Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
5. říj 2012

@zuzullik1001 no moja, nie si jedina, ja tiez chcem dve, ale dnes som opat raz nasla len jednu 😠

lucka2405
5. říj 2012

berie niektora z vas vitex jahnaci?? Sposobuje zvysenie BT? Dakujem

mattuliatko30
5. říj 2012

@6lenka64 no neviem..vravia..že krémový...je už kazový...to býva po ovu 😕 😕 tak uvidíš...podľa testíku.. dnes
@piefunko ale to snáď nie ☹ a aký máš grafík?

lagunasa
5. říj 2012

@6lenka64 jasne, tak potom je ovu dnes, si myslim. lebo hlienik si mala na to aby si udrzal spermosky v tele zive kym pride ovu. a ta je asi dnes tak hlienik uz netreba. uplne ukazkove, neboj.

piefunko
5. říj 2012
zuzullik1001
5. říj 2012

@moni1007 no sak keby ze to ide tak lahko...jak u niektorych babenkach....no sak ja som dneska 11 DPO ale sa strasne bojim spravit test ze si pockam na mrchu....a j´kolko sa snazite???

zelovocka
5. říj 2012

@moni1007 moja, to ma mrzí ☹ ale - si si istá, že ovu bola 14DC? máš tam potom tri dni nenamerané, ovu mohla byť aj neskôr. a LF mávaš vždy presne rovnako dlhú?

moni1007
5. říj 2012

@zuzullik1001 no to je nas 14ty cyklus...... no ja som tiez dnes 11 DPO.. az teraz som si uvedomila, ze som sa sekla. mrcha ma prist v pondelok, utorok, a ja ze az v stredu 😝

moni1007
5. říj 2012

@zelovocka LF mam 13 az 14 dni, nie, nie som ista, ale je to pravdepodobne, lebo som bola v ten den u dr a vajklo bolo na prasknutie a predtym som mala tiez 14 DC, ale nie je to iste 🙂 uvidim podla toho kedy pride mrcha,ta by mala v pondelok, utorok prist ak bola ovu 14 DC.....

6lenka64
5. říj 2012

@lagunasa Ale asi treba na dnes poistit vsak?

lagunasa
5. říj 2012

@moni1007
@piefunko @6lenka64 @mattuliatko30 @vavrenka @evikmi @lauritka @riana30 @katka116 @bordulka tak som prave objednala draheho na spermiogram. na buduci tyzden v piatok rano do Gyn-Fiv v Bratislave. uz ten datum nebudem menit, len mi to troska narusa plany .... totiz ku koncu buduceho tyzdna predpokladam ovulku, piatok budem 11dc a vtedy som mala ovulku posledny cyklus..... no a ked predtym odberom ma byt drahy 3 dni sexualne neaktivny tak je to troska nafigu 😖 😖 😖 tak si ho urcite "podam" v pondelok a mozno to trojdnove pravidlo porusime a mozno aj v utorok po praci..... uvidim este a uvidim ake spermosky bude mat ked to po nom budem chciet este v piatok, po tom co bude rano po "odbere" ..... 😒 radsej by som bola, ak by mi ten Gynex ovulku posunul aspon na 13 dc ( nedela ). to by bolo idealne!!!! priatelovi som tie kvapky zrusila, nech je ten spermiogram neskresleny. neviete ako rychlo budu vysledky?

zuzullik1001
5. říj 2012

@moni1007 mi sa tiez snazime uz rok a pol a nic.....chodim do ISCARE tera vlastne som bola duhy jrat na iui....a pojdem asi na umele ked nic...sak uz mam plne nervy toho ze stale nic....a mate aj nejaky problem???

lagunasa
5. říj 2012

@6lenka64 no ja by som urcite na tvojom mieste....

