Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mata_ba
12. říj 2012

@zelovocka ono chlapi sa tvaria,ze su nad vecou a pohoda..ale trapi ich to rovnako...moj pustil emocie az ked sa opil na oslave narodenia kamaratovej dcerky...plakal ako male dieta,ze aj my sme mali o dva mesiace slavit 😔 uz som bola celkom ok a po jeho vyjadreni citov to nie je bohvieco..ale nevadi..uz bude snad lepsie 🙂

@mattuliatko30 ja som mala vcera od rana take bolesti..nafucana,bolesti silne,tiez ako pri ms a o krizoch ani nehovorim...ale k veceru to ustupilo...takze ovu asi vcera..aj ked podla ff mi ju oznaci na predvcerom...ale vsak to je fuk...

viva13
12. říj 2012

@trish22 no meriam 6-ti den teploty boli: 36.6, 36.7,36,7,36.8,36,9 a dnes 37.0

evikmi
12. říj 2012

@zelovocka 😀 to ne, říkal, že v psychice u mě problém nevidí a že se dokonce tomu i diví, po tolika zkušenostech ... v tomto ohledu říkal, že jsem skvělá ........ spíš jako že tělo prostě nechce přijmout prcka ☹ tak jsem to aspon pochopila

lauritka
12. říj 2012

@elebe nie, prave morfologia sa v podstae liecit, neda.. to je zivotny styl, oxidanty, fajcenie, alkohlo atd at d, jedy. toxikacia organizmu..
DNA je dedicna ze vraj, ale zase som ciala, ze sa to moze este zmenit.. neviem.. uvidime, ked pojde k nejakemu urologi co on na to.

zelovocka
12. říj 2012

@evikmi tak to máš neuveritelne silnú psychiku 🙂 ... ale to je teda haluz, že telo odmieta vlastného potomka ☹

janacha
12. říj 2012

@mattuliatko30 nedá sa mi otvoriť tvoj graf.
dnes ráno som robila testík a su tam // 🙂 . Včera ma drahý pristihol pri počitačia a že s kým si píšem a čo to je...celý bol zvedavý a trochu nahnevaný a normálne žiarlivý . Tak som mu ukázala testík na fotke (mimochodom som ho niekde založila a neviem kde) .
Moj drahý je trochu v šoku... 😨 Ja sama tomu ešte nemôžem uveriť.
Pá musím končiť

elebe
12. říj 2012

@mata_ba och mojka....no vidíš chlapi sa tvária že v poho a dusia to v sebe ☹ ☹ môj mal teraz narodky a tak som mu objednala tortu a chcela som že prekvapko,išla som pre ňu...jasné že chcel vedieť kam idem,som mu nechcela povedať....a potom doma z neho vyliezlo že on si myslel že idem k dokimu pre potvrdenie a že donesiem domov papučky 😔 😔

elebe
12. říj 2012

@lauritka aha....no najhoršie je keď človek vie o čo ide a nedá sa to riešiť 😔 😔

mattuliatko30
12. říj 2012

@mata_ba no aj ja som mala neskutočné bolesti..nikdy som to tak necítila 😖 fakt ako silná mrcha..normálne som mala pocit ,že ju dostanem..toto žeby mala byť ovu???no ak hej...tak som ju asi mala prvý krát 😀 😀 no uvidí, čo bude zatjra s teplotou..či ešte vystúpim..alebo klesnem 😖 😠 tak budeme nakoniec ovulovať asi spolu... 🙂

evikmi
12. říj 2012

@lauritka lauri i můj drahý měl špatné bojovníčky.... skoro katastrofa, po roce na kontrole je měl lepší, sice ne o moc, ale měl .... výrok lékařů - otěhotnět můžete, co bude dál neovlivníme :-/

@zelovocka nejsem silná, každá by se chovala stejně .... jo, to dělá asi imunita si myslím, tělo si myslí, že je to parazit.... ale měla jsem i léky na potlačení imunity a stejně to bylo blby ☹ prostě mi není souzeno tohle asi

mata_ba
12. říj 2012

@elebe hm,tiez nic moc ☹ ja som sa tesila,ze narodky slavime s bruskom a mesiac pred som potratila..tak som sa tesila,ze nevadi,27.8.mame vyrocie,dam mu testik - a prdlajs...tak teraz dufam vo vianoce 🙂 ale uz som o krok spat...moj drahy sa ma snazi povzbudzovat,ze a neboj sa,budeme rodicia atd...ale znasa to rovnako na prd...a este ked vidi nejake babo alebo tatina s babom - hotovo...viackrat som ho pristihla so slzami v ociach...hlavne,ked sa jasim s krsniatkom nasim polrocnym...

