a potom by mal tlacitko ze Zrealizovat a pri vysokych teplotach by nam supol do bruska babo.. 🙂) jasne, ze viem nieco viac 🙂 ked je tu teraz tolko tehuliek, uz je rad aj na naaaaas! 🙂
a ten posun 9 hodin je dost o nicom.. ked sme este boli na 3 mesiace v state Ohio, to bolo lepsie, iba 6 hodin minus, tychto 9 je uz privela.. Ale zase, ked sme zili na Filipinach, tam bolo +6. Cudujem sa, ze este z toho mamina nema error 🙂)

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy treba dať zlepsujuce návrhy vedeniu FF 😵
v ktorom štáte to teraz ste? ak budem moc zvedavá, zahataj ma 😅 kludne aj do IP, zaujímaloby ma, aká pracicka to vodí tvojho muzika takto po svete... postrehla som, že si spomínala, ze dosť často menite "posobiste"

chmurkaxy
26. črc 2012

@riana12 to je v pohode, ved to nie je tajne, uz aj diskretnejsie veci som tu prezradila 🙂 🙂 momentalne sme v state Washington, to je na zapadnom pobrezi uplne hore na kanadskej hranici, hlavne mesto ma Seattle a tam aj sme. Inak je to uzasny stat, asi hodku a pol od Seattle su hory uplne ako Alpy, v lete stale zasnezene, lebo tam je namraky ladovcov.. dalsiu hodku a pol od tychto hor je pust, cista sucha planina s par krikmi a kopou hadov 🙂 ma to zatial asi najrozmanitejsi geotyp, aky som tu v USA videla. aj ked, na moje milovane Udolie smrti nema 🙂)) manzel je ITckar, robi v medzinarodnej firme, momentalne riesi LEAN veci (zefektivnovanie procesov), takze niekam pride, odsleduje, ako to tam funguje, navrhne vylepsenia a implementuje.. ktovie, ci este niekam po tomto Seattle pojdeme, mozno by sa aj nic nestalo, keby nie, aspon by sme zase skusili IVF 🙂

piefunko
26. črc 2012

@lauritka no vidis to ja som to vravela ze pri psikovi je pipik tak na brusku ako na tej foto 😉 neboj starsia si zvykne, davaj ich castejsie spolu ale neprejavuj viacej lasky malej ako starsej a bude dobre 😉 nas pes bol najskor mimo zo steniatka a potom ho prijal a bol mu ako tato, ked spravil nieco zle krpec, stary dobehol, chytil ho pod krk a cakal kym neprideme aby sme ho pokarhali 🙂))

piefunko
26. črc 2012

@melisaaa cau moja netestnes? @magimary to tiez tak skakalo ako tebe a vidis ako krane dopadla, hm??? 😵

inak baby sa tu smejem nad mojimi snazilkovskymi ranajkami .... jogurt so semiackami, grepak a luhuje sa mi aj alchemilka 😀 😀 😀

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy no tak ta krajina musi vyzerat uzasne, v podstate na par kilometrov take rozdiely 😵
ja sa pre istotu pytam opatrne, predsa len, nemusim chciet povedat o sebe vsetko, to clovek pochopi... 🙂

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy ooooch ja tam mam sesterku, v meste Olympia, kusok od Seattle... 10rokov som ju nevidela, moc mi chyba, strasne chcem ist za nou, tam kusok je aj Forks kde sa tocil Twilight 😵 😵 no ale nejak mi to stale nevychadza a mm nerad lieta takze on nechce ist a mna samu nepusti 😅 tak to tam pozdravuj odomna 😀

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko ano ano, tam sme boli!! 🙂 aj v Olympii, aj vo Forks (to bola uplna nahoda a my ako neznalci Twilightu sme sa strasne cudovali, co sa po mestecku potuluju skupinky dievcat a fotia sa s papierovou podobiznou Pattinsona v zivotnej velkosti natlacene v telefonnej budke a tak 🙂 az sa nad nami jedna Cinanka v restauracii zlutovala a povedala, ze tam sa odohrava a aj natacal Twilight 🙂) inak, tvoja sesterka byva v uzasnom prostredi, cely ten poloostrov je jeden uzasny narodny park s alpskymi vrchmi a jazierkami, lesom, ktory vyzera ako tisicrocny, lebo je porasteny machom a uplne uzasnym fotogenickym pobrezim Ticheho ocenu, kde su obrovske utesy a naplavene kmene stromov.. wow!

chmurkaxy
26. črc 2012

@riana12 jasne, to je pochopitelne a pri inych to respektujem tiez 🙂 ja som len taky zdielny clovek, ze mi nevadi hovorit o sebe podrobnosti. stasne vela ludi sa napriklad cudovalo, ze v pohode hovorime o tom, ze chceme babo a nedari sa a riesime adopciu a tak.. pre nich to bolo nepochopitelne, lebo to je asi znak neuspechu alebo co a s tym sa nechvali.. ale vdaka tomu mi teraz volaju kamosky, o ktorych som ani nevedela, ze riesia umele oplodnenie ako my a pytaju sa kadeco 🙂