zelovocka
5. říj 2012

@moni1007 oki tak ja ti moc moc držím palce 🙂 inak dnes bolo dosť skoro na testík, podľa toho, čo píšeš, pokojne aj v nedeľu/pondelok by stačilo testovať, až mi je ľúto, že aj ja som ťa ukecávala na dnes 😒
teplotu máš celkom vysokú, 36,9 je u mňa pomaly maximum 😀 pokiaľ neklesáš ku čiare, tak je nádej. 😉

moni1007
5. říj 2012

@mattuliatko30 @katka116 @piefunko @bordulka @lagunasa @vavrenka inak, kocky, prave som si vdaka @zelovocka uvedomila, ze ovu mohla byt aj o den neskor, ale to zas nebol sexik. takze mozno som len 10 den po a bez sexiku, takze ani nemam byt z cvoho tehu 😝 cize mrcha bude bud v pondelok, utorok v stredu........ no uvidime co sa udeje 😝 som na to uplne pozabudla 😀

6lenka64
5. říj 2012

@lagunasa Ufff ale pride neskoro v noci, dufam, ze uz nebude neskoro 🙂

moni1007
5. říj 2012

@zuzullik1001 no najskor sa zistil problem u mna, so stitnou, ale to uz je ok. no o dva mesiace vysle doktor mojho muza na vysetrenie, dal nam este dva mesiace 😝 akoby by ho uz hned nemohol poslat 😠 jaj, tak vy uz ste boli na iui. dufam, ze vam to vyslo 😉

lagunasa
5. říj 2012

@riana12 kuk hore

moni1007
5. říj 2012

@zelovocka no ja vzdy na mrchu klesnem ten 13 DPO a na dalsi je mrcha, ale minule som mala 14 dnovu LF, inak dovtedy bola stale 13 dni. ved uvidime. mozno ani nemam byt z coho tehu 😀

lagunasa
5. říj 2012

@moni1007 nehadz flintu di zita, mozno spermosky vydrzali.

lagunasa
5. říj 2012

@6lenka64 no hlavne aby sa mu chcelo, vajko moze kludne este vydrzat. a ked nie tak spermosky predtym to zvladnu!

zelovocka
5. říj 2012

@moni1007 to by bol ten lepší prípad, že nemáš byť z čoho 😉 a s tou štítkou ti niečo robia? 😕

zuzullik1001
5. říj 2012

@moni1007 nechapem preco az o dva mesaice a ne hned...a on ma jaky spermiogram??? no druhe iui ale sak sa bojim ze zas budem sklamana....

moni1007
5. říj 2012

@lagunasa uvidime, uz len par dni....... no ja som tiez chcela aby moj dr poslal mm na vysetrenie, ked som tam teraz bola, ale povedal, ze nam da este dva mesiace a potom ho posle do martina ... dufam, ze bude mat tvoj muz dobre vysledky a ty mas vsetko v poriadku? tebe nic nezistili?

moni1007
5. říj 2012

@zuzullik1001 moja, vsak praveze ho na spg posle az o dva mesiace a to este ktovie na kedy ho objednaju, neviem, preco chcel este cakat, asi aby to bolo rok a pol 😠 no budem silno drzat palce 🙂

moni1007
5. říj 2012

@zelovocka mam znizenu cinnost stitnej a uz sa na nu liecim, vysledky mam uz v poriadku asi 3 mesiace 🙂

zuzullik1001
5. říj 2012

@moni1007 ti kokso by ma jeblo...sak vysledky na spermiogram vies este ten den.....aj mna riesili najskor ma poslali na laparoskopiu vsetko v poriadku a potom manzel mal malo spermiiiia ja vytvaram protilatky na spermiii......a sak mozes aj inde poziadat nech ti to spravia hociktorej nemocnici....

moni1007
5. říj 2012

@zuzullik1001 vies co? sme sa rozhodli, ze tento mesiac ak to nevyslo, tak sio dame dalsi taky lazo plazo snazilkovanie, bz vsedtkeho a potom uz by mal dr poslat mm na to vysetrenie 🙂

zuzullik1001
5. říj 2012

@moni1007 tak nech to lazo plazo vide s dvoma ciarkami...🙂

riana12
5. říj 2012

@lagunasa no tazko vraviet, co bude... nechaj to tak, skus tu ovu tolko neriesit... aj ked viem, ze je to tazke, nevyuzit ovu... ale nechaj tomu vsetkemu volny priebeh, ako to vyjde...

piefunko
5. říj 2012

@moni1007 ale ved spermosky preziju 😉