mata_ba
12. říj 2012

@mattuliatko30 vyzera to tak..a dufam,ze tvoj muzik si pozor nedaval 😀

lauritka
12. říj 2012

@evikmi no ved prave, tie potraty mozu byt aj zo toho.. proste zle je to geneticky od zaciatku a priroda to stipne.. predide postihnutiu..

zelovocka
12. říj 2012

@evikmi ešte to fakt nevzdávaj. v zmysle že "není mi to souzeno". ešte máš kopu času "hodit se do klidu" 🙂
imunita a psychika sú najviac prepojené, tak možno sa to upraví, zmení... veľmi ti to želám.

elebe
12. říj 2012

@mata_ba och smutné 😔 😔 😔 ja som tiež chcela že na jeho narodky,nič.....v novembri má aj meniny,v decembri máme výročie a ešte vianoce....tak dúfam že aspoň na jeden z týchto sviatkov mu už tie papučky darujem 😔 😔

zelovocka
12. říj 2012

@mattuliatko30 to vyzerá, že včera bola ovulka 🙂

evikmi
12. říj 2012

@lauritka pravda, než mít velmi postižené dítko, raději asi žádné .... což já, já bych to zvládla, to vím, ale manžel by to nedal ☹

@zelovocka já to neumím vzdát úplně.... stejně se nijak nechráníme, antiko nechci, kondomy mi vadí a dávat si pozor? to stejně nefunguje... a sexu se nevzdám 😀 😀 😀 😀 to po mě nemůže nikdo chtít

a děkuju, já spíš doufám v adopčátko 😉

pechlinka
12. říj 2012

@elebe NO...ja neviem..ci mam ovu....moze prist este neskor...pre mna je 13DC moc skoro...tak radsej...to poistim... 🙂 keby prisla neskor..🙂

elebe
12. říj 2012

@pechlinka ale však meriaš,tak budeš vedieť nie? 😉

lagunasa
12. říj 2012

@riana12
@mata_ba
@elebe
@mattuliatko30
@elinka36
takze výsledky budu okolo 12-12:30 . zatial som bola pozriet tehotnu kamosku v nemocnici na rizikovom. ale prave dnes ju po tyzdni prepustaju. vraj potřebovali len nieco vyšetřit co sa im nezdalo. ale všetko je ok a už moze ist domov. a čaká dvojicky, asi jednovajecne, chlapcov. tak som si prvý krát v zivote chytila brusko. a chlapci aj kopali a aj brusko sa vyduvalo. juj, krásné to bolo. všetko som citila. aj sme pokecali a tak.
tak dúfam že som sa od nej nakazila a už budem aj já tehu.
Inac graf takto www.fertilityfriend.com/home/lagunasa asi bola ovu včera... teraz neviem či si mám už začať davat ten ananas alebo este počkám. @lauritka

elebe
12. říj 2012

@lagunasa no som zvedavá na výsledky....ale my sme ich mali do pol hodky 😕 😕 a koľko ste platili?

lagunasa
12. říj 2012

@elebe 9eur za spermiogram na vlastnu ziadost. kebyze má tam eviduju a liecia tak je zdarma. ale tak 9e nás nezabije.

lauritka
12. říj 2012

@lagunasa uz mpzes kludne.

elebe
12. říj 2012

@lagunasa no my sme platili 14€ a výsledky do pol hodky a hneď nám dala aj flaštičku na kultiváciu 🙂

mata_ba
12. říj 2012

@elebe veeelmi ti drzim paste 🙂 pocuj,ty si tu zdravotna sestricka?ci ktora kocka?

@lagunasa aj ja som mala vcera ovulku..a brusko uz nemam ake chytat v okoli..hm..

ceresnicka10
12. říj 2012

@lauritka ahoj prosim nevies ako ma vyzerat krcok ked by si bola tehotna?dakujem.ach skoda ze mrska dorazila u teba moc ti prajem aby vam to vyslo...drz sa....

elebe
12. říj 2012

@mata_ba ďakujem moja aj ja tebe a dúfam na naši mužíkovia budú mať toto najkrajšie vianoce 🙂 🙂 nie ja nie som 😕

mata_ba
12. říj 2012

@elebe dufam s tebou 🙂 uz som nasla..elinka36 by to mala byt 🙂

lagunasa
12. říj 2012

@elebe akú kultivaciu? my sme sa tam objednali len já spermiogram a uvidíme co bude dalej.
@mata_ba tak budeme čakať spolu. ale ja veru tomu moc velku šancu nedávám. koli spg sme neskor nemohli mať kexik tak uvidim aké má spermosky, či vydrzali. ale skor asi nie. este to zkusíme dnes poistit ale tak .... skor budúci cyklus. a ani já som nemala komu chytat brusko, tak teraz som si to užila hned s dvojickami.