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy hej hej ked posiela fotky tak len v nemom uzase listujem a je mi smutno ze to je tak daleko, ako ja by som sla aj sama, ale je mi to take blbe a teraz uz planujeme mimi a kupujeme auto a planujmee aj svadbu, uz nebudu korunky naviac... no ale co uz, mozno raz sa postasti a ked budem stara babka budem sa fotit aj ja s papierovym patizónom ak tam nieco z neho tie pubisky nechaju 😀 je to uzasna krajina, uzite si ju aj za nas 😵

kikaneu
26. črc 2012

dobré ránko kočky 🙂 nejak som si dnes dlhšie pospala a čaká ma kopec práce 🙂 no má to dva háčiky, nechuť a kŕče v bruchu......vy sa máte ako? 😉

chmurkaxy
26. črc 2012

@piefunko mozno sa dostanete do USA na svadobnu cestu 🙂 aj ked z hladiska setrenia financii (nas svadobna cesta 18 dni cestovania po USA pred 2 rokmi vysla tolko ako male starsie auto, takze katastrofa) odporucam letiet napr. do Thajska a potom lokalnymi aerolinkami precestovat dalsie azijske staty.. uz ked si tam, je to strasne lacne. napriklad tu v USA platime za jeden den v apartmane tolko, co nas v Kambodzi stal tyzden v uzasnom hoteli so 4* aj s ranajkami.. uvidis, ako sa to vyvinie 🙂 v kazdom pripade je Amerika skvela, vsetko je tu velmi easy, len strasne drahe. a je daleko :( a kedy budes nevesticka? 🙂

piefunko
26. črc 2012

@chmurkaxy mala som byt v septembri ale nevychadza nam to casovo a kedze chceme svadbu von tak to nechavame na rok na jar, tak teda april, maj neviem podla pocasia, nechceme velku svadbu takze mi staci aby bol starosta doma, podla toho sa viem zariadit aj do 2 tyzdnov 😀

riana12
26. črc 2012

@chmurkaxy ja tiez poviem, ak sa spytaju, len zalezi aj, kto sa pyta... pri niektorych ludoch treba selektovat... ale skor to badam pri najblizsej rodine, ze nepoviem... cudziemu skor poviem (ale tiez zalezi, o aku info sa jedna...) 😅 😕

piefunko
26. črc 2012

@riana12 mas pravdu niekedy je cudziemu lahsie povedat ako blizkemu.... ved preto mame aj kona no nie? 😀

lilli251
26. črc 2012

@chmurkaxy ja sa praveze nejako extra necitim...predvcerom ma boleli poobede krize, ale neviem, to asi suvisi s pracou...takze ziadne pocity tehu, neviem...:( neviem teda ci by tak rychlo nieco malo byt, alebo co je vlastne bezne 😀,. tak si skor myslim ze nie...uvidim v auguste, mam jednu kuru (cajiky, kvapky) od bylinarky a hovorila ze po troch tyzdnoch uzivania by som mohla otehotniet, ak je v poriadku moja polovicka...a na tuto ovu som to brala este len druhy den....takze viac budem dufam v auguste..🙂 a mozno to vobec nepojde tak jednoducho :( a Vy kolko mate teraz hodin? hadam uz aj polnoc nie?
ako si krasne napisala meno Tvojej polovicky? a vy co vlastne vonku robite? a kde si presne?

riana12
26. črc 2012

@piefunko veru 😀 a uz opat nemerias? 🙂

lilli251
26. črc 2012

baby, co hovorite na metody pocat dievcatko alebo chlapca...myslite sa to da predom urcite dakou stravou, keksiku pred ovu alebo nieco podobne? myslite ze to fungiruje?

riana12
26. črc 2012

@lilli251 mozno trochu sexom, vraj dievcenske spermie su pomalsie (sex vcassie pred ovu), chlapcenske rychlejsie (v den ovu)...

piefunko
26. črc 2012

@riana12 no ja stale nemeriam, ta druha boda tam je len tak, aby tej prvej nebolo smutno 😀
@lilli251 ako pise riana dievcatka sa "robia" pred ovu chlapci cez ovu, alebo ja som pocula ze chlapci sa robia v ponozkach, divctka bez - sice neviem ako to vplyva, ale nevadi... kazdopadne vzdy je 50% sanca na uspech zelaneho pohlavia 😀

zelovocka
26. črc 2012

@kikaneu ahoj 🙂 dúfam že kŕče už prešli. čo také máš na práci? nemôže to počkať? 😉

ja som dnes klesla a voilá - 1DC, pred hodinou ma to chytilo v práci...
už som nadopovaná Panadolom Femina a pijem ženský čaj, tak snáď bude lepšie.
len tiež mám veľa práce a hrozne sa mi nechce! 😠

kikaneu
26. črc 2012

@zelovocka ahoj 🙂 no, dala som si ráno alchemilkový čaj, tak je to lepšie 🙂 varenie a upratovanie 🙂 neboj, ja som tu, len pracujem, občas prídem, odpíšem a zas idem niečo robiť 🙂 takže predsa došla aj k tebe? no čo už, tak sme tento cyklus na rovnakej vlne.....ani mne sa nejak nechce, hoci čo-to som si už porobila.....to bude tým počasím, leje tu ako šibnuté 😠

riana12
26. črc 2012

@piefunko a vsak dvom tam uz smutno nebude, vo dvojke sa lepsie taha a treti kus by bol uz len piate kolo u voza 😀
ale ja len tak, ci si sa nahodou nedala zlakat teplomerom na znovumeranie 😀

piefunko
26. črc 2012

@riana12 nie nie aj ked je stale poctivo ulozeny na stoliku, ale vies co teraz sa ani nemozeme snazilkovat takze som aj rada ze neviem ci uz bola ovu albeo nie, ale mala som len par krat watery hlienik, egg nic tak snad este nie 😅 a stresuje ma ked meriam, takze takto mi je ok, tretia bodka bude, ale bude zelenaaaaaaaaa a zelena ciarka pojde cez pol grafu 😀 😀 😀

zelovocka
26. črc 2012

@kikaneu fíha, a tu svieti slnko 😕 tak nech ti to ide od ruky 😉 mne už pomaly ubúda z práce, ale stále je toho veľa a aj bude do zajtra 🙄 taká som lenivá, že až 😅
som zvedavá, ako nám vyjde tento cyklus, ale teraz mám na týždeň pokoj od merania 😝